Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

Mert mindenki celeb akar lenni és ez a fajta munka, amit te is javasolsz megalázó számukra.

Ezt úgy mondom, hogy nem láttam ezt a műsort. :U

[ Szerkesztve ]

(#2) tildy


tildy
nagyúr

A betanított munkás dolgozik. Azért betanított, mert más szakmája van. Egyébként egyetértek. (Anyum is az emlékeim szerint, holott tecknikusija van, műszaki rajzoló, de mivel porszívókat szerel évek óta...)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) z0d1AK válasza stangli (#1) üzenetére


z0d1AK
veterán

(#2) tildy: Tudom mi a betanított munkás. Az is volt kiírva neki, ennek ellenére az derült ki, hogy semmit sem dolgozik.

Engem már ez a celeb szó is irritál, utálom is.
Biztos rossz értékrendet követek, de inkább dolgoznék az utak mellett, mint hogy nyilvános bohócot csináljak magamból, szánalom tárgyát képezzem.

Egy-két "produkció" utáni megnyilvánulásról nem is beszélnék...

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) Xirtam válasza stangli (#1) üzenetére


Xirtam
veterán

mért lenne megalázó? a munka nem szégyen

(#5) stangli válasza z0d1AK (#3) üzenetére


stangli
senior tag

Igazad van, de a mónika meg a győzike shóós éra ezt az értékrendet mutatta, mutatja még mindig és nagyon sok kevésbé tanult ember ezen mércék szerint alakítja ki értékrendjét... nem a Te értékrended a hibás, hanem az övéké, akik elhiszik, hogy kevés munkával megtudnak gazdagodni... és jelen pillanatban a média különböző értékromboló műsorai tudják biztosítani számukra ezt a kitörési illúziót...

(#6) kali válasza Xirtam (#4) üzenetére


kali
legenda

az a gond, hogy ezt sokan másként gondolják... :U

(#7) RexpecT válasza Xirtam (#4) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem megalázó, csak a fizetés az, amit egy betanított munkásnak adnak.

(#8) z0d1AK válasza RexpecT (#7) üzenetére


z0d1AK
veterán

A kereskedelmi csatorna vajon többet fizet egy előválogatón? :N

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Nem nézek tévét, ha szart akarok látni benézek a budiba.
Ne érdekeljen, felnőtt emberek, oda mennek ahova akarnak.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#10) z0d1AK válasza JuliusCaesar (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

Erre tudtam volna egy jó meglátást írni, de flame háború törne ki.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) stangli válasza z0d1AK (#8) üzenetére


stangli
senior tag

és ha bejutnak? :U mindenki a saját értékrendje szerint egy győztes :DDD ha nem is így van a valóságban

(#12) JuliusCaesar válasza z0d1AK (#10) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Begun, the flame war has!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Kifelejtetted az iskolásokat... Egyébként igen egyszerű a képlet: a pillanatnyilag kötött munkaidőben nem dolgozó ember könnyebben megoldja később a versennyel járó plusz, időigényes feladatokat, a tréningezést.

Amúgy elég előítéletes vagy, nem mindenkit ugyanaz motivál egy ilyen versenyben. :) Húgom is indulgat ezeken, és azért drukkol, hogy csak egyszer adásba kerüljön. Tudja, hogy nem nyerne, mert ő operettet tud nagyon jól énekelni, azt meg nem ilyenre szabták, de ha adásba kerülne, felfigyelhetne rá valaki, és könnyebben fölvennék szakiskolákba is, ha már van egy ilyesmi előélete. (Mert ugye a művésziskolákba, különösen a Színművészetibe nem egyszerű bejutni. A tehetségkutató műsorokon keresztül viszont igen jó aránnyal sikerül, ha egyáltalán van az illetőnek ilyen terve.)

És ne gondold, hogy olyan lajtos élet az előadóművész élete, főleg nem Magyarországon. :)

(#14) madstunt


madstunt
addikt

a betanított munkások tudtommal dolgoznak

JuliusCaesar ez milyen nyelven van?

[ Szerkesztve ]

(#15) Wictor


Wictor
senior tag

Parlagfűszedőnek tényleg jó lenne egyik másik... Ahogy ezek énekelnek, hát, basszus, elhervad tőlük az összes tő parlagfű... :DDD Feldobják a gyökerüket...

