Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

ma van a névnapom, nem veszíthetünk:D

(#2) madstunt válasza Alexios (#1) üzenetére


madstunt
addikt

márpedig egyellőre úgy áll....
átkapcsoltam inkább az angol - horvátra

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy X-re jók leszünk talán.

(#4) joey04


joey04
titán

Ahhoz képest, hogy a mind a 2 fontos meccsen kikaptunk, nem vagyok nagyon csalódott(jó a svédek elleni 94. perces cumi az gáz volt, persze)
Én is drukkoltam, hátha sikerül a csoda, de reálisan kell nézni, mind a 2 csapat jobb nálunk. Az, hogy a svédek hatalmassal malaccal tudtak csak kínkeservesen nyerni, a portugálok meg egyetlen hibát kihasználva 1:0ra szintén nehezen, szerintem bizony jó jel, fejlődés. Csak most nem szabad visszaereszkedni a langyos f*sba dolgozni kell tovább, majd legközelebb még nagyobb esélyek lesznek.

Az is szép, hogy ez az ország mennyire szereti a focit. Ilyen drukkolást rég lehetett látni magyar meccsen. Elég egy pici remény is, és mindenki összefog a csapatért. Ha ezt érzik ők is, akkor elkerülhető a langyos f*s.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) yolan válasza joey04 (#4) üzenetére


yolan
őstag

Az az köbö 2-3 perces kommentár szünet mikor lehetett hallani a hajrá magyarok-at, az nem volt semmi tényleg. Az első félidőben jók voltunk, még támadóak, a másodikra szerintem elfáradtak.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

09.09.09, =>666 ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) juliabrilke válasza joey04 (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért érdekes, hogy nagyon sokan elhitték (köztök én is), hogy ezeket a csapatokat is megverhetjük. Annak ellenére, hogy azért lényegesen erősebbek nálunk.

(#8) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

0:1-nél úgy álltunk be 11 emberrel védekezni, mint ha mi vezettünk volna egy góllal. :)
Na mindegy, kár volt itt bárkinek is reménykedni. Ha nem a kötelezően hozható meccsekkel kezdjük a selejtezőt, hanem mondjuk 3-4 vereséggel a svédek-portugálok-dánoktól, akkor már rég el lenne felejtve ez az egész és maradna a 2012-es EB..

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Lehet mondani, hogy becsülettel játszottunk, ezt el kell ismerni. Két dolog árnyalta a képet.

1: ahogy én láttam random portugál lefutott random magyart. Ezek 20%-kal gyorsabban futnak, és ez ebben a játékban nagy előny, és ezen nem lenne nehéz javítani.
2: persze, hogy csak 1:0, mert miután betették a labdát a hálóba, már csak arra játszottak, hogy nehogy kapjanak. Nekik nem kellett kockáztatni, így ki tudtunk erőszakolni 1-2 támadást.

Ámbárdeviszont: respect a kapusunknak és a védőknek, és tényleg voltak színvonalas megmozdulások, ez bíztató.

(#10) Frost Ashes válasza DeFranco (#9) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

+ respect az első gól hatalmas kapushibájáért. :)

(#11) yolan válasza Frost Ashes (#10) üzenetére


yolan
őstag

Azért utána 2(3) tényleg szép védéssel egyenlítette a számláját ha az kapushiba.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Ennél nem tudnak többet a Magyar focisták...ez van..

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) Crystalheart válasza DeFranco (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én nem vagyok egy nagy focidrukker, sőt soha nem is játszottam, de azon haltam be, mikor valami híradóban vagy a meccs előtt vagy hol, a kommentátor azt mondta, hogy a magyar csapat már hetek óta keményen edz... Miért, kérdem én, előtte mit tettek, punnyadtak? Amúgy valszeg majdnemhogy. Pedig mást sem kellene csinálniuk, mint futniuk álló nap, félmaratonra járniuk meg egyéb tornákra, éveken keresztül. Az a munkájuk, hogy fittek legyenek, de mint láthattuk, fittségben az igazi focisták messze felülmúlják őket. Nem a bejutás kellene, hogy legyen a cél, hanem egy jó helyezés.

(#14) yolan válasza Crystalheart (#13) üzenetére


yolan
őstag

Igen! Azt én is néztem, hogy még a 2. félidő végén is lefutottak minket, pedig ők is végig játszottak előtte 80+ percet. No emg persze említhető még az ominózus labdakezelés, egy egyszerű passz nem oda megy ahova szeretnénk. :(

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.