Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Akit a technikai paraméterek érdekelnek, a karcálló kijelző és az adonizált bevonatot kapott, -ezt lehet leírják, de nincs így. Nálam 2 héten belül meg is karcolódott valahol sétálás közben a kijelző. Pedig nagyon szoktam vigyázni a dolgokra (még egy telómon sem tört össze a kijelző - tudom nem mérvadó, csak szemléltetni akartam, hogy mennyire vigyázok rá).

Az egyik mintaképen töltésnél mintha az idő kijelzés alatt a dátum kijelzését véltem felfedezni, amit a saját készülékemen nem található. Másnál is van/nincs ez a lehetőség?

Amúgy eddig egész jól bírja, hozza a 20 nap időt ébresztéssel, hívásjelzéssel, app jelzéssel (bár ez nem mindig működik, én a MIUI.HU által fejlesztett appot használom, lehet az lehet a gond)

Nekem volt összes generációs mibandem (kivéve színes ledes) az első MiBand mai napig kiválóan teszi a dolgát, az 1S-em kb 4 hónap után felmodnta a szolgálatot, az akksija jobb esetben is csak 3 napot bír már ki. Kíváncsi vagyok ennél a MiBand2-él elő fog e jönni hasonló probléma. Majd az idő megmutatja.

üdv

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.