Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) espi38


espi38
őstag

Alzanal van 128GB verzió 112 ezer ftert és ő is 2 év garanciát ad

(#902) mdraco


mdraco
őstag

Titeket nem zavar a minimális fényerő sötétben? Nekem túl világos a minimum is...

(#903) chipesz válasza Atomgeszi (#876) üzenetére


chipesz
őstag

109 900 Ft lesz a 128 GB-os és egy-másfél héten belül lesz elvileg. Ezt mondták hétfőn.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#904) norbertvizi válasza sxxorp (#817) üzenetére


norbertvizi
csendes tag

megpróbáltad?

(#905) konczy3 válasza seadrone (#886) üzenetére


konczy3
senior tag

128-as mindenhol 1 év gari... És rendelesre van csak, hiába írják hogy készleten.
Viszont láttam feketét a mobil világ Pest hirdette Facebookon.

Never Settle

(#906) sxxorp válasza norbertvizi (#904) üzenetére


sxxorp
őstag

Bárcsak lenne időm... Felújítok. Ennek alaposan utána kell nézni, hosszú az a lista. A Quick Apps pl. nem tudom minek ébresztget annyit a Wakelock detector szerint (ez is hasonló módon megy erőt nélkül, mint ez a bloatware mentesítés), sosem használom

(#907) norbertvizi válasza sxxorp (#906) üzenetére


norbertvizi
csendes tag

Részvétem! Utálatos egy készet szétverni. Mindenesetre ha eljutsz odáig, mindenképp meséld el az eredményét mert lehet, hogy menteni lehet vele 10-20% akkukapacitást.

(#908) espi38 válasza konczy3 (#905) üzenetére


espi38
őstag

Az alza. hun van 112 ezer Ft 6/128 GB 2 év garival ha esetleg érdekelne valakit 😁[link]
Szerintem semmivel sem rosszabb mint a gyári garancia, nagy cég nem hinném hogy csődbe menne a közeljövőben 😁

[ Szerkesztve ]

(#909) Tomis válasza szanozs (#896) üzenetére


Tomis
csendes tag

Igen,van,igaz,időzítve,este 10 és a reggeli 5.40es kelés közben ő is csicsikál..4gvel kevesebbet bír,az tuti,pedig tegnap az is volt bőven...jah,és még játszottam is :)

(#910) zzz03


zzz03
őstag

android rendszer 11.9%-on pihenget folyamatosan. valakinek tipp h miert nem hajlando lemenni 2-5% koze? ugyanazok az appok vannak a telon mint a note 5-on voltak es ott 2-5%-on volt.

[ Szerkesztve ]

(#911) CoolBoy323 válasza mdraco (#902) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Engem az zavar, hogy mikor minimális, ocsmány a kijekző, folynak a betűk is.

(#912) sxxorp válasza norbertvizi (#907) üzenetére


sxxorp
őstag

Javítás, festés a fő vonal, így nem annyira gáz, csak 1 személyes brigádként hosszú :D A tisztogatás eredménye is inkább egyedi lesz, mert nem biztos, hogy ugyanazt szedjük le mindketten, de iránynak jó lehet!
mrdraco: én gyakran olvasok tök sötétben és még a teljes minimumra sem viszem le, csak eggyel felette, olyan sötét...
Ekkor sem a kijelző "ocsmány", hanem a szemed gyenge, vagy nem elég kontrasztos a megjelenített tartalom, mint pl. a sötét módban halványra vett UC Browsernél nem fekete a háttér, hanem sötétszürke (legalább annak van működő sötétje, a Chrome-ban még mindig ügyeskedni kell átkapcsolni, és a tartalmat ritkán sötétíti, csak a böngésző kezelőfelületét...)
espi38: pont tegnap olvastam, hogy valaki Xiaomi -rollert próbált az Alzánál garanciáztatni. És nem is az a gáz, hogy természetesen megtagadták, hanem 28000-ért csinálták volna meg, míg a hivatalos szerviz ennek kevesebb, mint feléért (és ott valszeg ingyen lett volna, ha nem Alzázik...). Garanciáztattál már velük, vagy megint olyan megalapozott a tanácsod, mint a Meizus?

(#913) espi38 válasza sxxorp (#912) üzenetére


espi38
őstag

Érthetetlen,hogy bármit írok ide te belém kötsz de nyugodtan csinálhatod pont leszarom és a szavaid továbbiakban figyelmen kivül hagyom

(#914) sxxorp válasza espi38 (#913) üzenetére


sxxorp
őstag

A többsége annak amit eddig leírtál 1) nem idevaló, vagy 2) megalapozatlan, vagy mindkettő. Ezekkel könnyen félrevezethetsz egy kevésbé tapasztalt fórumozót. Pont ezért kérdezek rá, hogy mi alapján böffentesz be valamit, hogy kiderüljön: szavaid a továbbiakban hagyják figyelmen kívül. Piros pont jár viszont az OFF helyes használatáért :D

(#915) goom válasza espi38 (#908) üzenetére


goom
senior tag

Sajnos csak a szürke kerül ennyibe. A színes hátlaposok 130 felett maradtak.

