Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) CoolBoy323 válasza Golyo69 (#700) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha poco helyett ez marad, akkor nekem is ilyen kell. Imadom ezeket a plüssöket

(#702) rvgy75 válasza Golyo69 (#700) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Ezt én is néztem , de olyan szép kék sajnálom eltakarni :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#703) CoolBoy323 válasza rvgy75 (#702) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De karcosan csúnya lesz :P

(#704) baandii válasza espi38 (#699) üzenetére


baandii
senior tag

nekem még nincs ilyen telefonom de ebben: (#342) devpernull a hsz-ben leírtakkal sem működik?

(#705) Golyo69 válasza rvgy75 (#702) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igen a kék az nagyon szép, de az enyém fekete :D
A barátnőme kék és tényleg szép lett. (note 7 volt nekem ilyen színű)
De van egy ilyen gyári tokom is, de ebbol is kiall a kamera viszont ebben meg vekonyabb a telo.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#706) balu1977


balu1977
senior tag

Nekem ilyen van.
[link]

(#707) espi38 válasza baandii (#704) üzenetére


espi38
őstag

Sajnos azzal se megy, ha ez neked fontos akkor egyenlőre ne vedd meg a típust mert csak bosszankodas vagy eladás lesz a vége. Amúgy a telefon nagyon jó minden téren de ez a bug engem is idegesített.

(#708) baandii válasza espi38 (#707) üzenetére


baandii
senior tag

értem, fontos lenne az értesítések megjelenítése úgyhogy akkor még kivárok...majd érdeklődök 1-2 hónap múlva hátha változott vmi...

(#709) balu1977 válasza espi38 (#707) üzenetére


balu1977
senior tag

Miért nem? Nem tudod beallitani? Működik rendesen.

(#710) espi38 válasza balu1977 (#709) üzenetére


espi38
őstag

Hát nekem nem ment, bármit állítottam rajta semmi, azt csinalt amit akar.
Pl. beállítottam, hogy nem jelenjen meg értesítés lezárt képernyőn vagy ne elessze a kijelzőt,hiába továbbra is működött.
Remélhetőleg javítják ezt a dolgot, mert sok ember kedvét veszik el a vásárlástól vagy éppen a vétel után eladja ez miatt.
Nem is értem miért nem történt már meg ez a javítás eddig

[ Szerkesztve ]

(#711) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Szombat óta én is ezt a telefont nyúzom. Egy Galaxy A5 2017-et váltott, és már elég jól összebarátkoztunk, de azért van egy dolog, amire eddig nem találtam megoldást. Van egy ébresztő óra appom (Timely), ami az A5-ön tudott úgy működni, hogy a lezárt képernyő ellenére is megjelent az ébresztéskor az app felülete, így le lehetett nyomni ébredés után. Itt erre még nem találtam megoldást, és a reggeli kóma idején elég macerás először ujjlenyomattal kinyitni a telefont, majd úgy lenyomni az ébresztőt. Van esetleg valakinek ötlete a megoldásra? Köszi.

(#712) Kobe válasza Bukoba (#711) üzenetére


Kobe
veterán

Nem ertem mire gondolsz pontosan, de a gyari ora alkalmazassal nem kell semmi ilyesmit szenvedni, de ez mar regota igy van a miui telokon
Nem kell ujjlenyomatozni vsgy semmi, ha ebreszt, bekapcsol a kijelzo, kijelzon vegighuzva leallitod, kozepen rakoppintva pedig szundi modba megy 10 percre

(#713) Bukoba válasza Kobe (#712) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi, erre gondoltam, csak nem a gyárival, hanem a Timely-val. Ha nem találok megoldást, akkor marad a gyári. Köszi a tippet.

(#714) espista válasza Bukoba (#713) üzenetére


espista
senior tag

Engedélyezni kell a záróképernyőn való megjelenés és valami alkalmazások feletti megjelenítést. Asszem...

Romani ite domum!

(#715) Bukoba válasza espista (#714) üzenetére


Bukoba
tag

Köszi, megpróbálom megtalálni a beállítást. Update: meg is találtam, és működik. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#716) espi38


espi38
őstag

Azért mert kék színű ennyiért el lehet adni???
[link]
:Y

[ Szerkesztve ]

(#717) PowerBuldog válasza espi38 (#716) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nyilván hiány cikk és terelik az embert a többi szín felé.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#718) grafnet válasza espi38 (#716) üzenetére


grafnet
veterán

Árulni bármennyiért lehet, eladni nem biztos!
100e-nél többet nem adnék érte.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#719) espi38


espi38
őstag

Én még annyit se adnék érte 100 ezerért ott a meizu 16th szoftveres bugok nélkül.
Hardverről meg ne is beszéljünk megeszi reggelire nem hogy ebédre:)
Azért mert kék szinű valami azért nem ad az ember ennyivel többet még ha 128GB lenne akkor azt mondom rendben.
Az Alza nagyon sokszor túlárazzza a készülékeit-nem tudom ki vesz tőle telefont ennyiért?

