Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) frenk1


frenk1
aktív tag

a 128 gigás verzió 515 dollar plusz posta

(#452) tibcsi0407 válasza frenk1 (#451) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én már akkor inkább a kerámiát venném 50$-ral drágábban. :)

https://utdetailing.hu/

(#453) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Még mindig nincs rá nemzetközi verzió?

(#454) frenk1 válasza tibcsi0407 (#452) üzenetére


frenk1
aktív tag

ceramia honor buynal 569 dollar plusz postaköltség tehát 600 dollár.

(#455) tibcsi0407 válasza frenk1 (#454) üzenetére


tibcsi0407
félisten

EU raktár?

https://utdetailing.hu/

(#456) Karavik válasza tibcsi0407 (#455) üzenetére


Karavik
veterán

Deep blue színű verzióval mi a gond, hogy az még mindig nincs készleten a SpeMall-nál? Szerintem ebben a színben legvagányabb az Mi6...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#457) Rawulf válasza Karavik (#456) üzenetére


Rawulf
őstag

A shenzheni Decathlonban a kék színű alsógatyából is hiány van, szóval a kéket elkapkodják a kínaiak mindenből. Náluk a kék egy nagyon szerencsés szín. A Xiaomi dolgozó William is arra várt egy hete, pedig ő bennfentes. Viszont mostanság kellene megjelennie.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#458) Karavik válasza Rawulf (#457) üzenetére


Karavik
veterán

Thx a lot!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#459) han_lev válasza Rawulf (#457) üzenetére


han_lev
senior tag

Tiszta szerencse, én a feketét még mindíg jobban szeretem. A kerámia baró lehet, de félek, így is mindíg szinte könyörög a MI5 a kezembe, hogy "ejts le, ejts le..!! :Y
Ja, a MI5 fórum összefoglalója király lett, mire lassan átnyergelek MI6ra.
Remélem majd ez is kialakul. Azt hiszem most már tényleg BLnyitas és Root vár rám. A MI5nél mindezt simerült egy Global Dewvel megúsznom (szinte tökéletesen működik az én igényeim szerint) viszont itt úgy látom - ahogy Rawulffal beszéltük is - muszáj leszek eu-s rommal beszálni a júzervilagba. Tehat romolasra fel -ismét - ehhez meg kell a jó, részletes összefoglaló, hogy ne kelljen mindíg keresgélni a fórumban, és ne menjek az agyára mindenkinek a majd a kérdezősködéssel... :U
:R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#460) frenk1 válasza tibcsi0407 (#455) üzenetére


frenk1
aktív tag

eu raktár igen

(#461) ThorsHUN válasza Rawulf (#457) üzenetére


ThorsHUN
őstag

A kek decathlonos alsonadragra vart a ficko???

>:))))

[ Szerkesztve ]

(#462) tibcsi0407 válasza han_lev (#459) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lesz majd itt is Global idővel.

https://utdetailing.hu/

(#463) Karavik


Karavik
veterán

Holnaptól elérhető hivatalosan az Mi6 kék színben: [link]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#464) Rawulf válasza Karavik (#463) üzenetére


Rawulf
őstag

Épp akartam írni, hogy tegnap (kínai idő szerint hétfő délután) írta nekem William a Xiaomi-tól, hogy e hét hétfőtől kezdték el szállítani a kék színű Mi6-osakat. :K
Jelentem: A kínai nagy falon van 4G. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#465) Bog válasza Rawulf (#464) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bizony. És ha roamingolsz a saját kártyáddal, akkor nincs blokkolás sem, simán megy a Google, a FB, a YT és az Insta ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#466) han_lev válasza Rawulf (#464) üzenetére


han_lev
senior tag

Ááá az nagyszerű!! És B20-as?.. ;]
:DDD

MI9 6/64

(#467) Karavik válasza Rawulf (#464) üzenetére


Karavik
veterán

Ok. Ha 4G-zni támad kedvem, akkor most már tudom hova kell menni ;] :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#468) Fejvadi válasza Karavik (#463) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nehéz a döntés, kék-arany vagy fekete. Nem lenne arany a keret, akkor biztos a kéket venném.

