Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csabili74


csabili74
aktív tag

Első? Első
Szép készülék.

[ Szerkesztve ]

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#2) #80439296


#80439296
törölt tag

tibcsi0407: jobban jársz a OP6-tal, hidd el!

(#3) Drughi


Drughi
addikt

Xiaomihoz képest drága, amúgy tetszetős modell.

(#4) aelod válasza Drughi (#3) üzenetére


aelod
veterán

B*zzeg mit vártál, hogy majd Redmi árban lesz?
---

A teszt végén említett honornál jobb képeket csinál. A videó zajszűrés túltolása MIUI sajátosság.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) #16820480 válasza Drughi (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Főleg a Mi8 fényében drága, az ugyanez a hardver, csak olcsóbban :)

(#6) #80439296 válasza aelod (#4) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nem, Nokia 2-t... :P

(#7) hallerlaller


hallerlaller
addikt

1 oldal:
"monó multimédiás hangszóró" ez biztos? én a mi mix 2-őn is a felső hangszóróból is hallom a zenét.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8) Trooper82


Trooper82
senior tag

Szupi teló. Redmi note 5 teszt mikor lesz?

(#9) tibcsi0407 válasza #80439296 (#2) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:)) Megfogadom a tanácsod.

(#10) grafnet

Mindkettő lesz a családban, de nekem jobban fekszik a Oneplus. Ennek ellenére ez is egy f@sza telefon. Ha valaki szereti a MIUI-t, akkor ez a jobb választás, ha valaki nem szereti a MIUI-t, akkor OP. Más szóba sem jönne nálam idén.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#10) grafnet válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


grafnet
veterán

Már megfogadtad, hiszen megrendelted.
:-)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#11) WhiteWalker válasza #16820480 (#5) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az noccsos (Mi8) , a nocs nélküli drágább (Mi Mix2s) , abból ki kellett venni a többi nocst , ott van hátul a noccsózó kanál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) #80439296 válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


#80439296
törölt tag

:R

(#13) Luck Dragon válasza aelod (#4) üzenetére

Ezt azért nem teljesen igaz, mert az Android One-t futtató készülék mint például az A1-nél is jelen van ez a hang szűrés probléma. Ezt igaz hogy egy OpenCamera alkalmazáson belül egy audió optimalizálás nagyon sokat segít.

Maga a cikkhez vonatkozóan, tetszik a készülék, bár a fehér szerintem nem áll jól neki, kimondottan most a megvásárlásán gondolkodnék csak a fekete jöhetne szóba.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Graphics válasza #16820480 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem teljesen rendben van az ára egy csúcskészülékhez képest.
És a gyanúm szerint a Mi8 nem lesz ennél olcsóbb... :)

-----

Abszolút kéne, nem is kicsit... Tényleg nagyon hezitálok, hogy csúcsra váltok, de hozzávagyok szokva a 4000-es aksikhoz.

Lehet pár hónapig használom az RN5-öst, aztán ha rám szakad a bank beruházok egy Mix 2S-re.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Gyenge a sztereo benne,a hangzás. Akkor még meggondolom a vásárlását.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) Tengri válasza HarleyCustom (#15) üzenetére


Tengri
senior tag

X mellé vagy X csere?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#17) #80439296 válasza Tengri (#16) üzenetére


#80439296
törölt tag

Két füle van: mellé... :DDD

(#18) #63534592


#63534592
törölt tag

holnap kapom kézhez,már nagyon várom.

(#19) Graphics válasza hallerlaller (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"A multimédiás hangszóró kissé béna, pedig a beszédhangszóró közreműködésének köszönhetően sztereóban szól"

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) juuzer


juuzer
addikt

Tetszik, bár a viedóminőség és a hang kritikán aluli :)

Vamos a la playa.

(#21) candle-light


candle-light
csendes tag

Vártam a tesztet, kíváncsi voltam mennyiben lesz több az S, mint a sima. De szerintem nem sokkal. Februárban gondolkoztam rajta, hogy megvárom ezt, vagy maradok a simánál, de az én felhasználási szokásomhoz az is túlon túl elég, meg a kamera dizájn is menőbb.
A lényeg: ez is nagyon klassz teló lett, és köszi a tesztet :)

(#22) Graphics válasza juuzer (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A videó minősége még oké, képben rendben, a hang az valahogy túl van szűrve. Ezt a részt valahogy még nem érzik a Xiaominál.