(#720) grafnet válasza espi38 (#719) üzenetére


grafnet
veterán

Lehet, hogy a Meizu szimpatikusabb! DE...!

0 - nulla - a sw-es követés!
Kollégámnak vettem, aki ~50 éves, 70 %-ban magyar csak! Hivatalos helyről, forgalmazótól lett véve! 1 db frissítés jött rá egy év alatt, de azzal mást javítottak, nem a nyelvet.
Szóval részemről erősen korlátos a javaslata a Meizunak!

(OFF pipát használd.)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#721) Atomgeszi válasza grafnet (#720) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Meizu eleve nem kínál annyi lehetőséget rendszerszinten, mint a MIUI. Kevésbé kiforrott.

[ Szerkesztve ]

(#722) Atomgeszi válasza espi38 (#719) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem add el a SE-t. :U

(#723) mdraco válasza espi38 (#719) üzenetére


mdraco
őstag

Nem kötekedésképp, de miért nem Meizu-ra esett a választás? :) Azért kérdem mert annak idején én is kinéztem de sw support miatt elvetettem.

(#724) espi38


espi38
őstag

Éppen az sw frissités hiánya miatt nem vettem meizut:(
Az SEt már eladtam,kapkodnak érte mintha ajándék lenne.
De úgy néz ki a Huaweinak annyi
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#725) rvgy75 válasza espi38 (#719) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Meizuban nfc sincs

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#726) espi38 válasza rvgy75 (#725) üzenetére


espi38
őstag

Tudom soha nem is használtam:)
De most már huaweit se veszek :(

(#727) s4tch válasza Atomgeszi (#721) üzenetére


s4tch
veterán

Nevezzük inkább letisztultabbnak.

(#728) sxxorp válasza espi38 (#719) üzenetére


sxxorp
őstag

Irreleváns felelőtlen ajánlgatás, nem gerincesen felvállaltan, de teljesen visszahúzódtak a nemzetközi piacról, nincs támogatás, köszönjük Emese: [link] (Valóban letisztult ROM, ők is úgy látják, hogy csak elrontani lehet, hozzá sem érnek többet :D)
Max fércelhetsz belőle egy használható valamit, de az jelentős értékcsökkenést jelent egy hivatalosan 2 éves garanciával támogatott készülékhez képest, idővel nemhogy reggelinek, de nasinak is kevés lesz. Megveszed? Vagy csak más fütykösével akarod kezelgetni a csalánt? Ideje lenne megtanulni az OFF használatát is.

[ Szerkesztve ]

(#729) espi38 válasza sxxorp (#728) üzenetére


espi38
őstag

Én itt jól érzem magam köszönöm:)

(#730) Addel válasza espi38 (#726) üzenetére


Addel
senior tag

Én imádom az nfc-t, mióta megvan a mi9se csak telefonnal fizettek. :D

(#731) espi38 válasza Addel (#730) üzenetére


espi38
őstag

Sokan mondták már hogy jó dolog még nem próbáltam.
Egyenlőre most nincs is se a birtokomban, de lehet ez lesz a végzetes választásom.

(#732) Noukoum válasza Addel (#730) üzenetére


Noukoum
veterán

De neki nincs szüksége rá, ergo senkinek nincs szüksége rá:))

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#733) sxxorp válasza espi38 (#729) üzenetére


sxxorp
őstag

Mi is 'örülünk' neked, fals negatív dolgok beböfögésével, hülyeségek félrevezető ajánlgatásával, és az arra való képtelenséggel, hogy lényegtelen mondanivalód OFF-ba tedd :D

(#734) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

AOD miért kapcsol ki vajon kb egy óra tétlenség után?

Jól tévedek, hogy nincs értesítési led?

(#735) espi38 válasza sxxorp (#733) üzenetére


espi38
őstag

Hát ez a beszólásod se volt túl érdekfeszitő tartalmú, én legalább telefonnal kapcsolatos dolgokat írok és nem "böfögők"
más mondanivalójába!
De azért maradok ha tetszik ha nem
Ezt én is tapasztaltam, hogy kikapcsol, de nem tudtam mit kezdeni vele 😂

[ Szerkesztve ]

(#736) Bukoba válasza espi38 (#735) üzenetére


Bukoba
tag

Ugyan ez a helyzet nálam is. Éjszaka vettem észre, hogy nem megy az AOD.

(#737) espi38 válasza Bukoba (#736) üzenetére


espi38
őstag

Én ezt az alternatív always amoled appal is tapasztaltam, nem tudom mit lehetne vele csinálni, azért ez az értesítés visszajelzés fontos elem egy telefonnál.

