Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tamasgal


tamasgal
senior tag

Na ez igen! Ez már felhasználó közpuntú gondolkodás, csak így tovább! :K

(#2) lmisi


lmisi
senior tag

Jó kezdeményezés, de a Sony is kiadhatna az összes forgalomba lévő telefonját legalább 4.1-el.

(#3) tomatos


tomatos
aktív tag

Big UP a Sonynak :) Remélem a többi teló is bekerül a listába :)

lmisi: meg az összes többi gyártó is: HTC, Samsung, LG :) Egyik sem tette sajna, a felsőkategóriát frissítik a többit nem.

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#4) Balinov válasza tomatos (#3) üzenetére


Balinov
félisten

HTC meg azt sem...HOS-ra is igertek a JB-t, de szerintem osszetehetjuk a praclinkat, ha iden megkapju 1altalan.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) tomatos válasza Balinov (#4) üzenetére


tomatos
aktív tag

HTCnél a One X a felsőkategória, nem?

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#6) raper


raper
senior tag

Okos gondolat és megvalósítás, amelyet csak javasolni tudok minden androidot futtató telefongyártónak.

(#7) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az lenne a jó ha a drm-eket is visszaállítaná ill lehetbe backupolni vele.
Mert ugye ha bootloadert nyítunk a garancia ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#8) Balinov válasza tomatos (#5) üzenetére


Balinov
félisten

huh, ezen ment a vita, sztem a HOS S4-el is legalabb felsokozepkat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) spawn21 válasza tomatos (#5) üzenetére


spawn21
veterán

A One S szerintem is majdnem felső kategóriás.

Miért adták ki ezt, ha nem tudod teljesen visszazárni? (mert a garanciát nem nyered vissza, vagy igen?)

iPhone 13p

(#10) dobolson


dobolson
senior tag

Ez azért korrekt!

(#11) ADAM1337 válasza spawn21 (#9) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem nyerhető vissza a garancia vele, a kérdés jó gondolom automata nem kell úgy keresni külön a dolgokat.

(#12) Maxentius


Maxentius
addikt

Jó cuccnak tűnik, de ettől még holmi szériahibák úgysem lesznek javítva a használata után sem... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#13) spawn21 válasza Maxentius (#12) üzenetére


spawn21
veterán

No. Átváltottál P-re? Jobb mint az S? :D

iPhone 13p

(#14) HuMarc


HuMarc
addikt

Eddig is tiszteltem a Sony-t és ez még egy dolog, ami miatt úgy gondolom, hogy megérdemelték azt a 3. helyet a világranglistán :R Respect Sony!

(#15) zolka95


zolka95
őstag

ezzel lehet majd bootloadert is nyitni vagy csak a gyári romot lehet visszatenni?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#16) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Jó, hír. Így legalább biztosan tudja majd a Sony, ha garanciaidőben piszkálták a telefon szoftverét :C :C :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17) ADAM1337 válasza CharlieDrop (#16) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha ezt használod tuti h már garancia bukva volt, kivétel ha gyári kernel-re pakolsz fel romot aminek nem sok értelme van, legalábbis szerintem.

(#18) vinibali válasza spawn21 (#9) üzenetére


vinibali
őstag

visszazárni nem is, de hivatalos(abb)an tudod frissíteni gyári romra. ha nyitott loader volt a SEUS nagy valószínűséggel megölte a telódat vagy csak simán nem rakta fel a gyári frissítést, mert az zárt bootloaderhez volt. ezzel nem kell adb fastboot-tal meg xda-féle flashtoolal szórakozni!

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#19) CharlieDrop válasza ADAM1337 (#17) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igen, de ugye elvileg (most csak teoretikusan) el lehet tüntetni a nyomát a nyitásnak, ha ezzel zárod vissza (sejtéseim szerint) nem :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#20) jagelo


jagelo
aktív tag

Tök rendesek köszönjük... :)

(#21) Peterson_


Peterson_
addikt

Ha jön Play-hez is, nekiállok haxolni.
Egyre többször vág pofán a hardveres és szoftveres korlát pont ott ahol ez a telefon amúgy jobb mint a többi.
De hogy az új játékok vagy nem is kompatibilisek, vagy agyoncsupaszított grafikát, vagy lagot kapok...
Szóval nem ártana egy kis plusz kakaó:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#22) ADAM1337 válasza CharlieDrop (#19) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem lehet, mivel a nyitásnál a DRM kulcsok elvesznek.
de a developer.sony oldalán is kint van ez.

