Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #04441088 válasza TaylorPro (#50) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jól szólt és szerettem. Anno gearbesten vettem lepontozva olyan 8000 Ft ért, szóval igen.

(#52) Luck Dragon

Végre nekem is megérkezett , bár én egy Jack és egy type-c is rendeltem.
Ma lesz a nagy teszt , alig várom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#53) TaylorPro válasza Luck Dragon (#52) üzenetére


TaylorPro
addikt

Várom a beszámolót! Köszi!

Pixel 8 Hazel

(#54) Luck Dragon válasza TaylorPro (#53) üzenetére

Holnap írok róla, most nyűgis vagyok már hozzá.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#55) TaylorPro válasza Luck Dragon (#54) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem azonnal gondoltam. Meg be is kell azt járatni rendesen. A HD Pro-nak kellett több hét.

Pixel 8 Hazel

(#56) Luck Dragon válasza TaylorPro (#55) üzenetére

Természetesen a bejárás az kell.
HD-Pro szerintem a Xiaomi szégyene. Nekem is van és a Base is dinamikusabb, közép és a mély tartományra még nem is tértem ki. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#57) TaylorPro válasza Luck Dragon (#56) üzenetére


TaylorPro
addikt

Azért annyira nem. Sok idő kellett neki.

Pixel 8 Hazel

(#58) Luck Dragon válasza TaylorPro (#57) üzenetére

Ahogyan ígértem.
Mindegyiket alaposan sikerült tesztelnem, de a type-c esetében kicsit kiábrándító volt a stabilitás, gondolok itt a telefonban helyett foglaló csatlakozás. Néha a szívbaj kerülgetett azt hittem hogy most törtem el telefon bemeneteli részét.
Így a szívemhez legközelebb a jack csatlakozó maradt, alapból eléggé passzentosra készítette a cég jack csatlakozó részét így jó visszajelzést add mikor a készülékbe helyezzük.
Első ami furcsa volt a kábel hossza (135 Cm) Nekem ez egy kicsit hosszú, így egy régebbi headset kis csipeszével összefogtam a kábel egy részét.
Anyaguk megegyeznek, tetszik hogy jack csatlakozótól egészen hangvezérlőkig egy " ,cipőfűzőhöz" hasonló szövettel van bevonva, majd utána gumi bevonattal folytatódik, félek hogy egy idő után ez majd kirepedezik.

Használata előtt gyárilag nem sok töltés volt benne, így érdemes kicsomagolása után egyből töltőre tenni.
Adatkábelt nem kapunk hozzá, ez egy fekete pont, de hát az árát figyelembe véve ne legyünk olyan kapzsik.
De az USB mini ajtócska igen csat esetlennek mondanám, féltem ne hogy leszakítsam. Finoman kell vele bánni. Hangvezérlő felfogató csipesz nagyon jó! Kellően szétnyitható hosszú egyben széles pofájú így bármilyen ruhára vagy táskapántra felfogadható. Itt csak rugalmassága lesz a kérdés egy idő után.
Egy ami itt is még zavaró lehet ha nyakba szeretnénk elhelyezni akkor a hosszú kábelnek köszönhetően össze vissza, kényelmetlenné teszi a mozgást és a zenehallgatást.

Maga a hangvilág, alapból szépen szól, nem lehet rá panasz. Kellően jól kezeli a magas, közép és mély tartományokat. Élmény hallgatni egy csendes környezetű helységben.
Na de mi a helyzet a tömegközlekedéssel járó külső hangbehatásokkal? Hát van még hová fejlődni, na de ne rohanjuk ennyire előre.

Sétálva elég a low ANC-t használni, alapból jól párnázott és kialakításúak a fülesek. Ott kezdődnek a gondok ha a szél is jelen van, akkor esélyünk sincs hogy élvezzük kedvenc zenénket. Nem tudja semmilyen formában kioltani a szél zaját, inkább még generál hozzá még egy zavaró susogó hangot.

Az alábbiaknál már érdemesebb High anc lehetőségét igénybe venni.
Buszon, motorzaját 70-80%-ban képes kioltani ami számomra meglepő volt ,főleg a tragikus szeles sétálás után. Talán az elindulásnál lévő magasabb motor zaj az ami néha bezavar, de ilyenkor egyből próbálja elhessegetni. Távolság járaton jól vizsgázott.

