Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shatter98


Shatter98
tag

már eléggé ideje volt :DDD

(#2) blade zte


blade zte
őstag

Persze, mindenki egérmozit akar bámulni, amikor a 20ezres tableteken sokkal jobb. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#3) Diopapa


Diopapa
addikt

Remélem lassan PC-re is lesz működő verzió.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4) Ryder62 válasza Diopapa (#3) üzenetére


Ryder62
őstag

:DDD :DDD

+1

(#5) #52815360 válasza Diopapa (#3) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ott a pont :C

(#6) Shatter98 válasza Diopapa (#3) üzenetére


Shatter98
tag

+1 :DDD :R :C

(#7) GeryFlash válasza Diopapa (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jó Uram, Ön ma megnyerte a Zinternetet:R

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) JanR


JanR
addikt

Mi az a készülék amin nem lehet ma már jutubozni? :D Lassan arról kell listát írni, mert abból lesz kevesebb.

(#9) oriic válasza JanR (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ATM-ről, mosógépről. Bár utóbbiban nem vagyok biztos. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Sirandrish válasza blade zte (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen mert ha 3DS-t vesz az ember akkor jár hozzá egy 20K-s Tablet hogy jutubozzá :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) s.donat


s.donat
csendes tag

Pont ehhez hasonló progikat hiányoltam a 3ds-ből mikor először a kezembe vettem. Ott a belső kamera/mikrofon, de nincs rá skype, vagy hasonló program ami kihasználná. Vagy normális videó / zene lejátszó. Esetleg facebook kliens.

A játékok nagyon szuperek és sokkal minőségibbek mint a droid / ios tákolmányok.

Kár, hogy ennyire zárt a nintendo rendszere.

(#12) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, összeolvasztottam a csomagokat, végre látom az LN-emet...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#13) Shatter98 válasza s.donat (#11) üzenetére


Shatter98
tag

:PP pedig anno pont azt mondták hogy a 3ds-nél megpróbálnak nagy hangsúlyt helyezni a közösségi profilokra :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.