[ Szerkesztve ]

(#16) z0d1AK válasza Crystalheart (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem igazán azok a "fajták" voltak, akik továbbtanulási ambíciókkal indultak neki.

Madstunt: [link]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) Crystalheart válasza z0d1AK (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Miféle "tehetségkutatót" néztél te? :DDD Tudtommal most épp egy ideje már nincsenek a tévékben.

(#18) madstunt válasza z0d1AK (#16) üzenetére


madstunt
addikt

értem

(#19) stangli válasza Crystalheart (#17) üzenetére


stangli
senior tag

gondolom a megax@rt nézhette :)

(#20) Crystalheart válasza stangli (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az már megy? o.O

(#21) Brutális eb


Brutális eb
addikt

"kénytelen voltam az egyik kereskedelmi csatorna "tehetségkutató" műsorát nézni."

Kénytelen?
Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Több alternatíva is kínálkozik ilyen esetekre a te választásod nem a legjobb volt. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#22) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez Magyarország. A sok birka meg leül és nézi ezt az utolsó másodpercig megrendezett szart, és ezzel eltartja ezeket a semmirekellő éhenkórászokat..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23) Crystalheart válasza Motion_Blur (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Te vagy én nem tudjuk befolyásolni a nézettséget. :)

(#24) Dany007


Dany007
veterán

Egyetértek.
És nem csak arról van szó, hogy jelentkezők javarésze munkanélküli, hanem úgy összességében is eléggé gázos, retardált emberek. Segédmunkások, betanított munkások, munkanélküliek, álláskeresők, vagyis szintén munkanélküliek, kukás, és így tovább.
Ezzel persze semmi gond sincs, csupán azt mutatja, hogy milyen szintekről jeletkeznek oda emberek.
Arról nem is beszélve, hogy a 95%-ának lövése sincs az énekléshez. De még füle sincs, hogy meghallja mennyire szánalmas az amit csinál. V.színű, hogy egy magasabb végzettségű embernek már van annyi önkritikája / esze, hogy ha ennyire gáz a hangja, akkor nem megy el és nem égeti le magát az egész ország előtt.

Amúgymeg persze, hogy végignézem az utolsó másodpercig mert ennyit már régen röhögtem mint az ilyen szánalmas barmokon, akik azt hiszik, hogy tudnak egy picit is énekelni, miközben még a macskám nyávogását is szívesebben hallgatom, mint 1-2 ilyen szánalmat.

(#25) Sethdobaloah válasza madstunt (#14) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Yoda beszéli ezt az angolt :)

...csak én vagyok helikopter?

(#26) z0d1AK válasza Brutális eb (#21) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha én választok, akkor Natgeo, vagy Spektrum.
De itt nem ez történt...:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#27) stangli válasza z0d1AK (#26) üzenetére


stangli
senior tag

szvsz Brutális eb valami másra gondolt :U :DDD

(#28) Wictor válasza stangli (#27) üzenetére


Wictor
senior tag

Animal Planet? ;] :DDD Vagy ennek a 3D-s, realizált változata?

[ Szerkesztve ]

(#29) z0d1AK válasza stangli (#27) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ehh.
Oké, fáradt vagyok.
Leesett.
:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#30) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Két dolog:
1. A művészek mindig is egyedi emberek voltak, akik képtelen beilleszkedni a hagyományos társadalomba, igazán megérthetnétek ezt
2. Betanított munkásokat nem illene lenézni, két okból:
- ha nem lennének, akkor nem lenne min gépelni épp, illetve nem lenne a kezetekben számítógép (sem orvosi műszerek, sem TV-k, sem... had ne soroljam).
- sose lehet tudni, hogy az illető fiatalabb korában miért nem tanult tovább, és hogy miért nem tette meg ezt azóta se. Nem feltétlenül a lustaság az oka. Vagy ahogy tildy is írta, vannak olyan helyzetek, ahol szakképesítés ellenére is ilyen munkát kell végezni.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem retardáltak járnak ezekbe a műsörökba fellépőnek nagyrészt, csak a kiemeléssel nem értek egyet.