(#916) espi38 válasza sxxorp (#914) üzenetére


espi38
őstag

Az alza garanciát arra értettem,hogyha veszek tőlük jelen esetben egy Xiaomi MI9 SE készüléket 2 év garanciát adnak rá-nem egy gsm bolt szervizgaranciáját adják és nem hinném hogy eltűnnének a magyar piacról csak úgy.
Inkább tőlük kell megvenni mint egy zug ismeretlen gsmtől mert már annyi van belölük mint a szemét akikről nem lehet tudni,hogy esetleg mikor mobdják azt,hogy vége és akkor futhatsz hozzájuk a rossz készülékkel.
A linket annak adtam meg aki nem tudja megvárni a 128GB verziós MI9set és minnél előbb szeretne venni belőle-jelen pillanatban ez a legjobb ajánlat ennyi.
Senkit nem szeretnék férevezetni a te általad megnevezett böffentéseimmel inkább segítségképpen tettem ezt.
Ui:Ha kötekedés helyett elmondtad volna mi az "OFF"pipa akkor előbb megtettem volna-mentségemre legyen szólva,hogy általában mobilról netezek és mobilverziónal nincsen ez az off pipa ennyi.
"Goom" igen de ugyis tokban hordja többségünk akkor meg nem látszik nem igaz???:)

[ Szerkesztve ]

(#917) Styleair


Styleair
aktív tag

M.o.-on jó tanácsot nem lehet adni, abban, hogy hol vásárolj! (általánosságban, nem csak telefon esetén)
Gyenge a fogyasztó védelem, ismereteik is hiányosak.
A garancia nem vásárláskor dől el, hogy ki mit ígér, hanem érvényesítéskor, hogyan állnak helyt!
Tök mindegy, mekkora cég, attól még tönkre mehet / nevet változtathat / bélyegzőt cserélhet úgy, hogy ebből észre sem veszünk semmit (pl 220 Volt nevű zsivány cég) .
Érdemes inkább a nyugatról jött értékesítőket preferálni, ahol még adnak magukra garancia terén is.
Akikkel jók a garanciális tapasztalataim:
Media Markt, IKEA, Decathlon, Deichmann, Bauhaus, Lidl, Aldi

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#918) espi38 válasza Styleair (#917) üzenetére


espi38
őstag

Nem mondtam,hogy maximálisan helytáll az Alza garancia terén,mert nincs ilyen tapasztalatom velük.
De tény,hogy nagy cég 14 éve csinálják ha jól tudom és ez nem reklám:)

(#919) konczy3


konczy3
senior tag

Légyszíves mondjátok meg nekem, a Facebook alkalmazás hangjait hol lehet kikapcsolni, alkalmazáson belül nem találtam, megörülök tőle, minden likenál pittyen...

Never Settle

(#920) goom válasza espi38 (#916) üzenetére


goom
senior tag

Igazad van - leszámítva az átlátszó tokot.

(#921) Atomgeszi válasza konczy3 (#919) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Beállítások - Telepített alkalmazások - Facebook - Értesítések - Egyéb értesítések - Hang?

(#922) Atomgeszi válasza espi38 (#916) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ott az off pipa

(#923) konczy3 válasza Atomgeszi (#921) üzenetére


konczy3
senior tag

Alkalmazáson belüli hang zavar, egyébként ott minden értesítés ki van kapcsolva, visszakapcsoltam a hang akkor is ki volt. Azért köszi.

Közben megtaláltam nagy nehezen az alkalmazásban a beállítások majdnem legalján, médiatartalmak és névjegyek menüben...

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#924) espi38 válasza Atomgeszi (#922) üzenetére


espi38
őstag

:R :R :R
doom "átlátszó tok???"
mire értetted?

(#925) zzz03


zzz03
őstag

Srácok! Újra húztam a telefont. Azóta ha jön értesítés a bal felső sarokban az óra mellé ugye, akkor az nem marad ott fixen hanem eltűnik, viszont az értesítő sávot lehúzva meg ott van amíg én nem tüntetem el. Szóval mi a trükkje hogy a bal felső sarokba kis ikon formájában ott maradjon amíg manuálisan nem törlöm ki?
Értesítések és allapotsorba természetesen engedélyezve van a bejövő értesítesi ikonok megjelenítése.

[ Szerkesztve ]

(#926) CoolBoy323 válasza zzz03 (#925) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha erre rájössz, akkor közöld a világ összes Mi9 SE userével :))

Elvileg ezt a baromságot az új rom javítja majd... Csak jönne már ki, vagy nyithatnám már végre a BL-t :D

(#927) Atomgeszi válasza zzz03 (#925) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elvileg ennek előtte is így kellett működnie.
Nem tettél fel 3rd party appot, pl. Notch notification?

