Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok az üzemidővel kapcsolatban érdeklődnék a 2 hét reális ? Nekem csak értesítések a lényeg meg néha a pulzus mérés. Egy Mi band 3ról váltanék mert sajnos nem tudom mitől be párásodott, és tönkre ment közel 3 év után. Ott olyan 18 20 napot bírt itt nem várok ennyit de azért a 10 14 nap jó lenne ha meg lenne itt is.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#52) fornettisuti válasza csucsu21 (#51) üzenetére


fornettisuti
veterán

A két hét reális, több nem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#53) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Na meg is vettem még egy kérdés lehet nyugodtan telefon töltővel tölteni vagy inkább számítógép usbről ? Csak mert egy oldalon azt olvastam hogy nem jó, vagy nem szabad csak külső akkuról vagy pc usbről.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#54) Ronyn válasza csucsu21 (#53) üzenetére


Ronyn
senior tag

Én is szoktam marhaságokat olvasni, ilyen az internet.
Lehet

Ego sum... Ronyn 🧔

(#55) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Most újítottam be egy 6-ra, nagyon teszik, főleg a nagy kijelző és a véroxigén-szint mérés miatt. Erre a típusra hogy lehet egyedi számlapokat feltölteni? Az ötösnél Mi Fit alá fel tudtam másolni a bin-eket, de most váltottam Mi Wear-re, ezzel mi a helyzet?
B.Cs.

B.Cs.

(#56) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Egy furcsaságot vettem észre ha üzenet érkezik egy idő után az órán nem tudom vissza nézni. A mind 3nál az utolsó 5 üzenet az órában maradt itt viszont eltünik pár perc múlva van erre valami megoldás ?

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#57) fornettisuti válasza csucsu21 (#56) üzenetére


fornettisuti
veterán

Akkor tűnik el az óráról, ha pl. telefonon megnyitod. (pl.messenger, sms)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#58) csucsu21 válasza fornettisuti (#57) üzenetére


csucsu21
aktív tag

Értem köszönöm a mi band 3nal az utolsó 4 5 üzenet az ott marad.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#59) fornettisuti válasza csucsu21 (#58) üzenetére


fornettisuti
veterán

Számomra ez logikusabb, hogy eltünteti, amit már láttam.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#60) lócitrom válasza bollokcs80 (#55) üzenetére


lócitrom
őstag

mármint Xiaomi Wear? azzal szerintem sehogy. nem ehhez van igazából. a hivatalos alkalmazás ehhez a szériához a Mi Fit. a Xiaomi Wear maximum majd a jövőben lehet jó, egyelőre nagyon alap és a Redmi széria a tesztpad jelenleg hozzá.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#61) Mill3r


Mill3r
tag

Sziasztok,
Ez a ma reggeli óraátállítás nem ment zökkenőmentesen :D nem állt át magától az idő, bt kapcsolat ki-be sem oldotta meg a pontos időt. Csak a reboot segített. Másnál ilyen nehezen ment ez?

IDDQD IDKFA

(#62) Sofian


Sofian
őstag

Elég csak ki be kapcsolni a bluetooth-t a telefonon, utána szinkronizál időt is.

[ Szerkesztve ]

(#63) fornettisuti válasza Mill3r (#61) üzenetére


fornettisuti
veterán

Már Band 2-nél sem ment automatikusan, BT ki-be sem segített.
Alkalmazásik>MiFit> leállítás

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#64) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok (black friday). Olyan kérdésem lenne, hogy a band 6-on csak egymás alatt jeleníthető meg az óra és a perc? Valamint az alap időjárás és pulzus kijelzés helyére miket lehet kitenni? Nekem lépésszám és megtett táv kellene. Ez megoldható?

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#65) bollokcs80 válasza pcnet (#64) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Vannak számlapok normál óra-perc elrendezéssel, a testreszabhatónál ki lehet tenni amiket te szeretnél.

B.Cs.

(#66) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Update van Mifitre és Bandre is.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#67) bollokcs80 válasza fornettisuti (#66) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Van valami érdemi újdonság?

B.Cs.

(#68) fornettisuti válasza bollokcs80 (#67) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ami feltűnt, zene vezerlés?, részletesebb időjárás megjelenítés.
Én csak hívás, sms, messenger értesítések megjelenítésére használom, semmi egészség cuccot nem használok.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#69) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

hatalmas emag black friday, a mi band 6 csak csak 19.990ft :C

(#70) pcnet válasza Bl.Gyo. (#69) üzenetére


pcnet
addikt

Ne is mond! Black friday keretében akartam venni, de vagy szépen megemelték az árát vagy nem kapható. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#71) bollokcs80 válasza pcnet (#70) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az 5 volt 4990-ért.

