Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kurion


kurion
senior tag

Google Play van rajta? esetleg lehet csak úgy rá tenni vagy csak custom rommal?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#2) Thaaleum válasza kurion (#1) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

A 3. oldalon ott van, hogy "a szokásos Play alkalmazások is elérhetők".
Amúgy jó "kis" telefon és a teszt is jó lett. :C A képeknek nagyon bejön nekem a stílusa, jók lettek azok is. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) csabi236


csabi236
tag

Remek készülék mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#4) tDr1v3r válasza kurion (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Gyárilag nincs (és feltételezem hogy nem a külpiacost használja az úriember), Marketből lehet letölteni vagy custom rommal felrakni (vagy esetleg felflashelni csomagban de nem éri meg a két másik metódus miatt).

A cikk nem rossz, a telefon se, de mi az hogy alig kap új feature-ket a MIUI? Pár hete kapott frissítéssel Opera Max támogatást, a böngészőbe reklámszűrőt, újrarajzolt adathasználat panelt, kibővített naptárat. A legutóbbi óta meg lehet jelölni és jelenteni a spam SMS-eket...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Gzolo válasza kurion (#1) üzenetére


Gzolo
senior tag

En.miui.com-on van hivatalos Global rom, abban benne van a Gapps. Hátránya, hogy csak angol és kínai nyelv van alapból, de egy Multilang rommal ez is megoldható.

Szerzőnek: Fm-rádió füles nélkül hibátlanul fogja az adót itt Kecskeméten. Másik, hogy érted, hogy Bp-n kívül problémás a 3G? Merthogy fullosan működik, H+ kijelzéssel, rohadt gyorsan, itt valami tárgyi tévedés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6) Nigér


Nigér
őstag

Jó írás, köszi! :R
Ez amúgy mit jelent?
"talán szúrnának az arcok az utcán miatta stb"

(#7) Luck Dragon

Én tegnap próbálhattam ki egyet, aminek nagyon örültem mert amilyen ritka,de pont megtalált egy:) A Galaxy Ace3-hoz képest gyors és folyamatos, nem akartam hinni a szememnek. Élőben jobban szemre tudtam vételezni a kezelőfelületet és az is pofás. Egyedül ami negatívnak találtam vagy éreztem az a hangminősége volt híváskor , sok volt benne a magas hang, de ez a gazdijának is feltűnt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) halkow


halkow
őstag

Te is elköveted azt a hibát hogy mint az MA-s cikkbe nem tértél ki a külső hangszóróra!

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) petipetya válasza halkow (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyik kedvenc kínai gyártóm, főleg az ilyen cikkek miatt is mint a tiéd. Remek ár/érték arányú készülék. :C

Egyébként a Family Guyt innen is tudod online nézni: link

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Flind


Flind
senior tag

Nagyon jó írás lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) batai15


batai15
félisten

Jó cikk, a telefon is tetszik. VOlt sima hongmim, így mondhatom kiváló telefon ez.
Egyébként, csak a note-ra vannak custom romok? mert sima hongmira nem nagyon volt, 1s helyzetét nem tudom. De gondolkodom ezek a telókon.

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez jött be a legjobban a Xiaomi-tól. Mondjuk Mi3 és Mi4 még nem volt nálam.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Grat! Jó lett a cikk. Mikor adtad le korrektúrázásra, mert az enyém is ott csücsül ugyan erről a szépségről. Azért vicces, hogy majdnem ugyanazokat a telefonokat vadásszuk le mindig :DDD

Halkow

Az nálam is kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#14) Kornel


Kornel
veterán

minden napra egy xiaomi teszt :C :R

(#15) Nigér :szerzek már egy mi4-et, hogy először tesztelhessem :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Nigér válasza Kornel (#14) üzenetére


Nigér
őstag

Ellensúlyozni kell a Samu egykaptafa-gőzgépét!!!
;)

(#16) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jó írás. Használd egészséggel és elégedettséggel a telefont! (Az első telóm egy Wayteq Libra volt, ami ugye zte, a második egy Blade3. Egy életre megutáltam a zte-t, soha többet nem veszek. Ennyi pénzért van telefon komolyabb bélrendszerrel is szerelve.) Peace!

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#17) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! :)

Mikor megrendeltem, akkor kaptam egy mailt a Pandától, hogy sorry, de nincs még sem rajta magyar nyelv, ígyis kérem-e. Mondtam persze, hisz MIUI. Aztán mégis volt rajta és Google Play is természetesen.
A MIUI oldalán lévő global romban nincs magyar, de a CN-ben van, érdekes.

Külső hangszóró korrekt. Nem torzít teljes hangerőn sem, mélyek nincsenek.

Kb. két hete adtam le egyébként.

