Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Karavik válasza Aryon87 (#900) üzenetére


Karavik
veterán

Számítsom szerint kb 7 tulaj van itt...Mi5 sokkal népszerűbb volt ebben a fázisban...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#902) Aryon87 válasza Karavik (#901) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi5-ről sokan azt gondolják, hogy nem éri meg váltani az újabbra.
Meg az is elképzelhető,hogy várják, míg kicsit lejjebb megy az ára.
Én 1:1 cserében jutottam hozzá.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#903) Fejvadi válasza Engikrisztus (#885) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A hó végére majd kiderül mennyire jó az a jó ár.

(#904) Engikrisztus válasza Aryon87 (#900) üzenetére


Engikrisztus
tag

Én is az audió és a kamerás képességeiről kérdeztelek volna,közben a hangjáról írtál már. :) Várom a véleményed én is fotó/videó ügyben.A Youtube-on egyébként egész jó kis videók vannak,gondolom az OIS-nak is köszönhetően. Sokáig szemeztem az MI5s-el,de azt hiszem inkább az utód lesz a befutó.

Fejvadi: Így igy. Az a 119 nem hangzik rosszul.Meglássuk! :D

[ Szerkesztve ]

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#905) Aryon87 válasza Engikrisztus (#904) üzenetére


Aryon87
félisten

Videózni nem szoktam, de a nyaraláson biztos fogok, így azzal kapcsolatosan majd térjünk vissza 1 hónap múlva :DD
Fotóképességekkel kapcsolatban napok kérdése. Ma már meló után lesznek tesztképek este 8 után, de holnap is megyek ki egy nagyobb túrára nappal.

Kíváncsi vagyok, az átalakitóval mit ad le zenét a fülesen (Quadbeat 3, az LG G4 fülese)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#906) Atomgeszi válasza tibcsi0407 (#899) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Érdekes, hogy a OP5 és a H9 is mennyire szarul teljesített videóban. Sőt egyértelmű győztesnek hozták ki a Mi6-ot. De kötve hiszem, hogy a másik kettőnek tényleg ennyire szar lenne a low light videoja pl. Ott nagyon durván elhúzott a Mi6... nem értem..

(#907) tibcsi0407 válasza Atomgeszi (#906) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Annyira nem egyértelmű. Egyébként a Mi6 videó tényleg jó. Főleg az OIS miatt. Van már 1080p 60fps?

https://utdetailing.hu/

(#908) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#907) üzenetére


Aryon87
félisten

:N
Csak sima 1080p van

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#909) Atomgeszi válasza tibcsi0407 (#907) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja igaz, egy másik videóval kevertem, ahol kommentben írták a Mi6-ra. :)
Videó tényleg jó, kivéve, hogy a LED általi vibrálást nem tudja szűrni videó közben, míg a másik kettő igen. 1:45-nél látható.
Meg a Zoomolt képnél maradt el nagyon a Mi6. Egyébként ezen az összehasonlításon kifejezetten jól szerepelt.

(#910) tibcsi0407 válasza Atomgeszi (#909) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az OIS sokat segít.

https://utdetailing.hu/

(#911) Atomgeszi válasza tibcsi0407 (#910) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én már lassan összeesküvés elméletet látok a gyártók részéről is, hogy direkt húzzák a jobb kamera képességeket, hogy még pár évig fenn tudják tartani a fejlődés látszatát.
Hisz, ha megnézzük sokat nem fejlődtek a kamerák..
Pont egyik nap néztem a Wave videó felvételeit, semmivel sem rosszabb, mint a maiak, sőt.. :U

(#912) tibcsi0407 válasza Atomgeszi (#911) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A gond nem a gyártók részéről van, hanem egyszerű fizika. Nem tudnak már sokkal több fényt gyűjteni ezekkel a kis f*s lencsékkel és szenzorokkal.
Amit látunk az már így is szoftveres bűvészkedés. Több képből összerakva, kismillió algoritmussal megpiszkálva. Nem olyan, mint a rendes fényképező a nagy szenzorokkal és objektívekkel.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#913) Aryon87


Aryon87
félisten

Aprocska kerdes: mit kellene beallitanom, hogy a zarkepernyon is megjelenjenek az ertesitesek? Mi5-nel asszem be tudtam allitani, de mar nem emlekszem ra :B

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#914) Atomgeszi válasza tibcsi0407 (#912) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az OIS hiánya viszont felső kategóriában szerintem vicc. Főleg, ha ennyire csúnya vereség születik, mint a fenti videón látható.
De majd biztos tartogatják egy OP6-ra és H10-re. :(

(#915) Atomgeszi válasza Aryon87 (#913) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Biztonság > Engedélykezelő > Alkalmazást kiválasztod > És ott megadod neki az engedélyt :)

Vagy,ha megjött az értesítés, akkor lehúzod a statusbart, hosszan érinted az ujjad az értesítésen, és onnan is ide fog dobni.