Remélhetőleg update után javul, vagy másik kamera app

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) #16820480 válasza Graphics (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én nem a teljesen következetlen ilyen-olyan webshopos árazásról beszéltem, hanem az eredeti áráról. A Mix 2S az 3300rmb-ről indul, a Mi8 pedig 2700-ról, ami azért már érezhető különbség egy kis designért. Ráadásul 2 hónap van a megjelenésük között, szóval eléggé egymás ellenfelei házon belül.

Mikamaka: :D

(#24) milkabrams


milkabrams
őstag

És mi történik, ha ez a szuper kerámia hátlap találkozik a betonnal?

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#25) Graphics válasza #16820480 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt én értem, teljesen értem.

Van köztük két hónap, az árak realizálódnak, aztán a vevőnek lehetősége nyílt eldöntenie, hogy notch or notnotch....

Kb.

@milkabrams: Egy tipped van. :D A kerámia karcállósága remek, viszont eléggé rideg, és nem igazán tolerálja az ilyen jellegű behatásokat, úgy gondolom. Nem a rendeltetésszerű használat része a betonpuszi

Youtube-on érdemes rákeresni, elég sokat nyúzták már a Mix 2-t is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Tengri válasza #80439296 (#17) üzenetére


Tengri
senior tag

Egyik fülén az IX a másikon a MIX? :DDD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#27) hallerlaller válasza Graphics (#19) üzenetére


hallerlaller
addikt

igen, gondolom hozzá lett fűzve, ahogy az első oldalon is javítva lett. Lehetne törölni a kommentem, hülyének leszek nézve már megint :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#28) Bossyy


Bossyy
tag

Éppen összejött már a Samsung S8 ára (egy év alatt esett arra a szintre amit még hajlandó vagyok kifizetni egy telefonért), de most elbizonytalanodtam.....ez lényegében már ugyanaz az árszínvonal, de sok paraméterében jobb és nagyon tetszik! ha AMOLED del lenne szerelve egy másodpercig sem hezitálnék, de még így is van sansza nálam.

[ Szerkesztve ]

(#29) #80439296 válasza Tengri (#26) üzenetére


#80439296
törölt tag

Az ezer fülű ország hangja? (M) :))

(#30) tixem válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére


tixem
addikt

ha meg valaki egyiket sem szereti ott a Nova launcher :DDD

OP6-ban van 3 ujjat lefelé húzós screenshot lehetőség? Mert itt éppen pont el volt kapva egy kép erejéig a tesztben a beállítás, de gondolom igen, OP3-ban is volt, a dash charge mellett a legjobban imádott feature volt számomra. Azóta is hiányolom, a huawei féle kitekert ujjperccel való koppintástól szinte minden esetben falhoz akartam vágni a telefont, a Note-on egyszerűbb a tenyér élének végighúzása a képernyőn, de az sem az igazi.
Örömmel látom, hogy a MIUI is tudja ezt, pont olyan feature amit sajnos egy launcher nem old meg.

on: A videó minőség tuti javul majd, ahogy a hangja is. OP3-nál is kritikán aluli volt a felvett hang, kellett nekik egy kis idő mire javították.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31) PaLa85 válasza juuzer (#20) üzenetére


PaLa85
csendes tag

Szia! Facebook csopotban Mi mix 2s tulaj írta ! (MIUI 10 betat használ) " Többen panaszkodnak a videofelvétel hangjának minőségére. Én nem szoktam telefonnal videózni, de láttam, hogy két fajta tömörítés van a MIX 2S és remélhetőleg több telefon esetében is, így kipróbáltam. H.264-gyel sokkal rosszabb, H.265-tel teljesen tiszta. "

[ Szerkesztve ]

(#32) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Újabban miért Alice kapja az összes xiaomi termék tesztjét ?

-

(#33) judas13


judas13
addikt

"figyelmen kívül hagyhatatlannak bizonyult" - ilyen kifejezés létezik? Tényleg érdekelne, mert én csak a "hagyható" szóval ismertem idáig.

.....