[ Szerkesztve ]

(#31) z0d1AK válasza Cathfaern (#30) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez csak egy:DDD

Vagy ettől válsz művésszé, hogy ilyen dolgokat megengedhetsz magadnak, hogy behülyíted a népet két dologgal, és egyet adsz neki? :DDD :DD :C

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#33) z0d1AK válasza Cathfaern (#32) üzenetére


z0d1AK
veterán

Betanított munkás magyarázata

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#34) Cathfaern válasza z0d1AK (#33) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Így már más a helyzet, csak az eredeti posztban kicsit félreérthető volt, így linkkel már nem az :)

Nem tudok olvasni és össze-vissza nyomkodom a szerkesztés meg új hsz gombokat... szerintem jobb lesz ha mára abbahagyom a fórumozást :O :D

[ Szerkesztve ]

(#35) lorenzen válasza z0d1AK (#33) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Feleslegesen bosszantod ezen magad.

Ez a fajta szórakoztató műsor nem neked szól.
Országtól függetlenül van egy hatalmas népréteg, nekik felüdülést jelent, ha náluk gyengébb képességűeket látnak szerencsétlenkedni. (Bár ezeken a versenyeken valódi tehetségek is felbukkannak néha, de ők sem tudnak tartós karriert csinálni.)

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#36) JuliusCaesar válasza madstunt (#14) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Galactic Basic

Yoda mondja eredetileg a második epizód végén, hogy "Begun, the clone war has", és Yoda az angolt (ami ugye a vagy a basic, vagy fordítva van embereknek) object-subject-verb formában beszéli. De nyugi, tudok annyira angolul, hogy ilyet nem mondok.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#37) Zolaash


Zolaash
aktív tag

-=> :DDD <=-

Annyi hülye van ezekben... :N

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#38) z0d1AK válasza Zolaash (#37) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha annyian elismerik vajon, akkor minek kell ez a műsor a fiatalembernek, akivel kezdődik a videó? Miért nem emelkedik ki saját erejéből?:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#39) Mr.Csizmás válasza Cathfaern (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elnézést, de királyka viktort nem sorolnám egyikbe se, a himnuszt nem tudó húgával egyetemben, mivel se nem művész (a pénz tolja, és a faterja befolyása), se nem munkás, mivel kb. életében nem dolgozott.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40) Zolaash válasza z0d1AK (#38) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Mert egy rakat bullshit. Cicc: úgyvan!
Another gyöngyszem.

Rip and tear

(#41) Crystalheart válasza z0d1AK (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A nagy helyzet az, hogy a bulvármédia többet foglalkozik ezekkel az új arcokkal egy hét alatt, mint egyes igazi régi tehetségekkel egy év alatt... És ugye a jó gázsit sokszor népszerűség alapján lehet kiharcolni, mert mint tudjuk, itthon a legtöbb előadóművész éhen halna, ha csak azt csinálná.

(#42) Mr.Csizmás válasza Zolaash (#40) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43) Zolaash válasza Mr.Csizmás (#42) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Íny-íny-íny! :Y

Rip and tear

(#44) dízelracer


dízelracer
senior tag

Zana Zoltán hozzáállását osztom celeb ügyben: [link]

,,a produkció nélküli produkciók kerültek szóba..." :DD :))

(#45) JetiRulez válasza Zolaash (#37) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ez a forma kb. két éve végzett nálunk. Még az egyik szalagavatón is fellépett. Nekem sem tetszett túlzottam.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#46) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Narkós boszorkány :D

Rip and tear

(#47) Samus


Samus
addikt

Szintén Barátnőmnél aludtam, és mivel Ő szereti, kénytelen-kelletlen én is néztem. Legalább egy jót röhögtem. Kedvencem volt, mikor Anya, utána fia, majd a menyasszony és a vőlegény is bement...a boszorkányos csaj és a walkmanes is ütött...De legalább értelme is volt, mert láttam egy produkciót, ami nem színpadon zajlott, de egy kellemes számot adtak elő (Deniz - Isten számol). A legjobb az a csapat volt, ha jól emlékszem valami Soho...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#48) Zolaash válasza Zolaash (#40) üzenetére


Zolaash
aktív tag

óóó de bikicsunáj
csunáj bikicsunáj vicsáj
bikicsunáj
tú rilisz tú szín szamdú
bikicsunáááj
ó rájsz szialájszí májoszáj
venszorízi vinyó bénking csunáj
ó rö bikicsunáj
:DDD

Innen letölthető csengőhangnak... :Y

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.