Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) djoei válasza alexandrosz (#499) üzenetére


djoei
tag

Sziasztok.
eustock-on 79000fta 64bg,ha valaki vállalkozó.

(#502) da. válasza CoolBoy323 (#500) üzenetére


da.
tag

Melyik gcam kell Mi9 SE-hez?
Frissül az app, ha frissítenek, vagy le kell szedni mindig újabb APK-t vhonnan?

köszi

(#503) gjoe válasza djoei (#501) üzenetére


gjoe
őstag

xiaomi.hu meg 78.661+áfa lurdyban

(#504) gabrielarky válasza balu1977 (#476) üzenetére


gabrielarky
tag

Köszönöm az infót. Benéztem, azt hittem valami theme pakk :)

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

(#505) CoolBoy323 válasza da. (#502) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem tudom egyelőre melyik megy rajta.
De nem frissül magától az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#506) surgyi


surgyi
senior tag

Üdv! Azokhoz szólnék, akiknek van,vagy látták élőben a készüléket. :) Sokkal szebb a kék a fekete színűnél?? Mert a neten böngészve a boltokat,vagy nincs kék színű,vagy feláras a feketéhez képest. Próbálom meggyőzni magam,hogy jó lenne az feketében is, kép alapján az előlapon nem úgy tűnik fel a hátlap kerete,meg a kamera lencse szigete is jobban beolvad hátul... :B
Mi a véleményetek?

(#507) espi38 válasza surgyi (#506) üzenetére


espi38
őstag

Ha tokban tartod nem látod a hátulját, ergo teljesen mindegy milyen színű a készülék 😀
A Lurdyban egy árban van a kék és a fekete ez csak lehúzás a GSM boltok részéről hogy drágábban adja a kéket.

(#509) Addel válasza surgyi (#506) üzenetére


Addel
senior tag

Nekem nem releváns a színe, de nem tudok véleményt mondani, mert nem volt kék a kezemben, bementem a Mistore-ba, kértem egy feketét, kifizettem és eljöttem. Amúgy olyan színű tokot teszel rá amilyet akarsz. :F

(#513) espista válasza surgyi (#506) üzenetére


espista
senior tag

Én láttam élőben mindkét színt. Nekem nem tetszett a kék

Romani ite domum!

(#514) espi38 válasza surgyi (#512) üzenetére


espi38
őstag

Nem egyezik sajna.
Alzahoz kell bevinni ha gond lenne vele, aztán ők is valószínűleg a Xiaomi hoz küldik de ezt nem tudni

(#515) surgyi válasza espi38 (#514) üzenetére


surgyi
senior tag

Értelek, köszönöm! Akkor még türtőztetem magam,s megvárom amíg lesz a Xiaomi-nál is 128GB-os verzió. Még ha nem is használnám ki a háttértár méretét...
Megtetszett nagyon a kicsike,igaz még élőben nem volt alkalmam megtapicskolni (sajna Bp messze van,felénk meg még nem kapni).

(#516) sxxorp válasza surgyi (#506) üzenetére


sxxorp
őstag

Csavarjunk rajta: "További jó hír, hogy a hét második felétől már a Xiaomi Mi 9 SE lila színben is kapható lesz" ;] [link]

(#518) djoei


djoei
tag

Sziasztok pocophone,samsung a50 után tervezem venni valakinek van összehasonlítási alapja?kamera aksi érdekelne?köszönöm

(#520) surgyi válasza sxxorp (#516) üzenetére


surgyi
senior tag

A lila tuti nem játszik! :DD
xiaomi41 - jogos,a tok "mindent visz"! :))

(#522) ch.lac válasza xiaomi41 (#521) üzenetére


ch.lac
tag

Lekopogom, eddig még semmi ilyesmi nem történt velem. Most LG G6-ot használok tok, fólia és üveg nélkül. A hátlapján van egy két hajszálkarc, de a kijelzője makulátlan.

(#523) #22743424 válasza xiaomi41 (#517) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem te is tudod, hogy vannak átlátszó és perforált tokok is, amiben látszik a színe.

(#526) Gusztáv válasza defygaben77 (#483) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ennyit az A50 sem tud. Max másfél óra telefonálás BT headsettel (amikor épp nem dobja el), netezés wifin, összesen 2 óra SOT és 43%-on van az akku. Semmivel nem jobb mint a Mi 8-am.

