Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Szoszo94 válasza batabe (#298) üzenetére


Szoszo94
őstag

Így történt nálam is, u.e. az app, az EU váltás és a tegnapi távoli frissítés hatására 2.8.91 lett a verzió - angol nyelvvel :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#302) wocsok17 válasza batabe (#298) üzenetére


wocsok17
tag

Régiót hol állítasz? A nagyon nem találom.

(#303) batabe válasza wocsok17 (#302) üzenetére


batabe
senior tag

beállítások --> wifi fül lap alján :)

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#304) wocsok17 válasza batabe (#303) üzenetére


wocsok17
tag

webes felületen?

(#305) batabe válasza wocsok17 (#304) üzenetére


batabe
senior tag

igen

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#306) wocsok17 válasza batabe (#305) üzenetére


wocsok17
tag

Na, hazamegyek megnézem a nagyon is van-e ilyen...

(#307) TommyX_


TommyX_
őstag

Nálam a frissítés után egyből átállt angol nyelvre a router, tudta ez mit akarok. :DDD

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#308) wocsok17 válasza batabe (#303) üzenetére


wocsok17
tag

nekem csak az időzónát lehet átállítani

(#309) batabe válasza wocsok17 (#308) üzenetére


batabe
senior tag

Lehet hogy csak minin van így.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#310) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Érdekesség képppppppeckén hívnám fel a figyelmet egy nem túl pozitív változásra. Nem csak EU régió meg angol nyelv került a routerbe. Csökkent, méghozzá jócskán csökkent a jelerőssége. Azt nem tudom, hogy ha ismét kínaira rakom akkor változik e.

FAIR helyett BOLCK a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#311) sagit válasza Kolondrum (#310) üzenetére


sagit
addikt

Nálam produkált rendesen érdekességeket, első update, letöltötte de nem telepítette, nem történt semmi. Második körben frissítette, azonban lépnék fel a wifire és nem jó a jelszó... Az lett a wifi jelszó ami a router jelszava, passz hogy miért.

Eggyesítettem az N és AC wifit, telefonnál ez tök jó lenne, ahol a lakásba jobb az N-es wifi ott oda ahol van jó AC ott oda csatlakozzon, gondoltam milyen frankó lesz. Ez működik is így viszont ha eggyesítve van a wifi a Chromecast 2-m nem hajlandó csatlakozni, csinálhattam akármit, váltogathattam csatornákat stb nem ment, szóval ez a funkció nálam kilőve.

A rákötött egy terrás vinyó is furán viselkedik azóta, a kliens hol tudja csatolni, hol nem, és csak az látszik amit a kliensel töltöttem le, ami rajta volt az nem, ha gépre dugom akkor egyből jó. Szóval azért a supporttal vannak gondok :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#312) Kolondrum válasza Kolondrum (#310) üzenetére


Kolondrum
félisten

Téves. Lefeküdt az antenna és nem vettem észre. :DD

sagit! Chrome böngésződ van?
de nem ám! A napokban vettem észre! Mondok példát. Beállítottam egy jelszót, mentés és csak nem ment, mondom mi a baja. Hát bármilyen meglepő a böngésző volt. IE alatt szoktam matatni a beállításokat.

Szerk: MEg is néztem chrome alatt állítottam a block és a fair-t és csatornát is váltott, IE alatt nem volt kavar.

[ Szerkesztve ]

(#313) sagit válasza Kolondrum (#312) üzenetére


sagit
addikt

igen, azt nem szereti?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#314) sagit válasza Kolondrum (#312) üzenetére


sagit
addikt

Akkor majd IE-vel baszkurálom

Megjött ma a rendelt Intel 7620 Dualband AC :)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#315) repvez válasza sagit (#311) üzenetére


repvez
addikt

igen ezeket nekem is produkálta , hogy az lett a wifi jelszóm ami a xiomi reghez kellett és nem az amit elötte a wifi jelszónak, igy mindenhol ujra kellett irnom , az eszközökben.

Én is próbáltam összekapcsolni a 2 wifi szabványt,de ugy nem kapcsolódot a telefon igy visszatettem ahogy volt.
v
DE összességében ezeken kivül nincs bajom vele

(#316) kenand


kenand
veterán

Intel 7620 Dualband AC én is majdnem rendeltem, de aztán kiderült, hogy az ezeréves sólyom HP 2530p-s notim így is fellép az 5G hálóra...

(#317) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valakinek nincs meg véletlenül az utolso angol apk? 2.3.18-as van nekem.

