Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Pfff, így hamar bajban lesznek a neves gyártók :C

(#2) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez needes:)
(Vagy ez vagy az LG Optimus G)

(#3) alevan


alevan
őstag

The Peoples Republic of China forever!

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) Rav3n02 válasza ThorsHUN (#2) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ez igen, kár, hogy szinte 99%-ban only China lesz, ezért az árért egy ilyen telefon elég nagyot ütne Európában :Y

(#5) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Basszus eddíg eszembe sem jutott, hogy kínából rendeljek telefon, de lassan ezt újra kell gondolnom...
A modaco-n már többször olvastam kinából rendelt rootolt telefonok tapasztalatairól...
Azt hiszem megéri a kockázatot...
Ez az európai piacra kerülési késedelem még elviselhető lenne, de mire a szolgáltatók is felvesznek valamit a kinálatukba simán beőszülünk... Kinába, már a halaskofák is négymagoson karattyolnak, mi még mindíg egymagos 256 megás rammal ellátott android 2.2 eseket vehetünk a szolgáltatóktól azon az áron.. :-(

(#6) tjb007 válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amíg csak egy helyen (országban) érhető el addig nincs semmi gond, nincs mitől félniük.

[ Szerkesztve ]

(#7) Cingáriusz válasza tjb007 (#6) üzenetére


Cingáriusz
őstag

"Amíg...." ;) :DDD

(#8) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Még akkor is best buy lenne, ha 30k-val többe kerülne, de hivatalosan, garanciával hozzá lehetne jutni nálunk!

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#9) tjb007 válasza Cingáriusz (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az az amíg jó darabig még amíg marad.
Aki abban reménykedik, hogy lesz hivatalos forgalmazás az EU -ban az jobban teszi ha az első adandó alkalommal megrendeli Kínából.

[ Szerkesztve ]

(#10) tixem


tixem
addikt

wow, kell. könyörgöm ide ilyenek miért nem jönnek, miért csak sok tucat samsung meg ájfon meg a fa>#&om :(

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha valaki jár Kínában, hozhatna párat, ennyiért a gari / support hiánya sem fájó. :D

<< Heimdal >>

(#12) spawn21 válasza tixem (#10) üzenetére


spawn21
veterán

Ha jönne is erre biztos lehetsz abban nem 70 ezer ft-ért kapnád meg :D

iPhone 13p

(#13) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Elgondolkodtam hogy rendeljek e kintről...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#14) Psytech


Psytech
senior tag

Ez egy igen komoly darab... Már az első pletykák alkalmával is csak ilyenekre voltam képes: :Y :Y

(#15) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ha kínai lennék még talán érdekelne is. Így viszont maximum érdekesség, s lehet irigykedni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Beri78


Beri78
őstag

ha el is jut kis hazánkba, kb 140 lesz az ára...pedig remek csúcstelefon :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) DS39


DS39
nagyúr

durva hardver :Y
az aksin még tuningolhattak volna, de ezért az árért tényleg lassan megéri Kínából rendelni.

(#18) M3oH


M3oH
addikt

Nagyon durva kis gepezet. Van kontaktom kinaban, megeshet, hogy megjatszom a beszerzest ennyiert.

(#19) fricz19


fricz19
őstag

ennyiért már érdemes lenne, valakinek bevállalnia a forgalmazását
kéne :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#20) falijja


falijja
őstag

Na aki eddig azért sírt mert jajj miért nem csinálnak csúcsot kisebb méretben..? az most befoghatja a száját (kínában)...

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Se support, se gari, gondolom jó nagy minőségi szórásokkal, jó az oda, ahol forgalmazni fogják.

(#22) lmisi


lmisi
senior tag

Kezd érződni hogy Kína lett a number1 okostelefon piac. Aki hosszútávon is nagy szereplő akar maradni annak a kínai piacon kell produkálnia. Ezt mutatja az is hogy a samu az amerikai piacon hozza ki utoljára a telefonjait.
Tényleg ha belegondolok az almán kívül nincs is jelentősebb nem ázsiai gyártó :F
(Noki, moto lecsúszóban, berci meg lesz jövőre egyáltalán?)

(#23) Kinder


Kinder
senior tag

És mi az a Béla felirat rajta? :DDD
tudom, beta.... :))

(#24) Psytech válasza hemaka (#21) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezt nem gondoltad komolyan ugye?
A gari az még csak csak ráfogható, hogy nincsen, de az is van, ha állod a postaköltséget Kínába.
A supportról meg annyit, hogy MIUI minden héten pénteken kerül kiadásra ami mindig újításokat/hibajavításokat tartalmaz az elérhető készülékekre. A saját készülékükre (xiaomi 1 és a jövőben 2) pedig még ennél is alaposabb, specifikus módosításokkal.

