Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Drenadar válasza Bornie127 (#100) üzenetére


Drenadar
veterán

én nem kaptam arról értesítést hogy feladták volna az enyémet... szal... nem baj várunk. ha az normális hogy egy hónap egy levél megérkezése... akkor... várjunk.

(#102) mcs


mcs
veterán

Most vettem egy ilyen echte kínai ,,szörnyűséget". :DDD
Hát az eddigi drágább Sennheiser, Sony és JVC füleseimhez képest előrelépés. Az igényes csomagolása nagyon meglepett. :)

(#103) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Nekem meg valahol egy másik dimenzióban van a csomagom :(

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#104) Norby86


Norby86
őstag

Nekem sajnos a Piston 3 fülesem úgy néz ki ma ment tönkre. :( Pedig szerettem, mert nagyon részletgazdag hangja volt. De szerencsére van itthon még egy Piston 2 füles, viszont ebbe nem hallok ki annyi dinamikát a zenékbe, inkább a mély hangok erősebbek, az ének tartomány rovására. Viszont a Piston 2-be meglepően jó a mély, ezt meg a 3 nem tudta hozni.
Nekem olyan füles lenne az ideális ami tényleg a 2 és a 3 összegyúrt változata. :) Tehát az énektartomány nincs annyira elnyomva, mégis a mély fel van pumpálva mint a Piston 2-be.
Létezik ilyen füles, vagy ez a Hybrid ezt tudja? Mert most kénytelen vagyok a Piston 2-t használni addig, ami hozzáteszem nem rossz, csak szokatlan a hármas után, hiányérzetem van. A Piston 3-nak amúgy az lett a baja hogy valószínűleg nem bírta azt az erős mélyet amit én elvártam volna tőle és most már erősebb hangnál sajnos puffog a hangerő és jön a lópatkó dobogás minden basszus hang után, szóval ilyen "zsiguli music" hangja lett.

-Norbi-

(#105) pucz válasza #15419392 (#13) üzenetére


pucz
senior tag

P2-t Én is EQ nélkül használom.
G4 gyári lejátszója valami förtelmes, ha színezem. Így alapból kilőve a téma. De ha nem manipulálná annyira, akkor sem maszatolnám, mert megvagyok a hangzásával elégedve. Így egy év után érzem azt, hogy váltani kéne valami komolyabb árszegmensbe.

(#106) HoaryFox


HoaryFox
őstag

No, csak megjött, valahonnan egy párhuzamos univerzumból egyszercsak az ajtómon kopogtatott a DHL futár, és meghozta a csomagot.

Első hallgatásra jobb, mint a P3, anyagminőségre is jobb, több fém, kevesebb műanyag, a kábel ugyanolyan cipőfűző borítású, mint az elődje, de kellemes. Kicsit több tere van, basszus több, de szebben is kiadja, gondolom ezért van a hibrid rendszer :D Több részlet megmarad zúzósabb résznél is, ahol a régi már itt-ott nem jelenített meg pár dolgot.

Bejáratás után még nyilatkozok, kb. 10 perce tart :DDD

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#107) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.

Elromlott a Piston 3-am, és szeretnék venni egy ilyet. Honnan rendeljem? Jelenleg a geekbuying.com-on találtam 18.99$-ért. Onnan rendeltem a P3-at is. Esetleg tudtok jobb helyet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#108) HoaryFox válasza .LnB (#107) üzenetére


HoaryFox
őstag

Gearbesten perpill 17.71$-ért adják. [link]

Én innen rendeltem (meg a P3-at is)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#109) .LnB válasza HoaryFox (#108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:R Köszi!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110) bocsika


bocsika
aktív tag

Sziasztok.
Az enyém ma jött meg. A hangja a Vsonic VSD1s hez képest valahogy direktebb. Lehet hogy csak mert nics bejáratva. Most még több közép hangzás van benne és dinamikusabb a basszus.

De a probléma az hogy nem megy a telefonommal (Cubot GT99) Bedugom, mono hang elvesző közép. Gombok nem reagálnak. Csak ha nyomva tartom a középsőt akkor jön meg a hang rendesen. Most vagy a telefon rossz kiosztású vagy a füles?
Annak idején ment a Samsungom 1 gombos microfononosával, de ezen 3 gomb van.

