Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) koxaman


koxaman
tag

Ez a leírás jó hozzá:

Lépések:

-Töltsük le a DeviantArt oldaláról az gpedit.msc telepítőjét.
-Mindjárt futtassuk is le azt.
-Nyissuk meg a "C:\\Windows\Syswow64" mappát, majd a következő mappákat illetve fájlt másoljuk be a "C:\Windows\System32" mappába.
"GroupPolicy", "GroupPolicyUsers" folders and gpedit.msc
Ezt követően már hasznáhatjuk is, a futtatásba (windows + R gomb) elég csak beírni hogy gpedit.msc

Most így láthatatlanba jobb öletelm nincs, mint az hogy lehet nem rendszergazda módban indítottad. :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#2) zabavala válasza koxaman (#1) üzenetére


zabavala
újonc

szia!

A rendszergazdakén futtatom és akkor sem történik semmi! pl. "3d ablak kezelő behívásának letiltása" esetén ha ezt engedélyezed akkor a Windows bill. + tab gomb megnyomása esetén nem kellene történjen semmi.

Ennek ellenére zavartalanul fut a 3d ablak kezelő! :(

Szösszenet! :)
-valakinek valami tippje esetleg mert erre vonatkozó fórumot sem információt nem találok sehol a neten csak sok tippet trükköt mit hogy kell a gpedit.msc -ben beállítani viszont senki nem járt utána annak hogy az ott beállított szabályok valóban érvénybe lépnek e vagy sem és ha nem akkor miért nem-

[ Szerkesztve ]

(#3) Krugszvele válasza zabavala (#2) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Pletyka, de a 1510-es frissítés után a home verzióra telepített gpedit.msc nem fogja befolyásolni a windows működését.
Várni kell egy újabb hekkelt verzióra.... vagy fel kell tenni egy pro-t :)
[tudom, jogszabály]

(#4) zabavala válasza Krugszvele (#3) üzenetére


zabavala
újonc

szia!

És ha a 1510 frissítést eltávolítom akkor működhet a gpedit.msc?

Mit értesz hekkelt verzió alatt?

-Nekem eredeti § tiszta a Windows 10 home kiadásom

[ Szerkesztve ]

(#5) Krugszvele válasza zabavala (#4) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Azt nem lehet eltávolítani, azt úgy kell elképzelni hogy windows 10.1 [10.2]

a hekkelt verzió alatt a gpedit.msc olyan verzióját értem, ami majd már ezzel a windows verzióval is kompatibilis.

Nincs köze a windows legalizációjához.

(#6) zabavala válasza Krugszvele (#5) üzenetére


zabavala
újonc

Ha esetleg találsz vagy hallasz működő gpedit.msc -ről ami működik akkor kérlek írd meg nekem vagy linkeld hogy le tudjam szedni.

Előre is köszönöm! :R

(#7) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Aki gpeditet akar, az Enterpriset használ, már a Pro-t is elkezdték herélni. Ott se megy csomó minden (updatekkel kapcsolatos dolgok semmiképp).

(#8) zabavala válasza quailstorm (#7) üzenetére


zabavala
újonc

Sziasztok!

Mindenkinek ajánlom figyelmébe az alábbi linken megtalálható kis programot akit érdekel hogyan is lehet még jobban testre szabni a Windows 10-et! :)

https://winaero.com/blog/winaero-tweaker-0-6-0-3-is-out-with-a-couple-of-new-features/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.