Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Akiket betaláltam az elmúlt egy napban, azoktól bocsánat.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) pohár


pohár
félisten

Lásd Songoku, neki is át kell lépni a határait hogy SSJ2-be tudjon átalakulni ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3) máyköl


máyköl
veterán

Nem. :)

(#4) z0d1AK válasza máyköl (#3) üzenetére


z0d1AK
veterán

Attól félek, mégis arra tartok.
Nem tudom jó-e, vagy rossz.
Valamennyire mind a kettő lesz.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) máyköl válasza z0d1AK (#4) üzenetére


máyköl
veterán

Nem jó, miért lenne jó?
Azért vannak a határok, a szabályok, hogy betartsuk őket.
Ha nem tartod be, akkor hiába vannak, és egyre jobban el fogsz tőlük távolodni, és azt szerintem te sem akarod. :N

(#6) z0d1AK válasza máyköl (#5) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már nem tudom, mi a helyes, és mi nem.

"Mi van, ha reggel új tudatra ébredsz?
Ha feje tetejére állt az egész világ?
Talán szembeköpöd majd az eddigi éned,
talán áldozat vagy, vagy talán pont a te hibád."

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7) máyköl válasza z0d1AK (#6) üzenetére


máyköl
veterán

Azt neked kell tudnod, hogy mi a helyes és mi nem. Amit eddig nem engedtél meg magadnak, és úgy érzed, helytelen is meg nem is, azt ajánlom, hagyd az egészet, megvagy te így is. :K

(#8) moha21 válasza z0d1AK (#6) üzenetére


moha21
addikt

Én már léptem át a saját határaimat, át lehet, de sosincs jó vége. :(

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) máyköl válasza moha21 (#8) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, ezt próbálom neki én is mondani. :K

(#10) P00By


P00By
nagyúr

Nem tudom mi vagy mik az előzménye(i) ennek a bejegyzésnek.
De vannak dolgok amiben sztem muszáj feszegetni a határokat és átlépni azokat :)

[ Szerkesztve ]

(#11) máyköl válasza P00By (#10) üzenetére


máyköl
veterán

Részleteznéd a dolgot? Pl.?

(#12) P00By válasza máyköl (#11) üzenetére


P00By
nagyúr

Tudás. Vmiben magas szintű tudást szerezni, amikor az ember úgy érzi, h kevés ehhez és ennyit nem tud megtenni és mégis vmiben szakemberré válik.

Sport. ...

De, mint már írtam itt másról lehet szó.

[ Szerkesztve ]

(#13) z0d1AK válasza P00By (#12) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen.
Az eddigi világnézetem egy részében bizonytalanodtam el.
Pont az vonz, amit eddig elítéltem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#14) tkazmer válasza z0d1AK (#13) üzenetére


tkazmer
addikt

Pont az vonz, amit eddig elítéltem.
az, ha nyitottabbá válsz más dolgok iránt sosem gond:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) moha21 válasza tkazmer (#14) üzenetére


moha21
addikt

Csak akkor nem, ha azok normális dolgok.. :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) P00By válasza z0d1AK (#13) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem mindenki aki használja az agyát megél legalább egy ilyet az élete folyamán.

(#17) moha21 válasza P00By (#16) üzenetére


moha21
addikt

És aki szipuzik például? Az is átlépi a saját határait... :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) tkazmer válasza moha21 (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

nem, én azt gondolom, hogy az a jó, ha az ember alapvetően nyitott a nem normális dolgok irányába is, ilyen módon megismerheti őket (most nem azt mondom, hogy holnaptól ismeretszerző céllal mindenki létesítsen szexuális kapcsolatot lovakkal, de nem baj, ha ismeri és úgy ítéli el - vagy éppen támogatja a témát), és előítéletek illetve mások véleménye helyett saját maga tud véleményt formálni róluk.
ez valóban több "munkával" jár, hiszen mindenkinek magának kell gondolkodnia, továbbá nyilván nem szabad ezzel a munkával 8 éveseket terhelni, de egy alapvetően egészséges felnőtt számára előnyösebb, ha nyitott az új dolgok felé, és a "nem normális" dolgokra nem azért mondja azt, hogy nem normálisak, mert azt mondta neki valaki, hanem mert ő személy szerint azt a véleményt alkotta róla. (teszem azt alapos utánajárás következtében)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#19) P00By válasza moha21 (#17) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen, csak ennek világos és lineáris következményei vannak. Ami, mint tudjuk nem vmi pozitív.

