Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Damage válasza EczkE (#23) üzenetére


Damage
senior tag

Jujj…most még nehezebb a helyzetem, hiszen teljes mértékben értettem az előző hozzászólásodnál is, hogy miért írtad a régészkedést…
Remélem nem hitted azt, hogy én azt hittem, hogy Te arra gondolsz, hogy (idáig érted, ugye???) én szeretem gyűjteni a régi köveket, műkincseket, emléktárgyakat és halott emberi maradványokat (etc.)!
Még annak a gondolatomnak is helyt adtam, hogy miért is magyarázkodom…erre most mit teszek? S@gget csinálok a számból! Elolvastam, hogy mit írtál és értettem a célzást (olyan topichoz írtam, amihez nem szóltak hozzá legalább egy éve)! Le is írtam, hogy miért szóltam hozzá! Nem szokásom régen elfeledett topicokhoz hozzászólni, de most kivételesen megtettem….nem kellett volna! Mondtam egy (valóban) ócska poént, erre még több felesleges hozzászólás érkezik rá. Hát ennek már tényleg nincs értelme. Bár én biztosra veszem, hogy Kedves Yutani barátunknak holnap reggelre vidám mosolyt csalunk ezáltal az arcára, amikor elolvassa ezt a sok baromságot, aminek a legkevésbé sincs köze az eredeti bejegyzéshez!

Whatever: köszönöm szépen EczkE, hogy felvilágosítottál mire is gondoltál a két szavas hozzászólásodnál! A titulusom nem "őstag", de magam is rájöttem… :D

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.