Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) tupuk válasza Degeczi (#25) üzenetére


tupuk
aktív tag

De miért lenne "hulladék" egy 10 dolcsis kütyü? Az indoklást lefelejtetted.

A vakítást arra írtam hogy lehet "pontokat gyűjteni" a fogmosásért. Meg küld neked a kütyü "motivációs üzeneteket" :D Komolyan akinek ez számít, attól szerintem nyugodtan lehetne 120 dolcsit is kérni, megadná :D

Na közben rákerestem melyik reklámozzák nekem kb. két hetente akciózzák 10 dolcsiért, ez az: "Ócó kínai verzió".
Most épp 14 dolcsi, de mint mondtam aki tud várni pár napot az 10-ért viheti. Ennek is van 5 fajta fogmosási módja, tölthetős, vízálló, amit akarsz, tán zenél is. Itt 200 kommentelő van alatta nagyon tetszik nekik (persze biztos mind kamukomment) 4,87/5-re értékelték. Olyan nagy hulladék szerintem nem lehet...

Nekem egy oralb-m van 2 éve, az is tök jó. Az emberek a régi kézerővel működő fogkefékkel is képesek voltak szép tisztán és fehéren tartani a fogaikat (már aki figyelt rá). Ha tehát a kézinél eleve minimum egy nagyságrenddel gyorsabb gépi van, az már végképp bőven elég, fölösleges túlfejleszteni, illetve a pofitért lehet, de minek. Persze lehet zenélő mikrót is venni ami "motivációs üzeneteket" vetít a falra melegítés közben, meg luxusterepjáróval is lehet menni a sarki zöldségeshez, de minek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.