(#21) Peterson_: van külön joy gomb beállítás ha a gombok nem mennének a play-en store-ból leszedhető több fajta.

[ Szerkesztve ]

(#23) Maxentius válasza spawn21 (#13) üzenetére


Maxentius
addikt

Számomra jobb, mint az S.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#24) Peterson_ válasza ADAM1337 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Mármint, ha frissebb rom-ot szeretnék feltenni?
Mert akkor tényleg érdemes lenne egy ICS pl.:C
Elsősorban a CPU-t szeretném több lépcsőben állítani.
Játékok alatt a max amit bír, amúgy az "idle" lehetne az alapórajel fele is.
Bár még most sem tudom mennyire lenne érdemes.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) CharlieDrop válasza ADAM1337 (#22) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Írtam, hogy teoretikus volt

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#26) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kérdés az, hogy a nyitásnak marad-e garanciális viszonylatban vmilyen nyoma (htc-nél locked--> relocked) vagy sem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) Maxentius válasza Zirowe (#26) üzenetére


Maxentius
addikt

Az előzőekben volt nyoma, ha viszont ennek a Flash Tool-nak a használata után marad-e nyoma a nyitásnak, arra én is kíváncsi lennék... (szvsz fog maradni nyoma, mert a nyitás egyedi DRM-kulcsokat töröl).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#28) ADAM1337 válasza Peterson_ (#24) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha az órajel állítás kell akkor custom kernel-t pakolj fel alá ahol lehet vezérelni mert gyárikon nem valószínű.

(#29) Peterson_ válasza ADAM1337 (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

Sejtettem.:R
Külső alkalmazással sem
megoldható nyitott loaderrel?
Igaz, hogy a függő télóknál nem lehet mindent babrálni?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#30) ADAM1337 válasza Peterson_ (#29) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Maga a gyári kernel nem engedi viszont hogy kernelt cserélj kell recovery amihez kell root illetve unlockolni is a bootloadert.
set cpu-val lehet ha már megcsináltad a hozzá szükséges lépéseket.

[ Szerkesztve ]

(#31) Peterson_ válasza ADAM1337 (#30) üzenetére


Peterson_
addikt

Ezer köszönet:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#32) Davs válasza ADAM1337 (#30) üzenetére


Davs
tag

Ehm..az en xperia mini pro-mon nincs nyitva a bootloader, gyari ROM van rajta, epp csak rootoltam (ami ugy ment, hogy vmi regebbi kernelt kellett felraknom, rootoltam, aztan visszaraktam a gyari kernelt). SetCPU-val ugy nez ki, hogy mukodik az orajel allitas (task manager app mutatja az orejelet, az alapjan irom). Tehat nem felteltlenul kell mindenfele voodoo hozza :D

(#33) ADAM1337 válasza Davs (#32) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én még nem szorakoztam vele anno CM10-et használtam defy-nél sxs-nél most gyári rom van még root sincs rajta.
Profilozni lehet a setcpu-ban ill realtime állítja ?

(#34) Davs válasza ADAM1337 (#33) üzenetére


Davs
tag

Igen, en ugy vettem eszre :D Pl ha ki van love a kepernyo, akkor levittem 1GHz-rol ~300MHz-re a CPU-t es erezni egy kis akadast, amikor unlockolom a telefont. A root-ot vhol a sony foruman talaltam, adatok nem vesztek el a muvelet soran, ugyanaz a gyari ROM lett az eredmenye, mint elotte volt, csak eppen roottal egyutt..

(#35) ADAM1337 válasza Davs (#34) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az nem is rossz, az a gond hogy nálam a gyári launcher-el még így is akadozik olykor a vas, xperia s és gyári ics-vel.
De nem gyári launcher-el több a ramom is pl egy miui v4 launcher-el száguld már a telefon.

(#36) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez jó,de a mini promhoz csak az XDA-s kell. :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#37) #19784448 válasza ADAM1337 (#35) üzenetére


#19784448
törölt tag

A miui launcheren kívül tudnál ajánlani még ami gyorsabb mint a gyári, és kevesebb ramot használ? a miui nekem nagyon nem jön be.

(#38) #03372544


#03372544
törölt tag

Ez akkor lenne nagyon jó, ha zárt BL-es telefonra is fel lehetne rakni vele frissebb gyári rom-ot.
Pl nekem UK rom van, még 0.453-as, és nem is frissíti hivatalosan másra.
Csak az XDA-s flashtool-lal tudom feltenni a generic 2.50-et továbbra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.