Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Akinek kompakt,zsebben kényelmesen hordható,akár egy kézzel kezelhető tab kell,az megtalálta a számítását, de ennyiért szerintem nem éri meg,hiába csúcshardver.

(#2) 15115


15115
tag

Nem reklámozásként, de ennyiért inkább az amazon táblagépét venném ugyanilyen belsővel, de az nagyobb képátlóval rendelkezik és olcsóbb kicsivel, viszont az nem ennyire "hordozható", már ha annak lehet tekinteni egy 6.44 inch-es szörnyecskét ;]

(#3) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nekem ez sokkal inkább tűnik a sony androidos "mp4"-ek utódjának. Ha jó hangzása lesz, és bírja aksival, akkor rendben lesz. Nem tudom mennyit javíthat az üzemidőn a modem hiánya.
Kezdőárnak, pedig egy hasonló csúcshardver igazából mondhatni, hogy rendben van, de ha potompénzért ott a rendes változat közvetlenül mellette, akkor nem lesz valami kelendő...

(#4) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ennek sok értelme van.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

111ezres mp4?? Hát ez a valami az év 2. poénja. Az 1. is a mai naphoz kapcsolódik. Note 3 Neo (Lite) drágábban mint a sima Note 3.
Szerintem ma a MA a jókedvünkért szorgoskodik. Ennyi vicces hírt egy napra :DD

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#6) Csapoati válasza Cyberpunk (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyjabol ugyanannyi, mint egy 7"-os tabletnek.

#5: Ez gyakorlatilag egy kicsit kisebb tablet. Vagy nevezhetjuk iPod Touch alternativanak is.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) alfaromeo33 válasza Csapoati (#6) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Értem persze. De ez akkor sem ér 60-70nél többet. Idén már ennyiért kapod majd a modemes változatot is kb. Valahogy az ár-érték nincs összhangban megint.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#8) dreamdancer válasza prolad (#1) üzenetére


dreamdancer
őstag

Zsebben kényelmesen hordható?! Egy kézzel kezelhető?! Ugye csak viccelsz,

(Az ár meg vicc, ennyi a retina iPad mini és az 8" meg Apple-árazás.)

Nem a lényeg a fontos.

(#9) prolad válasza dreamdancer (#8) üzenetére


prolad
őstag

A tabletek között.Zsebben bőven elfér,egykezes használat már trükkösebb,de megoldható az esetek 90 %-ban.

(#10) #06658560 válasza Csapoati (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Van a tablet, van a smartphone, a nagy telefon a phablet, a kis tablet a tabhone?

(#11) halkow


halkow
őstag

okosság volt ismét led nélkül kiadni biztos sporoltak 20ft-ot darabonként

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) flexxx2 válasza alfaromeo33 (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

+1. Ki vagyok ezektől, pont ilyenre lennék vevő, de ennyiért veszek normális telefont is, az hogy csak 5.5" majdnem mindegy.

(#13) kovy79 válasza prolad (#9) üzenetére


kovy79
őstag

Csak nem mindenki hord olyan, ma divatos gatyát, aminek az ülepe a bokák között van és akkora a zsebe, mint egy bevásárlókosár...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#14) #76500480


#76500480
törölt tag

Zsebben tény, hogy nem fér el... max kabátzseb vagy marad a bohócgatya XDDD. Én táblagépkenek kitalált táskában hordom, egykezes használat is megy,de nem ajánlom 150centis emberkéknek az egykezes használatot. Nőknek szerintem mindegy, hogy nagy a telefon. Azok mindig visznek válltáskát.

Ezt a táblagépet Angela Merkelnek tudnám elképzelni... Nagy darab, tenyere is az lehet és nem tudják lehallgatni a hívásait XD

[ Szerkesztve ]

(#15) joey04


joey04
titán

értelmetlen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Csapoati válasza #06658560 (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem tetszik a tabphone elnevezés, bár itt ugye a phone rész hibádzik. Lehetne mondjuk tabletlet. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) prolad válasza kovy79 (#13) üzenetére


prolad
őstag

Nem is kell.Nekem a mate tokkal gond nélkül elfér a zsebemben (pedig a nagyon bő nadrágokat nem szeretem) a ZU meg nem sokkal nagyobb.Ezt pedig már egy 7 colos tabbal is nehezen oldod meg.Nem védeni akarom az eszközt,mert szerintem felesleges ebben a formában,de ettől még egy nagyon kompakt tablet.

(#18) kovy79 válasza prolad (#17) üzenetére


kovy79
őstag

Nem is kell védeni. Szép, jó, nekem is tetszik, de szerintem annyira hordható farzsebben, mint egy cső kukorica...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19) Benetnes válasza alfaromeo33 (#7) üzenetére


Benetnes
tag

Nagy a baj az árképzéssel mert a sima Z-ultra került 125-be, akkor ha ez 110 mire ideér lessz 160 csak ezzel már nem lehet telefonálni se!
Nehogy a Samsung vérszemet kapjon mert akkor lessz még itt Note 3 Wi-Fi 300-ért is :)
Betegek ezek, nembaj gyosan fog esni az ára 70-re, és akkor talán ok! Nem is értem, nicsenek ezek tisztába egy Nexus 7 árával csak a Retina Miniével?

[ Szerkesztve ]

(#20) blade zte


blade zte
őstag

Sharp mellett van pofájuk ekkora kávával kijönni? :U

Oppo find 7 astro black

(#21) prolad válasza kovy79 (#18) üzenetére


prolad
őstag

:D
Na ezzel egyetértek.

(#22) banhammer


banhammer
veterán

Ennyi pénzért már Nexus 7-et (2013) vagy LG G-Pad 8.3 V500-at kap az ember és még egy kis pénz is marad a zsebében

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) kromatika


kromatika
veterán

Gyönyörű teló.

(#24) #13110016


#13110016
törölt tag

Nem tudom mit szidjátok.
Teljesen jó minitabletnek. Ja, és persze gyönyörű.

[ Szerkesztve ]

(#25) alfaromeo33 válasza kromatika (#23) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Csak kár, hogy ez pont nem teló :P

locaLpatrioT:
Igen. Csak nem ezért az árért.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#26) laci_csk


laci_csk
senior tag

Ajandekba jo lenne?

Xperia XZ3

(#27) alfaromeo33 válasza laci_csk (#26) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Ha ezt nekem szántad, akkor már leìrtam, hogy szerintem mi lenne a reális ára. 70ezer plafon. De 111ezer vagy akár 90ezer is irreálisan sok érte. Ennyit egyszerűen magában sem ér de ha a normál Z Ultrahoz hasonlítjuk akkor pláne nem.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#28) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Mégsem halt meg teljesen a PMP kategória.
Ha olcsóbb lenne, akkor megfontolnám hogy lecserélem a Samsung Galaxy S WiFi 5.0-t erre.

(#29) jooker82


jooker82
nagyúr

Már nem tud mit kezdeni magával és a konkurensekkel a Sony és ilyen hülyeségeket ontanak ki.. :U :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) eldiablo válasza jooker82 (#29) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Anno a Samsung egy egész sorozat ilyen eszközzel rukkolt elő.

(#31) jooker82 válasza eldiablo (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

A sony viszont minden téren befuccsolt a K sorozat óta...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) zozzo72 válasza 15115 (#2) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Még a kindle fire hd is jobban megéri 200 €-ért.. :K
Nekem az van... :))

(#33) mike1334


mike1334
veterán

Kompakt, relatíve kicsi, de semmi értelme a hordozhatóságnak, ha nincs benne 3G..szvsz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.