Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SP!T


SP!T
addikt

Köszönjük a Newmen-nek... kkhmm bocsi, az Xtrfy-nak ezt az egeret... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#2) b.


b.
félisten

Köszia cikket.
Ez az egér egy tucat terméknek tűnik, a formája nem igazán van kialakítva semmilyen fogáshoz , a mérete is olyan köztes, se erre nem tökéletes se arra, egy normál méretű kézzel rendelkező egyénnek, legalább is a cikket elolvasva és a méreteket megtekintve. Pluszban elég drága is egy viszonylag ismeretlen gyártónak. Steel rival 100 vagy G203 50 % -kal olcsóbb...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) plömplöm


plömplöm
őstag

csak engem zavar a "szabványtalan" usb-csatlakozó kiosztás a pcb-n? nem piros - fehér - zöld - fekete. annak a felsőrészében, a nehezék alatt lévő csavarnak a feje is mintha el lenne nyalva. a kábelbevezetőnél a zsugorcső ilyen könnyen lecsúszik a törésgátlóról? az a kábelátvezetés is az alsórészből a felsőrészbe nagyon oldschool, működőképes, persze, de, hogyismondjam...
engineer vagyok és nem gamer? :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#4) RexpecT válasza b. (#2) üzenetére


RexpecT
addikt

Rival 100-at nem ajánlom, 8 hónapot bírt az enyém, az infók alapján nem egyedi esetről van szó.
A Pixel garancia ügyintézése is kritikán aluli volt, szerencsére a gyártó már normálisan állt a dologhoz, így egy pár üzenetváltás után levásárolhattam az egér árát az SS webshopjában.

[ Szerkesztve ]

(#5) b. válasza RexpecT (#4) üzenetére


b.
félisten

nekem már 1.5 éves, jelenleg fiam használjam hibátlan. Nekem Iponos volt, az első megadta magát fél évesen vezetékügyileg, 2 héten belül küldték az újat. EZ hibátlan azóta, pedig kapja az ívet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A görgő mögötti gombok csak a cpi-t tudják állítani és nem programozhatóak át egy külső szoftverrel sem másra?!

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tucat egér, 10k hufot se ér.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) 5150


5150
aktív tag

Vicces egér.. 3310 szenzor ~20e-ért. És azok az oldalgombok dzsizasz! Nyomi dpi értékek, faramucibbak, mint a zowie AMben. A többi: logitech oldalgomb felfüggesztés kinzu-sensei forma nyúlással. Az alsó usb freq váltó viszont cuki. Azt azért megnézném milyen fogással használja, aki ilyenre tervezte az oldalsó gombok véletlen nyomkodása nélkül úgy, hogy közben a játékra figyel.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#9) Vesa


Vesa
veterán

Bármelyik brand gyártó egere ergonómikusabb, mint ez a fapad. Ide is betette már a lábát a suttyó marketing, ahol egy, a témához egyébként semmit nem értő névvel akarnak eladni valamit, csak mert az valahol, más területen ismert.

A tudomány a valóság költészete!

(#10) Wombath válasza SunMount3r (#6) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Semmit sem lehet rajta állítani...

(#11) Lacok válasza Wombath (#10) üzenetére


Lacok
őstag

Erre mondják, hogy bolond biztos. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) Wombath válasza Lacok (#11) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Ja, és tuti nincs bug vagy biztonsági rés a segédprogramban sem! :K

(#13) snecy20


snecy20
veterán

Meg fogtok lepődni, de ezek a fapados ergonómiájú, könnyű egerek talán a legjobbak, nálam ezek váltak be.
Ami már nagyon formára van öntve, az valahogy egyáltalán nem...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez az eger a kepek alapjan ugy nez ki, mint ami kb 2 honap utan elemeire hullik magatol... :D

(#15) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Megpróbáltam kimondani a márkanevét.... nem sikerült :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) Vanir


Vanir
veterán

Egy egér nem attól nem jó, mert tucat/fapados a formája. Az ilyesmi formákat keresik mostanában leginkább a kompetitív játékot űző játékosok - lásd a profi CS:GO csapatok játékosainak jelentős hányada. Kicsi/közepes szegmensbe tartozó szimmetrikus egér, semmi baj nincs ezzel, sőt, bátran merem állítani, hogy számomra az egyik legkényelmesebb forma volt, amit valaha kipróbáltam. Nekem a Newmen GX1-Pro volt a kezeim ügyében néhány hónapig, ami lényegében ugyanez a shell, csak más belsőségekkel.

Ezzel az egérrel az a baj, hogy fogtak egy OEM burkolatot, belevágtak egy 3310-es szenzort, aztán rámondták az okosok a NiP-nél hogy ez most kompetitív játékra alkalmas, eSport verified kutyacsöcs. Na, hát nem csak a szenzorból áll az egér. Sikerült olyan okádék firmware-t írni, hogy a 3310-re jellemző, LOD határon önmagától történő DPI ugráló hiba az jelen van. Ezt egy 19 ezres árcédula mellett előadni? Nevetséges. Ennyiért minimum normális firmware, de mellé jobb kapcsolók és jobb encoder is dukálna, a gyári talpak minőségéről nem is beszélve. Ettől a cégtől semmit ne vegyetek, semmi mást nem fizettek meg, csak a márkahype-ot.

[ Szerkesztve ]

(#17) tecsu válasza b. (#2) üzenetére


tecsu
addikt

"Ez az egér egy tucat terméknek tűnik..."

Biztos, hogy ezt akartad írni? :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#18) .LnB válasza Dr. Romano (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egy telefont ejts meg erre fele: [link] ;] Annyira azért nem nehéz kimondani. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) kovászos


kovászos
tag

MX518 még mindig a világ legjobb egere.

(#20) SunMount3r válasza kovászos (#19) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Számomra a világ legjobb egerét még nem találták fel...

Amúgy meg addig is a G400s... :D

(#21) b. válasza tecsu (#17) üzenetére


b.
félisten

nem :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) Vanir válasza kovászos (#19) üzenetére


Vanir
veterán

Baromira szubjektív.

(#23) [Prolixus] válasza Vesa (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Fapad? Lol. Egyik legjobb forma a mai napig. Szerintem, mivel ez továbbra is totál szubjektív.

A konkrét tesztelt egér persze egy rossz vicc. Gémer márka, és annyira innovatív, hogy Newmen GX1-Pro/Newmen G302 féle házat használják. *taps* Persze így biztos olcsóbb volt, kell az árrés a parasztoknak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#24) SP!T válasza kovászos (#19) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem pedig a pisztácia a legjobb fagyi...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#25) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ezt rendesen elárazták.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) tecsu válasza SP!T (#24) üzenetére


tecsu
addikt

A pisztácia kifogyott! Van vanília, tutti frutti, karamell, rumos dió és kávé. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#27) [Prolixus] válasza tecsu (#26) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Csokoládé nem is volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#28) nubreed válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


nubreed
veterán

Még jó, hogy elárazták, egy gamer egér ledekkel, nem lehet olcsó. :(

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29) Midway válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


Midway
senior tag

10-nél többet nem ér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.