Nálam itt Vecsésen semmit nem hoz be füles nélkül. Még a Music FM-et sem, pedig az a legerősebb jelű.

Amit az írás leadása után vettem észre és kimaradt, hogy a kapacitív gombok fluoreszkálnak. Először azt hittem valami bug, mert olyan volt a kertben, mintha beragadt volna a világítás, de utána rájöttem mi a pálya. :D

Akik szeretnek romolni, azoknak pedig javaslom a Color OS-t. Kis ideig fenn volt, nagyon jó cucc (magyar nyelv nincs benne)és gyorsabb vele a telefon. Link a cikkben.

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) MuzikJunkie válasza Gzolo (#5) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ott arra gondoltam, hogy csak 900 és 2100 Mhz van, nem tudom melyik szolgáltató mit használ, de 850 Mhz nincs.
Gyakorlatilag úgy néz ki, hogy mentünk Jászkarajenőre és autópályát elhagyva EDGE volt csak Telekommal, elég hosszú ideig.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#19) MuzikJunkie válasza Kornel (#14) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Én is meglepődtem, mikor pénteken láttam a Redmi Note tesztet. :DDD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#20) Graphics válasza Zolaash (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért van komolyabb? Na, mutasd. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) wopi


wopi
aktív tag

Nagyon jó teszt, köszi!

Arról lehet infót kapni, hogy ha EU-n kívülről rendelem, mennyi vámot, áfát, egyebet tesznek rá?

(#22) Biqci válasza Graphics (#20) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szerintem a kolega a ZTE-re gondolt.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#23) Kornel válasza Graphics (#20) üzenetére


Kornel
veterán

Egyébként a CoolPad jobb áron ad hasonló telókat általában :K

(#24) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Most kaptam hírlevelet, szerdán elcsíphető 189.99 dollárért a Pandán! :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#25) Kornel válasza MuzikJunkie (#24) üzenetére


Kornel
veterán

nem rossz, de tréfával még mindig határeset ;)

(#26) MuzikJunkie válasza wopi (#21) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Csak 27% ÁFA-t kell fizetni, plusz a postának 1500 forintot az ügyintézésért.

#kornelka: ez van sajna. De megéri szerintem, nagyon csípem a telót. :)

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#27) Chaser válasza MuzikJunkie (#24) üzenetére


Chaser
titán

Minidealen ennyi volt kb 2 hétig, de felemelték fene a pofájukat:)
Megint elbizonytalanodtam ez vagy az 1S...hw-ben ez, méretben az:D + itt pilácsolnak a gombok is, nem értem 1S-ről mért hagyták ki...nem mintha nem lenne túlélhető, mostani telómon se pilácsol, csak azért na.

szerk: MuzikJunkie Van itt csoportos rendelés, 214 usd+ itthoni posta ára, 1-2k. Ebben már benne van a tréfa. Nem lassabb mintha valaki magában rendel DHL nélkül, sőt annál sokkal gyorsabb. Pandáról most tréfával, kezelési ktsg-gel a vége 245$ körül van. +5-7k-ért meg aprón készletről is árulják:) most épp kifogyott nála, nem is csodálom.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Rawulf válasza Gzolo (#5) üzenetére


Rawulf
őstag

Vannak olyan vidéki területek, ahol az egyik szolgáltatónak csak a 2G megy, míg a másiknak vígan működik a 3G is, de ez nem telefon, hanem szolgáltató kérdése.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#29) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Kaptam egy privit, hogy nem nyílnak meg a Dropboxról linkelt tesztfotók. Valaki észlelte? Nálam ok (Chrome)...

#Chaser: jaja, az is egy opció, de nyilván aki ezzel foglalkozik... khm. ;)

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#30) MuzikJunkie válasza Chaser (#27) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Lemaradtam a szerkesztésről, de azt még elfelejtettem, hogy él egy kupon a Pandán "Back To School" fedőnéven és 10 USD jár a Redmi Note-ra (219 USD felett mindenre), ergo 209.99 USD-ért elhozható.

Kuponkód: AUGB2S (aug. 4-8 közt)

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#32) Chaser válasza MuzikJunkie (#30) üzenetére


Chaser
titán

190-ről kuponnal 200 lesz? :P vagy 180, nem mindegy:) csoportos rendelésben még akkor is olcsóbb 5k-val.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) Nigér válasza Kornel (#14) üzenetére


Nigér
őstag

Akkor hajrá, szívesen olvasnám a tesztet! :K

(#34) Kornel válasza Nigér (#33) üzenetére


Kornel
veterán

egyelőre sehol sincs készleten, pedig van pár forrásom :(

(#35) MuzikJunkie válasza Chaser (#32) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ezt most nem értem. :N