Azért ezt nem hasonlítanám össze egy világnézet váltással.

(#20) moha21 válasza tkazmer (#18) üzenetére


moha21
addikt

LOL volt a hsz-ed off része könnyesre sírtam magam..) És csatlakozom hozzátok! De szerintem az általam említett példa is meg állja a maga nemében a helyét.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#21) máyköl


máyköl
veterán

Szerintem az a lényeg, hogy hogyha eddig egy pozitív dolgot elítélt, viszont most nyitott rá, az természetesen jó, de ennek a másik oldala értelemszerűen nem jó dolog. :K

(#22) z0d1AK válasza tkazmer (#18) üzenetére


z0d1AK
veterán

Bizonyos szinten maradi vagyok, nagyon sok dolgot elítélek a mai világban, és nem is látom benne a fényes jövőt, amiért érdemes 80-90 évig élni.

A mai világ úgy nagy általánosságban nem normális, a felé nem is kívánok nyitni, eddig is elszigeteltem magam tőle.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#23) tkazmer válasza moha21 (#20) üzenetére


tkazmer
addikt

a szipuzásra gondolsz? szerintem arról egy fiatal - aki teszem azt nem próbálta, de látta már, akár saját ismerősein, hogy mire képes - sokkal találóbb és igazabb véleményt képes formálni, mint a nagymamája, aki ha meghallja a szót, rögtön szalad a rózsafüzérért. és ez egész egyszerűen azért van, mert sokkal nyitottabb még, mint a nagymamája.
(és mégegyszer hangsúlyozom, hogy a fiatal alatt felnőttet értek, nem feltétlenül 18 évest és 1 napost, hanem aki szellemileg és fizikailag érettnek mondható, amely állapot bekövetkezése gyakorlatilag mindenkinél más életkorban történik meg)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) tkazmer válasza z0d1AK (#22) üzenetére


tkazmer
addikt

és ki mondta neked, hogy a mai világ nem normális? miért gondolod így? mitől lenne az?:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) máyköl válasza tkazmer (#24) üzenetére


máyköl
veterán

Ezt a hsz.t most nem értem. Az első két mondatod azt mondja, hogy a mai világ tényleg nem normális, a harmadik, az utolsó pedig ennek pont ellentmond. :F

(#26) tkazmer válasza máyköl (#25) üzenetére


tkazmer
addikt

pedig nagyon egyszerű, a harmadik kérdésem arra utal, hogy szerinte mitől lenne normális a világ, ha a mostani nem normális. ráadásul az első két kérdésem sem mondja azt, hogy a mai világ nem normális, hiszen mindegyik kérdő mondat:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#27) moha21 válasza tkazmer (#23) üzenetére


moha21
addikt

Én láttam ezeket a dolgokat, tapasztaltam, mégsem merem átlépni a határt és tudom átlépném jó lenne egy darabig, de utána keservesen innám a levét.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) tkazmer válasza moha21 (#27) üzenetére


tkazmer
addikt

itt a nyíltságról volt már szó, ezek szerint te nyitott voltál új dolgok felé, megismerted őket, majd úgy döntöttél, hogy nem jönnek be neked. ezzel semmi gond nincs, akkor van gond, ha anélkül döntesz úgy, hogy nem tetszenek, hogy bármilyen tapasztalatod vagy objektív forrásból szerzett elméleti tudásod lenne a dologgal kapcsolatban.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#29) moha21 válasza tkazmer (#28) üzenetére


moha21
addikt

Igen! Jól fogalmaztad meg! :R

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.