Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) hirdeto válasza wappl (#300) üzenetére


hirdeto
tag

Nekem is ugyan ez. Érdekes. Ahogy néztem másnak is elég hektikus ez az AOD dolog, ki próbálom hogy ha felemeled akkor kapcsolja be a kijelzőt, hogy azzal előrébb leszek e az értesítésekkel. Csak így jobban merül majd.

(#302) hirdeto válasza BB0401 (#298) üzenetére


hirdeto
tag

Nekem nincsenek sehol, igaz kikapcsoltam mindenhol ahol ki lehetett.

(#303) BB0401 válasza hirdeto (#302) üzenetére


BB0401
aktív tag

Köszi a választ.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#304) espi38 válasza BB0401 (#298) üzenetére


espi38
őstag

Pl. letoltottem valamit és ott jelent meg egy reklám, letiltottam azóta nem ugrik fel

(#305) DJGABI válasza grafnet (#299) üzenetére


DJGABI
addikt

Fent írtam a hidden settings appot az fixen működik

Esetleg adb-ből [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#306) sxxorp válasza BB0401 (#298) üzenetére


sxxorp
őstag

2 Xiaomi telefonom van eddig, reklámot soha nem láttam, esetleg a Cleaner-ben volt ilyesmi jellegű megmozdulás.

Üvegfólia: ha valaki nem akar várni a rendeléssel (vagy addig, míg megjön) a Soroksári úti Tesco-ban lévő mobilboltban vettem 2000Ft-ért felrakással együtt, jövő héten tokjai is lesznek. Icipicit rövid, pár századmilliméter sávban nem fekszik tökéletesen végig 2 oldalt, de a párom A40-én is pont ilyen, összességében teljesen elfogadható.

Még úgyis egész jó volt az üzemidő, hogy rájöttem, hogy valami szinte végig ébren tartja a telefont. Próbáltam beüzemelni a jó öreg Wakelock Detector-t, és örömmel láttam, hogy már meg root nélkül is kisebb módosítással (az általuk vázolt út nem jött össze, de adb-n keresztül egy Google Play komment segítségével igen), de mire elkezdtem vizsgálni, megszűnt az ébren tartás, még jobb a passzív üzemidőm.

[ Szerkesztve ]

(#307) hirdeto


hirdeto
tag

Erre [link] kiváncsi leszek. Még soha sem sikerült normális képet csinálnom a Holdról, vagy szögletes lett vagy túl fényes :D

(#308) mjani1172 válasza grafnet (#287) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez új nekem,és sajnos nem jó hír. :(
Mióta van ez?

[ Szerkesztve ]

(#309) grafnet válasza mjani1172 (#308) üzenetére


grafnet
veterán

Ez mindenkinek új!
A májustól hivatalos úton, gyári jótállással értékesített készülékekre 24 hónap a jótállás, ennek "hozománya" a BL állapota! :O
A nem hivatalos úton, nem gyári jótállással: ezt a boltja válogatja. (De, ők meg állítólag nem kapnak alkatrészeket...)

[ Szerkesztve ]

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#310) Balázs Z.


Balázs Z.
tag

Elolvasva a topikot, azért kíváncsi vagyok, mit ért a világban zajló folyamatokból az, aki szerint a (nem mellesleg az állam által pénzelt) kínai cégek nem másolnak/lopnak szemérmetlenül technológiát és designt... :W :U

(#311) trebrona válasza grafnet (#309) üzenetére


trebrona
nagyúr

Aki meg tudja oldani a bootloader nyitását és recovery-, ill. romcserét, annak nem okoz gondot a telefon gyári állapotba történő visszaállítása sem. Akinek igen, az nyilván ne nyúljon hozzá!

-------------------------

A telefon a 100k áron igen korrekt lett.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#312) Golyo69


Golyo69
senior tag

Csatlakoztam én is egy SE-vel.
Note7-rol jöttem, ami eladó lesz a mai nap folyamán csak költözzek át.
Akksirol még nem tudok mit mondani tegnap este óta hasznalom.
Eddig tetszik.
Az ujjlenyomat olvasó pazar így a kijelzo alatt. Az anyaghasznalat nagyon jó.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#313) Thom!


Thom!
veterán

1-2 frissítés után mire kigyomlálják a hibákat addigra tényleg jó teló lesz...
Nekem fontos a kamera, a nagylátószög és a telefoto lencse bőven fejlesztésre szorul, nyilán az árért nem rossz, de van benne potenciál.

Habár én stock droid párti vagyok, nekem inkább Mi A széria jönne be, majd meglátjuk nyár végén mi a felhozatal.

(#314) sxxorp válasza trebrona (#311) üzenetére


sxxorp
őstag

Kérdés, hogy ezeket monitorozzák-e mostantól... A másik, hogy 100%-os TWRP-t még nem láttam, igaz múlt héten néztem csak.
Engem kicsit sokkolt az ár, 5-10e-rel magasabbat vártam a kínai árak alapján...

