Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem is ilyenem van, Piston 2-ről váltottam. A basszusa kicsit gyengébb és a kialakítása sem olyan masszív, de cserébe a hangszíne kiegyenlítettebb és az izolációja is javult észlelhetően.

Amúgy kontrasztként a cikkhez ideszúrnám, hogy szerintem meg NAGYON NAGYON kényelmes ez a füles. Nekem a közepes haranggal remekül beül a hallójáratomba, még futás közben sem esik ki, de kondizni is szoktam vele, ott se volt soha kimozdulás vagy potyogás. A tesóm is szereti illetve a barátnőmnek is jó a kisebbik haranggal. Az Y osztásnál való beakadás meg szerintem ruházat függő. Én nem használok kardigánt/cipzáros cuccokat, szóval sose volt ezzel gondom, nem hinném, hogy ott fogja megadni magát.

Valóban nem az ultimate füles, de külföldről rendelve akár 15 dolcsiért is megkapható, de jellemzően 20 körül már majdnem mindig találni 1-2 helyen, annyiért meg ajándék, ha 1-2 évet kibír akkor is bőven megéri. Annyit meg a kevlár borítású kábelnek köszönhetően tuti kibír. Én már egyszer véletlen ki is mostam gépben, semmi baja nem lett, szóval azért elég strapabíró.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) nemlehet válasza #20749568 (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Én azért váltottam, mert fehér Piston 2-őm volt és nem igazán tetszett, a barátnőm viszont meg volt veszve érte, akkor mondtam egye fene. Számomra előrelépést jelentett, mert én nem vagyok basszusmániás és amúgy a közép és a magas szebb SZERINTEM a P3-on, valamint az izoláció is kicsit jobb.

Én azt mondom, ha van aki megörökölje/megvegye a P2-t akkor igen van, ha nincs akkor pazarlás, mert annyival azért nem jobb illetve másban jó.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) AGE-T válasza nemlehet (#1) üzenetére


AGE-T
senior tag

Nálam az ing gallérjába akad bele sokszor a mikrofonos rész, és ha elfordítom a fejem jobbra, már jön is ki a jobb fülemből. Viszonyítási alapnak a Vsonic GR07, Westone W4R kényelmét használtam, és azok fényéveket vernek rá, igaz árban is.
Az, hogy a fülemmel nem kompatibilisek a harangok a vastag vetőcső miatt, hát így jártam :) Többen is írták fórumban, hogy nekik viszont kényelmes. Én edzésnél meg tudok őrülni, ha kijön a fülemből.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#6) Heavyrain válasza #20749568 (#2) üzenetére


Heavyrain
őstag

Egy darabig én is Piston 2-t használtam és ,bár a hangzásával nem volt probléma, iszonyatosan kényelmetlen volt. Amikor éppen nem esett ki a fülemből,akkor annyira nyomta,hogy pár óránál tovább nem bírtam rajta zenét hallgatni.
A Piston 3 hangzása más, (nem rossz,csak más!) kell egy pár nap amíg megszokja az ember. De a legnagyobb előrelépést számomra az jelentette,hogy ez már végre kényelmes. Szinte észre sem veszem,ha a fülemben van! :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Heavyrain válasza #20749568 (#7) üzenetére


Heavyrain
őstag

Akkor viszont tényleg nincs sok értelme váltani. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.