Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) elder troll


elder troll
senior tag

"Kiesett" a band 6 kijelzője, mivel érdemes visszaragasztani?
Korábban megkergült a 6-os karperec, utólag szerintem víz miatt történhetett. Azóta vigyáztam rá ilyen téren, de ismét kapott egy kis vizet, és ugyanúgy megkergült. A poén az volt, hogy szétment a szíj (cementes zsákot ne ezzel pakolj), és rendeltem hozzá még egyet. Mire megérkezett az új szíj, addigra ismét megadta magát. Amikor feszegettem fel az új szíjat (ha kijelző nem is, de a rezgés működött), akkor oldalirányú nyomás hatására megmozdult a kijelző, majd ki is esett (szalagkábel fogja). Azóta amúgy tökéletes lenne (gondolom így már kiszáradt), működik a kijelző meg minden más is. Kép.

(#452) hdtomi válasza elder troll (#451) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nyáron így jártam az ötössel, strandra mentem és szerintem a hideg víz + a dög meleg váltakozása miatt napokig nem volt jó. Helyrejött, de egy későbbi strandolás után elvált a kijelző, nekem nem reagált semmire, lehet a víz miatt. Aztán le is szakadt a kijelző, mikor átöltöztem és még nem vettem le kezemről.
Biztos valamivel óvatosan vissza lehet ragasztani, de mivel nekem szakadt és előtte nem is reagált, ezért kidobtam és vettem egy 6-ost.
Az biztos, azt hittem mindent kibír és a víz sem gond, de nem...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#453) MR ME


MR ME
aktív tag

van új firmware 1.0.6.20 de a leírás szerint csak vmi iphone bugot javít...

(#454) rolandhun95


rolandhun95
tag

Amióta felraktam ezt a Notify for mi band app ot, bt kapcsolat mellett folyamatosan villog-világít a zöld led az órán, mintha mindig mérne valamit, még akkor is ha nincs rajtam.. ez normális? Sima zepp life val nem volt ilyen

(#455) MR ME válasza rolandhun95 (#454) üzenetére


MR ME
aktív tag

nem normális, vmi beállítási gond van....nálam nem csinálja, alapból úgy van beállíttva h ha leveszem akkor ne is jöjjön értesítés meg semmi, és nem is csinál semmit az óra....

(#456) MadGame válasza rolandhun95 (#454) üzenetére


MadGame
senior tag

Nálam is ezt csinálja, vibrál zölden, mintha mérne vmit, pedig fürdéshez csak leveszem...

(#457) hdtomi válasza MadGame (#456) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nekem ez már fel sem tűnik, de volt róla szó, hogy az elődjeik is világítanak ha nincsenek a karon akkor is. De aztán néha eszébe jut, hogy nincs mit mérnie és nem villog. Fürdéskor mindenképp vedd le, én azt hittem bírnak ezek mindent, de a vizet mégsem, strandra, uszodába se viszem már el.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#458) MadGame válasza hdtomi (#457) üzenetére


MadGame
senior tag

Áh, nem érdemes, laboratóriumi körülmények között mérik ezeket, nem bírnak semmit, inkább nem kockáztatok. Szervizben dolgoztam egy ideig...
Amúgy én nagyon szeretem ezt a kis ketyerét, most lesz egy éves, egy-két karc van rajta, de hősiesen bírja, szinte mindent pontosan mér és az akksija is jól bírja közepes beállításokkal. :)

(#459) ACE- válasza hdtomi (#457) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem feleségemen non-stop fent volt, amig nem kapott másikat, strandon, medencében, fürdés közben, sosem volt baja... De ismerek még pár embert akik hasonlóan használják, és nekik sem...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#460) hdtomi válasza ACE- (#459) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nyáron a strandon lehet betett a durván tűző nap és a hideg medence váltakozása, mert voltam én is vízben vele előtte, de azt bírta. Aztán első ilyen strandoláskor 3 napig nem tért magához, 1 hónapra rá meg elengedett egy strandolás alkalmával a kijelzője.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#461) lócitrom


lócitrom
őstag

ja igen: bár valószínűleg elenyésző jelentőséggel bír, de a ketyere felületéhez a v59 fordítás változatlanul jó 1.6.0.20-hoz is, de egy ideje nem követem a régi vasak mindennapjait. Mi Fitness pedig kezeli külön már a karkötő nyelvét, így a gyári alkalmazással beállítható és jó eséllyel tartja is, mivel aligha jön ki újabb jelentős frissítés már, ami letúrná róla a fordítást.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#462) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Töltőt lehet külön is venni?
Fiamén a csatlakozó egyik tüskéje beljebb csúszott és így már nem tud tölteni.

