Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Idén télen 2 kabátot veszel? :D

(#2) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Legyen a fekete szürke. :K

(#3) Móci


Móci
addikt

A zöldet vedd, az a tuti! :DDD

Nekem személy szerint a fekete tetszik...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

A sárga olyan "faluvégikocsmaabroszos" jellegű, de a fekete tetszetős.

Rip and tear

(#5) zH.


zH.
senior tag

Egyértelműen fekete.

just be

(#6) yolan


yolan
őstag

D1Rect: ha bolti ár alatt betudom szerezni még az is lehet, aztán az egyiket továbbadom :B

Athlon64+: a sárga nadrággal nem kicsit faszányos

Móci: :DDD

Zolaash: igen, kicsit olyan igénytelen, de nekem akkor is tetszik, vagány, csak nincs hozzá fekete nadrágom, meg így utcára, sárga, hát igen..

zH.: nagyon úgy néz ki igen-igen, fekete

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) gabor85 válasza yolan (#6) üzenetére


gabor85
őstag

A feka color sose megy ki a divatból:D

(#8) yolan válasza gabor85 (#7) üzenetére


yolan
őstag

persze-persze, de mennyire vagány már egy sárga elforgatott kockás dzseki:C

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#9) jorden06


jorden06
senior tag

sztem sárga. télen feldobja a hangulatod, és az öltözeted egy színes ruha, nem mellesleg jól is néz ki. egyébként meg azt válaszd ami neked tetszik, és szarj le mindenkit ;>

szerk.: nincs oldalra kitekintő - ez mit jelent? :U

[ Szerkesztve ]

(#10) yolan válasza jorden06 (#9) üzenetére


yolan
őstag

áá, nagy a dilemma, mindkettő ugyan olyan árban van, tudásilag is egyenlőek, csak a szinük más..

A kapucnit ha felveszed és síelsz, boardozol, nézelődsz oldalra, akkor a kapucnit látod, ezért szoktak oda ilyen átlátszó anyagot tenni, hogy legalább azt lásd a fehér háttérben hogy van-e ott valaki vagy üres, ilyen fóliát.

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#11) yolan


yolan
őstag

A jelnlegi szerelés, ehhez azért a sárga naci vad :D

Szerk.: jobb oldali fess fiatalember volnék :B

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#12) Vakegérke válasza yolan (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a sárga tetszik, akkor mi a kérdés?

Egy dzseki nem pár hónapra szól. Van olyan dzsekim, amely lassacskán húsz éves lesz, és ma is hordom. Megtehetem, mert nem divathóbortból, hanem praktikus döntés alapján vettem.
Biztos, hogy jövőre, két év, öt év múlva nem lesz röhejes egy sárga kockás dzseki?
Bár a cikkcakk is érdekes, de a fehér és fekete közti összes árnyalat időtálló.

Szerintem is fekete-szürke.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) yolan válasza Vakegérke (#12) üzenetére


yolan
őstag

Van benne igazság, én sem dobálózom dzsekikkel, de ami egyszer megtetszik nem fogom 1 év múlva lecserélni, mert kiment a divatból, nem annyira érdekel a divat, ha nekem tetszik onnantól lehet akár favágóing is :) (igen, az is tetszik). Ez a vásárlás most nem divathóbor kielégítés, hanem mert szükségem van francia országhoz egy komolyabb kabátra. Én is lassan a fekete mellé húzódom.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#14) Fecogame


Fecogame
veterán

Második :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) yolan válasza Fecogame (#14) üzenetére


yolan
őstag

Fekete-sárga, meg fekete-szürke, mind a két nadrághoz passzol, okosabb döntés mint a sárga kockás. :R

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#16) eastsider


eastsider
nagyúr

első!
a második sokkal hétköznapibb

amúgy snowboardhoz kell főleg, vagy utcára?

(#17) yolan válasza eastsider (#16) üzenetére


yolan
őstag

boardhoz, utcára ott a mountain hardware, vagy a mostani sherpa ha nem viszik el
gondolkoztam még 10.000/10.000-es burton kabátokon is meg tnf-eken, de iszonyat drágák..

Szerk.: kicsi a kép, a fekete mintája is kellemes, de hát egyértelmű, hogy egy sárga feltünőbb. (mingyárt keresek nagy kéept a feketéről)

megvan: nagy kép a feketéről

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ez síeléshez kell?

(#19) yolan válasza Crystalheart (#18) üzenetére


yolan
őstag

snowboardhoz

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#20) Crystalheart válasza yolan (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, tudom, gyíkagy vagyok. :D Csak egyet kellett volna visszaolvasnom.

Én azt mondom, szinte mindegy, úgysem utcán flangálnál vele, ahogy írod is. A fekete tuti nem megy ki a divatból tíz év múlva sem, míg a sárgával fönnáll a lehetősége, hogy pár év és körberötyörögnek. Szerintem mindkettőnek flúgos mintázata van, biztos valami minta nélkülit keresnék, de hát ez egyéni imázs kérdése. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Fecogame válasza yolan (#19) üzenetére


Fecogame
veterán

Az jó :)

Milyen színű deszkád van?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) yolan válasza Fecogame (#21) üzenetére


yolan
őstag

Fehér-szürke.. de sehol a retekben nem találok róla képet..
Vision Torsion Warp Freeride 155-ös
Jólenne cserélni, de egy burton lap drága.. így is még gerinc protektor kell, egy sisak és egy új bakancs :O

Szerk.: eprsze a kesztyű is fekete-szürke, és a bakancs is fekete lesz :B

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#23) yolan válasza Crystalheart (#20) üzenetére


yolan
őstag

Igazából tényleg nem nagyon érdekel ha körbe röhögnek, és nike meg gas stb kabátban fagyoskodnak, satöbbi (sarkított általánosított mindenezett ellenpélda, de tényleg nem érdekel :))
A fekete mindenhez megy ez tény, sárga, sárga, sárgarépa :DDD, kezdek fáradni.
Egyre jobban húzok a fekete felé. Jó tölet volt feltenni ide, korrekt érveket kaptam mindenkitől. Köszönöm! :R

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#24) Lenry


Lenry
félisten

+1 a feketének

(valami ilyesmi mintája van a fényképezőm tokjának is :DDD)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Crystalheart válasza yolan (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát már én sem azért írtam, mert olyan divatman lennék - a mellénnyé csonkított motorosdzseki szerintem max. Pokolgép koncerteken volt anno divat. :D

(#26) yolan válasza Crystalheart (#25) üzenetére


yolan
őstag

Abba szerelmesedtem bele első látásra, másik alkalommal pedig megcsaltam a feketével \o/

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#27) bubi92


bubi92
őstag

a fekete megy mindenhez, viszont a sárga meg stílusos nagyon:D
varrasd egybe a kettőt:D

(#28) yolan válasza bubi92 (#27) üzenetére


yolan
őstag

az lesz ám az igazi abszos fíling :DDD
a fekete lesz a nyertes úgy érzem, már csak össze kell kaszinózni rá a pénzt..

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.