Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hát az a 125 több, mint barátságos... :) :K

Minden szavam magánvélemény!

(#2) Simi87 válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Az jó ár, de a többi elég vicces.

(#3) towelie


towelie
csendes tag

debenéztem

[ Szerkesztve ]

s4active

(#4) baboka87


baboka87
csendes tag

Lehet rossz volt a lista, mert pár hsz eltűnt és a Lumia 1020 sincs már benne. :F

(#5) Rusi válasza baboka87 (#4) üzenetére


Rusi
senior tag

Csak halkan megjegyzem, hogy ez a TELENOR árváltozásról szóló cikk, a TELEKOM-os is jön nemsokára, de annyir elárulok, hogy a 1020-at továbbra is árulják. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#6) halkow válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


halkow
őstag

Még szép hogy barátságos függetlenbe egy 20 al több a legolcsóbb is

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) UFC válasza halkow (#6) üzenetére


UFC
aktív tag

Amúgy IPhone 5-őt visszavonták már elvileg nem lehet kapni, akkor ez ilyen megmaradt készlet vagy mi a akar lenni?

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

Samsung Ace 3 LTE egy jobb flottában 20körül vihető, azért az sem egy rossz vétel ahogy nézem
bár én még mindig azt mondom hogy Lg optimus F6 ugyanazon csomagban (XS) 30ezer, akkor azért megéri rádobni még egy tízest :)
remélem jövőhéten meg is lesz az F6-om és 30-ért igazán szuper ajánlatnak tűnik
igaz cserébe 2év hűséget kérnek 500megás dolgozói csomagra (990 forint havi 500MB, ellenben van 1900-ért 1,5GB is, még agyalok melyik legyen)de mivel úgyis szeretnék mobilnetet is nálam pont jól jön ez :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

szifon 4s árak muhahahah

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#10) UFC válasza TeeJay (#8) üzenetére


UFC
aktív tag

Kérdés mire használod, ha csak böngészgetsz és az app-okat nem mobilneten keresztül frissíted vagy töltöd le, illetve ha nem nagyon használsz navigációt akkor elég az 500mb, ha a többit is alkalmazod akkor jobban ajánlom a 1,5GB-at

(#11) UFC válasza kecskebégető (#9) üzenetére


UFC
aktív tag

Biztosan megéri nekik valamiért azon az áron tartani szóval.

Bár vicces mert független Iphone 4s-t hivatalos apple boltból 124-ért megkapsz. És akkor nem írsz alá két évet se semmit!

[ Szerkesztve ]

(#12) Cilindrik válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Telekomnál egy 20-assal drágább :O

UFC: de ott már csak a 8 GB-os van

[ Szerkesztve ]

(#13) C$abi


C$abi
aktív tag

Hát meglepően "olcsóra" lőtték be az árát ahhoz képest mit tud.

(#14) TeeJay válasza UFC (#10) üzenetére


TeeJay
félisten

lakásban mindenhol van legalább 20-30megabites wifi, üzletekben szintén van ingyenes (tesco, auchan, voda/telenor/telekom üzletek illetve összes pláza)
mobilnet áthidalásra kell és főleg csak email meg böngészés, semmi youtube vagy ilyenek
oda 500MB elég kell legyen, illetve ha elfogy legalább 64/64kbit-re korlátozzák a voda 32/32kbit-je helyett
most barátnőm 150megás voda csomagját nyomjuk és facebook-ra meg e-mail figyelésre tökéletes
sőt a PH! és mobilaréna cikkeket meg indexet is simán tudok olvasni akkor is ha 32kbit-re korlátoznak
majd meglátom kell-e az 1,5gigás csomag +1 ezresért vagy sem.
navigációból úgyis offline verziót teszek majd fel, oda nem kell mobilnet, az appokat pedig csak wifin frissítheti
500-as csomagot azért kérem mert úgy 30ezer lesz az LG F6 míg mobilnet nélkül 56ezer...

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15) UFC válasza TeeJay (#14) üzenetére


UFC
aktív tag

Na ja. Hát igen így egyértelmű a dolog!

