Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klitschko


Klitschko
tag

Nagyon ott van, de marad a MI8 :)

(#2) dragonfx


dragonfx
veterán

jo telo tényleg nagyon.
az se kicsi.és irtora csuszik ez miatt annak való aki ezt elfogadja.
a jack hiányzik mint mindig.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3) ttt1


ttt1
őstag

Mi6 méretében kellene nekem "csúcs" teló :) Mi9 Se-t néztem de abban meg az aksi is kisebb..

(#4) if_2007


if_2007
csendes tag

Volt egy MI8 telóm. Aztán 3-4 hét után esténként elkezdett stroboszkópként üzemelni. Vagy szoftver, vagy hardverhibája volt, de az a support, ami ennél a cégnél van az kritikán aluli.

Okozzon sok örömet a teló, de részemről soha többet ettől a cégtől.

(#5) gery2123


gery2123
őstag

Jó kis írás lett, nekem is A1 van és gondolkodom a váltáson, de a tiszta android is kell....
Az akku felett átcsúsztam, vagy arról nem is írtál hosszabban? A1-hez képest milyen az akku? Nekem egy 4-5 óra 24 órás használat mellett megvolt. Itt is elérhető? Vagy nem?

-- PSN_ID: GerY2123

(#6) Atomgeszi válasza gery2123 (#5) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem nem sikerült még lemerítenem, mert kocsiban is van 20W vezetéknélküli, illetve egy 20W töltő pad, és általában ezek közelében vagyok, szóval mindig töltöm.

Múltkor 64% körül volt 3 óra 20 perc SOT-om, automatikus fényerővel, BT, 2 SIM, Wifi , folyamat adatkapcsolat és AOD mellett.

"Xiaomi Mi 9 SE készüléket is, mely lényegében egy kisebb Mi 9, csak a hardver (legfőképpen SOC, Snapdragon 855 helyett 712) gyengébb. Akiknek nem fontos a jelenlegi legerősebb SOC, és vezeték nélküli töltés, azoknak egy kiváló választás lehet akár ez is."

Annyit azért megemlítenék, hogy a kicsiben ezen kívül nincs LED, kicsit gyengébb(48MPX maradt, de a széles és tele lencse kisebb felbontást képvisel) kamerát kapott, illetve nincs benne 4K 60 FPS videofelvétel, AI gomb sincs.

(#7) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Köszi a leírást és a beszámolót!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#8) Doki42


Doki42
őstag

Jó cikk, grat a telóhoz.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9) Zoia


Zoia
csendes tag

Üdv! Grat a telóhoz! A későbbiekben én is egy ilyen MI9-ben gondolkozom, ezért lenne egy kérdésem. Melegedéssel hogy áll a készülék? Csak azért, mert olvastam valahol, hogy eléggé melegszenek...
(nem tudom a valóságalapját és eddig nem találtam róla semmi plusz infót)
Köszi!

(#10) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jók a Xiaomi készülékei. Kell rá egy eu rom és hibátlan. Én anno a mix szériánál szálltam be, így szerintem maradok is annál. A Mi sorozat is tetszik, de notchot ha nem kell nem akarok. 😀

(#11) Sordoran válasza gery2123 (#5) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem írtam túl bőven, mivel amennyi felhasználó annyi felhasználási mód, így mindenkinek más eredményt ér el. Na meg beragadó appok minden készüléken előfordulhatnak ami miatt sokkal rosszabb eredmény is születhet akár.
Összevetve az A1 üzemidejénél valamennyivel ez többet hoz. ~4 óra SOT-al nap végére 30-35% maradt benne nálam.

Zoia: Eddig egyszer melegedett meg kissé, de az én hibám volt teljes mértékben. (PC USB portjára raktam vezeték nélküli töltőt, és flip tokban ráraktam a telefont. A kijelzőt folyamat fel-le kapcsolgatta mivel szakadozott a töltés, és fél óra után mikor észrevettem hogy valami gáz van már langyos volt) Normál használat során eddig nem vettem észre melegedést, ehhez képest a Sony SP-m egy fűtőtest volt.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12) Stevo80a


Stevo80a
kezdő

Azert nem neveznek valamit csucskeszuleknek manapsag, ha nincs rajta IP68 meg legalabb 4000 mAh-s aksi(+vezetek nelkuli toltes). Inkabb +60-80 000(vagy fel ev varakozas)es jo lesz a Huawei Mate Pro 20(ha Trump papa nem teszi total taccsra oket).

