Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gedeon31 válasza mrgergoke (#50) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm , erősen gondolkodom egy ilyen mérleg vételén.

(#52) mrgergoke válasza Gedeon31 (#51) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én nem bántam meg :)

https://rendeljkinait.hu/

(#53) Gedeon31 válasza mrgergoke (#52) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egyébként mit tartasz a legnagyobb előnyének egy hagyományos mérleghez képest? :U

(#54) csasaKKP válasza Gedeon31 (#53) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem tőlem kérdezted, de leírom, hogy szerintem a legjobb funkció az automatikus logolás, pontmátrix LED kijelzője van, világoson és sötétben is jól olvasható.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#55) mrgergoke válasza Gedeon31 (#53) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Én személy szerint (mint ahogyan több cikkben is leírtam) az elegáns megjelenését, és a logolást. A kinézet volt itt is az első, amivel megfogott, még mindig nagyon tetszik a szobában. Az sem probléma neki, ha sokáig nem kapcsolod be a BT-t telefonon, eltárolja az adatokat, azt majd szinkronizál a telefonnal, ha úgy adódik. Nem tud semmi nagyon extrát, mégis szeretem.

https://rendeljkinait.hu/

(#56) Gedeon31 válasza csasaKKP (#54) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm a válaszod :) pont ezek azok ami miatt szeretnék venni egy ilyen mérleget. Csak megerősítést szeretem volna kapni biztos jól működik ez a funkció rajta.

(#57) Gedeon31 válasza mrgergoke (#55) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm a válaszod :)

Két hónapja vettem egy Grundig mérleget, de amint megjőtt utána láttam van ilyen okos mérleg is.
Két hónap harc után sikerül visszakapni úgy néz ki a pénzt az Edigitaltól nem voltam megelégedve a mérleggel és a szállítás módjával és gondoltam veszek egy ilyen okos mérleget.
Kinézete is tetszik láttam egy pár videót róla, de gondolom személyesen kézbe fogva is tetszeni fog és hasznos funkciók csak előnyt jelentenek majd.

(#58) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Mire megrendeltem volna a mérleget felment az ára az Edigitálnál. :(

(#59) csasaKKP válasza Gedeon31 (#58) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Külföld nem játszik? Gearbest ajánlott pl.

Jelen pillanatban 17 USD az ára még. [link]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#60) Gedeon31 válasza csasaKKP (#59) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt biztos eredetit küldenek és a garancia hogyan működik ? :U

(#61) csasaKKP válasza Gedeon31 (#60) üzenetére


csasaKKP
senior tag

100%, hogy eredeti, megbízható oldal, ahogy pl banggood is, én sokszor rendeltem már tőlük, és szívesebben böngészem ezeket már, mint az ebay-t. Szerintem a cikkíró, mrgergoke is alátámaszthatja. A gearbest sokszor felár nélkül, free shipping-nél is ad nyomkövetési számot ilyen értéknél (TN = Tracking Number).

A garancia intézése, az más tészta. Mindenképp nehezebb/problémásabb, mint egy hazai webshopnál. Ha a frissen megérkezett termék hibás, és ezt képpel/videóval bizonyítod, nagy eséllyel visszakapod a pénzed, anélkül, hogy vissza kellene postázni (személyes pozitív tapasztalatom van a banggood-nál). Ha már eltelt pár hónap, és akkor adja meg magát, akkor már tuti kérik, hogy küldd vissza saját költségeden, és akkor esetleg megtérítik az árát.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#62) mrgergoke válasza csasaKKP (#61) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Abszolút egyetértek a kolléga minden szavával, Tomtop, Banggood, gearbest, meg ilyenek nekem még mindig eredetit küldtek abból, amihez egyértelműen oda volt írva, hogy márkás valami! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#63) Gedeon31 válasza csasaKKP (#61) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm.