(#318) sagit válasza kenand (#316) üzenetére


sagit
addikt

De attól az még nem lesz 867 mbps :)
Plusz a bios se enné, hacsak nem modbios de az én 2530p-m de nem lehet rakni :/
Nem kell hozzá eredeti caddy meg dokk? :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#319) wocsok17 válasza Kolondrum (#317) üzenetére


wocsok17
tag

Itt nézd meg:
www1.miwifi.com/app_download.html

[ Szerkesztve ]

(#320) Kolondrum válasza wocsok17 (#319) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azt mondja a telo, hogy újabb verzió van fent, ez igaz is.

(#321) wocsok17 válasza Kolondrum (#320) üzenetére


wocsok17
tag

De az újabb kínai.

(#322) Kolondrum válasza wocsok17 (#321) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kínai nem kell nem jó.

(#323) kenand válasza sagit (#318) üzenetére


kenand
veterán

Én mindig okosítom a cuccaimat. :DD
Ho whitelist Dual IDA BIOS van rajta, de akár SLIC 2.1 is mehetne bele, de van Win 7 HP matricám rá (sőt Vista Business is, 2 matricás a drága)

Szóval van noweitelist BIOS 2530p-re (az a kérdés mekkora BIOS-nál tartsz, mert lefelé nem lehet flashelni...)

Tesztelj egyet azzán ha jó lehet én is beválalok egyet

(#324) sagit válasza kenand (#323) üzenetére


sagit
addikt

Nem tudok no whitelist biost rakni, túl új biossal kapam :O

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#325) kenand válasza sagit (#324) üzenetére


kenand
veterán

Én már régebben vettem, okosan utána olvastam és nem is frissítettem újabbra :)
De auz ebayen láttam HP-ba való AC miniPCI wlant is
Hol vetted egyébként az AC-st?

(#326) sagit válasza kenand (#325) üzenetére


sagit
addikt

Amazonon

Rendeltem ebay ről olyan bios chippet amin régi bios van. Elvittem kicsereltetni de azon is már olyan volt amit nem lehet cserélni... . Ekkor feladtam, de az eladó legalább visszaadta a pénzt.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#327) jfcvfc


jfcvfc
tag

Üdv!
Rendeltem én is egy ilyen routert. Az usb-s csatlakozó miatt amire rádugok egy hdd-t. Ez azért kell mert van egy ilyen kamerám: Original Xiaomi XiaoYi Night Vision WiFi 720P IP Camera. Elvileg wifin tudnak kapcsolódni és rögzíteni. A routert csak másodikként használnám. A tp-linkes maradna a fő. Megoldható szerintetek így a kapcsolat. A fórumot az elejétől végigolvastam és volt azt hiszem olyan aki ugyanígy használta. Köszi.

(#328) Bear válasza jfcvfc (#327) üzenetére


Bear
aktív tag

Én próbáltam, de sehogy sem sikerült megoldanom, hogy oda mentsen. Egyébként nálam is egy másik router mellé került...

(#329) jfcvfc válasza Bear (#328) üzenetére


jfcvfc
tag

Nem örülök. Akkor dolgozhatok vele majd. :)

(#330) Pítőr


Pítőr
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a mininél a youth hatóköre mennyivel gyengébb? Azért kérdem, mert van sok eszközöm, de mindegyik csak 300mbit-re képes, így feleslegesnek találom, hogy minit vegyek, lehet elég lenne a youth is?

Ti hogy látjátok?

Köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#331) kenand


kenand
veterán

USB port is előny...én amnnyira nem vagyok hanyatt esve a hatótávolságától.... alig jobb, mint a régebbi TP-Linkesemé..... 1 szintel lejjebb így is kell 2. rooter. (födémet nem szereti) De azért teszi a dolgát és a megfáradt TP-LInk 1043-mal ellentétben nem dobja hanyatt magát naponta 3x... 8000Ft-alatt nem kaptam volna jobbat..

(#332) draco31


draco31
veterán

Barátom most készül venni, honnan a legolcsóbb jelenleg? Egyenlőre Banggood van kiszemelve, onnan biztosan eredeti jön.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#333) kenand


kenand
veterán

Ez is eredeti és olcsóbb, mint a banggood

(#334) wocsok17 válasza kenand (#333) üzenetére


wocsok17
tag

5.-e után nekem lesz eladó fekete.

