Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Jó lett, bár egy normális házat megérdemelne az a konfig. :B

(#2) xmasterteam válasza mongoose123 (#1) üzenetére


xmasterteam
tag

Majd eljön annak is az ideje ;) :R

If you want something act and reach.

(#3) Samus


Samus
addikt

Igazából mindig azt hittem, hogy a Silent Knight I/II (mi a különbség?) egy elég komoly hűtő. Több mint 600g, tiszta vörösréz (nekem az első verzió van, mikor megláttam és megfogtam, az állam leesett, mekkora), ami egy elég jó hővezető anyag, a venti középről minden irányban szellőzteti a lamellákat, szóval elég jó konstrukciónak tűnik.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) xmasterteam válasza Samus (#3) üzenetére


xmasterteam
tag

Sajnos nem ugyan az.. Az I-es kivitel azt hiszem még támogatta a 478-as lefogatást is, de nem veszek rá mérget. Amit tudok, hogy 3 tűs légkavarót szereltek a közepébe. A II-es verzió pedig 4 tűs volt, tehát pwm-es szabályzású, az elsőhöz képest, elég szolid dobozzal adták ki. Kiegekből pedig már az akkoriban újabb amd-s procikhoz is dobtak ki külön lefogatókat. Az igazat megvallva, én csak a hangja miatt adtam el, na meg persze egy QX9650-hez már kevésnek bizonyult..

If you want something act and reach.

(#5) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szép ez a hűtő. Nem adod el ;] ?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#6) xmasterteam válasza Cthulhu Dawn (#5) üzenetére


xmasterteam
tag

Nem szándékoztam... :D

If you want something act and reach.

(#7) xmasterteam


xmasterteam
tag

Pár régi, zavaros képet lecseréltem frissebb, tisztább képre a hűtőről és a ventiről majd később csinálok minőségibb képeket.

If you want something act and reach.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.