[ Szerkesztve ]

(#111) HoaryFox válasza bocsika (#110) üzenetére


HoaryFox
őstag

Lehetséges, hogy nem tudja lekezelni a 4 érintkezős jack dugót. Ha beledugsz egy sima 3 érintkezőset, az jól szól? Esetleg próbára egy másik 4 érintkezős?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#112) LionW válasza bocsika (#110) üzenetére


LionW
tag

Nekem is ugyan ez volt a Piston 3-al, de kiderült hogy a telefonommal volt a baj. Ha nyomtam a gombot nekem is jól szólt, amúgy pedig mono volt. A mostani telómmal teljesen jó az is és a hybrid is.

(#113) bocsika válasza HoaryFox (#111) üzenetére


bocsika
aktív tag

A régi Samsung Spicaé megy ami 4 es. A Vsonic VSD1s ami sima megy de ez nem. Szerintem a telefon OMTP-s jack. A hybrid pedig CTIA.

[ Szerkesztve ]

(#114) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok gearbestről akkor érdemes rendelni?! Xiaomi redmi note 2 vel használja valaki? Nem lesz gond a jack osztása?
Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#115) Criminal017 válasza sanyi0627 (#114) üzenetére


Criminal017
őstag

Xiaomi-Xiaomi között nem szokott lenni kompatibilitási hiba, elég nagy baklövés lenne. :))
Menni fog vele, a zene appban még egy kis testreszabás is van, a fülhallgatónak van saját beállítása.

(#116) sanyi0627 válasza Criminal017 (#115) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi
Csak azért kérdeztem mert pl a note2 topikba olvasható hogy több embernek eldobálja a mibandet, pedig az is xiaomi.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#117) Criminal017 válasza sanyi0627 (#116) üzenetére


Criminal017
őstag

Az sajnos ennél komplikáltabb probléma, ROM és egyéb összetevők miatt nem működik úgy, ahogy kéne. Most pl. megy, legközelebb lehet, hogy nem. :(((

(#118) sanyi0627 válasza Criminal017 (#117) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Gearbestről rendelve kínai debobol 2-4 hét szokásosan míg megérkezik?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#119) Criminal017 válasza sanyi0627 (#118) üzenetére


Criminal017
őstag

Gearbestet nem használom, nem tudom.
Ilyen dolgokat Banggoodról rendelek, onnan kb. annyi. De ha onnan veszi valaki, akkor érdemes megvenni a TN-t, tapasztalat. :)

(#120) lexter00


lexter00
őstag

A jövőhét folyamán veszek egy ilyet valamelyik kínaitól.A gumiharangok jól illeszkednek a fülbe?Mert kinéztem hozzá még egy ilyet [link] A vetőcsöve hány mm átmérőjü?3 vagy 5?

(#121) mch válasza lexter00 (#120) üzenetére


mch
csendes tag

A gumiharang engem is érdekelne, remélem valaki válaszol :)

(#122) pucz


pucz
senior tag

Üdv.

Ha valakinek van egy felesleges darabja, ami bontatlan, téves plusz rendelés, bármi hasonló, kérem jelezze. Az előző nem futott hosszú karriert. Munka közben oldalba vágott egy tízes lemez, és a jack sajnos beletört a foglalatba. Tanulság: ne hallgass munkahelyen zenét. :))

(#123) pucz válasza Bornie127 (#92) üzenetére


pucz
senior tag

Quadbeats-nél fenyevekkel jobb, szvsz. Most jelenleg azt használom, miután elhalálozott a Hibrid. G4 gyári lejatszojaval nekem kevés volt a magas. PowerAMP kicsi nagashuzas után számomra tökéletes volt. P2 volt előtte. De az is megdoglott. Nem bírta a kábel a bringa-farmer kombot. Megtört...