B.Cs.

(#72) pcnet válasza bollokcs80 (#71) üzenetére


pcnet
addikt

Igen, láttam, de az nem sok pluszt tud a 4-hez képest. :( 6-ra szeretnék váltani, főleg a kávamentes kijelző miatt. Nagyon megtetszett. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#73) dmaul6 válasza Bl.Gyo. (#69) üzenetére


dmaul6
csendes tag

Én pénteken vettem Mediamarkt Black friday akcióban 11999-ért. Az emagon is volt 11990-ért, de azt hamar "elkapkodták".

(#74) bollokcs80 válasza pcnet (#72) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Meg tudom érteni. :)

B.Cs.

(#75) mpo válasza bollokcs80 (#71) üzenetére


mpo
veterán

Az 5 volt 4990-ért.
7 óra pár perckor nyitott az emag.
A 4990 Ft-os "nincs raktáron" felirattal nem volt megvehető.
A Mi Band 6 ~ 12-ért volt, de csak egyet lehetett a kosárba rakni.
A GVH büntetése miatt küldött egy 3000 Ft-os kupont, beváltottam.
A másodikat (feleségemnek, aki ajándékba akarta nekem, de nem bíztam rá, most ő is kap egyet, ne tunyuljon :) ) a mediamarktban vettem meg 12-ért.
Holnap jön mindkettő.
Gyalogláson kívül más sport nem jön szóba, marad a többi tudása, amit használhatok, ezért nem kell drága okosóra.
Remélem a Redmi 4X fölismeri, a Bluetooth felülről kompatibilis.

Ezt a tesztet elolvastam, sokat segített.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#76) bollokcs80 válasza mpo (#75) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én a Pad5 rendelés mellé kaptam ajándékba a két hetes csúszás miatt. A nagyobb kijelző és az SpO2 mérés miatt tetszik, a fitnesz funkciókat én se használom.

Telóval szerintem nem lesz gond.

B.Cs.

(#77) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Segítsetek légyszi!!

Mit és hol állítsak be, hogyha kapok valami üzenetet (teljesen mindegy, hogy milyet) azt ne csak 0,5 másodpercig mutassa a Mi Band 6os, hanem tovább... Borzasztóan frusztráló, hogyha azonnal nem nézek rá a karkötőre, akkor vagy azon lapozgathatok az értesítésekig, vagy vehetem elő a telót.
Jó lenne ha legalább 3-4-5 mp-ig mutatná.

A régi jó kis Mi Band 3as simán tudta ezt...

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#78) lócitrom válasza mpo (#75) üzenetére


lócitrom
őstag

menni fog a 4X-szel, viszont pusztulat lassú lesz minden egyes firmware telepítése a régi bluetooth szabvány és a firmware mérete miatt... :D

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#79) lócitrom válasza Maffia91 (#77) üzenetére


lócitrom
őstag

beállításaiban van arra vonatkozó opció, hogy meddig maradjon ébren a kijelző. meg nem mondom hirtelen angolul mi a megnevezése.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#80) mpo válasza Maffia91 (#77) üzenetére


mpo
veterán

Engem is zavart, megkerestem.
A settingsben az "auto screen off"-ban állítható.

A shortcut-okat (balra-jobbra húzva mi jelenjen meg) sikerült beállítani, így nem kell sokat görgetni le-föl.

#78 lócitrom
Lassú volt, a res. libr. után még a firmware is jött.

Ha érted, akkor már elavult.

(#81) Sabber


Sabber
aktív tag

sziasztok, be lehet azt allitani valahol, hogy ne csak az emailek tartalmat hanem a messenger uzenetet is lassam az oran, ne csak a feladot?
koszi

(#82) fornettisuti válasza Sabber (#81) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem mutatja.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#83) Ronyn


Ronyn
senior tag

Senki nem foglalkozik már magyar óralap készítéssel??

Ego sum... Ronyn 🧔

(#84) mpo


mpo
veterán

Mi Fit-ről kérdezek, még csak tegnap jött meg a Mi Band 6.
- Ma délutáni szunyókálást nem ismerte föl, utólag bevinni nem tudom, csak az éjszakai van, amit szerkeszthetnék.
- No data részen: No body fat data, ha rámegyek akkor Body score-ba jutok, ahol csak New membert vihetnék föl, saját adatot nem. A profile-ban megadtam minden adatot magamról.

Ha érted, akkor már elavult.