(#16) TeeJay válasza C$abi (#13) üzenetére


TeeJay
félisten

persze hogy jó áron adják mivel nem fogynak jól a Sony telefonok...
Xperia E az nevetséges, M-L gagyi kijelző laggos rendszer, SP ami már labdába rúg de ott sem IPS kijelző van és kevésbé optimalizált
a Z1 kategóriák meg túl drágák átlag embernek
a Z1c lesz az első olyan ami megfizethetőbb de már minőségi termék, szerintem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#17) Xaels


Xaels
félisten

A Z1C nagyon jó árban van. Csak maradjon ennyi még 2-3 hónapig amíg lejár a papírosom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Horror iPhone árak két év rabsággal, ráadásul az LTE nem is használható a hálózatukon. Béna banda. (Disclaimer: 2000 óta Telenoros vagyok.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) Tomy Yayo válasza Rusi (#5) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Igen, árulják, sok csomagban kb. 20-30 mátyással drágábban mint eddig, legalábbis egy gyors pillantás erejéig ma ránéztem, és ezt a konklúziót vontam le. Nem tudom mit szednek náluk a beárazós osztályon, de küldhetnének ide is :W

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#20) Revesz válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


Revesz
aktív tag

A 4g nagyon is használható, nem tudom, hogy miről beszélsz, hogy a telenor iphone-t árulhasson fizetnie kell az applenek és ezért vannak ilyen árak...

(#21) dreamdancer


dreamdancer
őstag

iPhone 4s az Apple-től függetlenül (igaz, csak 8 GB) 125K, a Telenornál 2 év előfizetéssel 165K???! (és úgy egyáltalán, 165K egy 2 és fél éves modellért?!)

A Z1 Compact ára viszont szvsz teljesen korrekt, egy csúcsmodellről beszélünk, aminek a méretében kábé nincs konkurense (vagy mondjuk az iPhone 5s az a konkurens)

Nem a lényeg a fontos.

(#22) Rusi válasza Revesz (#20) üzenetére


Rusi
senior tag

A 4G használatához nem csak az iPhone, hanem megfelelő lefedettség (Pest nagyobb részén még nincs is 4G), illetve új SIM kártya is kell (tudod hány iPhone-t használnak össze-vissza levagdosott, adott esetben 6-8-10 éves SIM-mel? csoda, hogy egyáltalán működik).

Az viszont, hogy a Telenor fizet az Apple-nek, hogy árulhassa, ez totális baromság. Nem mondhatom el a teljes hátterét, de az Apple-nek nem sok köze van hozzá (azon kívül, hogy ő gyártja a mobilokat), illetve a Telenornál függetlenek az iPhone-ok (ez persze nem magyarázat az árakra, csak amolyan mellékinfó). Ja, és NEM szürkeimport, meg hasonló, legális, gyári Apple garanciás, ÁFA, meg a többi cucc is rajta van.

Mobilaréna (2010-2017)

(#23) noname12


noname12
csendes tag

Mióta van a Telenornál iPhone?Nem tudtam,hogy van. :Y

(#24) bLaCkDoGoNe válasza Revesz (#20) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Aha, jailbreakelt iPhone-on.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25) tha_answer


tha_answer
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=dPeYgwhFn1M

sony sirius leaked video "review"

[ Szerkesztve ]

(#26) UFC


UFC
aktív tag

Bár a 3G is nagyon jó azért igazán ráállhatnának a 4G-re!

(#27) delibab


delibab
senior tag

A Z1 Compact elég baráti áron van, kártyás csomagban 125.000.- az szerintem jó! Esetleg nem függetlenek véletlenül? Ha az lenne lehet, beneveznék egyre... :K

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#28) Flyme


Flyme
senior tag

Ezek az árak... :U

Drágább lett:

Samsung Galaxy Young

két éves 2XS kategóriás előfizetéssel 6 990 Ft (+4 020 Ft)

(#29) ClioRS


ClioRS
őstag

Jó a z1 compact ára, főleg, hogy a másik T-nél 20-szal többe kerül....

(#30) Bashir


Bashir
csendes tag

Naiv kérdés: ha nem akarja az ember eladni 2 évig a telefont, ha neki megfelel ugyanaz a szerződés 2 évig - akkor egy szabadáras boltinál olcsóbb ajánlat simán megfontolandó, jól hiszem? Egyetlen gond, hogy frissítést, ha kiad a gyártó, az telenoréknál késik vagy soha el sem jön - tapasztalat.