(#124) huby80


huby80
senior tag

Vettem egy hybridet ez se jön be!! jobb mint a piston 3 de ez se jobb mint a samsung gyári fülesem....lehet velem van a baj :F mindegy ha valakit érdekel irjon :R

(#125) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Hobbizenészként (2 lemez a hátam mögött) megmutattam kollégámnak a Piston 3-as fülesemet (szintén hobbizenész, 1 lemezzel, bár más műfaj.).
A reakció: "B@mmeg, ez veri a 150k-s Sonymat!".
Rendelt is kettőt rögtön. Szóval, Xiaomi tud valamit. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#126) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Gearbesten 16 dolcsiért vesztegetik éppen, már repült is a rendelés :) 3-as tesóját nagyon szeretem, régóta használom, tényleg több tízezres IEM szint amit nyújtanak és ennek a hybridnek mostmár a kivitele is sokkal masszívabb, nagyon várom már, hogy megérkezzen :D

(#127) bubi92


bubi92
őstag

esetleg működnek a gombok, iphonenal :F

(#128) bubi92 válasza bubi92 (#127) üzenetére


bubi92
őstag

közben megtaláltam, hogy hangerő állítás nem megy.

(#129) kory24 válasza Bandi995 (#126) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Én is akarok venni egy ilyet, de magyarban drága (10k)

llyen kínai rendelést még sose csináltam.

megrendelem, kifizetem és tényleg, tuti 100% megkapom?
Igen azt tudom, hogy szállítási idő 2-4 hét.....

De 100% megkapom és eredeti, új uyganaz mintha pl itt az eDigitalban vettem volna?

Még annyi, hogy ha úgy alakulna garancia is van?
Ha igen, az hogy kezelendő?

Köszi

(#130) Napfénysüti válasza kory24 (#129) üzenetére

Pont ma jött meg a Xiaomi Hybridem Banggoodról. 1,5 hét alatt ideért rendben. :K

Maga a fülhallgató tetszik, elég kényelmes, persze még be kell járatni de így elsőre sincs rossz hangja.

Més que un club!

(#131) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Ez a füles mennyiben különbözik a témában írt-tól?

A neve alapján ugyanannak tűnik, de a képek alapján teljesen más

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#132) Bloksma válasza Breki (#131) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Szia
Szerintem köze nincs hozzá. Elírás vagy szándékos megtévesztés. A képeken a dobozra az van írva, hogy Hongbiao.

(#133) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Én eléggé megszerettem a hangzását, azonban a kábel nagyon könnyen gabalyodik, és IOS-en nem mennek a volume gombok ami nagyon kár :(
A komfort is jó , de nem igen zárja ki a külső zajokat, ami lehet jó is meg rossz is , embere válogatja. :)

Mindenesetre bőven megéri az árát. Nem kell nagyon félteni sem.

(#134) McLaca


McLaca
őstag

Van ám új verzió: [link]

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#135) Hacsa0415


Hacsa0415
kezdő

Sziasztok!
Most hozta a postás a bangoodrol rendelt Xiaomi hybrid pro-t. Mivel utánna olvasgattam, tudom hogy nem ajánlott megvenni a HD változatát. Hogyan tudok megbizonyosodni, hogy ez nem a HD változat?! A linken nem volt feltüntetve, hogy hd, viszont a dobozan is azt írja, hogy Pro HD és magán a fülesen is rajta van a HD audio felirat.
Link: https://m.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Pro-Three-Drivers-Graphene-Earphone-Headphone-With-Mic-For-iPhone-Android-p-1103184.html?rmmds=search

(#136) McLaca válasza Hacsa0415 (#135) üzenetére


McLaca
őstag

A pro az a HD, vagyis Pro HD a teljes neve.
A "régi" verzió neve simán Hybrid.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#137) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

Elkapott kicsit a zene világa és szeretnék egy normális fülest. Főleg PC-n hallgatom, ritkán telón.
Iphone-om van, így jó lenne azért ha a hangerőszabályzás működne, de talán ez a legkevesebb.

gyári apple fülest használok, ami számomra elég jól szól, de
1, megmozdulok kiesik a fülemből
2, az irodában a mellettem ulo is azt hallgatja amit en
3, nincs zajkizaras

Foleg house stilusban mozgolodom, szoval "basshead" fules kellene. Ugy gondolom, hogy ezeknek eleget tesz az itt belinkelt EREDETI Hybrid (nem pro hd stb)

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Hybrid-Dual-Drivers-Wired-Control-Earphone-Headphone-With-Mic-p-1010328.html?rmmds=detail-left-hotproducts

Van mas azota talalt alternativa, vagy meg mindig ez lesz az etalon?

Koszonom!

(#138) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!

A Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers-ről van valami tapasztalat már?
Ajánlott?

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.