(#916) rolika52


rolika52
csendes tag

Nos, egyenlőre az a fejlemény, hogy elvileg a kék színű mi6 64gbt csak 2 hét után fogják tudni feladni, akkora várható ugyanis készlet belőle, de csak pár darab. Így írtam nekik, akkor foglaljátok le nekem abból az egyiket, ugyanis már kifizettem.

(#917) rolika52


rolika52
csendes tag

Szerintem inkább a kék a limitált kiadás, annyira ritkaság, nem is értem ezt, hogy gondolták komolyan, szerintem egyértelmű volt, hogy a kékre hatalmas igény lesz, erre gondolom legyártottak belőle pár ezret.

(#918) Aryon87 válasza rolika52 (#917) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy a fekete is ritka szokott lenni, mert qrva szep az is. Bar ha elso vetelem lett volna en is a keket vettem volna. De orulok a feketenek is.
Meg mindig azt mindom, egy erogep ez a telo

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#919) tibcsi0407 válasza rolika52 (#917) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A kék nem limitált, csak szimplán kifogyott belőle a Xiaomi. Elméletileg a mai naptól megint árusítják Kínában.

https://utdetailing.hu/

(#920) rolika52


rolika52
csendes tag

Láttam feketébe, tényleg gyönyörű, de szerintem a kék az jóval szebb. Eredetileg Honor 9et akartam kék színbe, aztán utána olvastam és mi6 vásárlás lett a vége. A gpu pl 2x gyorsabb a mi6 javára.

(#921) rolika52 válasza tibcsi0407 (#919) üzenetére


rolika52
csendes tag

Ha ez igaz, akkor van esély hogy hamarabb megkapjam? Annyira várom már. :)

(#922) frenk1


frenk1
aktív tag

szerintem is szép kékben. Arra lennék kiváncsi mennyire látszik kék színen a kosz ,esetleges karc, sérülés .

(#923) tibcsi0407 válasza rolika52 (#921) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem nincs. Gondolom most is csak pár embernek jutott, akik már sokkal korábban megrendelték.

https://utdetailing.hu/

(#924) rolika52 válasza tibcsi0407 (#923) üzenetére


rolika52
csendes tag

Hmm, ez könnyen meglehet. Akkor viszont várunk. Ha lesz valami fejlemény írok.

(#925) Aryon87


Aryon87
félisten

Masik kerdes.. jol emlekszem, hogy a Mi5 tudta a 30s zaridot is?
Mert furcsallom, hogy a Mi6-nak maximum 1/4s..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#926) Karavik válasza Aryon87 (#913) üzenetére


Karavik
veterán

Settings > Notification & Status bar > App Notification > App kiválaszt > Enable Lock screen notification:

(Ezt az Mi5 topikban is én mondtam meg neked ;] )

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#927) Aryon87 válasza Karavik (#926) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Ezek megvannak. Van 2 appom ami alapbol a kepernyozaron kint szokott lenni. Azt hianyolom csak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#928) Karavik válasza Aryon87 (#927) üzenetére


Karavik
veterán

Gondolom az a 2 app is benne van itt a listában:

Settings > Notification & Status bar > App Notification > App kiválaszt

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#929) Aryon87 válasza Karavik (#928) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, de semmi :(

Masik: a kamera erdekes szamomra. Kezdve ott, hogy manualis zaridoben csak 1/4s ertek a maximum. Mi5 eseteben ez 32s

Vajon kap majd valami kamerafrissitest?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#930) Karavik válasza Aryon87 (#929) üzenetére


Karavik
veterán

Akkor az alkalmazás saját beállításaiban keresd a megoldást...

Tényleg elég érdekes, hogy Mi5 esetén 32sec a záridő Mi6 esetén csak 1/4 sec. Gondolom azért van, mert Mi6 kamera fényérzékenyebb + dupla kamera miatt eleve 2x annyi fény jut be...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#931) Aryon87 válasza Karavik (#930) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg nem probaptam a manualis modot, de a nappali kepek is erdekesek. Mossa a reszleteket. Fotos topikba tegnap tettem fel par kepet..
Megosztom itt is: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#932) tibcsi0407 válasza Karavik (#930) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Attól az 1/4 még kevés, ha valóban szükség lenne a fénygyűjtésre. Szerintem csak simán a szoftveren fognak még fejleszteni.
Honor V9-en dual-kamera mellett nekem 30S a max. Egyébként is csak szoftveres beállítás kérdése, hogy mekkora záridőt engedélyez a gyártó.
Szerintem majd fejlesztenek rajta. Lehet nem ártana egy feature request. Bár ez már az is lehet, hogy bugreport-nak is elmenne.

https://utdetailing.hu/

(#933) rolika52


rolika52
csendes tag

Amúgy egy kérdés, ami lehet hülyeség. Mennyire megbízhatóak pl ebayen lévő type c-s otg usb 3.1 átalító kábelek? Ha kifogok egy gagyit, kinyírhatja a type c csatlakozozót a telón? Ugyanez type c hdmi-nél tv-re kivetítve?