Az a videó hang biztos, hogy nem lehet igaz. Vagy csak valami rossz vicc.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#34) Magnat


Magnat
veterán

Ezeknél a magasabb kategóriás Xiaomiknál jellemzően mennyi főverziós frissítés várható?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#35) #16820480 válasza Graphics (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

A mi.com-on nem realizálódik sehova az ára, ott 3300 ez és 2700 a Mi8 :) Azonos hardver, kicsit más design, és majdnem 20% árkülönség. Nyilván a Mi8 fog arrafelé jobban fogyni emiatt (is), aztán megint játszadozhatnak a készlethiánnyal, meg egyebek.

tixem: Még ha csak egy launchert kellene lecserélni, hogy megszabaduljon az ember a MIUI-tól, de nem ez a helyzet, eléggé felkavarták az AOSP-t, rengeteg módosítás van benne (a működésében is, pl memóriakezelés), ami miatt más.

(#36) Graphics válasza #16820480 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ami jó ebben, a felhasználó eldönti mi kell majd neki :)

Én mondjuk lehet a +400mAh aksinak szavazok bizalmat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) #80439296 válasza tixem (#30) üzenetére


#80439296
törölt tag

OP6-ban van 3 ujjat lefelé húzós screenshot lehetőség?

OP6-ban van.

(#42) #08205312 válasza GoldhandRent (#32) üzenetére


#08205312
törölt tag

"...nem véletlenül...nem vilt rossz...nem csak az ergonomikus....ez esetben nem léte....nem csökkent....nem látható....nem lenyűgöző...nem zavaró...nem nagyon lehet....nem éreztük...nem tűnt igéretesnek....nem tudunk csinálni...nem csak egy kevés papír....nem okoz meglepetést....végképp nem....nem csak szókirakóst....nem bővíthető...nem lóg bele...nem kérhetünk...nem csak a fehéregyensúlyt...nem kérjük...nem képminőséget érintő...nem vészes...nem az igazi....nem zavaró...nem a végeredményen...nem volt gondunk...nem csúcskészülékhez méltó...nem versenyképes....nem ismeri...nem lenyűgöző...nem kifejezetten hangos...nem tiszta...nem rossz...nem maradandó az élmény...nem is feltétlenül baj...bővíthetőség nem...nem bővíthető...nem érdemes hosszan elmélkedni...ettől függetlenül is Ajánlott"
:)

(#43) tibcsi0407 válasza tixem (#30) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nova nem oldja meg a MIUI állandó hülyeségeit és apró hibáit.

https://utdetailing.hu/

(#44) grafnet


grafnet
veterán

"...imádja ezeket a noname telefonokat tesztelni... " :B

Még jó, hogy NoName telefon, mert pl.: az Alcatel az biztosan komolyabb név a piacon!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#45) Graphics válasza #08205312 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mik ezek, amiket összeszedtél, mert ezt így nem nagyon lehet értelmezni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) tibcsi0407 válasza grafnet (#44) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD

https://utdetailing.hu/

(#47) GuineaPigMan válasza grafnet (#44) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Ja, a világ negyedik legnagyobb gyártója, és azt mondani rá, hogy noname xD

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#48) batai15


batai15
félisten

kiváló telefon, nincs mit ezen ragozni.

(#49) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Köszönjük a tesztet! :)

Eddig volt egy kell érzésem a telefonnal kapcsolatban, de valahogy a teszt után ez elmúlt. O+O-t váltaná, de nem vagyok meggyőződve, hogy ezért a pénzért annyival többet nyújtana. Így várok még a cserével.

(#50) milkabrams válasza Graphics (#25) üzenetére


milkabrams
őstag

Tény hogy nem, de bárhogy vigyáz já a gazdi, előfordulhatnak esések.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#51) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

A Nokia Sirocco ráfért az összehasonlításra, meg a v30 is, de a Oneplus 6 már nem?! Szerintem közelebb áll a mixhez! :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#52) Tengri válasza Graphics (#45) üzenetére


Tengri
senior tag

A sok nincs és nem után"...ettől függetlenül is Ajánlott"
DE egyáltalán nem szeretném szétoffolni a topikot :B

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#53) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Mondjuk az mellet nehéz elmenni, hogy a videónak a hangja milyen katasztrofális.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#54) floratm


floratm
senior tag

Hát nem lett túl jó. Minek érőltetni ezt a múlt századi stílust? Haladni kell a korral. Miért nincs NOCS? És az ára is távol van 200 ezerről. Ez gyanus...

