Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

S400 al nem ér ennyit.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) halkow


halkow
őstag

jól el vannak szálva árazás terén ,ennyi pénzért már xiaomi mi3-at lehet kapni e-digitalba

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sajnos a vodánál a csúcs, de mostmár a közép kategóriás telefonokkal is az a helyzet, hogy 2 év hűséggel is drágábban kapom meg, mint kártyafüggetlenbe, és még nem is a szürke import árat nézem... :F

(#4) Hunt3r22 válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mind a 3 szolgáltató ilyen, mert nálunk megtehetik és birkák vagyunk. :(((

Xr

(#5) kbyte1024 válasza Hunt3r22 (#4) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 nem szabad szolgáltatónál telót venni!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) INGJOKE válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Már eldöntöttem, hogy soha többet nem veszek... Ha nem flottás csomagom lenne, amibe sok ismerősöm is van, akkor másik szolgáltatót is választanék, mert a voda még 4g-t sem tud...

(#7) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sok lett.

Kedves Vodafone, tessék jobban beárazni!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#8) margithid válasza INGJOKE (#6) üzenetére


margithid
veterán

Engem nem izgat a 4g hiánya, inkább a 3g lenne rendesen elterjedve, habár vodánál elég jó a lefedetség.
Az viszont nem tetszik, hogy készülékárakkal kb hülyének nézik az embert...

(#9) HaZse


HaZse
őstag

Mennyire sok fikázó ember van itt. Gondolom, hogy az itt hozzászólt emberkék zsebe csak úgy dudorodik ki a sok létől.

Sok embernek van egy jól megszokott tarifacsomagja. Ha elromlik a teleonja és venni akar egyet, akkor először bemegy a szolgáltatóhoz és kinéz magának egyet, ami tetszik neki, és kifizeti.

Gondolom az itten emberek 1500 Ft-al töltik fel a prepaid kártyájukat és nem előfizetésük van.

Ha van egy előfizetésed és azt kihasználod, akkor miért ne vegyed meg olcsóbban, mint egy függetlent, mert úgyis csak szolgáltatós telefonnal használja.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#10) Hunt3r22 válasza margithid (#8) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Megtehetik mert így is viszik tőlük a telefonokat. :K

HaZse:

Az a baj, hogy ami nekem van előfizetés, azzal drágább az adott telefon és olcsóbb függetlenül. Ebben az esetben te is előfizetéssel vennél telefont? :B

[ Szerkesztve ]

Xr

(#11) kbyte1024 válasza HaZse (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha korbeneznel lathatnad, hogy ott tartunk,hogy függetlenül olcsóbbak lassan mint rablanccal.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) Takuun válasza HaZse (#9) üzenetére


Takuun
aktív tag

Többször volt ez már téma és nem egyszer ki lett tárgyalva, hogy az emberek azért is veszik szolgáltatónál, mert nincs egyben még 50 eFt sem a zsebükben és pl Telecom ingyen hitelre odaadja nekik. A magyar ember meg kapós az ingyen szóra. Hogy a teló 90 vagy 106 eFt az már mindegy neki, mert a havi törlesztőt ameddig képes fizetni addig nem nagyon zavarja.

(#13) ddaydome


ddaydome
senior tag

Kártyásan ippenhogy 105 e pénz. Ezek után felmentem a netre és megnéztem, hogy a drágább helyen is 96 e pénz 2 év garanciával, kártyafüggetlen!:) Valakinek beszélgetnie kéne már az illetékessel árazás terén, mert ez nagyon nem szimpatikus!:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#14) Dilikutya válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Galaxy S4 premierje után az SII 119-től indult náluk, 2 év hűséggel. Edigitalnál akkor volt 85, függetlenül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) jozso1989 válasza Takuun (#12) üzenetére


jozso1989
őstag

Itt a lényeg. +1 Hihetetlen, hogy nem lehet ezt megérteni.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#16) mrlujoak válasza HaZse (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

...a fityfenét dudorodik...