(#934) Karavik válasza tibcsi0407 (#932) üzenetére


Karavik
veterán

Szerintem is kevés az 1/4s záridő, csak logikai magyarázatot próbáltam találni rá...Én is biztos vagyok benne, hogy nem marad ez így hosszútávon. Egyébként ettől nagyobb záridőhöz már állvány erősen indokolt...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#935) tibcsi0407 válasza Karavik (#934) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt már megvitattuk, hogy a Xiaomi és a logika szó egy mondatban nem fér össze. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#936) mgTerminator válasza rolika52 (#933) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem kell eBay. Banggood.com ott van eredeti nagyon jó áron, vagy BlitzWolf. Messengeren küldök linket!

(#937) Le Klein


Le Klein
tag

érintő képernyő késés előjött valakinél, test program az ami sztem rossz... Én nem tapasztaltam ebből problémát a WOT-nál se.

(#938) Aryon87 válasza Le Klein (#937) üzenetére


Aryon87
félisten

Nálam minden oké, egyedül akkor piszmogok, mikor elírást javítanék, és a kurzorral szlalomozni kell a betűk közt.. Mi5-nél se volt különb :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#939) sbazsi válasza mumk1 (#844) üzenetére


sbazsi
veterán

azóta érkezett rá frissítés?

erőteljesen gondolkodom, hogy itt vegyem, bármi ellene? :U

[ Szerkesztve ]

(#940) Le Klein válasza sbazsi (#939) üzenetére


Le Klein
tag

sztem nyugodtan rendelheted onnan kb. 10e forintot sporolnál ha spemall-ról rendeled. meg akkor 2év garod van.

(#942) Aryon87 válasza lorant68 (#941) üzenetére


Aryon87
félisten

A kamerával nem vagyok még kibékülve. A hardvere azzal le vagyok fizetve. 7 óra SoT 17óra akkuidőre full mobilnettel és minden létező használattal. Legjobb.

Honor 8 lesz valószínű.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#944) tibcsi0407 válasza Aryon87 (#942) üzenetére


tibcsi0407
félisten

P9 vs Mi6 kamera?

https://utdetailing.hu/

(#945) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#944) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem volt alkalmam még, de jelenleg a P9-et hoznám ki győztesnek. Mi6-nak kellegy kameraupdate, jelenlegi formájában a Mi5 család erősebb ebben.

Lorant: Most ismét magamra borítottam 2 topikot, mert megint kérdőre mertem vonni a Samu kameraképességét.. Mind1.

De igen, inkább maradtam volna a Honor 8-nál :D vagy az S7edgenél, és akkor nem ilyen lennék :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#946) Aryon87


Aryon87
félisten

Egy kis erdekesseg:
Csak mobilnet, viber, facebook, messenger, 1 oranyi jatek, chrome, online zene utazaskor, ami majdnem 1 ora/ut..
+ Hatterben futo marhasagok. Fenyero automata, de tobbnyire 50%-ra lovi be magat.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#948) Aryon87 válasza lorant68 (#947) üzenetére


Aryon87
félisten

Jovo heten szolgaltatotol hoznek ki telot, es kell hozza a love...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#950) Aryon87 válasza lorant68 (#949) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon off itt, de valaszolok.
S8 elofizuban, hogy vegre seggreuljek 2 evre, mert mar unom a csereket, es melle tartaleknak egy Honor 8 :))

Jo a Mi6, de a kameraba tudok csak belekotni..
Ma ha felkeltem, kimegyek tekerni egy kicsit, es csinalok nappali tesztkepeket.. meglatom mit gurit akkor..
Amiket eddig csinaltam, azokon a szinek rendben vannak, de a tartalmat mosta naplemente idoszakaban (este 8 ora korul).
Nekem ez mar keves, nem szamitottam erre. Mi5 jobb krpeket keszitett. Tapasztalataim szerint a Honor8/P9 kivetelevel az osszes duplakameras rendszer kifekszik minosegben...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.