(#55) Wesder válasza GoldhandRent (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Mert ő kèri.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) hemaka


hemaka
nagyúr

Designed by Xiaomi, rofl

(#57) joey04 válasza #16820480 (#5) üzenetére


joey04
titán

és remélhetőleg jobb kamerával. Alapvetően is gyenge, de nem is értem hogy lehet olyat írni az összefoglalóban, hogy "precíz háttérelmosás", amikor ez kép egy 50k-s cucctól is botrányos lenne. Lehetne benne nagyobb telep, színes led, meg eleve a koncepció lehetne fordított, tehát felül lenne káva a cuccokkal, alul meg szinte kávamentes. Talán te is említetted ezt már korábban. Így sem rossz ajánlat, de az op 6 meg várhatóan házon belül a mi 8 is jobb vétel lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#58) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most hogy ez az alíz lefikázta a telefont tuti ilyet fogok venni, mert egy csaj nem mondja meg mi a jó nekem...

A kamera hangját meg biztos javítják addig majd viszem a régi I6-t videózni, vagy majd asszony a p10-el...:D

(#59) Melafoto


Melafoto
senior tag

Szerintem jól sikerült, holnap már kapom is :)

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#60) Graphics válasza joey04 (#57) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a portré mód, amikor a háttér el van mosva, a kép azon része, amely a lényeget tartalmazza pedig éles, fókuszált.

Ha ez nem szimpatikus ( mert ugye nem mindenki szereti ezt az "effektet", akkor nem kell természetesen a portré módot használni. Ott a sima fotózás lehetősége.

Alsó káva hiánya nagyon kényelmetlen, de ez csak saját vélemény, hogy egyszerűen nincs támasztéka az ujjamnak, és annyira lentre nyúlni nem ideális. De ez szubjektív. Az első tény.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) petymeg


petymeg
addikt

Egy újabb tepsi, hurrá. Kis telefont mér' nem gyártanak? Nejemnek szeretnék kicsi telefont venni, a 2017-es Galaxy A3 (ami nem is olyan kicsi), meg az i SE van (ami meg méregdrága még mindig). Egyik sem friss darab éppen. :((

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#63) joey04 válasza INGJOKE (#58) üzenetére


joey04
titán

Most hogy ez az alíz lefikázta a telefont

hát éppen nem fikázta le, hanem picit túlságosan ajnározva is van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#64) volandy válasza petymeg (#61) üzenetére


volandy
senior tag

+1

(#65) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez az első xiaomi telefon ahol azt mondom hogy foglalkoztak a kamerával :R

De ezekbe miért nem lehet 4000mah akksit rakni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#66) GoldhandRent válasza Wesder (#55) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Kár szvsz.
Egyetlen gyártó, aminek a tesztjeit / híreit várom.
Jön valami végre, elkezdem olvasni, és valami nem oké... Aztán látom ki a szerző.
Nekem így meh. Valahogy a stílusa, összeszedettsége, hitelessége engem nem győz meg... Sok téves információ, bakik, stb.

-

(#67) GoldhandRent válasza enginev3.0 (#65) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Az első a mi note3, aztán kb azóta a felső kategóriában nyomulnak kamera téren is.

-

(#68) grafnet


grafnet
veterán

petymeg: Tepsi?! 7,6 mm-rel rövidebb, mint a most eladott 5+-om! Végre egy kisebb készülék!

enginev3.0: Akku: gyakorlatilag ugyan azon fizikai paraméterek mellett az 5+ -ba (is) belefért a 4000 mAh-s akku! Azért ennyi frekvenciát nem kezel, valszeg sok antenna is kell hozzá...

TTommi: Van benne béhúsz.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#69) TTommi válasza milkabrams (#24) üzenetére


TTommi
aktív tag

Akkor kerámia lapos mozaik lesz a betonon:)
Egyébként tök jó, hogy vannak a nagy dumák a prémium anyaghasználatról blablabla.., aztán a szuper prémium anyaghasználat be van csomagolva egy fekete hátlapba, ami műanyag.
B20 nélkül számomra a Xiaomik nem versenyképesek, lehetnek akármilyen jók.
Egyébként szép kis teló és a 170 jó ár nyitásnak.

SXZ2 és SXZ5c

(#70) Graphics válasza TTommi (#69) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez B20-as...

Az újdonsült palettáról jelenleg a Mi8 SE nincs még B20-as verzióban.Mi6 nem volt az, Mi5S sem.

Az összes többi nemzetközi kiadás B20-as. Vagy mire gondoltál?
Mi Mix 2-es már ha jól rémlik B20 volt.

RN4-RN5 - R4X - R5 - R5 Plus ,teljesség igénye nélkül.