(#315) Mr. Wolf


Mr. Wolf
csendes tag

Még csak tegnap laktam be a telefont, egyelőre tetszik, de az értesítések hiánya engem is kiborít és az ujjlenyomat olvasó sem hasít (legalábbis az Mi A1-hez képest).

Kicsit aggódok a hátsó kamera üveg épsége miatt. Szerintetek érdemes rá venni védő fóliát, s ha igen, hol lehet itthon kapni használhatót?

Ez milyen lehet?

https://www.notebook-alkatresz.hu/temp-glass006247-xiaomi-mi-9-se-hatso-kamera-vedo-folia-tempered-glass-edzett-uveg-p1484934

(#316) androgay válasza Noukoum (#183) üzenetére


androgay
kezdő

Nem készítettem print screent, de a xiaomishop.hu-n 120-at írtak. Amikor a kommentet bátorkodtam elkövetni. Na mindegy. Továbbra is kitartok amellett, hogy ha 100, és akár 130-ért is, de van P20, inkább utóbbi (100 és 130 között az a 30 ezres nem ugyanaz mint pl 40 és 70 között). Amúgy p30 lite sem rossz, de igen, pont azért nem játszik így a50/mi9se sem, mert +10-30 ezerért tavalyi, de azért mindenben erősebb csúcstelók vannak. De ha az árat szigorúan vesszük, Mate 20 Lite már 100 alatt van...

(#317) INGJOKE válasza androgay (#316) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ő ezt most nem igazán értem. 30.000 az 30.000 mindegy hogy mennyiről mennyire emelkedik. Neked 100.000 ft-od van telefonra akkor +30.000 pont annyira fáj, mintha 50.000 lenne és 80.000 a telefon. Viszonyítva az alapárhoz természetesen százalékban több, de nem százalékot fizetsz, hanem az árát.

(#318) trebrona válasza sxxorp (#314) üzenetére


trebrona
nagyúr

MiuiItalia gyártott már hozzá: [link]
Hány százalékos, azt nem tudom. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#319) DJGABI válasza androgay (#316) üzenetére


DJGABI
addikt

ha az árat szigorúan vesszük Note 7 már 70 alatt van. teljesítményben kb ugyanaz mint a Mate 20-ad. mindkettő tepsi, 9 se-vel össze se lehet hasonlítani. ja és az összes említett hávájnak baromi nagy a noccsa... :U

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#320) grafnet válasza trebrona (#311) üzenetére


grafnet
veterán

Nem is ezzel van a gond, mert ezt valóban meglehet csinálni.
De a BL nyitás kínai szerver nélkül nem működik. Tehát nyoma van a nyitásnak!
Ezt addig érdemes tisztázni, míg az első nyitás miatt nem ugrik a garancia!

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#321) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Teljesen jó sztem az akku idö. 1 napja és 5 orája megy most van 23%-n. 5 és félóra kijelző idő

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#322) Atomgeszi válasza androgay (#316) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De miért a xiaomishoppal jössz, amikor a teljesen hivatalos xiaomi.hu-n(az előzővel ellentétben), 99k a készülék 2 év garanciával??

100 és 130 között nem ugyanannyi a különbség, mint 40 és 70 között? ja, ennyi erővel mindig lehet feljebb menni árban. :U

Rendben, látjuk. Huawei fan vagy. Nyugodt használd a Huawei-ed, megértjük, nagyon jó készülékeik vannak. Elmondtad az érveid (100 - 130 között nem ugyanannyi a különbség, mint 40 és 70 között), most már mindenki nyugodt szívvel választja a számára megfelelő készüléket. :U

(#323) Vazil


Vazil
tag

Sziasztok! Szerintetek érdemes s8-ról erre váltani?

(#324) Noukoum válasza Vazil (#323) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#325) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy gyakorlati kérdés, úgy látom jelenleg jobban pörögtök, mint az MI 9-ek: bank, PayPal, jelszó tároló stb. appok esetén ha kéri a teló az ujjlenyomatos feloldást, akkor az ugyanúgy működik, mintha csak a kijelzőt oldanátok fel? Gondolom ilyenkor a kijelző azon része az ujjlenyomatot várja, és így nem érzékeli normál tapicskolásnak az ujjbegyet?

"nincs rá lezsóidő"

(#326) zzz03


zzz03
őstag

paran panaszkodnak aod-ra. whatsapp, viber, gmail, sms, nemfogadott hivas ezeket ki jelzi rendesen? :F

(#327) Atomgeszi válasza petipetya (#325) üzenetére


Atomgeszi
veterán


Megjelenik az ikon, ranyomsz és hitelesíti. Ha erre gondoltál

(#328) Atomgeszi válasza zzz03 (#326) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Messenger, gsm hívás, sms, gmail fixen megjelenik.

