Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tibcsi0407 válasza Le Klein (#850) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kétlem, hogy komoly módosítást tudnának a kódban végrehajtani. :)

https://utdetailing.hu/

(#852) Le Klein válasza tibcsi0407 (#851) üzenetére


Le Klein
tag

Igazad van, én is, de a kíváncsiság nagy úr, ha senki nem nézte meg lehet megpróbálom. Ha érdekes lesz valakinek, akkor pár szóban leírom a tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

(#853) Karavik válasza Le Klein (#850) üzenetére


Karavik
veterán

Max Camera2 API támogatással okosították a ROM-ot, de ezt tudja a xiaomi.eu is...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#854) Karavik válasza tibcsi0407 (#849) üzenetére


Karavik
veterán

Gloabl MIUI esetén a hivatalos MIUI support óriási előny lenne, de a rengeteg eltávolíthatatlan előtelepített Google alkalmazás és a random felbukkanó reklámok sokkal többet rontanak az összképen sajnos...

Patrick-nak (Global MIUI fővezír) említettem, hogy előnyösebb lenne minimal gapps-ra szorítkozni, vagy, ha ez nem megoldható, akkor legalább legyenek az előtelepített Google alkalmazások eltávolíthatóak, de azt mondta, hogy Google licenc miatt nem kivitelezhető a dolog...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#855) tibcsi0407 válasza Karavik (#854) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem pedig a community ott a fő problémám. Az indiaiaktól a falra tudok mászni azon a fórumon. Jó lenne egy global és egy IN fórum külön-külön kezelve.

https://utdetailing.hu/

(#856) Karavik válasza tibcsi0407 (#855) üzenetére


Karavik
veterán

Az a másik fő problémám....

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#857) tibcsi0407 válasza Karavik (#856) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem percenként születnek ilyen topikok.

A másik kedvencem a sok super-moderator. Felteszel egy kérdést, bejön, ad egy haszontalan választ és ráb*sz egy answered pecsétet a topikra.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#858) mgTerminator válasza Karavik (#846) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sikerült fizetni vele a Pennyben :DD Sőt, pakoltam is, amiért levontak 3000 valamennyit és a különbözetet azóta sem láttam...

Köszi a segítséget!

(#859) mgTerminator válasza Karavik (#854) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én rootoltam és tiltottam ezeket. Viszont a Play filmek nagyon makacs egy alkalmazás, mindig visszajön! Töröltem és nem indult el a teló... :W

(#860) Karavik válasza mgTerminator (#859) üzenetére


Karavik
veterán

Rendszer app törlésekor ilyen könnyen előfordul... Régebben én is többször megszívtam ezzel, aztán rátaláltam a xiaomi.eu-ra, ami tiszta, mentes a bloatware appoktól és kínai szarságoktól, strukturálisan viszont szorosan közel maradva az eredeti China MIU kiadáshoz. Szvsz, ha a LOS pure Android, akkor xiaomi.eu a pure MIUI...

(#858) mgTerminator:

..és nálad ki kellett választani a bankkártyát fizetésre a Simple appban? ...vagy elég volt csak feloldani a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#861) hriska válasza Karavik (#860) üzenetére


hriska
aktív tag

Persze a MIUIHU-val egyetemben... ☺️

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#862) Karavik válasza hriska (#861) üzenetére


Karavik
veterán

Igen, MIUI.HU-ra is elmondható ugyanez ;)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#863) mgTerminator válasza Karavik (#860) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én tutira mentem, szóval rá is böktem a kártyára, de legközelebb kipróbálom úgy hogy csak simán feloldom!
A parkolásra lefoglalt összeget mikor térítik vissza? Mert reggel 9-kor végeztem a parkolással, de azóta nem láttam a 3000 forintomat :U

Ja egyébként az EU-n, meg a HU-n nem működik a Samsung Gear alkalmazás, mostanában merült mint a Titanic, a wifi megosztás is szarakodot... szóval ezek után elgondolkodtató hogy tényleg annyira jó e....