(#469) Karavik válasza Fejvadi (#468) üzenetére


Karavik
veterán

Az arany keret nekem se hiányzik, de összességében az a kék szín nagyon betalált nálam...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#470) tibcsi0407 válasza Karavik (#469) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem még pont nem para az az arany keret rajta.

https://utdetailing.hu/

(#471) Karavik válasza tibcsi0407 (#470) üzenetére


Karavik
veterán

Az nem az én stíluson, de még így is jobban bevállalnám, mint bármelyik másik színből. Brutál jól néz ki kékben...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#472) SlyChocolate válasza Karavik (#471) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jó kis teló.

(#473) han_lev válasza Karavik (#471) üzenetére


han_lev
senior tag

Korallkék.. tényleg szép. (és még rímel is)
Az a minyonos kékesítés az nagy poén. ha a második részét látta valaki a Grunak. :))
Bár ott nem kifejezetten ilyen kékek lettek kis barátaink.... :F

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#474) Fejvadi válasza Karavik (#469) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nálam is, ezért nehéz a döntés. Még várok egy kicsit, talán még B20 is jöhet.

(#475) mgTerminator válasza Fejvadi (#474) üzenetére


mgTerminator
veterán

B20, mindig mindenki a B20-ra van rágörcsölve, még az is, aki azt sem tudja mi az a 2-3-4G. Ne vedd magadra, nem rád gondolok, csak úgy általánosságban!
Szóval... Miért várod a B20-at tartalmazó verziót? Esetleg volt már olyan telefonod amiben nem volt és emiatt hiányt szenvedtél?
Nekem Mi4c van, nincs benne B20 (és az utódjában sincs a Mi6-ban). Telenoros vagyok, kihoztam a Hello Data csomagot. "Vidéken" (mondják ezt a Pestiek, mert Budapest a világ közepe) lakok egy isten háta mögötti kis falucskában, ahol a madár se jár, úgy hívják hogy Nyíregyháza! És akár hiszitek akár nem, ebben az eldugott kis zugban akárhova lépek, csak csupa csutka 4G-vel találkozok. Akkor hogy is van ez? Mostmár tényleg érdekel...

(#476) Drenadar válasza mgTerminator (#475) üzenetére


Drenadar
veterán

Akkor talán ténylegesen menj el egy faluba :D vagy csak utazz Magyarországon, menj le a balcsira, kirándulj a bükkben, stb.

Ha szerinted se "vidék" nyíregyháza, akkor menj el oda ami szerinted is vidék.
Embereket fogsz látni, akik ugyanúgy szeretnének netezni a telefonon, és a többi és a többi...

de biztos kell ez ide a topicba? Én megértek mindenkit, de gondoljuk át a dolgokat jobban :)

+1: engem is untat ez a b20, de az igazi az lenne ha a xiaomit untatná és nem csak a filléres kategóriába tenné bele...

[ Szerkesztve ]

(#477) Drenadar válasza Fejvadi (#474) üzenetére


Drenadar
veterán

a telefon többi "hiányossága" már nem zavar? (értesítési led, fotók minősége, jack sparrow)

(#478) Fejvadi válasza mgTerminator (#475) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem veszem magamra, mert nem vagyok rágörcsölve a B20-ra, de ha lehetne választani, akkor azt venném. Őszintén? Nem is érdekel a B20, még csak nem is igen használom, csak nagy ritkán, de ettől függetlenül is azt venném. Minden hónapban kapok 1Gb-ot és csak, hogy néha használjak belőle, bekapcsolom a Tunein rádiót net kapcsolattal. 1 évben nem használok el összesen 500 mb-ot. Akkor is a B20-ast venném, ha lenne. Ha annyira kellene, akkor meg most vettem egy Redmi Note B20 4/64-et, de van még pár Xiaomi- ami tudja és vannak amik nem. Még mindig az Mi4-emez szeretem magamnál tartani, mert nagyon kompakt, ezért fél éve vettem belőle megint egyet. Nincs szükségem a B20-ra, de ha megjelenne az Mi6 B20, akkor azt venném, persze rövid időn belül, mert sokat nem várok rá. :D