(#329) petipetya válasza Atomgeszi (#327) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan erre gondoltam, köszi :R

"nincs rá lezsóidő"

(#330) zzz03 válasza Atomgeszi (#328) üzenetére


zzz03
őstag

whatsapp ? nem hasznalod? mert az elegge fontos lenne. note 5prot valtanek mi9se-re de whatsapp nem ertesites miatt bukhat a dolog amig nem javitjak. :(

(#331) pusszycat válasza Vazil (#323) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ha már unod a banánt. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#332) Vazil válasza pusszycat (#331) üzenetére


Vazil
tag

Ezaz. 2 éve megvan lassan...

(#333) hroberto válasza Vazil (#323) üzenetére


hroberto
addikt

Szerintem igen. Az S8 már nem mai darab. Ez kb. mindenben jobb szvsz.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#335) Noukoum válasza Vazil (#332) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor inkább mi 9, de igazából ott az s10

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#336) rvgy75 válasza Atomgeszi (#328) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Úgy érted ha üzenet jön mutatja az állapotsoron és ott is marad az ikon? Mert nekem csak felvillan.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#337) trebrona válasza hroberto (#333) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért ne túlozzunk, kezeljünk mindent a maga helyén!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#338) hirdeto válasza zzz03 (#330) üzenetére


hirdeto
tag

WhatsApp is megjelenik. De elég hektikus, nem jöttem rá még hogy mitől függ. Nekem pl a nem fogadott hívás nem jelent meg.

(#339) hirdeto válasza Vazil (#323) üzenetére


hirdeto
tag

S8-rol váltottam erre. Igazából meguntam azért. Szerintem a kamera jobb, a rendszert meg lehet szeretni vagy nem szeretni. A lekerekített kijelző szél nem hiányzik. De inkább vedd kézbe mielőtt döntést hozol.

(#340) espi38


espi38
őstag

Nálam a Gmail és a messenger jelent meg semmi más.
Ráadásul az általában a bal felső sarokban lévő értesítés sincs meg max időnként felvillanó ha csinálsz valamit a telefonon.
Egyedül ha az értesítő panelt lehuzzod akkor jelenik meg az összes addigi értesítés 😂

(#341) Atomgeszi válasza rvgy75 (#336) üzenetére


Atomgeszi
veterán

AOD-ról van szó.

Az eltűnő értesítésekre a Notch miui alkalmazást szedd le Playből.

Whatsappot nem használok.

Egyébiránt BIP lóg a kezemen, szóval értesítésekről sem maradok le.

(#342) devpernull


devpernull
tag

A [Notch notification for miui] appal tartósan megmaradnak az óra mellett az értesítések, bár feloldáskor néha duplán jelennek meg. Szerintem 160/35/50-el jól néz ki. A gyári AOD kb. semmit sem ér, csak a gyári appok értesítései jelennek meg rajta és egyáltalán nem lehet paraméterezni. Az [Always on amoled] ezt orvosolja, azzal már egész használható, meg is vettem. Ezen minden értesítés megjelenik, tud villogtatni is pontot, ki lehet kapcsolni órát, dátumot, akkut, így csak akkor használ kijelzőt, ha jött valami. Hátrány: dupla kopp és ujjlenyomat.

(#343) espi38 válasza devpernull (#342) üzenetére


espi38
őstag

Igen valóban jó ez az app amit írtál, A40 is tökéletesen működött.
Dupla koppal tudtam éleszteni a kijelzőt, bekapcsoló gombbal nem.
Szerintem is ezt kell használni míg nem lesz megoldás a gyári AODre

(#344) hroberto válasza trebrona (#337) üzenetére


hroberto
addikt

Nem érzem túlzásnak, ráadásul volt is S8-am. Manapság már eljárt felette az idő...

Noukoum: az s10 kb. duplája árban az Mi 9-nek... :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#345) Nimda válasza hroberto (#344) üzenetére


Nimda
addikt

Az S8 felett eljárt az idő?? Nekem S7-em (is) van napi használatban és egyáltalán nem érzem, hogy váltanom kellene.

[ Szerkesztve ]

(#346) Kotacsi


Kotacsi
újonc

Sziasztok
a Mi9 vagy Mi9SE-ben benne van a MirrorLink?
a menüben nem találtam még utalást sem rá

(#347) dikan válasza Kotacsi (#346) üzenetére


dikan
tag

Beállításokban van egy ilyen... [kép]

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#348) dikan válasza zzz03 (#326) üzenetére


dikan
tag

Nekem eddig mindent jelzett rendesen. Hívás, sms, whatsapp, Messenger

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#349) zzz03 válasza dikan (#348) üzenetére


zzz03
őstag

oke. koszonom!

(#350) Kotacsi válasza dikan (#347) üzenetére


Kotacsi
újonc

köszönöm dikan, van esetleg tapasztalat hogy ez hogyan illeszkedik az autókban található MirrorLink-hez
szeretném a Waze-t kitenni a középkonzol kijelzőjére és ez a csatolófelület

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.