J-B

(#31) UFC válasza Bashir (#30) üzenetére


UFC
aktív tag

Alapjáraton igen jogos a gondolat menet. Csak a mai világban ki tudja adódhat olyan hogy szükség lesz a pénzre vagy akármi és el kell adnia a telefont hogy pénzhez jusson és közben meg tovább fizeti. Meg azért lássuk be 2 év elég hosszú idő. Meg lehet belevág az ember és rá 1 hónapra lett volna egy kedvezőbb ajánlat kedvezőbb feltételekkel. Szóval ha így nézzük a döntés elég nehéz.

A frissítéssel kapcsolatban teljesen igazad van. Bár én vodás vagyok de ismerősnek van telenor meg barát is dolgozik ott és igen a frissítés az egy érdekes dolog.

(#32) edgelaszlo válasza delibab (#27) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

a nap kérdése...ha vki megtudja ne fukarkodjon az infóval :D

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#33) edgelaszlo válasza edgelaszlo (#32) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

na, ki is derítettem, sajnos van benne sim lock :( ....

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#34) Xaels válasza edgelaszlo (#33) üzenetére


Xaels
félisten

A simlock egy dolog, ami lényegesbb, hogy a Bootloader nyitható-e mert voltak olyan hírek, hogy a szolgáltatós verziókban nem lehet én meg szívesen használnék inkább CM11-et.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) edgelaszlo válasza Xaels (#34) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Motörhead nagy királyság... :DDD :DDD :DDD

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#36) delibab válasza edgelaszlo (#33) üzenetére


delibab
senior tag

Nem ez a legjobb hír... :O Örültem volna ha nincs benne sim lock... de gondolom rajtam kívül még sokan... Bár mondjuk még nem temetem a dolgot, mert nekem a mai napig állítják, hogy iPhone is sim lock-os a Telenornál... :DDD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#37) edgelaszlo válasza delibab (#36) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

miért, annak nem kéne annak lennie? ezt nem értem :F (mmint az iPhone-nak)
úgy érted, állítják hogy az de amúgy meg nem?
ezt sajna első kézből ellenőriztem...bementem egy Telenor boltba haverhoz, beletettünk a Z1c-be egy idegen kártyát és kérte is a sim feloldó kódot...sajnos...

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#38) delibab válasza edgelaszlo (#37) üzenetére


delibab
senior tag

#22 hsz.
Igen, a Telenornál függetlenek az iPhone-ok! :DD

Most már az utolsó reménysugarat is elvetted... :O de azért köszi az info-t

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#39) katalin888 válasza Xaels (#34) üzenetére


katalin888
aktív tag

Van ingyenes unlock megoldas:

http://sim-unlock.net/simlock/Sony/Xperia_Z1_Compact/

:)

(#40) Xaels válasza katalin888 (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt nem fogják itt szép szemmel nézni. Ezen felül letojom a SimLock-ot, engem a Bootloader nyithatósága érdekelne szolgáltatónál vett készülék esetében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) katalin888 válasza Xaels (#40) üzenetére


katalin888
aktív tag

Lehetseges, mert hala a Sony uzletpolitikajanak 2011-tol tamogatjak a hivatalos bootlader nyitast!

(#42) Xaels válasza katalin888 (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Látom el kell magyaráznom miről beszélek. Ha szolgáltatótól veszed a telefont akkor ha a szolgáltató kérte akkor teljesen lezárták a telefon bootloaderét és a Sony-n keresztül sem lehet nyitni.

[link] például, de több másik országban is van ilyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) katalin888 válasza Xaels (#42) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ertettem elsore is. :)
Amugy nem biztos, hogy minden szolgaltato keri ezt a "szolgaltatast", mert ha jol tudom akkor,
alapbol mindegyik zart es ha nincs speci keres akkor nyithato.
Meg kell kerdezni az adott szolgaltatot vagy ki kell probalni... (amugy engem is erdekel)
XDA forumon meg korul lehet nezni, hatha van mar szolgaltatos unlockra is megoldas!

[ Szerkesztve ]

(#44) edgelaszlo válasza katalin888 (#39) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

aztán egy firmware frissítésnél szépen vissza is zár...:) veszek függetlent, az a tuti.

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.