B20 nélkül a kínai vagy indiai modellek jönnek csak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#71) janeszgol válasza petymeg (#61) üzenetére


janeszgol
félisten

Ne értsd félre, de ha az iSE, ami 110k drága, akkor tök mindegy, hogy ez a telefon hány colos, mert ez egy csúcskategóriás cucc. 4 colos kijelzővel se lenne sokkal olcsóbb.
Amúgy sem divat a kis telefon, néha fordul elő csak és akkor is az esetek többségében a kicsi telefon=legyen alsós vacak egyenlet teljesül.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#72) enginev3.0 válasza grafnet (#68) üzenetére


enginev3.0
félisten

4000 ebbe is simán mehetett volna
Brutál jó ajánlat lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#73) Graphics válasza enginev3.0 (#72) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1,5 - 2 nap összejön vele így is, nekem hiába van 4000-es aksis, az is 1,5 napot tud.

Remélem hamarosan tudom ezt is élesben tesztelni.

Kíváncsi vagyok majd a Miui 10-es mit hoz üzemidőben, mennyire nyúltak bele a rendszerbe.

Jó pont a gyorstöltés, habár nem ugrálok érte, a Qi viszont érdekes, és kényelmes megoldás lehet.

@Fred23: Nálad alapból kiemelt szempont az IP-védelem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#74) Fred23


Fred23
nagyúr

Megéri az árát, de számomra akkor sem csúcsteló; annak a kategóriának szerintem tartozéka már az IP68 is. Persze ezen tényleg lehet -hiábavalóan- vitatkozni.

(#75) grafnet


grafnet
veterán

3x00/4x00 mAh: A vas nem mindegy, meg a júzer! A 1,5-2 nap összejön ígyis-úgyis! Még mindig jobb: az asszony P8-a 3x-4x kér enni egy nap!

Qi töltésről tud valaki nyilatkozni? 7,5W vs. 10W? Rendeltem 10W-os töltőfejet hozzá... (Ez volt az olcsóbb.)
Ez árt vagy nem használ vagy ilyen kérdéseim vannak... (Topik van esetleg?)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#76) Fulár


Fulár
senior tag

Köszi a tesztet!Frankó mint mindig!
Bízom benne,hogy a késöbbiekben sor kerül majd a Redmi Note 5(Pro)tesztjére is!

(#77) Graphics válasza Fulár (#76) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pro nincs idehaza, az only India, és eltérések is vannak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#78) kelzsoca válasza Fulár (#76) üzenetére


kelzsoca
félisten

Note 5 teszt is várható. :)

https://vertigostore.eu

(#79) aelod válasza Graphics (#77) üzenetére


aelod
veterán

RN5 és a RN5 pro között ha jól tudom csak a memória mennyiség a difi. Minden más ua. Azt a tesztet én is várom :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#80) roli543 válasza aelod (#79) üzenetére


roli543
őstag

A Redmi Note 5 mindenhol ugyanaz csak más néven fut.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#81) tibcsi0407 válasza aelod (#79) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem.
A Note 5 Pro az indiai variáns.
A kínai csak simán Note 5. A kínaiban jobb a kamera a rekeszérték miatt. A global pedig a kínaival egyezik meg lényegében global LTE támogatással, meg CE tanusítvánnyal.

https://utdetailing.hu/

(#82) aelod válasza tibcsi0407 (#81) üzenetére


aelod
veterán

Mindegy jöjjön csak :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#83) INGJOKE válasza joey04 (#63) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem simán ajánlott felet kellet volna lennie.... bestbuy... 6/128 550 dollár... :)

(#84) doooo válasza INGJOKE (#58) üzenetére


doooo
veterán

"Most hogy ez az alíz lefikázta a telefont tuti ilyet fogok venni, mert egy csaj nem mondja meg mi a jó nekem..."

Mivel nem vagyok csaj: Ugorj kútba, az jó lesz neked!

(#85) INGJOKE válasza doooo (#84) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tesa mi vidéken minden nap abban fürdünk... :)

(#86) eclipse19


eclipse19
senior tag

Érdekes, hogy pont a zoom lencséhez nincs OIS, pedig ott lenne nagyobb szükség rá. :F

Már, ha tényleg így van...

