Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yolan


yolan
őstag

Jake Green (Jason Statham) egy megszállott szerencsejátékos, akit már szinte az összes kaszinóból kitiltottak, mert folyton nyer. Egyik este a két bátyjával, Billy-vel (Andrew Howard) és Joe-val (Stephen Walters) együtt meghívást kap egy exkluzív játékra egy maffiafőnökkel, Dorothy Macha-val (Ray Liotta).
Jake-nek elvileg veszítenie kellene Macha ellen, de ő nem ezt teszi, megveri a maffiózót a játékban, sőt, még provokálja is. Ezután mindhármuknak menekülniük kell, mert Macha bérgyilkost fogad fel Jake megölésére. Jake egy testvérpárosnak kezd el dolgozni, Avi-nak (André Benjamin) és Zack-nek (Vincent Pastore), akik le akarnak számolni Macha-val, és ezért pártfogásukba veszik Jake-et és testvéreit.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#2) gabor85 válasza yolan (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Egyezik az ízlésünk, megyek levadászni a filmet, és ha jó, DVDn is beszerzem.
Még ilyen cikket, mééég!

(#3) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Amit mindenképp hozzáfűznék, hogy senki ne a blöff/ravasz az agy szintet várja el a filmtől, mert nagyot fog csalódni.
Egyébként nekem nagyon bejött :K

A sztoriról meg nehéz spoiler mentesen írni...
[link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4) yolan válasza PazsitZ (#3) üzenetére


yolan
őstag

Egyet értek, de szerintem nem is írtam, hogy blöffhöz kéne hasonlítani :B
Próbáltam kerülni a szpoljert amennyire lehetett, de pár dolgot lekellet írnom :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) gabor85 válasza PazsitZ (#3) üzenetére


gabor85
őstag

Ezek közül a Blöff az etalon számomra. Isten tudja hányszor néztem meg. :P

(#6) gabor85 válasza gabor85 (#5) üzenetére


gabor85
őstag

Levadásztam, megnéztem, teszett, kell!!

(#7) yolan válasza gabor85 (#6) üzenetére


yolan
őstag

:)
Hamarosan jön a köv. ajánló.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.