(#477) Drenadar
Értesítési LED van.
Minőségi BT füleseket használok, soha nem érdekelt a Jack, tekergesse körbe magát kábelekkel akinek ez a fétise. A fotó sem érdekel, ami persze nem is annyira rossz, főleg egy félkész szoftvertől. Ma már mindenki fotósnak érzi magát, aztán tele a net fantasztikus pillanatokat megörökített szutykokkal. Szóval, ha nem lenne benne kamera, akkor sem hiányozna.

(#479) mgTerminator válasza Fejvadi (#478) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hehe, ez jó :D
Amúgy túlzottan sokat ne várj, megint lement 10$-al az ára! Most 435$. [link]

(#480) han_lev válasza mgTerminator (#479) üzenetére


han_lev
senior tag

Én sem vártam, már érkezik is a postán. :C
A használat mellett (saját ígényeim szerint, amit most nem írok le újra, természetesen nekem sem lenne "baj" ha lenne B20-as net, de nem okoz akkor problémát a hiánya, hogy vásárlást befolyásoló tényező legyen)
nekem kell még valami más is, hogy legyen egy telefonban. Valami meghatározhatatlan, szubjektív.
Ezért van az, hogy van olyan brand, amit nem vennék, még ha pénzem is lenne rá (Samsung, alkatel, huawei, oppo, vivo... hirtelen nem jut eszembe más..) de igazán nem tudom megmondani, hogy miért. És van amiket szeretek (Sony, HTC, LG (érdekes..) Xiaomi, Meizu .. ) És tudom, hogy vannak akik pont fordítva, vagy más összeállításban vélekednek a telefonokról. Még akkor is, ha techológiai kártyákkal tudják megindokolni véleményüket.
De így van, és azért mert... mert nem tudom. És ezért talán minden számbavett tulajdonság mögött pro és kontra ott vannak ezek az érzések.
Lehet ez a marketing, lehet a rejtett reklémokra való fogékonyság, közösségi befolyásolás, szóval nem tudom.
Mindenesetre jó hogy vannak gyártók, akiket lehet szeretni és jó telefonoka is gyártanak. :K
:R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#481) Fejvadi válasza mgTerminator (#479) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem várok sokat, de nekem saját beszerzési forrásom van. :)

(#482) Majkee84 válasza mgTerminator (#475) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Kisvárdán is 4g-vel szakít (Mi5 és szintén telenor). 25 km-rel távolabb Záhonyban az észak-keleti határnál már csak 3g van, de szerintem így is hibátlan. :D

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#483) mgTerminator válasza Majkee84 (#482) üzenetére


mgTerminator
veterán

Eddig UPC-m volt, 3G és 1Mbit, most bőven jó ez ami van, mert még ha nem lenne csak 3G, akkor is sokkal gyorsabb :D

(#484) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A Xiaomi mostmár 25 gigát ad, nem 5-öt!

(#485) han_lev válasza mgTerminator (#484) üzenetére


han_lev
senior tag

Rájöttek, hogy nem szinkronizálom a fényképeimet, hangfelvételeimet. Márpedig arra szükségük van... ;]

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#486) beyruth82 válasza mgTerminator (#483) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem a h+ os 1 mbites upc-s net is elég mindenre...

[ Szerkesztve ]

(#487) mgTerminator válasza beyruth82 (#486) üzenetére


mgTerminator
veterán

Fogjuk rá hogy nekem is az volt, de így vissza tudtam mondani az otthoni netet, úgysem használtam sokat...

