Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

És megszületett a fénykard! :DDD Star Wars rajongóknak kötelező! (bocs nem tudtam kihagyni ;] )

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) macilaci78 válasza -=MrLF=- (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én nyitottan és konstruktívan álltam hozzá, de a képek alapján az jutott eszembe, mit keres egy ledes munkalámpa a Ph!-n? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) weiss


weiss
addikt

CRI?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4) ROBOTER válasza weiss (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Azt már lényegében senki sem veszi komolyan. Idejét múlt mutató, van helyette jobb.

(#5) weiss válasza ROBOTER (#4) üzenetére


weiss
addikt

Bővebben?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6) ROBOTER válasza weiss (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

A CRITICISM AND RESOLUTION részt olvasd át.

Fehér LED-nél a CRI kritikus környezetben (fotó) lényegében egy semmitmondó adat. Nyilván nem a SuperRed és a White között, hanem fehérek összehasonlításánál.

Van helyette ilyen.

(#7) zetor2000 válasza macilaci78 (#2) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha már digitális kamerákról írnak, miért ne írhatnának a kiegészítőikről is?
Ha jól látom, az alján egy állványmenet van? Mert ilyesmi fényt keresett egy ismi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#8) ROBOTER válasza zetor2000 (#7) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nem ezért írta, hanem mert a formája alapján a steklámpákhoz hasonlít, amit műhelyekben használnak. Poénnak szánta.

(#9) m3ss


m3ss
veterán

hmm ez jol hangzik, epp most akartam icelight-ot venni, ilyen lesz helyette sztem. mikor lesz kaphato vajon?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.