Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:11

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#450) lucifer1984 válasza atosan (#449) üzenetére


lucifer1984
újonc

Hátránya,garancia vesztés.Elönye és hátránya sem nincsen a nyitott bootloadernak a Redmi note 5a prime és a redmi 4a nak sem,két tellóm van,megvagyok elégedve.Hiába lockolod vissza a mobild zárolod le,szerintem a rendszert olyannyira nem tudod megtisztitani,hogy garancia esetén,ne legyen látható.Nyitott bootloader,recovery mod,root,csak annyi,hogy custom roomokat,unoficial fel tudsz telepiteni,amennyiben megváltozik a mobil eredeti rendszere,,kinézete,menüje,,egy buheráltra.Vagy esetleg Set CPU overclocking programokat tudsz futtatni,kikapcsolni olyan futo programokat,amik igazság szerint nem szukségessek,de eredetileg futnak,,eszi a ramot és a cput,,CPu OC fölösleges szerintem,nyolc mag ugysem mukodik csak hat mag a tellóba,próbáltam szorabirni,de nem sikerült.Ebben a telóbban vagyis a két tellóban csak annyi a negativum a számomra,,,kijelzö,,,grafika-szinmegjelenités,ja es a ,,ram,,3Gb csak 1,7Gb használható.Ez a telló tökéletes lenne,számomra,ha kijelzőjemegközelitené a Samsungét,8magra legalabb 4gb ram ahol elérhető tisztán 2,5-3Gb ram,vga adreno 505 nem rossz,de sajnos a kijelző végett nem lehet észrevenni az igazi grafikai megjelenitését.Pozitivum:Kamera,ujjlenyomat olvasó,bar fizethetös mód is lehetne,rendzser,menu kivitele hasonló az iPhoneéra,és az miui fiók ahol 5gb szabad tárhely van,ami nekem a legjobban bejön,iCloud,ezt mobilt Android+ios neveztem el.Az árat mindenféle képpen megéri.Elégedett vagyok.Az első a redmi 4a,csak kiváncsisűgból vettem meg,,xiaomi,,név,,hm,,kipróbalom,kinaiak mobil függöek,és még olcsó is,használtam fél évig,oda adtam a feleségemnek és megrendeltem a redmi note 5A primet.Elégedett vagyok.Aksi is jól birja,rendszer is gyors,képeket ahhoz képest,hogy mennyi megapixeles,lehetett volna aprólékosabb,de megfelelő,annyi pénzért jobbat nem vártam volna el,igy is jobb az árához képest.Ja,jó tipp,kerestem uveges fóliát,sok időm nem volt igy hát csak a redmi 4A találtam,szlovákiába 12,50e volt 3870Ft,végezetül,bevillant a helyzinen egy gondolat,találtam minden más tellóra üvegfóliat 3-6e_900ft-1800ft ig is.Akkor kiindulópont 5colos kijelző a redmi 4a,megnéztem az összes nem redmi 4a ugegfólias kijelzőt,használva az interneten a kijelző méretek leellenőrzése végett,ugyebár nem ismerem az összes telló adatjait,kibontani nem lehetett,az 5colos uvegfóliásokat félre tettem,elkeztem ellenőrizni a kivágásait,mikrofon,kamera stb.Találtam is eggyet 900Ft,megvettem,és még azóta is tökéletessen müködik :-) .Nem befojásol semmit sem,,ugyebar,,a sima foliak is müködnek,akarmilyen.Bátran lehet igy is választani,nemsokára a redmi note 5A primere is ugy veszek. :-)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.