(#85) fornettisuti válasza mpo (#84) üzenetére


fornettisuti
veterán

Van élő ember, aki hisz ezeknek az adatoknak, amit az ilyen játékszerek előállítanak? :U
Ez nem orvosi céleszköz.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#86) mpo válasza fornettisuti (#85) üzenetére


mpo
veterán

Ez nem orvosi céleszköz.
Ezzel nem mondtál újat.

Az app beállításai volt a kérdés.

A mobil nem fényképezőgép, a tévé nem lejátszó, hangrendszernek sem alkalmas.
Az aktivitásmérőt is a helyén kezelem, a testzsírszázalékot, BMI-t meg eddig is tudtam.
Ha nagyon akarom, akkor a felkaros vérnyomásmérőt előveszem, de ez nagyon ritkán jut eszembe. Pulzust meg lehet karórával is mérni.
Gyerekkoromban sokáig 40 fillér volt a kifli, más játékaim voltak, mint a mostani gyerekeknek.

Ha érted, akkor már elavult.

(#87) mpo válasza mpo (#75) üzenetére


mpo
veterán

Vasárnap írtam: Holnap jön mindkettő.
A MM-os meg is jött hétfőn, az emag dec. 3-ig ígéri, az két hét. :(((

Ha érted, akkor már elavult.

(#88) mpo válasza mpo (#84) üzenetére


mpo
veterán

Megtaláltam a választ a kérdésemre.
A Mi Fit-ben a No body fat data, a XIAOMI Mi Body Composition Scale okosmérlegtől kapna adatokat.

Ha érted, akkor már elavult.

(#89) lócitrom válasza Ronyn (#83) üzenetére


lócitrom
őstag

szerintem ez kb. kihalt. nagyon felirat nincs is a számlapokon, max ha valaki nagyon szövegesre csinálja. emiatt meg szerintem kevesen motiváltak. a napok neveit amúgy is mindenki felfogja angolul is manapság.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#90) pcnet


pcnet
addikt

Gyári számlapra, hogy lehet kitenni a megtett távot? Haverom bandjén próbáltuk, de mindent ki lehet rakni, csak azt nem. :(

Köszi!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#91) ACE-


ACE-
addikt

Feleségemnek NFC-s van, benne egy Curve kártyával. Nagyon idegesítő, hogy ilyenkor ugye kell óra zár, ha a gyerekek elnyomkodják, és többször rosszul írják be a kódot, akkor 60 mp-ig gyári állapot visszaállítás kb. két gomb, már kátszer kellett emiatt újra beállítanom.

A telefonhívásokon kívül a többi, messenger, Viber, Skype hívások kijelzésére sehogy sem lehet rávenni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#92) Ronyn válasza lócitrom (#89) üzenetére


Ronyn
senior tag

Persze, mindenki felfogja, de engem akkor is zavar hogy angolul van a nap neve, és nap/hónap a kijelzés :O
És senki nem foglalkozik magyaritással :O

Ego sum... Ronyn 🧔

(#93) pcnet válasza Ronyn (#92) üzenetére


pcnet
addikt

Mi Band 6 magyar menü [link]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#94) Ronyn válasza pcnet (#93) üzenetére


Ronyn
senior tag

Köszi, de én az óra/szám lapról beszéltem, a menü nem annyira érdekel|zavar, megértem angolul is
Csak az az angol számlap, az zavar, és azon nem segít a magyar menü

Ego sum... Ronyn 🧔

(#95) phoenix1989


phoenix1989
őstag

hali. vérnyomást is tud mérni a mi band 6? vagy csak pulzus és véroxigén.

(#96) pcnet válasza phoenix1989 (#95) üzenetére


pcnet
addikt

Csak pulzust és véroxigént. Valamint stresszt. Vérnyomást nem tud.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#97) mpo válasza phoenix1989 (#95) üzenetére


mpo
veterán

Sok mindent tud, de vérnyomást mérni nem.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#98) mpo válasza pcnet (#90) üzenetére


mpo
veterán

Mivel szerkeszted a "képet"?
Nem akartam appot telepíteni a mobilra.
Én csak a háttérképet cseréltem le.

Ha érted, akkor már elavult.

(#99) pcnet válasza mpo (#98) üzenetére


pcnet
addikt

Hosszan nyomsz a számlapra és alul fogaskerék.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#100) mpo válasza pcnet (#99) üzenetére


mpo
veterán

Ezt a karkötőn próbáltam és megjelent a "behajtani tilos tábla", valószínűleg a ne zavarjanak lehet, de ez nem biztos.

A mobilon a stressznél, ha ráteszem az ujjam az oszlopdiagramra, akkor ha oldalra húzom könnyebb megtalálni az időpontot, mert jelöli az aktív oszlopot (remélem érthető).

Ha érted, akkor már elavult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.