Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Nem tudom kinek, de köszönöm, hogy majd 1 hónap címlap várakozás után, szó nélkül ment egy az egyben saját bejegyzésekbe. Változnak az idők.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) madstunt válasza yolan (#1) üzenetére


madstunt
addikt

pedig pont mondani akartam, ott lenne esetleg a helye

(#3) yolan válasza madstunt (#2) üzenetére


yolan
őstag

á, nem elég közérdekű, érdekes, igényes, átgondolt és elég informatív

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) danih


danih
addikt

Szerintem nem üti meg a címlap által elvárt színvonalat, egyetértek a modikkal.

(#5) gabor85


gabor85
őstag

Szedettvedett, szar írás, nem lenne címlapon a helye...
(irónia)

Amúgy :R

(#6) yolan válasza danih (#4) üzenetére


yolan
őstag

Ez mint saját véleményed kialakulhat és ahogy Te tettél, hangot is adtál neki, ezt hiányoltam a fejesektől. Régebben nem így ment, úgy látszik már nem azokat az időket éljük. Vagy az volt itt a hang adás, hogy átrakták cakpakk személyesbe?! Költői kérdés, viszont az nem, hogy akkor szerinted miért nem üti meg?

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) danih válasza yolan (#6) üzenetére


danih
addikt

Szerintem erre te is tudod a választ, látom volt már cikked...
1. Címlaphoz rövid
2. Egy bizonyos, nagyon vékony rétegnek szóló információt közöl (N900 tulajok, azon belül is csak azoknak akik nem félnek egy flash-től), tehát nem "közérdekű" (én pl. ha írok egy mélycikket pl. a HTC x7500-asomról, szerinted mekkora eséllyel kerül ki? :) )
3. Az, hogy mi az érdekes, mi az igényes az eléggé szubjektív sajnos, úgyhogy ehhez nem szólok hozzá.
Szerintem azért tartották vissza ennyi ideig, mert berakták "pótnak" - arra az esetre, ha lesz olyan nap, amelyen nem jön érdekesebb/közérdekűbb cikk. De mivel minden nap találtak valamit, ezért megunták, és bevágták a saját bejegyzéseid közé. Azzal egyetértek, hogy nem szép, hogy nem szóltak.
Nem tudom, hogy mennek itt a dolgok, azért kíváncsi leszek, szeretnék cikket írni, meg is van a téma, csak kevés az időm rá...
Fentebb leírtak erősen SZVSZ természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#8) joey04


joey04
titán

grat, címlapon a helye. érdekes, hasznos írás szerintem, pedig 0 közöm van N900hoz. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Tim82 válasza danih (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

én pl. ha írok egy mélycikket pl. a HTC x7500-asomról, szerinted mekkora eséllyel kerül ki?

Kikerül. Egyébként ennek a cikknek is címlapon volna a helye.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) yolan


yolan
őstag

Köszi srácok!
Nekifutok majd még egyszer, van még amit beleirok, aztán hátha kiteszik.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#11) danih válasza Tim82 (#9) üzenetére


danih
addikt

Megnéztem most pár cikket a címlapon, és bizony van amely vackabb/értelmetlenebb ennél, szóval kezdek affelé tendálni, hogy tényleg ki lehetne rakni, hátha...
Esetleg meg lehetne reklamálni, azt hiszem a címlap kizárólagosan Racecam területe...

(#12) Tim82 válasza danih (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

A közelmúltban én már eleget reklamáltam nála a saját írásaim törlése miatt, legyen ez ezúttal más köre... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) yolan válasza Tim82 (#12) üzenetére


yolan
őstag

Tim82, danih: reklamálást kihagyom én is. Majd csiszolok még rajta, aztán hátha.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#14) danih válasza yolan (#13) üzenetére


danih
addikt

Tegyél bele még pár csilivili képet hátha úgy jobb lesz :)

(#12) Tim82: tieidet meg visszamenőlegesen törölték? Az még csúnyább...

(#15) madstunt válasza yolan (#13) üzenetére


madstunt
addikt

esetleg nitdroid howto-val ki lehetne egesziteni, esetleg osszedobhatnank egy par oldalas szosszenetet. mostanaban eleg sok hasonlo kerdes felmerult n900 fronton a forumon
szivesen besegitek amugyis most van 1 het szunedtem :D

(#16) yolan válasza madstunt (#15) üzenetére


yolan
őstag

Én benne vagyok, de kipróbálni most nincs időm. Ha megcsinálod a nitdroid hávtút belevesszük. Én kicsit újrairom a gyári os flesselését, meg előtte és utána mit hogy. Gondolok itt backupra, meg utána a gyári mocskok kigyomlálására (pld userguide). A nitdroid engem is érdekelne amúgy. Meg összeollózhatnánk a kettőnk tapasztalatát életképes és ajánlott appok terén is akkor már. Esetleg egy meego beta verzát is, ha nem is hávtú, csak elméleti szinten, mit ad, stb.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#17) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Óóó, kár, hogy csak most találtam meg ezt a bejegyzést, 1 hónappal ezelőtt jó sok időt és guglizást megspórolhattam volna...
No de ez megy a kedvencek közé későbbre köszönet érte. :R
Amúgy nagyon bírom a telót nem bántam meg, hogy fél éve ezt vettem.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.