(#928) zzz03 válasza Atomgeszi (#927) üzenetére


zzz03
őstag

hm. akkor lehet, hogy ezelött erre nem is figyeltem es csak most tünt fel?
nem raktam fel semmi ilyesmi 3rd appot. :DD
cukor. akkor nem reptetem meg az ablakon. :)

mas. ertesites kijelzesre aod-on milyen appot hasznaltok a gyari helyett?
valami nagyon 1szerü kellene, csak az adott app ikonjat jelenitse meg (kis meretben) ha van valami. ora se kell semmi. sajna gyarilag ragaszkodik az orahoz...

[ Szerkesztve ]

(#929) manokaki


manokaki
őstag

Azt hogy tudom kideriteni ,hogy Global vagy kinai verzio e az Mi9 Se? Mert ugye Stabil Global rom van rajta ,de attol még lehet kinai változat is ( Alza vásárlás ) ? Mert ugye nem mindegyikben van B20 !?

[ Szerkesztve ]

(#930) Atomgeszi válasza manokaki (#929) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Rajta van a dobozán a Global felirat.

(#931) surgyi válasza manokaki (#929) üzenetére


surgyi
senior tag

Szia! Azt tudod a 2 év garancia náluk (Alza.hu) hogyan működik, miben tér el a gyári garitól amit a Xiaomi.hu ad? :F

(#932) manokaki válasza surgyi (#931) üzenetére


manokaki
őstag

nem igazán, csak annyit olvastam ha szeretném hiba esetén ingyen futár viszi el a telefont vagy személyesen bemegyek az áruházba....

(#933) manokaki válasza Atomgeszi (#930) üzenetére


manokaki
őstag

javitom , megtaláltam a Global feliratot :D :D csak az oldalán van rajta nem a hátulján !

[ Szerkesztve ]

(#934) manokaki


manokaki
őstag

Valakinek sikerült letölteni a Call of Duty beta verzioját és megy is neki ??

(#935) espi38 válasza manokaki (#933) üzenetére


espi38
őstag

Az alza csak Global verziós Xiaomi telefonokat árul tudtommal 😁

(#936) dikan


dikan
tag

Jelentem, a telefon nem egyévesgyerekálló :( az ikreim megkaparintották a mi9se-t és sem a kijelző, sem a hátlap, sem a kamera előtti üveg nem bírta a strapát. :( Személyi sérülés nem történt, az anyagi kár jelentős.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#937) CoolBoy323 válasza dikan (#936) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kis vadállatok :))

(#938) Dr.NX válasza dikan (#936) üzenetére


Dr.NX
addikt

Láthatunk egy képet a roncsról?

Elfogadom a sütiket.

(#939) Golyo69 válasza CoolBoy323 (#814) üzenetére


Golyo69
senior tag

Köszi.
Meg mindig nem? :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#940) CoolBoy323 válasza Golyo69 (#939) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem találkoztam még sehol vele...

(#941) espi38


espi38
őstag

Rajtam kívül senki nem rendelt MI9 SE 128GB verziót az Alzától?😂

(#942) Narakh válasza CoolBoy323 (#926) üzenetére


Narakh
senior tag

"Elvileg ezt a baromságot az új rom javítja majd..."

Mennyire esélyes vajon, hogy az új Stable-be bekerül majd? (Rémlik, hogy valamelyikőtök linkelte a Developer changelogját vagy valami ilyesmit.)

Perpill csak ez tart vissza a kütyütől, elvileg az AOD megjeleníti azokat az appokat, amiket használok.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#943) Atomgeszi válasza Narakh (#942) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Attól függ, hogy melyik weekly lesz az akkori stabil

(#944) dikan válasza Dr.NX (#938) üzenetére


dikan
tag

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#945) CoolBoy323 válasza dikan (#944) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nesze neked gorilla glass... Mi9ről van yt-on teszt attól az állattól aki fel is gyújtja a telókat, és szét kínozza. Na neki add kölcsön a gyerekeket :))

(#946) rvgy75 válasza dikan (#944) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Flexxel játszanak a gyerekeid? :D

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#947) Peaceliker válasza dikan (#944) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azt tudni mit tettek vele,hogy ezt sikerült? Vagy csak már így találtad?

"Oh my Goa'uld!"

(#948) mdraco válasza dikan (#944) üzenetére


mdraco
őstag

Nem semmi, lehet kalapácsként használták :D

(#949) dikan válasza Peaceliker (#947) üzenetére


dikan
tag

Sajnos nem láttam. De ahogy ismerem őket két kézzel rátenyerelt valamelyik és tologatta a parkettán. Az sem kizárt, hogy előtte repült egy métert a fotelból.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#950) manokaki válasza dikan (#949) üzenetére


manokaki
őstag

Vagy a betonon inkább , parkettán ilyen karcos lenne ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.