Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Kép a hölgyeményről:

(#2) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Adja eléggé!; )

(#3) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A lány tényleg kifejezetten nagyon aranyos, legalábbis ezen a képen, amit betettél :K
A cover is korrekt, hallgatok még tőlük pár számot, azt hiszem :K

[ Szerkesztve ]

(#4) Z86


Z86
őstag

Kifejezetten hallgatható kategória, és a leány is csinos :)
De van egy nagy (lehet láma) kérdésem: mit takar ez esetben a cover kifejezés?

(#5) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Úgy látom, hogy rengeteg coverjük van, és igen sokat úgy nyomnak, hogy egy szál akusztikus gitár kíséri a csaj énekhangját - ami számomra igen hangulatos és szimpatikus. Klassz formációra hívtad fel a figyelmet, köszi :R

Z86:
Talán a magyar feldolgozás szó illik rá. A lényege az, hogy más számait adják elő, kisebb-nagyobb mértékben újragondolva, újrahangszerelve, vagy akár az eredetihez hű verzióban - ez a cover.

[ Szerkesztve ]

(#6) Z86


Z86
őstag

Köszi, hallgatok még pár számot tőlük. :)

(#7) xlife11


xlife11
senior tag

Mellesleg ha valaki véletlenül Németországban tartózkodik annak üzenem hogy jelenleg ott koncerteznek! :)

(#8) Samus


Samus
addikt

Kifejezetten szép hölgyemény, a zene is tetszetős. Azt hiszem újabb gyöngyszemre bukkantam. Köszi, kifogyóban a zenetáram.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) albert8


albert8
addikt

Nekem nagyon tetszik :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10) darál0w


darál0w
Jómunkásember

a zene nem jön be nekem...dehát ez van...

azt viszont nem értem, hogy mit esztek ezen a csajon?!

ugy néz ki, mint egy drogos.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#11) Szten Márs válasza darál0w (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Összességében tehát a zene nem jön be neked, viszont ezzel éles ellentétben a csaj szintén nem :DDD
Itt a képen (mivel így kapásból ezt láthatja az ember), kedves feje van, kedvesek a vonásai és ezt csak erősíti ez a kis mosoly. Nagyjából. De ez kb. pont annyira szubjektív, mint a zene.

[ Szerkesztve ]

(#12) darál0w válasza Szten Márs (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a zenét megértem, hogy bejön nektek. és ezzel éles ellentétben azt nem, hogy a csaj is :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) kmisi99


kmisi99
addikt

Az eredeti rolling stonest is szeretem de ez kegyetlen jó. Végre valami amit hetekig hallgathatok :) :R

(#14) xlife11


xlife11
senior tag

Bevezessük a napi ajánlott muzsikát? :)

(#15) Szten Márs válasza xlife11 (#14) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Persze, miért ne. Én biztos kíváncsi lennék rá... de nem hiszem, hogy feltétlen napi rendszerességűnek kéne lennie, a minőség fontosabb a mennyiségnél :K

(#16) xlife11 válasza Szten Márs (#15) üzenetére


xlife11
senior tag

[link]

Na ezt is szeretem, itt jön ki milyen tiszta a hangja :)

Hát ha már nem lesz megmutatni való jó zeném, akkor nyilván ki fog maradni :K

(#17) Samus


Samus
addikt

Valahogy engem ez a szám fogott meg a legjobban: [link] . és a You"ll Never Know akusztikus verziója is nagyon jó.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) Szten Márs válasza xlife11 (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen... tulajdonképpen az ilyen zenéhez jobb is a hangja, mint a saját stílusukhoz. Itt konkrétan nagyon szépet énekelt.
Viszont rockhoz nem feltétlen passzol a legjobban hangja, ez a tiszta, selymes hang, ahhoz egy durvább, erőteljesebb jobban megy - szigorúan szerintem. Ha csak akusztikus kíséret (plusz egy basszusgitár) van mögötte és élőben, akkor jól hallatszik, hogy mire gondolok. Ismétlem: nagyon szép tiszta hangja van, viszont nézzétek meg ezt és ehhez képest Taylor Momsen produkcióját, szintén csupán akusztikus gitárral támogatva. Egészen más jellegű, Taylor Momsen hangjában nem kevés nyers erő van, ami brutálisan hangzik egy akusztikus kísérettel is, a VersaEmerge-s csaj hangja ehhez képest tiszta, csilingelő. (Csak azért választottam Taylor Momsen-t, mert kb. egykorú a két csaj, és a zenéjük stílusa is nagyon hasonló.)

[ Szerkesztve ]

(#19) xlife11 válasza Szten Márs (#18) üzenetére


xlife11
senior tag

Érezni lehet a két produksön között a diferenciát :) Igazából én sem érzem miért erőltetik ezt a zenét, sokkal jobban hangzik akusztikusan, mint ez az izzadtságszagú rock...

[link]

Érdemes végighallgatni ezt a számot, a Sierra (VersaEmerge) is tisztán és szépen énekel, plusz Jeremy, aki főleg Hardcore/Skatepunk dalokban énekel, az ordibálás mellett is milyen kellemes hangja van, ráadásul úgy átjönnek az "érzelmek" plusz a végén van egy kis egészséges zúzás is :)

(#20) Z86 válasza Szten Márs (#18) üzenetére


Z86
őstag

Hű, a szőke csaj is nagyon jó.
Linkelgessetek még ilyeneket, legalább lesz mit hallgatni :)

(#21) Szten Márs válasza xlife11 (#19) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Na ebben a számban konkrétan kurvajó a csaj. És a dal is igencsak tetszik, jól van felépítve. Kösz az élményt :D

(#22) xlife11 válasza Szten Márs (#21) üzenetére


xlife11
senior tag

Ismerek pár zenét, holnap is szánékozom megosztani valamelyiket :D

(#23) Szten Márs válasza xlife11 (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Helyes, helyes :K

(#24) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Én beírtam Google-ba, hogy Cover és ezt dobta ki :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.