Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) KISDUCK válasza CPT.Pirk (#27) üzenetére


KISDUCK
addikt

Spoiler veszély!

A kidolgozták alatt annyit értek, hogy elmagyarázták a xenomorphok eredetét. Az eddigi filmekbe normálisan beépül ez a történet. A 3. alien filmben ugye egy kutyából kelt ki és gyorsabb lett mint amikor emberekből kelt ki, a 4. részben emberszerű alient kaptunk az AvP2-ben pedig ugye a ragadózóval keveredett. Szóval eddig is lehetett tudni, hogy keveredik azzal a lénnyel amiből kikel, de most kiderült miért, hogy ez a képesség az eredeti vírusból ered amit a teremtők hoztak létre és ebben a filmben közlik velünk, hogy egy android nemesítette a vírust amiből jöttek az eddig ismert idegenek. Lehet hogy nem dolgozták ki Dr Monroe szinten David kísérletezését csak párpercben gyorsan odadobták, de nekem ez már elég. Az idegennel való beszélgetés az nem izgat, egy egy napos húsfalóval vajon miről beszélhetett: "Én robot te kutya" vagy "hús te vagy hús, hol a hús? Nem hús én bádogember!" :)

Szerk.: A film végén a Covenant Daviddel a fedélzetén szerintem az első Alien film felé halad. Dávid viszi a rakományt és valószínűleg a teremtőkbe botlik megfertőzve őket a régi-új idegenekkel és pár évvel később Ripley és a Nostromo legénysége folytatja a történetet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.