#?*@&!

(#463) hdtomi válasza zeon.hu (#462) üzenetére


hdtomi
senior tag

Igen lehet venni, csak keress rá: Mi Band töltő (kábel) Mi (Smart) Band Charging Cable.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#464) zeon.hu válasza hdtomi (#463) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:R

#?*@&!

(#465) MadGame


MadGame
senior tag

Juhú, magyar lett a Zepp Life! 🙂

(#466) Ronyn válasza MadGame (#465) üzenetére


Ronyn
senior tag

Sok év után ezt is megértjük :Y :C
Már csak az hiányzik hogy az óra is tudja a Magyar nyelvet alapból

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#467) Ronyn


Ronyn
senior tag

Helló
Úgy látom,a Zepp már nem tárolja a számlapokat helyileg , van más módszer Zeppel custom számlapot feltenni?

Ego sum... Ronyn 🧔

(#468) rolandhun95 válasza MadGame (#465) üzenetére


rolandhun95
tag

Igen amióta magyar lett azóta folyamatosan ilyeneket dobál

(#469) ACE- válasza rolandhun95 (#468) üzenetére


ACE-
addikt

Ezt régen nekem az angollal is csinálta, letiltottam az értesítéseket, azóta nem dobálja.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#470) hdtomi válasza rolandhun95 (#468) üzenetére


hdtomi
senior tag

El is dobja a Bluetooth kapcsolatot, vagy csak ez az értesítő jön?
Nekem néha el szokta, pedig a Bluetooth be van kapcsolva és igen újra kell indítanom a Bluetooth a Xiaomi telefonomon.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#471) rolandhun95 válasza hdtomi (#470) üzenetére


rolandhun95
tag

El. Érdekes, hogy az órán nincs bt ikon ilyenkor (tehát aktív a kapcsolat), mégse jön meg semmilyen értesítés + hívás.

(#472) hdtomi válasza rolandhun95 (#471) üzenetére


hdtomi
senior tag

Azt nem tudom megmondani biztosra, de nekem azt hiszem ott az ikon a kütyün. Aztán telefonon világít az értesítő LED és akkor nézem, hogy aktív a Bluetooth, de nincs ott a Band, hogy csatlakozva lenne. Egy darabig így ment, aztán megjavult, remélem most is meg fog...

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#473) rolandhun95 válasza hdtomi (#470) üzenetére


rolandhun95
tag

Feltettem egy korábbi, angol verziót. Azzal is bluetooth problem occured.. másnak jó?

(#474) hdtomi válasza rolandhun95 (#473) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nálam régebben is volt ez a gond, de aztán elmúlt. Amióta írtam, talán nem is volt ezzel probléma. Szerintem egy idő után megjavul...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#475) htc07


htc07
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#476) lócitrom válasza rolandhun95 (#473) üzenetére


lócitrom
őstag

band reset volt azóta?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#477) galaxys80


galaxys80
veterán

Használja esetleg valaki iPhone-al a miband-et?
A gyerek telefonján az istenért nem tudom összehozni, hogy jelezze az óra a bejövő hívásokat. Üzenetek jeleznek gond nélkül.

(#478) Joker88


Joker88
őstag

valahogy rá lehet varázsolni a karkötőre a magyar nyelvet? vagy garivesztéssel járhat esetleg?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#479) MadGame válasza Joker88 (#478) üzenetére


MadGame
senior tag

Szia!
Igen, garivesztéssel jár, de nekem és sokan másoknak ez alapján sikerült :)
Sok sikert! ;)

[ Szerkesztve ]

(#480) MadGame


MadGame
senior tag

Találkoztatok már olyan jelenséggel, hogy néma üzemmódban, ha hívást indítok, akkor visszakapcsolja magát a teló normál üzemmódba? :F

(#481) hdtomi válasza MadGame (#480) üzenetére


hdtomi
senior tag

igen, nem tudtam hova tenni a dolgot

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#482) Ka999


Ka999
tag

Sziasztok! Hétvégén egy hosszabb biciklizéshez használtam a mi band 6-ot. Folyamatosan mért az óra, de azt vettem észre, hogy egy nagyobb szakaszon kihagyott a pozíció mérés. Ez mitől lehet? Samsung S22+-szal és Zepp life-fal használom. A Zepp life akkumulátor használata nincs korlátozva.
Korábban Xiaomi Mi 9-cel használtam az órát, ott nem volt ilyen problémám, bár az már egy éve volt. Azóta a band és az alkalmazás is kapott új firmwaret/updatet.