Eddig inkább az ebayról rendeltem ezeket az oldalakat nem ismerem.
Vajon vissza kellene küldeni egy ilyen termékek mennyi lenne annak az ára? :U

Szóval megbízható a weboldalon lévő vásárlás :)

[ Szerkesztve ]

(#64) Gedeon31 válasza mrgergoke (#62) üzenetére


Gedeon31
addikt

Esetleg volt olyan amikor garanciális ügyet kellett intézni ezeken az oldalakon? :U

(#65) Gedeon31 válasza csasaKKP (#59) üzenetére


Gedeon31
addikt

Innen rendelném ,akkor ezt postás hozná ki vagy esetleg postás autóval és ,ha nem vagyok otthon ,akkor utána átvehetném a postán? :U

(#66) mrgergoke válasza Gedeon31 (#65) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Garis ügyem konkrétan még nem volt szerencsére. Bárhonnan rendeled, sima posta esetén valószínűleg autós postás hozná ki, ha nem vagy otthon, akkor meg természetesen átveheted a közelben.
Telefont küldtem már vissza két alkalommal is, azok nagyjából 3000 forintot értek.

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#67) Gedeon31 válasza mrgergoke (#66) üzenetére


Gedeon31
addikt

mrgergoke , csasaKKP köszönöm a segítségeteket :) :R

[ Szerkesztve ]

(#68) mekkGyver válasza Alex91 (#1) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Az ALDIban van most ilyen mérleg 10-ért. CRANE CONNECT márkájú, ami szerintem az ALDI saját márkája. Ez talán nem olyan dizájnos, viszont többet tud, igaz nem tudom mi értelme...
Találtam 8-ért (ingyen postával) Xiaomi mérleget itt. Szerintetek nem kamu ez a webshop, mert sok minden gyanúsan olcsó?

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#69) Gedeon31 válasza mekkGyver (#68) üzenetére


Gedeon31
addikt

Most még olcsóbb már csak 7211Ft

(#70) petipetya válasza csasaKKP (#59) üzenetére


petipetya
nagyúr

A 19 USD felugrott 107 USD-re. Elég érdekes ez a 88 USD a postaköltség, így már nem annyira éri meg...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#71) csasaKKP válasza petipetya (#70) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Így valóban nem, sőt! :(

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#72) Gedeon31 válasza Gedeon31 (#69) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt rákérdeztem a garanciára.

Minden termékünkre gyári garanciát biztosítunk,tehát ha esetleg gond lenne akkor a garancia levéllel a gyártói feltételek szerint járhat el.
A szállítási díj ingyenes kivéve az utánvételes átvétel esetén,ennek díja 1990.-Ft.

(#73) mekkGyver válasza mekkGyver (#68) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Vigyázzatok, szerintem csaló!!! A bankszámlaszám nem stimmel, és telefonon sem lehet elérni. Na meg az árak is irreálisak. Én inkább megveszem az aldisat...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#74) fogarasia


fogarasia
csendes tag

Sziasztok!

Vettem a MiBand mellé érdekesség képen az Edigitaltól egy Scale-t. A karperecet simán felismerte a telló (Lenovo P780, BL 3.0, Android 4.4.2). Frissít, rezet, mér, szól, mindent csinál a karkötő, de nem tudom összehozni a progit a mérleggel.
Mi Fit 1.8.111-et használok.
A Bluetooth látja, felismeri név szerint, és párosodnak is. Már leválasztottam a Mi Bandet, bezártam a szobába, hogy ne lássa, és akkor sem sikerül összekapcsolni.

Valami ötlet?

(#75) mrgergoke válasza fogarasia (#74) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Csak egy tipp: a mérleget ne a telefon BT menüjéből párosítsd, mert nem fog menni. A Mi Fit programnak kell megtalálnia. Ha nincs benne egyáltalán olyan opció, hogy mérleget akarsz párosítani, akkor gugli. Volt nekem is ilyen bajom, de valahol leírták, hogy mi a megoldás.

https://rendeljkinait.hu/

(#76) petipetya válasza mekkGyver (#73) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én sem venném meg onnan. Decemberben volt Xiaomi akció a bangood oldalán, ám akkor még nem voltam rákattanva a mérlegre. Mondjuk az összesen 557 Ft-ba kerülő, eredeti Xiaomi USB lámpa vigasztal valamennyire. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#77) fogarasia


fogarasia
csendes tag

Képtelen vagyok összekapcsolni a Mi Scale mérleget különböző verziójú és kiadású MiFit alkalmazásokkal. Ha nem sikerül, megy vissza a 14 napos programban.

Valaki tudna segíteni?

