Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Húbsszus ez hatalmas zene:) :C :Y

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

:Y Jól szól :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) R


R
aktív tag

de ki énekel?

(#4) yolan


yolan
őstag

Körül nézek, akad még pár ilyen veszélyesebb darab. :)

R: passz

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#5) matteo_szg


matteo_szg
őstag

betyáros :)

jupiiii

(#6) yolan válasza matteo_szg (#5) üzenetére


yolan
őstag

:C

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) No-kia


No-kia
őstag

durca, [OFF][/OFF]ha megvan jóminőségben nekem elküldheted

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) Daywalker


Daywalker
addikt

Nem rossz, szépen szól és hangosan. Leporoltam a Klipsch-el a parkettát...majd kiviszem az autóba is meghallgatni (RFR3110 Rockford Fosgate duplacsöves ládában). Bár azért van még jópár szám, amiben ennél mélyebbre is lemennek, bár az talán nem ennyire populáris:) :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) yolan válasza Daywalker (#8) üzenetére


yolan
őstag

Hoppá! Nem is egyszerű rendszereken szólaltatjátok meg :)
Klipsch meg Fosgate, hmm :))
persze, ahogy barátom mondta mert vanank még oylan emberek akik beteg állatokat esznek :DDD.
Sok ember már egy ilyen kaliberű számtól is simán rosszul tud lenni kellő hangnyomáson. Volt, hogy eszetlenül verettem, akkor én is megéreztem a fizikai hatásait, azóta azt szeretem ha kellemelsen remeg.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#10) CséZé


CséZé
őstag

nekemk is jöhet 320-asban :R

(#11) Daywalker válasza yolan (#9) üzenetére


Daywalker
addikt

Ugyan, csak adok a minőségre...nem feltétlenül kell nagy hangnyomás, habár ezzel azt is lehet.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#12) yolan válasza Daywalker (#11) üzenetére


yolan
őstag

Igen, ez azért általában együtt van :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#13) bubi92


bubi92
őstag

hello

én is szeretném elkunyizni a 320-ast. bubikort@hotmail.com ide küldheted:)
elöre is köszi

(#14) cizoe


cizoe
őstag

Borgore - Womanizer ;) ;) ütős darab

[ Szerkesztve ]

(#15) yolan válasza bubi92 (#13) üzenetére


yolan
őstag

Ment pü!
cizoe: Esetleg egy 1:1 csere nem érdekel :DDD

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#16) cizoe válasza yolan (#15) üzenetére


cizoe
őstag

pü ment

(#17) yolan válasza cizoe (#16) üzenetére


yolan
őstag

repü

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#18) yolan


yolan
őstag

105dB, ma mértem meg. Ennyit produkált a rendszer. 60-80 között kezdtek remegni a sörös dobozok :D
Estére megpróbálom előkaparni az eddigi legkeményebb vublingos (wuwuwubrrrrr :DDD ) számot amit valaha hallottam.

Szerk.: höhö, megvan. Matyi (hangteknikus) erre csak annyit mondott, erre már belemegítés kell a ládáknak is. Amennyire kitudtam mérni 7, 9, 13, 15, 19 és 45hz amin katasztrofális erő van.

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#19) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nem rossz, imádom a basszus-t.. :D Zsír.. Adok a somogyiaknak...:D Jöhetne a háromhuszas a Q-Tech666@hotmail.com -ra! KÖszi!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.