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#87) tibcsi0407 válasza eclipse19 (#86) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sokkal drágább lenne, ha minden kis apróságot megkapna, amit itt a fórumon szeretnének a felhasználók.

https://utdetailing.hu/

(#88) bounty123


bounty123
őstag

Akinek van már ilyenje, tudna véleményt mondani a hívás hangminőségről? Ez az egyetlen dolog, ami elbizonytalanít, végülis az egyik legfontosabb (számomra) funkciója lenne a készüléknek, és épp ebben tűnik gyengébbnek a néhány olvasott teszt alapján. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

(#89) Sragi


Sragi
őstag

Szinte hibátlan! :K Már vártam a tesztet! Egyedül a videó felvétel hangja nem jó vagy is katasztrofálisan szar! Ezen nincs mit szépíteni :U Viszont ezt szoftveresen csak megoldják idővel! Infra elfért volna meg picit nagyobb akku ,de ettől függetlenül rendben van nagyon! :R

(#90) ORCA58


ORCA58
addikt

Ilyen vacak videó hangot még egyik telefonom sem produkált, beleértve az egykori Siemens buta telefonom sem. Igaz annak képe nem volt használható, de akkor még más világ volt.
A Xiaomi szándékosan csinálja ezt? Kínában tán tilos a hangot rögzíteni?

(#91) judas13 válasza ORCA58 (#90) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan ezt kérdezem én is!
Jó jó,hogy majd szoftveresen javítanak a hangon - mondjuk rontani ezen már amúgy sem lehetne - de ilyen totál értékelhetetlen hangot nálam sem produkált még egyetlenegy telefon sem! Pld a ~ 20 rugós Doogee X5 is köröket ver rá - csak hangban természetesen. Tehát eleve valamit és nem is akármit így kiadni szerintem elfogadhatatlan!

Komolyan gondolom,hogy ezt direkt csinálták.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#92) Mangosztán


Mangosztán
csendes tag

A Halálcsillagos kép nagy raj ;] .

(#93) Fulár válasza Graphics (#77) üzenetére


Fulár
senior tag

A kissé kaotikussá váló régiónkénti eltérő elnevezések miatt tettem zárójelbe!
kelzsoca:Köszi!
Off:A tesztképek között odabasz a Resident Evil játékgyűjtemény! :)
Redmi Note 4-et nyúztam.3 napja pedig meglett a Redmi Note 5.És kicsit már ingadozik a várcukrom az miatt,hogy Xiaomiék képtelenek megoldani ezt az elképesztően elbaszott hang agyon szűrést ezzel teljesen tönkre téve az egyébként bőven korrektnek mondható videós képességeket!És egyre inkább úgy tűnik,hogy ez szinte minden modell érint.

[ Szerkesztve ]

(#94) janeszgol válasza Fulár (#93) üzenetére


janeszgol
félisten

Amit itt leteszteltek, az mind ilyen, ha jól emlékszem. Viszont a youtube-on is vannak videók, ott meg nem ilyen vagy nem ennyire. Lehet tényleg kodek kérdése az egész?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#95) Fulár válasza janeszgol (#94) üzenetére


Fulár
senior tag

Bár tudnám!Csak egy dolog 110 százalékos!A probléma egyértelműen szoftveres eredetű!Ergo:Javítható!(Mégsem javítják....)

(#96) Sragi válasza janeszgol (#94) üzenetére


Sragi
őstag

[link] Ugyan olyan moslék..

(#97) repvez


repvez
addikt

Nálam is jelezte, hogy van uj rom a telóhoz, de még várok vele mig több ember is felteszi,mert nem vagyok olyan jártas a dologban, ha valami nem ugy sül el ahogy kell akkor nem tudom mit kell lépni rá.

igy megvárom a tapasztaltabbakat akik elmondják, hogy nincs gond és mindent rendben hagy a telón nem állit vissza semmit és nem felejt el semmit sem utána.

(#98) fateless


fateless
veterán

Sajnos ez a telefon mindent tud, ami nekem fontos, így még nem találtam ellenérvet arra nézve lecseréljem a Samsung S7-et azt kivéve, hogy az S7 megtesz nekem mindent, amire szükségem van...
Nyavajás elégedetlenség, emberi hiba

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#99) eight


eight
senior tag

Üdv!

Valaki tudja esetleg, hogy ezen a készüléken működnek a telefonos fizetési lehetőségek? Valahol régebben azt olvastam, hogy a global verzióval szállított OS megkapja Google-tól a "trusted/certified" cimkét, csak nem tudom a végén tényleg úgy lett e vagy sem.

Köszönöm.

(#100) kissady válasza eight (#99) üzenetére


kissady
tag

Szia. Simple alkalmazással használom, tökéletesen működik

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.