[ Szerkesztve ]

(#864) Karavik válasza mgTerminator (#863) üzenetére


Karavik
veterán

WiFi megosztással, akku fogyasztással nincs gond nálam, Samsung Gear-t nem használom, viszont használok Asus ZenWatch 3-at azzal tökéletesen működik együtt...

Samsung Gear működik a Global MIUI-val?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#865) mumk1 válasza Karavik (#864) üzenetére


mumk1
addikt

Gear S2-m van, azzal tökéletes a Global. Pláne a frissítés után, azóta nem dobálja el a kapcsolatot sem.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#866) mgTerminator válasza Karavik (#864) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem az 5GHz nem működött, nem látták az eszközök. Android fogyasztás 30-40% volt. A Samsung Gear meg csak simán összeomlott. Most Global-al minden jó!

(#867) hriska válasza mgTerminator (#866) üzenetére


hriska
aktív tag

Melyik, milyen kiadású rom az amivel nem ment illetve ekkora android fogyasztás volt?
7.6.15 még nálam is sok androidot fogyasztott de 7.6.22 már megjavult

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#868) mgTerminator válasza hriska (#867) üzenetére


mgTerminator
veterán

HU meg EU.

Srácok, a hátlapra van valami fólia amit érdemes rárakni?

[ Szerkesztve ]

(#869) mgTerminator válasza mgTerminator (#868) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sanki fórumtársnak köszönhetően találtam a hátlapra is megoldást! Szerintem EZT fogom berendelni de van még átlátszó Carbon fólia is.

(#870) sbazsi válasza tibcsi0407 (#842) üzenetére


sbazsi
veterán

Mire gondolsz?

(#871) tibcsi0407 válasza sbazsi (#870) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Normális helyen még itthon sehol sem kapható. Nem normális helyeken van természetesen. EUstock-nál még nincs.
Az én szememben az az egyetlen értelmes magyar bolt (nem érdekel a székhely, ez csak szőrszálhasogatás), ami kínai telefonokkal foglalkozik.
A többinél problémás lesz a garancia, vagy el vannak szállva az árak.

https://utdetailing.hu/

(#872) sbazsi válasza tibcsi0407 (#871) üzenetére


sbazsi
veterán

Nem ragaszkodom az itthoni vásárláshoz.
Most egy Mi4C van. Ibuygou-tól rendeltem. Egy darabig frissült, aztán már nem.

viszont nem szeretnék üzlet által rárakott romot, sem romokkal vacakolni.
:U

128gb fekete, official global rom, magyar nyelv.
Így is nagy elvárás? Márminthogy nem itthoni beszerzés?! :U

[ Szerkesztve ]

(#873) gF válasza sbazsi (#872) üzenetére


gF
senior tag

Tekintve hogy a Xiaomi Mi 6 hivatalosan kínai belpiacos modell igen ez nagy elvárás. Az egy dolog, hogy van rá global rom, de vagy a boltnak vagy a usernek kell feltelepíteni a telefonra.

(#874) tibcsi0407 válasza sbazsi (#872) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem, de ez van a cikk szponzoránál is.. Van náluk már international (nem B20-as) Mi6 is, de ott nincs EU Express.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#875) Karavik


Karavik
veterán

Xiaomi.eu kiadások 7.6.29 verziótól átmennek a SafetyNet ellenőrzésen alapból utólagos modding vagy egyéb trükkök nélkül (lásd lépernyőmentések alul). Ehhez mindössze csak frissíteni kell 7.6.29-re ROOT és Magisk nélkül. Ez kizárólag xiaomi.eu MIUI kiváltsága. Még hivatalos MIUI kiadások is megbuknak a SafetyNet ellenőrzésen (FAILED) és az eszköztanúsítvány a Play Store-ban uncertified, azaz hitelesítés nélküli.

xiaomi.eu 7.6.29 frissítés után:

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#876) mgTerminator válasza Karavik (#875) üzenetére


mgTerminator
veterán

És ez micsoda is? Miért jó nekünk?

