Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Honnan rendelted, mennyiért, mennyi idő alatt volt itt?

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Várom az összefoglalót. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3) SpZ


SpZ
senior tag

Már én is 2 hete használom, megéri az árát. :K

(#4) petipetya válasza SpZ (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tőled is várom az összefoglalót. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#5) SpZ válasza petipetya (#4) üzenetére


SpZ
senior tag

Nekem a hátlap anyagát leszámitva nagyon pozitiv a telefon. Meizu MX 4 után váltottam, főleg a méret miatt.
5" tudja azt a xiaomi amit az apple 6s 4.7" -on, gondolok itt a készülékház méretére. Imádom hogy a telefon nem 'kérdez' amire rányomok az egyből betöltött. Van benne quick charge ami nagyon prémium szagot ad a telónak, ezzel jár az usb type c csatlakozó ami szerintem már kötelező lesz minden rendes telónál. Kijelző jó, hátast nem dobtam tőle, szinek nagyon rendben vannak. Kicsit zavaró mx4 után a kijelző bevilágitása de megszokható. Gombok jók, az edge funkció nagyon nagy kedvenc. Kamerákkal elégedett vagyok de még nem teszteltem le rendesen. Egy ilyet rendeltem a hátlapra, szerintem ezzel minden 'problémám' megoldódik.

(#6) petipetya válasza SpZ (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi a gyors leírást. :R Gratula a telóhoz, és nagyon jól néz ki az a hátlap.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) enginev3.0 válasza ^Clown (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mobilemantól rendeltem
A többi infót tőle kapjátok ezzel kapcsolatban :)

(#2) petipetya@ Az összefoglaló nagyrésze hamarosan elkészül :R :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) kutkut válasza SpZ (#5) üzenetére


kutkut
addikt

Szia(sztok)! :)

Mindkettőtöktől kérdezném, hogy akkuidő milyen? :D Leginkább a "screen on time" érdekelne... Aztán a másik, hogy milyennek érzitek az automatikus fényerőállítást? Mennyire pontos? Azaz van-e olyan pl., hogy sötétben majd' kiégeti a szemedet vagy fordítva, amikor világosban túl sötét a kijelző... Valamint, a zenelejátszóban hány lépcsőfokban lehet állítani a hangerőt (fülessel hallgatva)?

Tőled viszont külön érdekelne, hogy - egy kicsit visszagondolva az MX4-re - mi az amire azt mondanád, hogy "na végre, itt (a Mi4c-n) mennyivel jobb"? Pl. érződik-e a több RAM, voltak-e bosszantó hibák vagy hiányosságok, amik a Xiaomin nincsenek jelen... Ilyenek egyébként jöhetnek fordítva is! :D
Azért kérdezem, mert én is gondolkodom az MX3 cseréjén, és a Mi4c az egyik kiszemelt. :)

Meizu MX3 32GB

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Engem a hangminőség (telefonálás közben) érdekel, illetve a zene minősége a jack-ről.
GSM hálózatit nem szokta eldobni a telefon? Stabilan tartja? Wifi erőssége milyen?

(#10) petipetya válasza kutkut (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom a 3 GB RAM-os 32 GB tárhellyel rendelkező modellre gondolsz. Legalábbis én így váltanék a két telefon között.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) gmark247


gmark247
tag

2 napja használom a készüléket. Nekem külsőre nagyon bejön. Gyorsaságával nincs gondom, viszont az akksi időt kicsit gyengének érzem :(
A 3GB RAM-ból ugyanúgy 1GB marad szabadon, mint a régebbi 2GB-s telómnál ( hihetetlen hogy nem kezdenek valamit már a RAM felhasználással a droidosok.. ) Hálózatot néha eldobja, csakúgy mint minden telefonom ebben az istenhátamögötti faluban. Egyébként eddig megvagyok elégedve vele.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

pont jókor, hogy kijött az oneplus X 250$-ért ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nem akarom a blog író kenyerét elvenni, de van egy egész jó közösségű topikja a már a telefonnak, jó pár tulajjal, segítőkészséggel, tapasztalatokkal (enginev3.0-t nem láttam ott). Sőt várható a Mobilarénás teszt is a közeljövőben.

Ettől persze mehet itt a diskurzus nem azért írtam, csak hát ott több szem többet lát alapon lehet több a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#14) enginev3.0 válasza ^Clown (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Wi-fi erősség nagyon jó, nekem fent az emeleten van a router és lent a nappaliban, lent teljesen jó az erőssége, pedig több fal meg egy emelet

Gsm is erős, bár csak egy kártyával használom

Kijelző idő nekem 4G-vel 4+ óra, úgy hogy leveszem 4kor a toltorol, másfél óra zene fulessel, a net csak akkor megy mikor használom.
Wifivel szerintem 5 óra fölött bőven, de ehhez kell vagy egy hét hogy pontosabban tudjam minden nap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) SpZ válasza kutkut (#8) üzenetére


SpZ
senior tag

Nekem az akku idővel nincs gondom 3 naponta töltöm kb. Pontos screen on time időt nem tudok mondani.
Automatikus fényerő állitás jobb volt az mx4 nél, kicsit lustább a mi4c-ben a szenzor. Zenehallgatás nekem kimaradt fejhallgatóval. A hátlapi jól szól és kellően hangos.
Több ram érződik, jobban is kezeli mint a flyme. Általában 1.5gb ramom van szabadon.
Na végre pillanatom nem volt az mx4 és ez is nagyon tuti készülék. Nekem a telefon minősége jött be a legjobban, mx4 nyeklett és a vékony műanyag hátlap is elég szerencsétlen választás volt rajta. Most az egyedüli gondom a mi4c-vel a hátlap csúszós felülete, de arra megérkezik lassan a fém hátlap.

Hangminőség jó, amit én hallok az egészen kiváló. A másik fél sem panaszkodott hogy recsegnék tompa vagy zajos lennék. Wifi erős, legalább annyira bika mint az LG G pad -ben. Nekem nem dobta még el a hálózatot, mobilnet is tökéletesen jön.

(#16) kutkut


kutkut
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Meizu MX3 32GB

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Naaaaagyjából

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Egy kis infó: a Xiaomi Shopnál 109.900 Ft lesz az ára, 2 hét múlva érkezik meg kb. és magyar nyelv már lesz benne.

[ Szerkesztve ]

(#19) Fetyoka0


Fetyoka0
tag

Sziasztok,

A miui.hu-n levo romot lehet ugy telepiteni hogy felmasolom a telora es az updater progival frissitem? Vagy mindenkeppen szuksges hozza twrp? Sajnos kinai es magyar nyelvel erkezett a telo :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.