Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A termék jó, de kintről már nem igazán éri meg rendelni.

Itthon olcsóbban megrendelhető.

A tesztet köszi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) shifty! válasza Graphics (#1) üzenetére


shifty!
senior tag

A szerző által megemlített kuponnal csontra ugyanannyira jön ki a linkelt oldalról, mint a leggyakoribb itthoni beszerzési helynek számító EUStock-ról, így ez ebben a formában (a kupon érvényességéig) nem állja meg a helyét. Bár az is igaz, hogy ha választani kéne, én is inkább a jól bevált magyar forrásból venném meg a kütyüt, csak a tisztán látás végett mondom.

A teszt nagyon jó lett, köszönjük! Sok olyan pontot megválaszolt ami nem volt nekem eddig tiszta. Valószínűleg megajándékozom magam egy ilyen ketyerével nemsokára, bár inkább a klasszik karórákat favorizálom, ez most kivételesen nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezekkel a szíjakkal gagyi gyerekjátéknak néz ki. Fém szíjat lehet rá tenni? Edzéshez ok a műanyag, de edzésen kívül gáz. Nem bírja az úszást egy sportos kütyü... Mondjuk aki triatlonozik, akkor ne ilyet vegyen ezek szerint. Vacak kis 5-6e forintos Casio órámmal évekig úsztam, és még elemcsere után se ázott be, meg a mostani Casio edifice se.
Mondjuk futáshoz tekeréshez nem lenne rossz valami okos eszköz nekem se.
A teszt jó, részletes, köszi!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) macilaci78 válasza shifty! (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A jól bevált itthoni beszerzési hely szlovák. Csak hogy tiszta legyen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Wesder válasza Victoryus (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, van hozzá rengeteg, nèzz szèt Ebay-n meg Ali-n.

IP67 - Az eszköz 1.5m-ig vagy 30p-ig vízálló.
IP68 - az eszköz víz alatt használható.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) shifty! válasza macilaci78 (#4) üzenetére


shifty!
senior tag

Nem kioktatólag szándékoztam írni.
Nincs tapasztalatom a linkelt vásárlós oldallal, de feltételezem hogy a garanciáztatás egyszerűbb, ha a szlovákoktól veszed, lévén nekik van MO-i szerződött partnerük. A postaköltség vsz kisebb.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#7) bloggiold válasza Victoryus (#3) üzenetére


bloggiold
aktív tag

,,A gyors zárral rögzített, 20 milliméteres, szabványos, cserélhető óraszíj"
Szabványos méretű, tehát cserélhető bármilyen másik szabványos méretű szíjra.

[ Szerkesztve ]

https://fontecone.blog.hu/

(#8) gyépés


gyépés
aktív tag

Jó teszt, köszi. Egy dologgal nem értek csak egyet, azzal, amit a PPG technológiáról írsz. Szerintem nem a technológia miatt pontatlanabb a pulzusmérés, hanem mert nincs rendesen megcsinálva. Pont emiatt vettem én is sportórát, mert abban megbízható a pulzusmérés sport közben is, nem csak mikor a tv előtt ülök. :)
Nekem ilyenem van, a teszt elég alapos: https://www.dcrainmaker.com/2015/11/tomtom-spark-review.html
Sajnos a Mi Band 2 ment is a polcra, és emiatt nem tudtam más Xiaomi cuccot sem megvenni. Ezek inkább okos cuccok, mint sportolásra valóak.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#9) dragonfx


dragonfx
veterán

ez tényleg ennyi mindent tud?
futás,gyaloglás,lépés, alvás?
a mi band 2 ehhez képest fika akkor nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10) UnA válasza gyépés (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Hát ... ez a pulzusmérés mindig nagy vitatéma szokott lenni, mert vannak, akik csak a mellpántban hisznek - és vannak ugye a többiek :) Engem igazán nem érint, de már láttam erről véget nem érő fejtegetéseket.

(#11) Graphics válasza dragonfx (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi Band 2 is tudja....

Nem egy kategória a kettő, remélem feltűnt. :) Kb 3x drágább ez mint a Mi Band 2

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) gyépés válasza UnA (#10) üzenetére


gyépés
aktív tag

Hát ja, elég megosztó téma. Sajnos én nagyon utálom a mellkaspántot, kettő is porosodik már itthon valahol. Olyan érzésem van benne mindig, mintha nem tudnék rendesen levegőt venni, ezért kezdtem alternatívát keresni. És hát... nem sok van. Igazából a nagyobb gyártók sportóráiban van olyan szintű csuklós pulzusmérő, hogy az már stabilan eltalálja a megfelelö tartományt. De ilyen órából van kb. tíz a piacon, amik vállalhatóak. Nyilván arany árban. :) Viszont egyre több jelenik meg, remélem idővel elterjednek, és akkor ilyen egyszerűbb cuccok is jobban mérnek majd. Mindenesetre a PPG mérés fejlődik szerintem, több van benne, mint az a tesztelt cuccban látszott.

[ Szerkesztve ]

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#13) Jabby


Jabby
őstag

"Vásárlás előtt fontos az óra átmérőjének helyes megválasztása, általánosan elmondható, hogy a hölgyek számára a 39 mm-es vagy annál kisebb, míg a férfiaknak a 39-46 mm közötti tokméretű órák ajánlottak. A Huami Amazfit Bip mindkét nem számára ideális méretekkel rendelkezik."

Egyet értünk, nagyon fontos az óra átmérője!
Viszont a cikkből nem derült ki,l hogy a tesztelt Bip-nek mekkora az átmérője?
Talán 39 mm?

Számomra az sem egyértelmű, hogy ez a Bip miért Live?
Eddig csak Bip-ként találkoztam vele, a fórumon is két Bip-es topic van, napi hozzászólásokkal.

(#14) Tom5


Tom5
addikt

Ez most ugyanaz az óra v más? :F

(#15) Wesder


Wesder
félisten

Tom5
Ugyan az.
Nem lett javítva az IP besorolás.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) bloggiold válasza Jabby (#13) üzenetére


bloggiold
aktív tag

,,Az óraszerkezet kiterjedése 39,4×34,1×9,5 milliméter," ebből ki lehet találni
Nem Live, Lite - a geekbuying ahonnan az órát rendeltem ezen a néven árulja (és más kínai webáruház is).

https://fontecone.blog.hu/

(#17) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a tesztet, nagyon jó lett.
Azt nem találtam meg benne, hogy alkalmazásokat lehet rá telepíteni?
Van 2 Pebble órám, de ideje lenne már a cserének. Első blikkre hasonló cucc ez is, de gondolom kevesebbet tud.

(#18) Wesder


Wesder
félisten

Most akkor IP 67 vagy IP68?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Az előző két kérdésre
A sorok között olvasva:
Alkalmazásokat lehet rá telepíteni?" - ,,az egyedi, zárt rendszerrel rendelkező Bip-et" - nem lehet rá telepíteni

IP 67 vagy IP68? -,, Az IP68-as védelemnek köszönhetően fürdéskor vagy zuhanyzáskor is rajtam volt" (IP68)

https://fontecone.blog.hu/

(#20) Sgr_A válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Sgr_A
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.