(#25) HuMarc


HuMarc
addikt

Egyszerűen gyönyörű és NAGYON durva :D :Y :Y :C Kellene, csakhát China only :O

(#26) blade zte válasza Psytech (#24) üzenetére


blade zte
őstag

Kösz :C nem tudtam hogy van garija is.

Én lehet várok oppo find 5-ig, az kevésbé ismertebb, és az elözö telefonjai is simán elérhetöek maradtak.Írják is, hogy az oppo ezt jobban kontrolálja.

Xiaomi m2-öt rendelhetsz, mert attól még hogy china only, megy itt is a sim.

Oppo find 7 astro black

(#27) zorromoto


zorromoto
senior tag

A chipsett ha jol tudom akkor ugyanaz mint a mostanság debütáló LG optimus G-ben van.Ami elvileg és valószínűleg gyakorlatilag is agyonver majd mindent( egy ideig).

1 . IPS kijelző "pipa"
2. S4 chip "pipa"
3. 2GB RAM "pipa"
4. support: szerintem az xda-n sose fogy majd el a ROM-ok hada( gyárilag JB) "pipa"
5. Verhetetlen ár/érték arány még postázva is (bár ezt valaki itt jobban vágja) "pipa"
szerintem az optimus G lesz vagy 150-170 kezdő ár ez jóval olcsobb
mi kell még?

[ Szerkesztve ]

(#28) McSpy


McSpy
őstag

rövid időn belül meg fog jelenni a nagyobb kinai webshopokban :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29) ThorsHUN válasza zorromoto (#27) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem a garin kivul egy bajom van... najo ketto...
Nem lattam a palettan fekete szinu telefont:S
A masik meg a kiegeszitok... erre nhez lesz tokot, autos tartot, biciklis tartot stb-t szerezni sajna (mondjuk ha ugyesek okosak akkor ugy csinaljak meg hogy valami nagy gyarto nepszeru termekevel megegyezo kulso parameterekkel rendelkezzen es lehessen azok kiegeszitoit hasznalni hozza:)

(#30) Psytech válasza ThorsHUN (#29) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem kiegészítők miatt ne aggódj, most hirtelen rákerestem az M1-hez tokokra és ebay tele van vele.
Szerintem egyéb kiegészítők is vannak ezrivel, a kicsi kinaiaknak ez nem kihívás :DDD
M2-re is előbb lesznek tokok mint telefon szinte.

(#31) M3oH válasza ThorsHUN (#29) üzenetére


M3oH
addikt

A megoldas tenyleg az ebay. En eleg regota onnet rendelem a telos kutyuket is (Folia, tok, akksi). Joval olcsobb es boseges a kinalat. HAtranya, hogy varni kell ra 1-2hetet.

(#32) Cyberpunk válasza zorromoto (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az egész a garanciánál vérzik el. Jó indulattal is számolni kell vele minimum 2 hónappal míg visszakapod, már ha megcsinálták egyáltalán. Ráadásul egyáltalán nem olcsó postázgatni külföldre. Persze be lehet vállalni, meg hinni benne, hogy nem lesz vele semmi gebasz, de hát hinni sok mindenben lehet. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33) ThorsHUN válasza Cyberpunk (#32) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nezd ha szamolsz a valoszinutlen 2 ev alatt ketszer meghibasodik esettel, penzben akkor is megeri...
Ami negativum az a kieso ido ugye...

(#34) Cyberpunk válasza ThorsHUN (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a kiesés itt a fő gond. Azért meg nem egy 30-40k-s valami olcsó Kínai vacak, aminél meg be lehet vállalni a bukót. + számolni kell a vételár felett még a vámmal is 27%, úgy már lehet jó készüléket kapni nálunk is. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) ThorsHUN válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nana 70rol beszelunk:) Nem 110rol:)
Amugy 110ert mar neccesebb

(#36) Cyberpunk válasza ThorsHUN (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert az nem sok? :DDD + 70k+pk+27% ÁFA, persze ha megfognak a vámosok. így azért olyan 90-95k-ból fogsz megállni, amiért azért már kapsz normálisabb készüléket is. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) ThorsHUN válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ennel "normalisabb" keszuleket nemigen kapsz:)
Majd az LG optimus G-t de az duplatriplaarban lesz.