A Bluetooth LE Scanner látja, és össze is kapcsolódik. Ugyan úgy a telefon BT-ja is...:(

(#78) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Én építettem egy 'okosmérleget' inkább. Olcsóbban is jött ki, és a mért értéket egyből tölti fel WiFi-n egy adatbázisba. Nem kell bluetooth-al, meg a telefonnal szórakozni. Az adatokat meg később úgy dolgozom fel, ahogy én akarom. Ha valakit érdekel majd írok részleteket, de ha lesz időm publikálom is, csak abból sajnos kevés van.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#79) superecneB


superecneB
őstag

Ezt iPhone-nal össze lehet hozni?

(#80) Potrien válasza superecneB (#79) üzenetére


Potrien
senior tag

Úgy tudom, hogy igen össze lehet párosítani!

(#81) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Lehet még kapni valahol ezt a mérleget? Szeretnék egyet venni, de nem nagyon akadok rá sehol. :(

solfilo

(#82) Maximum1 válasza solfilo (#81) üzenetére


Maximum1
őstag

(#83) solfilo válasza Maximum1 (#82) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi, megtaláltam én is, ma érkezett meg, csak már el is felejtettem, hogy megkérdeztem itt. :)

solfilo

(#84) fzoli86


fzoli86
tag

én a komolyabb verziót szeretném, ami minden ökörséget mér.... :)
[link]
Ez megbízható hely?

(#85) jeni


jeni
félisten

Üdv!
E és E között van különbség?
Vagy csak a SMART szót lehagyták róla vagy valóban a SMART nélküli csak súlymérésre való?
Szinte ugyan az a telephely vagy képviselet de eltérő árakkal.

(#86) imre_uvegea


imre_uvegea
újonc

Sziasztok. Néztem a xiaomi oldalán, ott azt írják ios7 vagy android 4.4. Megnéztem a neten a magyar használati utasítást, ott csak androidot ír. Mi band 2-nél ugyanez. Van aki iPhone-al használja ?

[ Szerkesztve ]

(#87) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Látom elég inaktív a téma, de hátha tudna nekem segíteni valaki. :)
Néhány hete vettem egy Smart Scale 2-t, teljesen meg vagyok vele elégedve, viszont a használat elején volt egy pontatlan mérés, amit azóta minden mérésnél újra felszinkronizál a Mi Fit alkalmazásba, én pedig minden alkalommal törlök is. Hogy működik szerintetek ezeknek a kütyüknek a memóriája? Bizonyos idő után el fogja felejteni, vagy ha megtelik, csinál egy törlést?

(#88) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#87) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na nem tudom, melyik verzió a helyes, de 28 napja volt az első mérésem, és már most nem szinkronizálta a pontatlan mérést az app-ba.

(#89) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!

Kb. Egy éve vettem egy első generációs smart scale-t. A múlt héten egyszerűen befejezte a működést. Volt elemcsere, semmit nem jelez, mintha nem is működne, a Bluetooth sem látja. Alkalmazás egy ideje nem ment.

Lehet ezt javítani, vagy volt valakinek hasonló baja?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#90) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok! Hova menti az adatokat?
Mi a különbség a Huawei smart scale és eközött?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#91) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Vettem egy Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 okosmérleget. Azt be lehet állítani, hogy az én telefonomra felteszem a MI FIT alkalmazást, abban az én adataim szerepelnek. A párom telefonjára is felteszem az alkalmazást, azon meg az Ő adatai szerepelnek? És lehetőleg a mért adatok ne keveredjenek össze

(#92) RBJ válasza Peter.70 (#91) üzenetére


RBJ
addikt

Lehet maygarositani az appot?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#93) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Nekem is Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 okosmérlegem van.
A MI Fit alkalmazás régebben (pár hónappal ezelőttig) mindig automatikusan megjelenítette realtime-ban a mérési adatokat , ahogy a mérlegre ráléptem. Most egy ideje a MI Fit app nem reagál , ha rálépek a mérlegre. Nem ugrik fel a mérés!

Vagyis elég fura, belekerülnek az adatok az appba és az adatbázisába, de mindig újra kell indítani az APP-ot, hogy látszódjon a friss mérés.

Másnak is van ilyen gondja?
Van-e más olyan APP, amely alternatívája a MI Fit-nek, és támogatja ezt az eszközt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.