(#483) MadGame válasza hdtomi (#481) üzenetére


MadGame
senior tag

Gondolom, nem javult meg azóta sem?

(#484) hdtomi válasza MadGame (#483) üzenetére


hdtomi
senior tag

Elmúlt, néha vannak ilyenek, pl. mikor nem csatlakozik a Xiaomi telefonomhoz. Az a hiba is néha van, néha nincs.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#485) DrKapocs válasza MadGame (#480) üzenetére


DrKapocs
őstag

Igen, a szutyok MiFit csinálja. Nincs rá megoldás.

(#486) lócitrom válasza MadGame (#479) üzenetére


lócitrom
őstag

semmilyen garanciális vonatkozása sincs. legfeljebb akkor, ha valaki nagyon béna és igyekszik a folyamatot szándékosan elrontani.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#487) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ezt a kütyüt nem lehet kikapcsolni? A gyarek egy ideje nem használja, csak a fiókban pihen. Így folyamatosan lemerül. Az meg a li aksiknak nem tesz jót, ha állandóan csutkára merül és nincs feltöltve, csak időnként, amikor eszembe jut. Persze, ha eladnám, egyből sikonyálna, hogy hol a vekker... :)

(#488) MR ME válasza SkyLine3000 (#487) üzenetére


MR ME
aktív tag

Sajnos nem lehet kikapcsolni, ha lemerül kikapcsol magától de ennyi...

(#489) SkyLine3000 válasza MR ME (#488) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Biztos nehéz lett volna a kikapcs funkciót beletenni. El kéne adnom olyannak, aki használná és nem csak állna a fiókban és merülne...

(#490) pcnet válasza SkyLine3000 (#489) üzenetére


pcnet
addikt

Gomb hiányában nem tudnád visszakapcsolni ha szoftveresen kikapcsolnád.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#491) SkyLine3000 válasza pcnet (#490) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Elfért volna rajta pont ezért egy gomb. Mindegy. Ez van. Ha nem használja, eladom.

(#492) ACE- válasza pcnet (#490) üzenetére


ACE-
addikt

ha teljesen lemerül akkor is úgy kapcsol be, hogy töltőre rakod...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#493) pcnet válasza ACE- (#492) üzenetére


pcnet
addikt

Ha használod, minek kikapcsolni? Ha meg nem használod, úgyis lemerül és kikapcsol. Szóval jah! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#494) ACE- válasza pcnet (#493) üzenetére


ACE-
addikt

Épp arról megy az eszmecsere, hogy a kérdező nem használja, és nem szeretné lemerülten tárolni mert úgy sokkal jobban elhasználódik az akku...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#495) pcnet válasza ACE- (#494) üzenetére


pcnet
addikt

Szerintem van benne védelem és nem 0%on kapcsol ki hanem őbb. Épp ma tettem töltőre a 3 éve lemerülten tárolt (elfelejtett) Mi Band 3amat és bekapcsolt töltőre dugva. Nem kellett várni perceket, hogy magához térjen mélymerülésből. Szerintem túl van parázva ez a "kikapcsolásig merülő litium akksi" téma. A mérnökök gondoltak arra, hogy ne 0%nál kapcsoljon ki. Amikor neked 0%ot ír, van még néhány % az akkuban. Túl van ez is biztosítva mint minden más is. Én nem paráznék rajta.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#496) ACE- válasza pcnet (#495) üzenetére


ACE-
addikt

Teljesen mind1 hány százalék van még benne, nagyon alacsony töltésen semmiképpen nem jó az akksinak a tárolás...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#497) bencsyp18


bencsyp18
csendes tag

Sziasztok vettem egy band 6 öt de zepp app nem talál watch face t a noti app meg szoftver korlátozásra hisztizik

(#498) MR ME válasza bencsyp18 (#497) üzenetére


MR ME
aktív tag

van x androidos alkalmazás erre a célra, írd be h mi band 6 watch face és próbálj ki párat....

