Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Rawulf válasza Jabby (#100) üzenetére


Rawulf
őstag

ZTE-nek elég rossz a szervize mostanában. Természetesen ez csak az én személyes véleményem.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#102) tolvaj! válasza Rawulf (#101) üzenetére


tolvaj!
őstag

Itthon. De ő szvsz nem itthoniakra gondolt. A redbull ha jól tudom nálunk nem kapható hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#103) Rawulf válasza tolvaj! (#102) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem az itthoni ZTE szervizről beszéltem, hanem a pekingiről.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#104) tolvaj! válasza Rawulf (#103) üzenetére


tolvaj!
őstag

uhh... már ők is kezdik? az szép lesz :(

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#105) Chaser válasza MuzikJunkie (#99) üzenetére


Chaser
titán

Az olyan 63k, 1-1.5 hónap mire ideér. Edigiben 75k listaáron, ha van cetelemes hülyeség mellé akkor -10%, tegnap előtt még 15% volt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#106) Kornel válasza Jabby (#100) üzenetére


Kornel
veterán

Off.

[ Szerkesztve ]

(#107) Jabby válasza tolvaj! (#102) üzenetére


Jabby
őstag

Itthon használnám a telefont.

(#108) Rawulf válasza tolvaj! (#104) üzenetére


Rawulf
őstag

Lassan meg kell barátkozni a gondolattal, hogy saját magadnak javítsd meg a telefont. :)
Xiaomi Redmi a legjobb kompromisszum. Mondom úgy, hogy sajnos nem azt használom.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#109) MuzikJunkie válasza Chaser (#105) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

2-2,5 hét az a 1-1,5 hónap. :K
A kínai postával volt olyan, hogy egy hónapig jött cuccom, de a legtöbb webshop (értsd nem Aliexpress)szingapúri, holland postával küldi, ha az ingyen szállítást választod.
Eddigi rekordom 8 nap volt szingapúri postával. Az már majdnem DHL sebesség. :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#110) Chaser válasza MuzikJunkie (#109) üzenetére


Chaser
titán

Kivéve amikor itthon a vámosok magukban nem ülnek rajta 3 hetet..de ha garantálod a rendeléstől számított max 2.5 hetet lelked rajta :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#111) MuzikJunkie válasza Chaser (#110) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ja, előfordul... de én átlagot írtam. Átlagosan 2-2,5 hét. Aztán van egy-egy ami extrém gyors, vagy épp extrém lassú, de másfél hónapot még nem kellett várnom, az is tuti. :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#112) Uuser válasza MuzikJunkie (#111) üzenetére


Uuser
tag

Szia !
Elhatároztam hogy beszerzek egy ilyen telefont, csak nem döntöttem még el pontosan honnan, és azzal sem vagyok tisztában, hogy az áfát mikor fizetem ? Vásárláskor csak a feltüntetett összeget, aztán kézbesítéskor az áfát, vagy hogyan ? Azt is megköszönném, ha ajánlanál egy gyors és megbízható webshop-ot.
Köszönöm előre is a segítséget.

(#113) ollie


ollie
MODERÁTOR

Van pár kérdésem:

1. a belső tárhely 2 részre van osztva, vagy egyben van?
2. tud bluetooth tetheringet (internet megosztást)?
3. az működik, hogy az első kártyával telefonálok, és a másik a netes kártya? Ha igen, eldobja a netet is ugye, ha az elsőn hívást fogadok? Vagy fordítva mi a helyzet?

***

(#114) Alex Harley válasza Uuser (#112) üzenetére


Alex Harley
csendes tag

én innen fogom rendelni: [link]

28 dodó a posta, de nincs ÁFA. A FEDEX szállítást kell választani.

[ Szerkesztve ]

Motorozni kell !!

(#115) Rolli válasza Alex Harley (#114) üzenetére


Rolli
aktív tag

Sziasztok.

Mitől lehet az,hogy ha hív valaki, akkor nem jelzi ki a nevét,csak a számot.

De a híváslistában pedig ott a neve.

A telefonszámaim elé hogy tudok +36-ot tenni.Olyan megoldásra gondolok,hogy az öszes elégyszere,mert nem szívesen irogatnám át őket:)

Köszi

(#116) Kornel válasza Rolli (#115) üzenetére


Kornel
veterán

MIUI-nál +36-ot elé kell írni a számoknak. :(

(#117) ollie válasza Rolli (#115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán gyorsabb a google online felületén.

***

(#118) Rolli válasza Kornel (#116) üzenetére


Rolli
aktív tag

Elotte egy redmi1s volt,ott nem kellett elèírnom.
Ha nincs mas,atirogatom oket:)

Koszonom

(#119) Kornel válasza Rolli (#118) üzenetére


Kornel
veterán

v6-ban biztos javítják.
év végén :)
a mi3-nál azt mondták nagyon jó lett a v6, szuper gyors a teló vele, azt hallottam :K

egyébként a kapcsolatok/beállítások/további beállítások/T9 adatok újraépítése menüvel se 06xx formában a névkijelzés? ezt azért megpróbálnám.

(#120) Rolli : amit előbb írtam nézd már meg.