[ Szerkesztve ]

(#738) balu1977


balu1977
senior tag

Ha nincs értesítés és mozgás egy idő után kikapcsol.

(#739) Atomgeszi válasza balu1977 (#738) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fényt is érzékeli, ha felkapcsolod az éjjeli lámpát visszajön.

(#740) norbertvizi


norbertvizi
csendes tag

Urak! Bekapcsolt kijelzőnél érkező bejövő hívás névjegye(ne adj'isten né jegyfotója) nem "írja felül" az épp látható tartalmat? Csak a számot írja ki pedig a hívó névjegyéhez fotó is van rendelve.(még akkor is jó volna ha a nejemről van szó :D ) Vénségemre gyengül a szemem és egy bazi nagy kép híváskor megkönnyítené a sorsomat. Nem lehet ezt beállítani valahogy?

(#741) vegyszer válasza norbertvizi (#740) üzenetére


vegyszer
addikt

Rendeld a képet a mi fiókban lévő kontakthoz, lehet, hogy ez segít. De inkább tipp

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#742) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nem valami takarékossági opció? Ha koppintásra aktiválja magát akkor talán.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#743) sxxorp válasza espi38 (#735) üzenetére


sxxorp
őstag

Na, végre valamiben egyetértünk: hogy lett volna érdekfeszítő, mikor rólad volt szó?! :DDD
Még mindig nem tiszta: van amikor "telefonnal kapcsolatos dolgokat" írsz, de ez egy konkrét telefon az Mi9SE topikja, egyéb okosságaid tedd már OFF-ba! (tudod mi az?).
Köszönjük ismét az értékes megoldást: "nem tudtam mit kezdeni vele". Maradj csak, nélküled nem tudom mihez kezdenénk ;]

(#744) sxxorp


sxxorp
őstag

Skacok nem feltétlenül lesz látványos, de tesztelek egy XDA-ról ellesett SIM beállítást: LTE/WMCDA a default LTE/TD-SCDMA/UMTS helyett (a középső elvileg nincs Európában, ezért keresése növelheti a készenléti fogyasztást):
Settings/About phone/ érintsd 4-szer Internal storage-t, majd az általad használt SIM-nél (1/2) állítsd át LTE/WMCDA-re.
Úgy tudom reboot után visszaáll, újra kell állítani. Ha valaki csatlakozik, szóljon.

(#745) norbertvizi válasza vegyszer (#741) üzenetére


norbertvizi
csendes tag

Kösz a tippet de nem segített rajta. Lehet, hogy ez egy bug...

(#746) vegyszer válasza norbertvizi (#745) üzenetére


vegyszer
addikt

Én még mindig nem tudom, hogy miért van az, hogy az egyik hívó teljes képernyőn jelenik meg, a másik meg karikában közepén.
Azon kívül, hogy kontakt diszkriminatív, és mindig ugyanazok jelennekeg ugyanúgy, nem tudom az okát

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#747) Atomgeszi válasza vegyszer (#746) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az egyik valószínűleg hozott névjegy(mi cloudból helyreállítva pl.), a másikat pedig azóta rendelted hozzá a névjegyeknél, a telefonszám fölött a nagy négyzetre kattintva.

(#748) mjani1172 válasza grafnet (#720) üzenetére


mjani1172
addikt

espi38
senior tag 2019-02-12 10:37:13
Ennyire nem foglalkoznak a vásárlóikkal nem semmi
Pedig ha jól tudom belőlünk élnek-miért terjeszkednek erre fele ha nem akarnak foglalkozni velünk-maradjanak akkor kínába és ott árulják a készülékeiket-ezek után nem csodálkozom,hogy nem fogynak a készülékeik
Elképzelhető,hogy akkor ezért csökkentette a gyártó a 16Th mert nem fogynak a telok.

(#749) espi38 válasza mjani1172 (#748) üzenetére


espi38
őstag

"Senior tag nem tudom mit jelent és igen látom,hogy nem régen regisztrált:)"
Más!
Annyira nem csökkenettték az árát csak az eustocknál olsó nálunk olyan áron adják ami helyett más ismert készüléket vesz a nép.
Igen nem sok sw támogatottsága van a tipusnak több mint fél éve jelent meg és nem rég kapta meg 04.30.utolsó frissitést de még ez sem 9.0.
Bár nincsen semmi bug benne hibátlanul teszi a dolgát-sokan azért se veszik meg mert ismeretlen nálunk ez a márka mint "MEIZU"
De ez nem ez a topic nehogy letámadjon valaki és OFFra int:)

(#750) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

beléptem a klubba :), Redmi not 5-öt vált. Akksiban gyengébb, amúgy nagyon bejön...
Sikerült nyitnom, eu dev-et próbálom rárakni, írok, hogy milyen ha sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.