Ja amúgy próbáltam program megnyitása nélkül fizetni, akkor behozta a programot és ugyan úgy be kellett rajzolni a mintát és újra érinteni. Ujjlenyomattal csak kilép sajnos... Nálad hogy működik?

(#877) mgTerminator


mgTerminator
veterán

EZ alapján elvileg fel lehet tenni a Global bétát, de én már ott elakadok hogy egyáltalán felismerje a Mi PC Suite. Valaki tud segíteni?

(#878) Karavik válasza mgTerminator (#876) üzenetére


Karavik
veterán

SafetyNet magyarázat itt: [link]

Én beállítottam Simple appban a kártyát elsődleges fizetőeszközként + engedélyeztem az appot automatikusan induló appok között + lockoltam a memóriában. Nálam azóta fizetéshez csak fel kell oldani a kijelzőt ujjlenyomattal és kész.

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#879) mgTerminator válasza Karavik (#878) üzenetére


mgTerminator
veterán

Előtte feloldod és utána odatartod?

A Mi PC Suite miért nem látja a telót? A cikket meg tudnád nézni amit linkeltem, jó lenne a bétát feltenni, a stabil nagyon le van maradva.

(#880) Karavik válasza mgTerminator (#877) üzenetére


Karavik
veterán

Mi PC Suite már több mint egy éve nem támogatott. Felejtsd el...

Milyen ROM-ot használsz most?

(#879) mgTerminator:

Igen. Feloldás után, ha 2 percen belül odatartod akkor nem kér Simple jelszót sem

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#881) mgTerminator válasza Karavik (#880) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor szenvedhetek én vele... Meg a Mi Recoveryben is benne van.

(#882) Karavik válasza mgTerminator (#881) üzenetére


Karavik
veterán

Most nézem, hogy nincs is elérhető (publikus) Global beta kiadás Mi6-re...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#883) mgTerminator válasza Karavik (#882) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát jah, de azt hittem hogy azzal a módszerrel mégis van :D

(#884) Karavik válasza mgTerminator (#883) üzenetére


Karavik
veterán

Igen van global beta 7.6.30 kiadás Mi6-hoz zárt global beta team számára...ha érdekel privátban keress meg...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#885) Engikrisztus válasza tibcsi0407 (#871) üzenetére


Engikrisztus
tag

Még nincs náluk és ahogy a fészbuk oldalukon írták,egy darabig nem is lesz.Talán a hó végére várható.Amúgy ha tényleg olyan áron lesz,ahogy ígérik,akkor én is megpályázok egyet. A "nem normális" helyeken -ahogy te mondod- 140-150 körül van. Ami az Eustock-ot illeti,biztos vagyok benne,hogy megbízható,korrekt bolt,de a választékuk finoman szólva nem bő.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#886) tibcsi0407 válasza Engikrisztus (#885) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A választékuk csak olyan telefonokra terjed ki, amelyek népszerűek. Ezzel semmi baj nincs, hiszen Ők egy vállalkozást vezetnek, aminek nyereséget kell termelnie.
Biztos vagyok benne, hogy a Mi6 készlet sem lesz túl nagy, mert nem is népszerű a telefon, meg B20-at sem tud, így csak egy szűk réteget fog érdekelni. Arról nem is beszélve, hogy 100 ezer fölött már nem csak a Xiaomi ad jó telefonokat. :)
Üzletileg még így is kockázatos lépés egy komolyabb készlet vásárlása belőle. Ezért dícsérendő, hogy lesz belőle náluk egyáltalán.

https://utdetailing.hu/

(#887) sbazsi válasza tibcsi0407 (#874) üzenetére


sbazsi
veterán

Ezek közül merjek rendelni?

1
2
3

Ami furcsa, hogy a DHL shippinget mindegyik 9 naptól indítja. (9-18, 12-21)
A mostani telefonom is DHL-el jött, azt megrendeltem dec 17-én. 23án a kezemben volt. :U

15-én megyek nyaralni, addigra jó volna kézbevenni.