(#499) mpo


mpo
veterán

A Zepp Life 1.0.6.20 verziójában az óraszámlaphoz saját képet szeretnék rakni, ami a régebbi verziókban sikerült.
Ebben nem tudom kicsinyíteni a kiválasztott képet, akkor sem, ha már kis méretben teszem a telefonra, mert betölti a telefon képernyőjét és a kicsinyítés csak részleges, a nagyítás működik.

Ha érted, akkor már elavult.

(#500) rolandhun95


rolandhun95
tag

Üdv !
Napok óta írja az óra, hogy update the app to the latest version first.
Na a play áruházban és a Notify for mi band app ban sincs új elérhető frissítés. Megoldást tudtok?

(#501) hdtomi válasza rolandhun95 (#500) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nálam is néha csinálja. Belépek appba, én Zepp Life-ot használok. Ellenőrzöm, ugye semmi, aztán abba hagyja. De a héten egyszer megint előjött.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#502) lócitrom válasza rolandhun95 (#500) üzenetére


lócitrom
őstag

ez azt jelenti, hogy az alkalmazás és/vagy esetleg a firmware elavult. de néha csak egy bug, ami a szinkronizálás hiánya miatt random megjelenik. pláne, hogy már EOL eszköz.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#503) rolandhun95


rolandhun95
tag

Újraindítottam az órát és a telefont is, újratelepítettem a Zepp Life-t is, most JÓ LETT.
De iszonyat kaotikusan működik.

(#504) lócitrom válasza rolandhun95 (#503) üzenetére


lócitrom
őstag

ez sajnos az összes ilyen Xiaomi kacatra igaz. szoftveresen összehányt katyvasz szinte mind. band 3 óta legalábbis eléggé felemásra sikerednek ezek a karkötők.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#505) masssza29


masssza29
csendes tag

Hosszabb bringázást nem tudja be szinkronizálni, többször elő fordult. Ujra indítás után sem . Már buktam jó pár adatot, mert ha törlöm az óráról akkor ujra tud szinkronizálni.
megoldás hogy ne vesztenek az érzéseim

(#506) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok,
Tudja valaki, hogy miért nem indul el az úszás távolság, és bármi egyéb mérése? Szépen kiválasztom a medence hosszát, visszaszámol, elindul a stopper, és szerinte a medence partján üldögélek. Az asszony Mi Band 6-osa, és az én 5ötösöm ugyanezt csinálta. Lehet hogy a mellúszást nem méri?
Köszi a választ!

(#507) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Eredeti szíjat darabra (csak fekete) hol lehet kapni? Amiket látok, sehol sem írják, hogy eredeti, vagy sem. Aliról még rendeltünk több színben, aztán elég kemények voltak. Asszony ki is dobta őket.

(#508) grizlisandor válasza SkyLine3000 (#507) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ettől az eladótól a fekete az eredeti vagy annak tűnik, rendeltem már párat, sajnos fogyóeszköz. :DDD

(#509) zeon.hu válasza SkyLine3000 (#507) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha nem csak eredeti jó:

Ezt vettem a gyereknek, Ali akcióban 737 Ft volt: [link]

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#510) SkyLine3000 válasza grizlisandor (#508) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Aliról nem akarok rendelni, mert vagy nem jön meg, vagy majd 1000 év múlva. Asszonynak kell, az óraszíjat pedig csak a lélek tartja. Nem is tudja hordani. Amiket meg hirdetnek a hazai xiaomi shopok, 3 darabost, pont az nincs, amiben fekete van, vagy már egyáltalán nincs. Lehet, kénytelen lesz megbarátkozni azzal, amiket itthon árulnak. :)

#509 zeon.hu: Köszi! De ahogy írtam, aliról most nem akarok rendelni. Meg sürgős is lenne, mert a jelenlegi szíj szinte teljesen elszakadt, nem tudja hordani.

[ Szerkesztve ]

(#511) Nagus


Nagus
senior tag

Sziasztok. Múlt héten szinkronizálni akartam az óra adatait a gyári appba ahogyan szoktam. Az órába benne volt, a szinkronizáció lement, de az appban még most sem jelent meg. Ilyen még nem volt korábban mitől lehet? Az új adatok szépen megjelennek azóta.

(#512) MadGame válasza Nagus (#511) üzenetére


MadGame
senior tag

Mobil gyorsítótár törlés? Nekem szokott segíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.