Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KrumpLee.


KrumpLee.
lelkes újonc

"Xperia 2-ről bukkantak fel render" :D

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Mondjuk volt valami kompaktabb változata az Xperia 1-nek, ami állítólag csak Japánban lesz kapható majd egyszer, szóval akár az is lehetne éppen.

(#3) joey04


joey04
titán

Nem gyors ez? várják meg, hogy az xperia 1 megbukjon aztán csak utána hozzák. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Még az 1 is csak előrendelhető de már a 2 tervezik? :C vicces fiuk ezek odaát :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Már éppen ideje volt. Mi volt ez a késlekedés?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) forgonati


forgonati
őstag

Sony telefon? Hm. Valaha, mikor fiatal voltam, voltak ilyenek.

Keelah Se'lai!

(#7) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én már az Xperia 4-ről szeretnék olvasni. ;]

(#8) mrThomi


mrThomi
addikt

nem tudom mit szívnak ezek odaát de került bele egy kis mosópor is

Nothing Phone (2a)

(#9) #16820480 válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha még mész fel egy kicsit a számokkal, akkor a 10-ről már olvashatsz is :)

(#10) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Látom ahogy a Napidroidon úgy itt sem sikerült értelmezni, hogy ez az Xperia 1 compact(abb) verziója lesz és nem a folytatása.

De mire is számíthatnánk Magyarország legnagyobb mobilos portálján, elég megnézni egy átlag MA fórumot vs egy GSMarenésát ahol arról vitatkoznak hogy az XPeria 1 OLED 4k-ja az 10 bites 8 bites vagy 8+2 bites kijelzőjű lesz. Addig itt megy az epe köpés hogy ,,dehááááátmégmegsemjelent az xperia 1 már jön a következő????"

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) kbyte1024 válasza GeryFlash (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

oké világos,átfogalmazom a kedvedért :) tehát "még a rendes se jött ki de már a KOMPAKTABB verzán dolgoznak" változott valami a kiadással kapcsolatban? mert itt ez a lényeg.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) GeryFlash válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


GeryFlash
veterán

A Sony akár csak az Lg valamiért hajlamos release után hónapokkal kiadni a flagship telefonjait. Talán a szoftvert reszelgetik vagy nem tudom, de az Xperia 1 februárban lett bejelentve és május végén/június elején fog jönni. Ha ezt bejelentik mostanában akkor talán nyár végére jön. Szerintem egyébként a 21:9-es képarány az OS-hez való igazítása miatt van most ez, ami ugye a 10/10 Plusnál nem volt valami acélos

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) kbyte1024 válasza GeryFlash (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na igen,mint írtad lassan az LG színvonalára megy ahol sokat késnek.Amúgy sincsenek hű de jó pozícióba,már oda kéne tenni magukat.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Bwin87 válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


Bwin87
tag

Majd 2 hét múlva :D

Sony Xperia 1 V

(#15) joey04 válasza GeryFlash (#10) üzenetére


joey04
titán

Akkor azt kell olvasni. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) hyperspace


hyperspace
őstag

Üdvözöljük együtt a Sony mobil részlegét 2016-ban. :DD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#17) Pete55555


Pete55555
addikt

A hosszából vágjanak két centit, és akkor kompakt lesz. Ez így ugyanúgy egy kezelhetetlen fos, mint a többi, csak az arányai mások.
21:9-et meg kenjék a hajukra.

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) elfelejtette válasza Pete55555 (#17) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ha két centi helyett elég másfél, azt A40-nek hívják. Ha kell a mínusz 2 centi, az pedig az XZ2Compact.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#19) #96302336


#96302336
törölt tag

[link] Sony WH-1000XM3 fejhallgató jár azoknak, akik előrendelik az Xperia 1 csúcsmobilt.

(#20) GeryFlash válasza #96302336 (#19) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az ajánlat csak az előrendelőknek él, akik sajnos úgy tűnik, hogy egyelőre nem csaphatnak le a lila színű Xperia 1-re. Japánban ugyanakkor nem jár ajándék fejhallgató, és a tárhely mérete is csak 64 GB, valamint a kiszállítások is később kezdődnek.

:W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#21) #96302336 válasza GeryFlash (#20) üzenetére


#96302336
törölt tag

Kit érdekel Japán. :D Az előző szériáknál sem volt náluk. Az a lényeg, hogy folytatják a hagyományt, és nem változtattak az eddigieken, mert évek óta az előrendelők egy épp aktuális csúcs fejest kapnak ajándékba. Legalább is Európában.

(#22) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez az elbaszott hosszú kijelző arány.... rettenetes...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) MikeWazowski válasza #96302336 (#21) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Milyen telefonnal nyomod jelenleg? Xz3?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#24) Narancskoma válasza Polarstar (#22) üzenetére


Narancskoma
tag

Szerintem is elég rossz irány, ráadásul nem túl használható.

(#25) #96302336 válasza MikeWazowski (#23) üzenetére


#96302336
törölt tag

XZ2C
A hármat kihagytam, az oled kijelző a plusz csak, az Xperia 1-re várok. De arra eléggé :D
De ez is marad, mert még a kompakt méret határán van, és kirándulni tökéletes eszköz.

(#26) MikeWazowski válasza #96302336 (#25) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:B ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.