Spemall-nál még mindig nincs 128gb verzió. DHL belefér. :U

(#888) tibcsi0407 válasza sbazsi (#887) üzenetére


tibcsi0407
félisten

15-ig szerintem már ne kockáztass. Áfa is jön DHL-lel, úgy meg nagyon nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#889) rolika52


rolika52
csendes tag

Berendeltem egy kék multilanguages mi6-ot, 64gb-set 2 év eu garival, eu warehouse szállítással spemallon, és azt írták, hogy nincs raktárukon küldenek helyette feketét és téritik az ár különbözetét. Írtam nekik, hogy küldjenek original rommal, de mindenképp kék szín legyen, most várok a válaszukra, ennyire nagy hiány lenne a kék színből?

(#890) Aryon87


Aryon87
félisten

Üdv, csak beköszönök, hogy meglegyen a listában a topik. Ha minden igaz, holnap csatlakozom hozzátok egy fekete 6/64-es példánnyal. LG G6-ot fog leváltani.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#891) *Mukeey* válasza rolika52 (#889) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nekem is csak kékben kéne,nagyon állat😆

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#892) rolika52


rolika52
csendes tag

Azt írták akkor várjak és egyszer kiküldik, semmi konkrétumot nem írtak mikor... Pedig eddig a Spemallba sose csalódtam

(#893) ThorsHUN válasza Aryon87 (#890) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nagyon kivancsi vagyok a tapasztalataidra. Van mi 5 es honor 8 osszehasonlitasi alap plusz s7 is bar arrol ha jol lattam nem volz tul jo vrlrmrnyed.

(#894) Karavik


Karavik
veterán

Xiaomi Mi6 Jackie Chan Limited Edition: [link]
:))

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#895) tibcsi0407 válasza rolika52 (#889) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos a Xiaomi jellemzően az EU emberek számára népszerű színekből gyártja a legkevesebbet. Az összes telefonnál eljátszották már ezt. A webshop-ok sem tehetnek mást, mint várni a készletre.

https://utdetailing.hu/

(#896) Aryon87 válasza ThorsHUN (#893) üzenetére


Aryon87
félisten

Már rengeteg összehasonlítási alapom van :DD

Egyelőre még ismerkedési fázisban vagyunk, de az első benyomások pozitívak.
Egyrészt, mert a telefon ki....tt gyönyörű. Belül egy szörnyeteg lakozik, ugyanis nagyon gyors. Belakás alatt csak épphogy langyosodott, mert míg háttérben húzta le a cuccokat, mellette használtam is közben.
Kijelző szép.
Ujjlenyomat olvasó nagyon gyors, ezerszer jobb mint a Samsung féle home gomb megoldása, bár az már a Mi5-nél is jó volt. Hozzáérek, és már benne is vagyok.
Hangereje kiváló, szinte üvölt a teló.
Akkuról csak pár nap után tudok nyilatkozni, alsóhangon 6 órás SoT-nak meg kell lennie, mert a Mi5 képes volt 7órákat is produkálni.

Merem állítani, hogy Mi5 után megéri a váltás.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#897) ThorsHUN válasza Aryon87 (#896) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Engem leginkabb a honor 8hoz (meg majd kesobb a 9hez) valo hasonlitas erdekel:)

Uzemido es kamera teren.
B20ert es a jackert sir a szivem.

(#898) Aryon87 válasza ThorsHUN (#897) üzenetére


Aryon87
félisten

Telenoros vagyok, 4G simán megy.
Jack helyettesítő is van, van átalakító a telefonhoz, így az sem gond. Nekem az SD bővíthetőség a fájó pont.
Honor8-al kb egal., Ezt már a Honor9-el erdemes majd ossze hasonlítani.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#899) tibcsi0407 válasza Aryon87 (#898) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kamera: Honor 8 vs Mi6. Mi a véleményed?
Főleg a low light photo érdekelne.

https://utdetailing.hu/

(#900) Aryon87 válasza tibcsi0407 (#899) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezzel kapcsolatban majdbeste tudok konkretabbat, pont megyunk ismerosokkel csavarogni, igy az idozites is aktualis lesz :K

Kivancsisagkepp: hany Mi6 tulaj van meg jelen?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.