(#13) szaszyka válasza Stevo80a (#12) üzenetére


szaszyka
senior tag

Már 2013 év végn a Lenovo P780-am tudott 4000mAh-t, amikor az istenített Galaxy S-ek, iPhone-ok, és egyéb “csúcstelefonok” bohóckodtak 1800-2000mAh-val. 2018-ra rájöttek a “nagyok”, hogy esetleg akkut kellene bővíteni, és hirtelen mindenkinek igénye lett a 4000mAh... Kicsit vicces. Amikor 18-20-25W-os töltőkkel lehet töltögetni a telefonokat, annyira már nem is olyan fontos a nagy akku, hisz elég gyorsan fel lehet tölteni kellő mértékben. Inkább ez a Mi 9, mint egy, a reklámok által az emberek tudatalattijába égetett Galaxy/Huawei valami.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#14) mdraco válasza Stevo80a (#12) üzenetére


mdraco
őstag

Hát nekem nem ér meg min. dupla árat a +1000 mAh akksi. IP68-t hagyjuk, garanciát úgysem vállalnak rá. Egyedül a kamerája a mérvadó, ami hasznos és jobb.

(#15) makikutya


makikutya
csendes tag

Érdemes mellé tenni mondjuk egy note 9 képeit. Aztán a nagyobb aksi, a vizállóság és persze legfőképp a szupport. Akkor nem mondanám különösebben csúcs készüléknek jó áron. Ár érték arányban azonban nem rossz. De nem csúcskészülék, mert a fotók ha valóban csúcskészülékekkel hasonlítjuk össze a teljesítményt-én megtettem- valójában látványosan kesésbé vannak rendben, pedig nem rosszak, csak nem elég jók stb. De a csúcskategóriában a szupport valóban fontos. A környezetemben a xiomi tulajok bár szeretik a készülékeket, de ha baj van, kezdődik a rémálom.

(#16) razorka777


razorka777
veterán

Sajnos nekem ez a teló már nagy.Én a MI6 méretben szeretnék csúcstelót, de ez már álom marad.
Az RGB led hiánya miatt jár a fekete, de ezen felűl tökéletes telefon.😃😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#17) petipetya


petipetya
nagyúr

"Ami szót érdemelhet, az a bal oldali AI gomb, ami a globál verzióban a Google Asszisztenst indítja el 1 vagy 2 nyomásra. Ezt mi dönthetjük el, hányszor kelljen megnyomni hozzá, és a másik opcióra szabadon választhatunk egy tetszőleges funkciót (pl. zseblámpa, kamera indítása, stb.)."

Összesen 3 funkciót nyújthat az AI gomb:
- 1 nyomásra a Google asszisztens jön be (nem opcionális, hanem fix)
- 2 nyomásra nálam az előlapi kamera (opcionális)
- 3 nyomásra nálam a zseblámba (opcionális)


Szintén Mi A1-ről váltottam rá, ég és föld a különbség a kijelzőben, ahogy azt mondod:
- szinte ugyanakkora készülékházban sokkal nagyobb kijelzőt kapunk
- napfényben tökéletesen látható, és az automata fényerő szabályzás remekül teszi a dolgát (az Mi A1-hez képest ezek jelentős különbségek).

A dobozban lévő szilikon tok sajnos nem védi a kamerát, mivel az kilóg belőle. Ezt leszámítva fel sem tűnik, hogy tok van a telón, annyira ráolvad.

"Viszont ez az első telefon, aminél az előlapi kamera által készült fotókat ki merném rakni profil képnek is."
Szintén zenész :)

Remek összefoglalót írtál.

"nincs rá lezsóidő"

(#18) macilaci78 válasza szaszyka (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nincs az a gyorstöltés, amiért én töltőt hordjak magammal, vagy mindenhová vegyek, ahol rendszeresen eltöltök legalább 6 órát egyben. Bírjon már ki annyit, amennyit én is talpon vagyok.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19) thomasa


thomasa
senior tag

Ezekre érdemes fóliát rakatni? Ujjlenyomatot tudja attól érzékelni?

(#20) Sordoran válasza thomasa (#19) üzenetére


Sordoran
addikt

Tudja kezelni. Az pedig hogy érdemes-e rakni rá, te döntsd el. Karcálló, de persze nem mindennel szemben. Ha táskában, más tárgyak (pl. kulcs) között tartod akkor érdemes. Esés ellen viszont az se véd, szerencsén múlik reped-e.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#21) thomasa válasza Sordoran (#20) üzenetére


thomasa
senior tag

Igen, zsebben akkor érdemes védeni. Még nem volt Amoledes kijelzőm. Köszi.

(#22) nuke7


nuke7
veterán

hát ha lenne 5" alatt, még el is gondolkodnék az iPhone lecserélésén... :U :K

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.