Laci

(#527) defygaben77 válasza Gusztáv (#526) üzenetére


defygaben77
tag

Ja igen, az még kimaradt, hogy a telefonálás Bluetooth headsettel megy... Így az is, a wifi is folyamatosan be van kapcsolva. De, mint írtam, az 1 éves Redmi 5 plusom lazán bírja. Azért az A50 a 4000-es akkuval csak tud valami hasonlót ( bár a Exynos procik fogyasztását nem ismerem, azt tudom, a Snapi jó ilyen téren, viszont az Amoled kisebb fogyasztású az IPS-nél, ha jól tudom)!
Próbáltad az A50-et?

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#530) Sz4bolcs


Sz4bolcs
senior tag

Sziasztok! 2 hete használom a MI9 SE-t. Egy Iphone SE-t váltott. Másfél hétig tok nélkül használtam, úgy voltam vele, ha már ilyen szép ez a teló, nem akarok rá tokot, teszek rá egy fóliát, és egy kameravédőt, és boldog leszek vele. Na ez ki is tartott kemény másfél hétig,. de a full üvegnek úgy irritált a csúszóssága, hogy pár napja rápattintottam a gyári tokot, meg ma egy ali-s kameravédő keretet. A gyári tok mellé simán befér a kamera keret.:) Amég nem jönnek meg a rendelt tokok, addig egész használható ez a kombó.
Amúgy első Xiaomi telóm, stock driodos telót használtam iphone előtt, és ahhoz képest nem látok sok különbséget, tetszik a Miui. A kidolgozatlan aod, és értesítő sávot leszámítva egy szó panaszom nincs erre a telefonra.

(#531) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Sziasztok.

Ma lettem gazdagabb egy MI9 SE-vel. Szép és jó meg tetszik, viszont az always on display (környezeti kijelző)-vel gondom van. Hiába van bekapcsolva, egy darabig látszódott de most már csak a sötét kijelző van, nincs se kép se óra se semmi. Próbáltam újraindítani a készüléket, másik stílust választani, bezárni minden futó alkalmazást. Egyik sem segített. Mi lehet az amit elrontottam? A legfrissebb MIUI van rajta.

Köszönöm előre is.

(#532) Sz4bolcs válasza Scarletiel (#531) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Nincs bekapcsolva az időszakhoz kötése?

(#533) Scarletiel válasza Sz4bolcs (#532) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem állítottam neki ütemezést. A Mindig bekapcsolva rész van bekapcsolva. Egyik pillanatról a másikra gondolt egyet és nem mutatta többé.

(#534) surgyi


surgyi
senior tag

Néztétek már fotókat, videókat mekkora helyet foglalnak? Tudom függ felbontástól, videó hosszától, stb. Kérdes amiatt érdekes,mennyire lehet megpakolni média anyaggal a készülék ~51GB szabad tárhelyét? (Tudom le lehet menteni róla) :K

(#535) Sz4bolcs válasza surgyi (#534) üzenetére


Sz4bolcs
senior tag

Nem szoktam nézegetni, mert nekem az 50 gb is életem végéig elég lenne, ehhez képest ezen még van 92 gb szabad helyem, miután minden elmúlt 2 évben készült videóm/képem és az appokat felpakoltam. Mobilos zenehallgatásról meg az ios hathatós közreműködésével leszoktam, amiért nagyon hálás vagyok az apple-nek...

(#536) da. válasza surgyi (#534) üzenetére


da.
tag

Nalam 12-13Mb-osak a 4000x3000px fotok.

(#537) PowerBuldog válasza da. (#536) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az a 12MP :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#538) Tewe013 válasza da. (#536) üzenetére


Tewe013
őstag

8000x6000-es képek szintén akörül vannak.

(#539) Icetee válasza xiaomi41 (#528) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nekem már több mint 2 éve teljesít a Mi6-os készülék :)
Mai napig szuper gyors, akkuja jól bírja, nagyon elégedett vagyok. Előtte Samsungos voltam, abból is az S széria. S3, S4... S7 ott álltam meg. Azok kb 1 évre vannak tervezve, utána véletlen lelassulnak és az akku is hirtelen gyorsabban merül amikor jön az újabb modell :) Micsoda véletlenek.