Egyébként nem mindenki kapott 25 gigát, közben utána jártam picit. Nekem aktiválva van valamiért a legkisebb +20 gigás csomag 1 évre, de nem tudom hogy mire fel kaptam...

(#488) Karavik


Karavik
veterán

Nos, úgy néz ki mégis csak lesz Mi6 Plus: [link]

Ahogy lehet már rendelem is elő, aztán passzolom is el az Mi5Pro-m...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#489) tibcsi0407 válasza Karavik (#488) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor biztos Lei Jun tudta rosszul, amikor lenyilatkozta, hogy nem lesz. :DDD
Vagy meggondolta magát, bár kétlem, hogy a roadmap-et csak úgy szétbarmolnák.

https://utdetailing.hu/

(#490) beyruth82 válasza tibcsi0407 (#489) üzenetére


beyruth82
veterán

Palotaforradalmat robbantott ki pár vezető tervezője és titokban legyártatták a plusz verziót.

(#491) tibcsi0407 válasza beyruth82 (#490) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Esténként beosontak a gyárba és limitált szériaként létrehoztak egy újat. :D Még az is lehet, hogy Hugo Barra kommandózik be gyártósorokhoz és mint legendás exdolgozó, tesz egy szívességet a felhasználóknak. :D
Egyébként egyetértek azzal, hogy igényt szeretnétek tartani egy nagyképernyős Mi6-ra, de hátha a Note 3 hamarabb eljön, mint gondolnánk.
Én inkább azt tippelném, hogy a tok ahhoz tartozhat. Már ha nem a fake-hír gyártás eredménye a tok is a képeken. :))

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#492) Karavik válasza tibcsi0407 (#489) üzenetére


Karavik
veterán

Akkora az Mi6 gyártási szórás, hogy kijött belőle az 5.7 colos széria ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#493) tibcsi0407 válasza Karavik (#492) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Olyan lesz, mint a MIUI? Egyszer ilyen, egyszer olyan? :DD

https://utdetailing.hu/

(#494) *Mukeey* válasza Fejvadi (#468) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Èn biztos nem hagynám ki a kèket,az arany kerettel sztem nagyon különleges,egyedi.
Vagy ha nem ez akkor a ceramic black😊

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#495) mgTerminator


mgTerminator
veterán

A tracking szerint nemsokára a kezemben tarthatom a kicsikét! :DD

(#496) tibcsi0407 válasza mgTerminator (#495) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hol jár a UPS? Én a múltkor kaptam egy Voyo V1-et (MiniPC) tesztelésre, Hollandia után 2-3 nap alatt a kezemben volt. :)

https://utdetailing.hu/

(#497) zsolt320i válasza tibcsi0407 (#496) üzenetére


zsolt320i
senior tag

Hi!

sokat beszélgettünk a facebookon a voyo1-ről. elsőre milyen a gép, mikor várható a teszt?

(#498) tibcsi0407 válasza zsolt320i (#497) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szia,

Le vagyok tőle nyűgözve! Nagyon gyors, pattogós a masina, a PH videoteszt fájljait szépen játszotta, akadozni nem szokott, egy óra Aida stress teszt után is atomstabil volt, a kis ventillátor benne pedig csak akkor hallható, ha odateszed a gépre a füled és hallgatózol.
A héten megírom a tesztet, már csak a SATA sebességet szeretném letesztelni. Először szerintem a blog.hu-n jelenik meg, utána a logout-on.

https://utdetailing.hu/

(#499) Fejvadi válasza Karavik (#488) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez jó hír. :C

(#494) *Mukeey*
Eddig a fekete kerámiát részesítettem előnyben, de most megint várhatok, mert lehet, lesz Plusz. :)

[ Szerkesztve ]

(#500) Rawulf válasza Fejvadi (#499) üzenetére


Rawulf
őstag

Megkérdeztem William-et a Xiaomi-tól, de ezt írta a Mi6 Plus kérdésre:
"No. I don't think there would be a plus tell the truth "

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.