(#335) draco31 válasza kenand (#333) üzenetére


draco31
veterán

Közben letett róla, mert valószínűleg emelik a netét, ahhoz pedig kevés lenne a 10/100-as LAN.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#336) kenand válasza draco31 (#335) üzenetére


kenand
veterán

Nálunk sajna 40 megabit a max, ahhoz meg bőven jó...

(#337) draco31 válasza kenand (#336) üzenetére


draco31
veterán

Neki 200-as lesz, nekem itthon 3 igen három megás. Mindez 4000-ért. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#338) kenand válasza draco31 (#337) üzenetére


kenand
veterán

Sajna nálunk csak a város bizonyos pontjain van verseny (digi kábel, tarr és Optinet) többi helyen Tarr monopol, szóval nem kell jót olcsón adni...na a Balatonnál még ennél is gyatrább a helyzet, még normális mobilnet sincs..

(#339) draco31 válasza kenand (#338) üzenetére


draco31
veterán

Én az ukrán határnál egy kis faluban tengődöm, 20Km-re van legközelebb kábeles net, a környéken pedig WiFi alapú cucc. Néha már jelzi a 4G-t a mobil, amúgy EDGE van csak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#340) kenand válasza draco31 (#339) üzenetére


kenand
veterán

:Y Mindig van lejjebb...Már nem is panaszkodom....Mobilnet erősen felejtős, mér 3G-val is egy nap alatt el lehet használni az engedélyezett forgalmat (és nem torrentről beszélek)
Persze már el is felejtettem, hogy betárcsázós 33 kbites modemmel kezdtem Internetezni...

[ Szerkesztve ]

(#341) grafnet


grafnet
veterán

Azért, amikor a suliban 9600bps volt 2 teremnyi gépre (~20db) és még a szerverek is ezen mentek, meg néhány bennfentes tanár...
(Igaz, olyan mintha tegnap lett volna, bár jobb, hogy elmúlt.)

[ Szerkesztve ]

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#342) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Wifi repeater módban szeretném használni.
Jelenleg 50/25-ös netem van. Ehhez a nethez elég nekem a sima, vagy az AC-s verzió kell?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#343) Kornel


Kornel
veterán

Sziasztok!

Digi 100/50-es nethez "eleg" lenne ez a router?
A mostani csak 50-60 Mbit/sec-et tud, ezert akarom cserelni.

(#344) syler123 válasza Kornel (#343) üzenetére


syler123
veterán

Szia!

Elvileg elégnek kell lennie. Olyan 11,5mb/sec-el tudnál tölteni, neked kell eldönteni hogy ez elég-e.

(#345) Kornel válasza syler123 (#344) üzenetére


Kornel
veterán

A mostanihoz kepest boven eleg, az ara meg vicc (pozitiv ertelemben) :)
Nehez bekonfiguralni, vagy mar alapbol angol nyelvvel jon?
:U

(#346) batabe válasza Kornel (#345) üzenetére


batabe
senior tag

Attól függ honnan veszed. Eredetileg csak kínaiul tud, de bizonyos kereskedők egy speciális angol nyelvű firmwarrel szállítják, de már a gyári firmware is tud angolul. De van YouTube videó, hogyan tudod a kínait bekonfigolni, aztán ha már van neted, Google translate segít

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#347) syler123 válasza Kornel (#345) üzenetére


syler123
veterán

Ez abszolút on téma, na szóval.

Alapból valószínűleg kínai nyelvel érkezik, de érdemes okosítani a routert, van hozzá nagyon jó leírás, feltehető rá a Pandorabox vagy a sima Openwrt is. Ezekre van pl Transmission és sok más okosság. Talán már a gyári felület is tud angolul, ebben nem vagyok biztos, mert csak addig használtam míg először bekapcsoltam.

(#348) Kornel válasza syler123 (#347) üzenetére


Kornel
veterán

Koszi a valaszokat.
Esetleg tudnal linkelni is, hogy hogy kezdjek majd neki?

(#349) syler123 válasza Kornel (#348) üzenetére


syler123
veterán

Igen, itt a leírás.

Én ezt használom:

PandoraBox-ralink-mt7620-xiaomi-mini-squashfs-s..> 08-Jun-2015 22:24 7M

Trunk Openwrt van újabb, a korábbival voltak wifi problémáim, azóta nem próbáltam és a Pandoraboxot használom, mert az stabil és nincs gond a wifi-vel sem.

[ Szerkesztve ]

(#350) Kornel válasza syler123 (#349) üzenetére


Kornel
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.