(#38) Cyberpunk válasza ThorsHUN (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért lehet, nyilván nem 4 mag, 2GB RAM stb.. De van szerviz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) lmisi válasza Cyberpunk (#38) üzenetére


lmisi
senior tag

Mégha keleteurópai is. Azért gyakran olvasni blogokban a nem garanciálisba vágott készülékekről. Sőt mondok jobbat nekem is volt ilyen :(((
Nyugatabbra szerintem ritka kivétel a nem garanciális javítás, de nálunk ...

(#40) M3oH válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


M3oH
addikt

Ha en belevagok a rendelesben, akkor maganszemely hoza a zsebeben :) Igy afa+pk kilove. Persze kerdeses, hogy raszanom-e magam, mert 70e azert mar nem kis penz.

(#41) Cyberpunk válasza lmisi (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor ott a fogyasztó védelem stb.. Csak úgy nem hajthatnak el.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) butyek


butyek
senior tag

Remélhetőleg kinövik kínát.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#43) lmisi válasza Cyberpunk (#41) üzenetére


lmisi
senior tag

Tudsz példát rá amikor a szervíz meghátrált?
Egyébként nagyon egyszerű védekezni a fogyivédelmisekkel szemben, csatolnak pár fényképet a garmentesített készülékhez, hogy mi miatt tagadták meg a garanciát.
Namost a fogyivédők nem műszaki szakértők és baromi nehéz bebizonyítani hogy az a készülék konstrukciós hiba miatt errodálodik a töltőcsatlakozása pl.
Le sem fényképezheted a készüléked belsejét szervízbeadás előtt mert az újjabbak ugyebár nem megbonthatóak. Ha szakszerűtlen javítás miatt sérül a telefon, csak egy fénykép és rá lehet tolni, hogy már leadás előtt megbontották.
Sajnos a szerviz egy bizalmi alapon működő dolog.

(#44) Cyberpunk válasza lmisi (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó, de ha egy szerviznek ez a gyakorlata, nagy számban (mondjuk ilyenről még nem halottam, bár az e-care-vel kapcsolatban vannak rossz tapasztalatok itt az oldalon), akkor azt a gyártó sem biztos jó szemmel nézi, miután bepanaszolják sokan. Egy darabig persze lehet játszadozni, de amikkor az már a nagyobb méreteket ölt, az nem jó a gyártóra nézve sem, mert elsősorban őt fogják szidni. S romlik a megítélése a fogyasztók körében.

Viszont a többségi tapasztalat az, hogy javítják a készülékeket, szóval ez ilyen vihar egy pohár vízben ezzel jönni. Mert honnan tudod, hogy tőled x ezer Km-re lévő szerviz, majd méltányosabban jár el? Ráadásul itt ez idő is mire odaér, csinálnak vele valamit, s aztán vissza jön. Közben a posta tudjuk mennyire megbízható.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Naná hogy Euban nem terjesztik.Az ára még szállitási kts-el is100.000.-HuFt alatt.környékén lenne,ennyiért még a bolond is venné! ;]

föolvaso

(#46) zorromoto válasza M3oH (#40) üzenetére


zorromoto
senior tag

Be lehet szállni ,hogy +1 jöjjön a zsebében?

(#47) lmisi válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


lmisi
senior tag

Ha a te poharadban van a vihar annak kicsit más az optikája.
A defy-om hangszóróhibás volt lassan másfél éve. 1 hét alatt javították. Öröm bodottság, müxik azóta is. Kivéve, hogy mostanában olvastam a döfi fórumban, hogy összerakáskor hajlamosak túlhúzni a szervizesek az oldalán lévő csavarokat emiatt az azokat befoglaló fülek berepednek. No megnézem az enyémet 6 fülből 5 repedt volt. Amúgy mindegy 2 éves lesz szépen kitartott, de akkor is...
Szerintem az USA-ban nem is értenék a szerviz problémáinkat, mivel szerintem simán cserélik.

(#48) Denyiro


Denyiro
tag

Mivel Magyarország a lehúzók és túlnyomórészt elnyomottak országa így aranyárban talán hozzá is lehetne jutni a készülékhez a helyi forgalmazó kapzsisága révén. :(((

Denyiro

(#49) #16820480


#16820480
törölt tag

valaki ezek alapján a képek alapján be tudja azonosítani, hogy milyen DAC van benne?
[link]

(#50) Rozzo


Rozzo
tag

Lehet hogy bejön , akkor mikor már a Jelly Bean már romlott lesz + a 4 mag alsókategória :D Egyébként mi európaiak kimaradunk mindenből .... :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.