Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ha a szokásos Sony Ericssonos szintet hozza a beharangozott irdatlan magas ár kíséretében, akkor ugyanúgy bukás lesz, mint az x1 és x2...bocs fanok:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#2) rudymester


rudymester
senior tag

Érdekes koncepció. Nem merik megkockáztatni a Playstation nevet valamilyen formában, ez kicsit a bizonytalanságot sugallja számomra.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) HyP3b0y válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Vannak fanok? :F :B

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) BiP válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

;] Belegondoltak, hogy mit műveltek a Walkman és a Cybershot márkanévvel, és úgy döntöttek, hogy legalább a Playstation nevet nem gyalázzák meg. ;]

De amúgy ez egy jó koncepció, egy leendő jó készülék előfutára lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tutu7030 válasza rudymester (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezt nagyon helyesen teszik!

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6) baleee89


baleee89
aktív tag

Na kíváncsi leszek rá! csak ne hogy beleszaladjanak még1 bukóba!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#7) johny dragon válasza Davidoff91 (#1) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Szerintem az UMD-támogatás hiánya zavaró. Enélkül meg lehet kontrollerrel nyomogatni az érintőképenyőre tervezett Angy Birds-öt, meg a mozgásérzékelős játékokat.

Xperia mini pro 4.0.4

(#8) Davidoff91 válasza johny dragon (#7) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Alapvetően nekem egy nagy gondom van vele így elsőre...mintha hiányoznának róla a joystickok (sokat nézegettem a telefon képét, de lehet hogy elkerülték a figyelmem, hihi:)). A másik gondom, ez alapvetően a márkával kapcsolatban, hogy anno mikor divat volt a joystick a navigációs gombok helyett, a Sony Ericsson minden ismerősöm telefonjára azt mondta, hogy ők tették tönkre (beázott, stb) a joystickot, és így megtagadták a szervizelést...Sose volt Sony Ericssonom, de akkor mikor ezek történtek eltökéltem, hogy soha nem is lesz. De, hogy tetőzzem az irántam érzett ellenszenvet elmondom, hogy én az Ericcson meggyalázásának tartom a Sony Ericssont.:D

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#9) PierNight válasza johny dragon (#7) üzenetére


PierNight
aktív tag

angry birds-et továbbra is tapicskolhatod az ujjaiddal a gravitációs szenzoros játékokat is játszhatod továbbra is a telefon döntögetésével..gondolom majd dobnak ki játékokat amiket a kontroller vezérel. logika :)

(#10) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Kíváncsi leszek az árára. :U

PS4

(#11) LEFTHORSE1 válasza Davidoff91 (#8) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem fog ellenszenvezni veled senki, már fanok sincsenek. Amugy én forditva gondolom, a SE a Sony gyalázása, az Ericsson mindig megállta a helyét a SE telefonokba. Ez a mobil egy nagy bukta lesz az árazásától függetlenül

Cseberből vederbe

(#12) LA_COSTE válasza baleee89 (#6) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

X10-re gondolsz?

(#13) kenguroo válasza LEFTHORSE1 (#11) üzenetére


kenguroo
tag

Ugyanígy gondolom. Hatalmas bukta lesz, azért a kockaságnak is van egy határa, és a kockáknak is van önérzetük!! :D

(#14) tDr1v3r válasza rudymester (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem is tervezik szerintem, az Xperia a cég szórakozásra kigyegyezett szériája. Ebből kiindulva, simán bevállalható az hogy a brand alatt egy "játékra" kihegyezett készülék is helyet kapjon. Sőt, ésszerű lenne.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) Freddycom


Freddycom
őstag

Xperia Play? Erről nekem a Durex Play jutott eszembe, ami ugye nem mobil. :D

(#16) kexksz


kexksz
addikt

Valahogy úgy érzem, hogy legalább akkora fail lesz, mint a többi Xperia...

(#17) tonerz válasza kexksz (#16) üzenetére


tonerz
aktív tag

Max az X1-X2-re lehet ezt mondani.
A többivel kapcsolatban igen szar a megérzésed :)

(#18) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ezt most találtam:

Ha ez nem fake, akkor elég combos is lehet... :C

[ Szerkesztve ]

(#19) fateless


fateless
veterán

Ez tuti bukás lesz...
Ha már ennyi hiteles jós így látja itt az oldalon, akkor már biztosan ;] :P

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Kár, hogy ratyi 1 magos Qualcomm SOC-ot tesznek bele amiről köztudott, hogy nem a legjobb a grafikus teljesítménye. Ha már játéktelefon akkor mehetne bele a mai csúcskonfig szerintem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#21) Eccerű válasza HyP3b0y (#3) üzenetére


Eccerű
csendes tag

"Fan"-nak ugyan nem mondanám magam, de örülök, hogy az X10-et választottam, és nem azt a ZTE penge-csodát -- bár, ezért majd biztos megköveznek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) johny dragon válasza Eccerű (#21) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Nemtom, de a normál X10 és a ZTE Blade között elég nagy az árrés.

Xperia mini pro 4.0.4

(#23) johny dragon válasza Oppenheimer (#20) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ma még mindenben Qualcomm van, kivéve a Folio 100-at, de hamarosan jönnek a Tegra2-s mobilok.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#24) Eccerű válasza johny dragon (#22) üzenetére


Eccerű
csendes tag

Normál X10 igen, de nem az ár volt a fő szempont... :)
Ha tetszik, a ZTE-t vettem volna meg -- de nem tetszett, az X10 viszont igen!
Úgy vettem telót, ahogyan a nők szoktak, hehe... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) kexksz válasza Eccerű (#24) üzenetére


kexksz
addikt

Ez hülyeség. Az X10 árába jó pár Blade belefér, inkább egy vele azonos árban lévő készülékkel kéne összehasonlítani...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.