Ellenben szerencsére sokan vagyunk, akik megfontolva vásárolnak.
Én is megtehettem volna, hogy részletre veszek az előfizum mellé Z1-et, de aztán utánaszámolva baromira nem érte volna meg, még Red mellett sem.

Jelenleg ez a modell kártyás ára (2 év gyártói garis, DE függő) még így is magasabb, mint ha bolti garis, de független modellt vennél. 89E-től már beszerezhető!

Tehát lehet számolgatni, meg dönteni. Gyári gari, vagy függőség...

Emellett a Red csomagok sem lettek éppen pénztárcabarát konstrukciók, ha mellé készüléket is vennél.
Jelenleg a Red Basic alapdíja 9990 forint (elektronikus fizetéssel!) Díjszabás
Red B-vel 1 forintért viheted el, ámde 24 hónapon keresztül emelt díjat fizetsz, azaz +5000 forintot havonta.
Ez ugye 24*5000 forintot jelent, azaz 120E forintért veszed majd meg a telefont.
Red C-vel 35E-t otthagysz, majd 24 hónapon keresztül, havi 3E forinttal még 72E-t, így 107E forinttért viszed haza.

Ergo azt látjuk, hogy vagy fizetsz havi magas alapdíjat, és drágán veszed, vagy összekuporgatsz, és veszel egy gyártói garis, ámde függőt feltöltőkártyával, vagy szintén kuporgatsz, és veszel még olcsóbban bolti garist...

Na ezért érdemes matekozni!

Aki csak havi "törlesztésben" tud gondolkodni - mert üres a zsebe - majdhogynem rosszabbul jár.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) bajaki


bajaki
őstag

Ennyiért Bestbuy! ;] Haha.

(#18) Luck Dragon

Hát ez ennyit nem ér(számomra) :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) h3lios válasza Hunt3r22 (#10) üzenetére


h3lios
addikt

Nem is célja a szolgáltatónak, hogy telefont vigyél, neki az a legjobb ha csak a tarifát viszed és aztán fizeted. :)

B-tag: H3lios#2825

(#20) Dilikutya válasza h3lios (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért nem érdeke?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) h3lios válasza Dilikutya (#20) üzenetére


h3lios
addikt

Mert ha veszel egy telefont 1 Ft-os csomagban az ugyan a 24 hónap alatt haszon a szolgáltatónak, viszont ha teszem azt nem fizeted valahol út közben az csak szopás. Én is ebben a közegben melózok, szóval hidd el nyugodtan, hogy az árak nem csak azért ilyen magasak 1-2 helyen, mert nagy hasznot akarnak. A legjobb ha nem veszel telefont, csak a csomagot viszed el 2 év hűséggel. :)

B-tag: H3lios#2825

(#22) Dilikutya válasza h3lios (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

És olyan sokan nem fizetik félidőben a telefont? Ésszel kéne adni, nem minden hülyének 0Ft kezdővel 24 hónapra. Legyen valami hitelbírálat, mint a színes tévéknél. :)
Bár szerintem sokan vesznek így is, akik fizetik rendesen, szóval nem féltem én a hasznot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) kcsa válasza h3lios (#21) üzenetére


kcsa
veterán

Ha így lenne ahogy mondanád, úgy a már sokszorosan bizonyított, megbecsült előfizetőknek járhatna kedvezmény, de azoknak sem jár pacikuki sem, úgyhogy csak haszonszerzésről van szó.

(#24) h3lios válasza Dilikutya (#22) üzenetére


h3lios
addikt

Minden havidíjasnál van ilyen, de a rafkós emberek mindent kijátszanak ha akarnak. :)
Nem akarok tippeket adni, de tényleg nem túl nehéz egy iPhone-t is kihozni akár elbírálás megkerülésével.