Vonat, buszozás után nagy kedvel estem neki a másnapi vonatozáshoz. Az egyik kedvenc vonatom volt a teszt segítségére a Stadler. Itt is ugyan az a helyzet, szinte hangtalanul tettük meg az utat és még a mellettem lévő idős házaspárhoz tartozó unoka hisztije sem tudta annyira tönkre tenni a hangképet.

Autó, természetesen utasként hosszabb távon itt is nyugodtan leírhatom azt hogy gondtalanul tudjuk hallgatni kedvenc zenénket.

Mivel nem képes akkor megbirkózni? Minden ami hirtelen fellépő, élesebb hangokkal. Szél, gyerekek, más forrásból származó zene,fűnyírók stb.

Kérdés van, akkor írjátok meg. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#59) TaylorPro válasza Luck Dragon (#58) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Az akkuja mennyit bír?

Pixel 8 Hazel

(#60) Luck Dragon válasza TaylorPro (#59) üzenetére

Hűű ha jól emlékszem hétvégén volt teljesen felőltve 15 vagy 16-án, azóta naponta 2x45-perc hallgattam. 7-8 órát tuti hogy hallhgattam, ezen a héten még nem, de ahogyan nézem még zölden világít a vissza jelző így van még benne erő. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#61) blueye


blueye
veterán

Most szereztem be egyet.
Masodkezbol 10e HUF alatt meg lehet kapni, igy mar tenyleg nagyon megeri.
Nem vagyok vajtfulu de nagyon jol szol, az ANC pedig egy plusz extra.

(#62) blueye


blueye
veterán

Hasznalom mar egy ideje.
BPn az utcan setalva szinte mar zavaroan kiszuri a forgalom zajat, a szellel kevesbe kuzd meg .

(#63) Edge


Edge
veterán

Kell vmi extra beállítás hogy jól szóljon? Egyelőre nagyon vékonyan és halkan szól szinte nulla basszus. Op7pro+shuttle+, egyelőre még kutatom a megoldást.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#64) Edge válasza Edge (#63) üzenetére


Edge
veterán

Bszki ... nem megfelelő gumi harangot használtam így nem ment be rendesen a fülembe lol, cseréltem mostmár faca :W :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#65) blueye válasza Edge (#64) üzenetére


blueye
veterán

Ha mar jol megy, tetszik a hangja?

(#66) Edge válasza blueye (#65) üzenetére


Edge
veterán

Egy xiaomi hybrid -et váltott(ami jellemzően V hangképű).
Tetszik, a piston 3-ra emlékeztet, lágyabb a hangzása, nem annyira arcbamászó mint a hybrid.
Az usb-c-set vettem, tetszik hogy masszív a csatlakozás, nem lötyög és passzentosan a helyén van, a kábellel sem lehet mozgásra bírni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#67) blueye válasza Edge (#66) üzenetére


blueye
veterán

Pont igy vagyok vele en is.
Tobb TWSt is hasznalok (pl AirDots), ennek persze sokkal jobban tetszik a hangkepe.

(#68) Edge válasza blueye (#67) üzenetére


Edge
veterán

Hát én lecserélem, én nagyon sok metal zenét hallgatok minden féle ágát és azt kell hogy mondjam nem a legjobb ez az ANC erre.
Ma veszek egy Huawei CM-Q3-at azt olvastam annak erőteljesebb a hangképzése, pont az kell nekem. Ezt meg majd eladom.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#69) Edge


Edge
veterán

Hát sokkal jobban bejön a Huawei, sajnálom mert az ancben van pár apró dolog ami tetszett pl. a harisnyátzott kábel, hozzá adott tök. Huawei kb 20k és nem adnak hozzá tokot ... mindegy cserébe nagyon király a basszus és qrvajól szól.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#70) blueye válasza Edge (#68) üzenetére


blueye
veterán

Sajnálom. Valaha én is sok metált hallgattam, de ez elmúlt. Most pl podcastot hallgatok, super jól zárja ki a külvilágot ez a füles. Szeretem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.