Jelenleg 219.99 a Pandán. Van 10 dolláros kupon, tehát aug. 8-ig elhozható 209.99-ért. illetve szerdán lesz Happy Hour-ban is, de az kuponfüggetlen. :U

De írtam, hogy járható út a csoportos rendelés is, ám ha valaki magának szeretné, egyedül akkor annak itt ez az akció, vagyis két akció. :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#36) Chaser válasza MuzikJunkie (#35) üzenetére


Chaser
titán

"Most kaptam hírlevelet, szerdán elcsíphető 189.99 dollárért a Pandán! " ebből indultunk ki:) minin akció nélkül 210 most. De mindenképp csoportosból jön ki az ember legjobban, semmivel nem lassabb mint normál postával webshopból. DHL-lel persze gyorsabb, minin nem is drága, asszem 16$. De úgy meg drágább mintha készletről megvenné az ember itthon:D

szerk: csoportosban is pp-vel kell fizetni, ugyanúgy védve van aki beszáll, nem az "ügyintéző" kapja a pénzt hanem közvetlen a webshop

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) MuzikJunkie válasza Chaser (#36) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ja így értem, ok. :) Pöppet indiszponált állapotban vagyok, entschuldigung.

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#38) Zolaash válasza Graphics (#20) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Valami x-aktás téma történt, mert ezt a hsz-t nem ebbe a topikba szántam, hanem a ZTE v5 telefon tesztjéhez. Arra vonatkozik amit írtam, példának okádék a K-Touch Nibiru Mars akármit szántam (vagy akár a Lenovo A850+). Fanatikus ZTE hívő lettem, hiszem, hogy soha többé nem veszek ebből a márkából.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#39) Pancsermeste válasza MuzikJunkie (#29) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Nálam se láthatók a fotók! :(
(i.e. ; firefox)

-= Pancsermeste® =-

(#40) Chaser válasza Pancsermeste (#39) üzenetére


Chaser
titán

Nálam se, chrome.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) -PLevi- válasza Chaser (#40) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Sajnos nálam sem, Chrome 36 Debian stable alatt.

Hogy a ON is legyen, nagyon tetszik a teló, hetek óta szemezek vele. A tesztért pedig külön köszönet! :R Örvendetes a két Xiaomi teszt egymás után. :C (főleg hogy nemsokára jön a harmadik :D )

(#42) addamka válasza -PLevi- (#41) üzenetére


addamka
őstag

Note-ból is jön egy frissebb 4G-s kiadás, bár ha tippelhetek nem feltétlen fog menni EU-s 4G-n.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#43) -PLevi- válasza addamka (#42) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Igen, már láttam a "nagy" Note topikban!
4G különösebben nem izgat, ha működik akkor sem. Azt írják gyorsabb... Szvsz Snap 400 fog kerülni bele, ami nem gyorsabb, de cserébe jobban melegszik.

(#44) Kornel válasza -PLevi- (#43) üzenetére


Kornel
veterán

az elég ciki lenne, ha snapi400 menne bele... :K

(#45) halfme


halfme
csendes tag

212 usd ingyenes dhl-es szállítással nincs áfa,mert németből jön. Ha valaki többet venne, 1et átvennék pesten :DDD

http://www.coolicool.com/xiaomi-hongmi-note-mtk6592-17ghz-octa-core-55-inch-hd-ips-screen-android-42-3g-smartphone-g-33568

[ Szerkesztve ]

(#46) -PLevi- válasza Kornel (#44) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Ebben egyet értek! :K
Itt MT6595-öt említett a fórumtárs.

(#47) Kornel válasza halfme (#45) üzenetére


Kornel
veterán

és hol van ebből a telóból EU raktáron készleten nekik?
én úgy néztem, hogy ezek vannak készleten, azok jönnek ÁFA nélkül.
de javíts ki ha tévedek :K

(#48) Biqci válasza halfme (#45) üzenetére


Biqci
aktív tag

Mondjuk itt 190$+8,80$ posta+11,40$ biztosítás összesen 210$. És ők, ha minden igaz a sarcot is visszafizetik nem csak a vámot. Ha minden igaz.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#49) Kornel válasza Biqci (#48) üzenetére


Kornel
veterán

attól, hogy németre lefordították az oldalt, még mindig nem látom, hogy ez német raktáron lenne.
amik ott vannak, azok ezek...

(#50) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ezt megnéznétek? [link] ;)

Tetszik a kütyü, a kamerájával készült fotókat vki megosztaná velem? Az elfogadható minőségű fotó nekem fontos lenne...
Sikerült 200$ happy hour áras note-ot kosárba dobnom ( a 189$-ról lemaradtam :( ), így 60k alatt meglenne DHL-lel.
Megéri?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.