Egyedül a kamerával nem voltam teljesen megelégedve az S7 után, de most már elég szépen feljött a Xiaomi. Eléggé elgondolkodtam a Mi 9-es. De sajnálnám lecserélni a mostanit, mert tényleg szuper jól bírja :)

[ Szerkesztve ]

(#540) Tewe013


Tewe013
őstag

Valaki megtudná nekem nézni, h a fejlesztői beállításokban a "Legkeskenyebb szélesség" opciónál hány dp az eredeti érték? Előre is köszi :R

(#541) sxxorp válasza Tewe013 (#540) üzenetére


sxxorp
őstag

nekem 360

(#542) szanozs


szanozs
aktív tag

A telefonomon be van kapcsolva az automata fényerő. Ez nappal jól működik (zárt helyiség-kültér napfény). De este vagy sötétbe annyira leveszi a fényerőt, hogy szinte alig látok valamit. A csúszkán kell feljebb állítanom a fényerőséget, hogy lássak is valamit. Mit kell beállítani, hogy ne vegye le teljesen a fényerőt?

[ Szerkesztve ]

(#543) Marc864 válasza szanozs (#542) üzenetére


Marc864
tag

manuálisan kell beállítani ha túl fényes :U

[ Szerkesztve ]

(#544) PowerBuldog válasza Marc864 (#543) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mármint ha túl sötét :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#545) szanozs válasza PowerBuldog (#544) üzenetére


szanozs
aktív tag

Na de minden este? Vagy ezt hol tudom manuálisan beállítani? Ezt azért nem hinném, pedig most így működik nekem. Volt olyan, hogy annyira sötét lett, hogy a csúszkát is alig láttam.

(#546) Marc864 válasza PowerBuldog (#544) üzenetére


Marc864
tag

Úgy értettem igen :D

#545 szanozs - kapcsold ki az automatikus fényerő állítást és manuálisan állítsd addig, amíg nem javítják a "túlsötétedést"

[ Szerkesztve ]

(#547) grafnet válasza szanozs (#542) üzenetére


grafnet
veterán

Ez mostanában a Xiaominak a sajátja: indokolatlanul sötétebbre veszi a fényerő.
Az EU ROM-ban javítva van, de a Global ROM-ban is javítják hamarosan.
Nekem egyébként pont fordítva van: az alapértéket lejjebb húzom, mert túl világos.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#548) Gusztáv válasza defygaben77 (#527) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, most épp azzal szenvedek. Amit írtam az a tegnapi akku állás volt. Az A50 fóruma elég érdekes lett, ha valaki fel mer hozni valami problémát, akkor egyből a nyakának ugranak. Meg mertem írni, hogy fos a kamera, mert mindent szarrá tömörít. Erre jött, hogy ennyi pénzért mit várok, meg minek nézegetem a rendszámokat (a példa fotón azon lehetett jól látni). Akkor raktam fel képet a gyerekek hétvégi meccséről, ahol 10m-ről nem felismerhetőek az arcok, erre jött a válasz, hogy lassan fókuszál, meg bemozdult (miközben a meccs elején a középvonalon állnak) :F . Nekem a BT kapcsolat sincs rendben, folyamatosan megszakad, akár hívás közben is. Már három Plantronics headsettel próbáltam, mindegyikkel csinálja.
Az ujjlenyomat olvasó is dög lassú, erre a válasz, hogy vedd fel többször egy ujjadat, meg ne nyomd annyir stb. A keret és a hátlap találkozásánál akkora hézag van, hogy olyan mintah sorlyás lenne.
Meg olyan helyek tud megakadni, hogy csak pislogok (pl BT zenehallgatás közben, Deezer, megakad a zene a képernyő feloldásakor).
Nem igazán értem miért vannak elájulva ettől a telefontól, a kijelző tényleg szuper, meg a One UI kezdőképernyője is jópofa, de én a lapozgatós ikonoktól idegbajt kapok. Ha enyém maradna a telefon, menne rá a Microsoft launcher, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#549) grafnet válasza Gusztáv (#548) üzenetére


grafnet
veterán

Ezt melyik telefonról írod?
Samu vagy Xiaomi?
Ha Samu, akkor tedd OFF-ba, mert megkeversz vele mindenkit.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#550) Atomgeszi válasza grafnet (#549) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Samuról írja.

Ott van one UI

Plusz :"Az A50 fóruma elég érdekes lett, ha valaki fel mer hozni valami problémát, akkor egyből a nyakának ugranak. Meg mertem írni, "
Ez azért elég egyértelmű

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.