B-tag: H3lios#2825

(#25) Simi87 válasza HaZse (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

2 előfizum van, és mindig gyári független telefont veszek, hivatalos viszonteladótól.
ezt benézted. ;]

(#26) Emilchen


Emilchen
tag

Cégnévre kell venni pl. üzleti 3 tarifával és az áfát visszaigényelni.

(#27) Dilikutya válasza Emilchen (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

És honnan vegyek cégnevet?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) kcsa válasza Emilchen (#26) üzenetére


kcsa
veterán

főleg hogy áfát visszaigényelni kb. nem egyszerű. Ha azt írod hogy leköltségelni, úgy már hihetőbb.

(#29) kbyte1024 válasza mrlujoak (#16) üzenetére


kbyte1024
addikt

Drága kenyér :) örülök hogy ravilagitottal, mert nálam már kiverte a biztit egy hozzászólás ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Emilchen válasza kcsa (#28) üzenetére


Emilchen
tag

Az áfa simán teljes egészében visszaigényelhető ha van miből.

(#31) dsr


dsr
senior tag

Nagyon drága....

(#32) Paul119 válasza HaZse (#9) üzenetére


Paul119
addikt

miert vennem szolgaltatonal horror aron ha be megyek a mediaba es ugyan ugy megkapom reszletre

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33) NemesTom


NemesTom
tag

Érdekes árazás.. :))

(#34) p2pp


p2pp
őstag

Drága, de a magyarnak mindent be lehet adni. :)
Várjuk a Voda 4G-t, mint a messiást!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#35) HaZse


HaZse
őstag

Ugyan minek erőltetik ezt a 4G-t? 3G-n nem lehet megnézni bármit?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36) Hunt3r22 válasza HaZse (#35) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mert a mostani telók 80-90%-a tudja a 4G-t és valami marketing fogással el kell adni ezeket a telefonokat is. :o

Xr

(#37) margithid válasza Hunt3r22 (#36) üzenetére


margithid
veterán

20 megabit nekem mindenre elég, nem telefonon, hanem asztalin is.
4g-nek korlátlan adatforgalom esetén lenne értelme, meg ha ténylegesen kevesebb energiát kér, mint 3g.
Vodának meg szerintem jópár évig nem lesz 4g-je, legalábbis számottevő, nekik a legjobb a 3g lefedettségük.

(#38) Simi87 válasza margithid (#37) üzenetére


Simi87
senior tag

nekem csak havi 5GB adatforgalmam van, és bőven elég. nem tudom mi ez a korlátlan net fétis. oké, jó lenne, de lehet nélküle élni.

(#39) Dilikutya válasza Simi87 (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mobilnetre bőven elég. Ellenben drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) Simi87 válasza Dilikutya (#39) üzenetére


Simi87
senior tag

Azt hiszem 3.000. Forint.

(#41) p2pp


p2pp
őstag

Éppen ma olvastam, amit a valóságban is láttam. Le is fényképeztem az antenna szerelését. A voda készül a 4G-re. Állítólag év végére lesz. Nem, mintha annyira kéne. De nekik még nincsen és ott van az a fránya Marketing.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#42) atikó


atikó
őstag

Nem értem, hogy miért vannak úgy oda, hogy nem használja ki a Vodafone az LTE hálózatot, a jelenlegi hálózata is megfelelő és a lefedettségük is jobb a riválisokénál!

Szerk: jut eszembe már rég kivan építve a LTE hálózata a Vodafone-nak csak értelmetlen még alkalmazni, egyelőre!

[ Szerkesztve ]

(#43) p2pp válasza atikó (#42) üzenetére


p2pp
őstag

http://tech2.hu/vodafone-4g-lte-magyarorszag-1147830

Ezek szerint is jól láttam az antenna szerelőket!
Nem volt nehéz nem észrevenni őket és amit felszereltek, ami kizárólag az LTE miatt kellett!

De ez mindegy. Örülünk a teló megjelenésének.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#44) p2pp válasza ddaydome (#13) üzenetére


p2pp
őstag

87 pénzért vettem 3 hetes független Z1 Compactot!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.