[ Szerkesztve ]

(#120) Rolli válasza Kornel (#119) üzenetére


Rolli
aktív tag

Most nézem 971 névjegy.
Hát tuti nem irogatom át egyesével:)))

Tuti van valami megoldás rá:)

(#121) Rolli válasza Rolli (#120) üzenetére


Rolli
aktív tag

Próbáltam már,de ugyanugy nem jelzi ki sajnos

Azokat a számokat kijelzi,amit átírtam:)

(#122) Rolli


Rolli
aktív tag

Telefonszámok elé +36 beszúrása egyszerűen:)

http://blog.btamas.hu/2010/hogyan-irjuk-at-telefonszamainkat-36-ra-sony-ericsson-telefonon/

(#123) szafrinka


szafrinka
csendes tag

Sziasztok !

Gondolkodom egy ilyen telón ,de olvastam valahol ,hogy valami sárgulás van a kijelzőn alul...
Igaz ez ? Mi lehet ez? Garis probléma ?

(#124) brian-w válasza Alex Harley (#114) üzenetére


brian-w
csendes tag

És mivel fizetsz? Ha jol látom nincs paypal. Amik vannak azok közül melyik a legbiztonságosabb, meg legismertebb? Mondjuk én egyiket se ismerem. Te megrendelted már?

(#125) tolvaj! válasza brian-w (#124) üzenetére


tolvaj!
őstag

Az alinak van saját vevő védelme.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#126) brian-w válasza tolvaj! (#125) üzenetére


brian-w
csendes tag

köszi, és a felsoroltak közül szerinted melyikre regeljek? melyik a legértelmesebb?

(#127) tolvaj! válasza brian-w (#126) üzenetére


tolvaj!
őstag

Én jelenleg nem ajánlok semmit. Maximum a hardveraprón lévő csoportos rendeléseket, vagy az extremedigitalt. Aliban nem bízok, mert piactér és sok a csaló, minideal.net- et feltörték és nem lehet vásárolni tőlük. Geekbuying.com- on nem tudom lehet e kapni.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#128) brian-w válasza tolvaj! (#127) üzenetére


brian-w
csendes tag

Bíztatóan hangzik :) de ha alinak van money back garanciája akkor nagy baj nem lehet, ha olyan, mint az ebayen

(#129) tolvaj! válasza brian-w (#128) üzenetére


tolvaj!
őstag

Alin keresd chigont!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#130) Weeman1


Weeman1
veterán

Gratulálok a teszthez.

Xiaomi 11T Pro

(#131) lilla8625


lilla8625
csendes tag

Sziasztok! Telefon vásárlása előtt állok és azt szeretném megkérdezni,hogy merjek e ilyen készüléket venni? Eddigi kiszemeltjeim a Not3 és az LG G3 meg hát a Redmi! Azért kérdezlek titeket mert most is egy kínai telót használok kevesebb sikerrel! (Concorde 5700) . Ami nekem nagyon fontos az az,hogy jó és pontos legyen a gps ill lehessen vele telefonálni rendesen! Sajnos az előző készülék erre is alkalmatlan!
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#132) tolvaj! válasza lilla8625 (#131) üzenetére


tolvaj!
őstag

Egy Concorde nem említhető egy lapon a Xiaomival, bár kétségtelen, hogy voltak jó telefonjai a CC-nek, de a Rednote még MTK SoC-val is tökéletes, halálpontos GPS-vel és Qrvajó kamerával ( igaz az utolsó szubjektív, de nekem elegendő a kamera tudása). Sony szenzort használ a legtöbb Xiaomi és ellentétben a Sony-val optimalizálni is tudja a szoftvert a hardverhez. A samu és LG telefonjai jók, de lassú a támogatásuk ( kivéve, ha pont akkor jön ki amikor egy új főverzió, mert olyankor rákapcsolnak, hogy az eladásokat tartani tudják, de utánna....) ezzel szemben a Xiaomi SoC verziótol függően hetente/ havonta ad ki frissítést.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#133) lilla8625 válasza tolvaj! (#132) üzenetére


lilla8625
csendes tag

Tehát akkor nyugodtan meg vehetem a készüléket? Engem nem érdekel a kijelző meg a kamera. Jól halljanak ill én is jól és tisztán halljam a ügyfeleimet. Ja és a gps hogy oda is találjak! :-)

(#134) -PLevi- válasza lilla8625 (#133) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Szia!
Itt biztos hogy hamarabb választ kapsz a kérdéseidre! Akár kérdezés nélkül is, elég csak rákeresni arra amire kíváncsi vagy. :K

(#135) Meghivott


Meghivott
addikt

Valaki esetleg vásárolta innen a telot: Wayteq.hu?
Vagy ismeri valaki a garanciális ugyintezesuket, megbízhatóságukat?

(#136) Magnat


Magnat
veterán

"Ha be kellene lőnöm valami mellé, akkor talán a Snapi 600-at írnám, mert azt ismerem és volt szerencsém pár azzal szerelt telót tapogatni." - Milyen telefonokban van 600-as Snapi?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#137) -PLevi- válasza Magnat (#136) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Tavaly előtti, azaz a 2013-mas, főként az év első felében kiadott felsőkategóriás telefonokban. Pl.: SGS4 és HTC One (M7). De itt egy lista.

[ Szerkesztve ]

(#138) Magnat válasza -PLevi- (#137) üzenetére


Magnat
veterán

Tényleg, az sgs 4, nekem hirtelen egy sem jutott eszembe, azt hittem csak tabletekbe tették. Thanx.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#139) Torreto


Torreto
csendes tag

Érdekes mindenesetre.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.