Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

Végtelen számú világ van: OK

Tegyük fel, hogy 1 milliárd naprendszerből, csak egyben van élet, vagyis 0.000001%-ában.

A végtelen 0.000001%-a: végtelen.

Mindazonáltal, ha a végtelent elosztod a végtelennel, akkor az egyet ad :P

Látod, nem kell híresnek lenni, hogy baromságokat írjon az ember... :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Dany007 válasza JoeYi (#1) üzenetére


Dany007
veterán

"Köztudott, hogy végtelen számú világ létezik, egyszerűen azért, mert végtelen tér áll rendelkezésre. Mindazonáltal nem mindegyiken van élet, ezért a lakott világok száma véges. "

Nekem már itt sántít a dolog. Ha végtelen világ van, akkor v.színű, hogy a lakott világok száma sem meghatározható. Még akkor sem ha nem mindegyiken van élet. Tehát a lakott világok száma is végtelennek kell lennie, mivel a világok száma is végtelen.
Olyasmi mint két sorozat, csak az egyik később kezdődik :)
Magyarul ha a világok száma sosem ér véget, akkor a belőlük életet hordozó világok száma sem fog véget érni sosem!

(#3) yolan


yolan
őstag

Most vagy nem olvastátok a könyvet, vagy nem jöttetek rá, hogy ez direkt ormótlan nagy hüjeség? :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) Dany007 válasza yolan (#3) üzenetére


Dany007
veterán

hát pedig elég komolyan adta elő :D

(#5) Pyton válasza yolan (#3) üzenetére


Pyton
aktív tag

Jajajajajajajjj. Hülyeség ellipszilonos jé. Vagy ez is csak órmotlan nagy hülyeség? :DDD

Majd jön Mr. Spock, belenéz a szögletes tölcsérébe, és biztosan talál valamit az Enterprise érzékelőivel. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) Ndruu válasza yolan (#3) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hatalmasan jó könyv! Szeretem. Beteg, de nagyon jó. Ahogy néha meg tudja csavarni a dolgokat. :DDD

Harrrr!!!!

(#7) yolan válasza Ndruu (#6) üzenetére


yolan
őstag

Pár napja hajnalban jártam ennél a résznél, ahogy olvastam éreztem, hogy ez hamubasült marhaság, ezt meg kell osztani másokkal :DDD

Pyton: direkt volt ;]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#8) Wolverine válasza JoeYi (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Rémlik a Galaxis Útikalauz Stopposoknak? A Vendéglő a Világ végén ennek a 2. része :P (és tényleg a világvégén van :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) cizoe


cizoe
őstag

Egyik top könyv! :)

Bírom a bejegyzéseid yolan ;) :)) :D

(#10) yolan válasza cizoe (#9) üzenetére


yolan
őstag

Köszi :B

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.