Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Valaki árulja már el, hogy mitől "karperec" egy band, és mitől "óra" egy watch? Szvsz. teljesen összeért a két termékvonal, ill. a klasszikus band úgy gondolom megszűnt létezni.

(#2) Lami66


Lami66
őstag

Huawei Watch Fit2 "Xiaomi" edition.

(#3) TechMagneTic


TechMagneTic
tag

Szóval a Xiaomi Band széria is eljutott idáig, hogy jobb választás egy Huawei Watch Fit... Csak gratulálni tudok a Xiaominak :(((

(#4) vampire17


vampire17
addikt

Global verzio erdekel egy ideje, de azt rebesgetik, abban sem lesz hasznalhato az NFC (legalabbis a Global verzio dobozan nincs rola info, illetve a (kesobb torolt) amazon adatlapon is hianyzik az NFC képesség)... Igy mast fogok nezni...

https://www.reddit.com/r/miband/comments/x1csgd/possibly_first_xiaomi_mi_band_7_pro_version/

Nalam ami kell:

- AOD
- NFC
- 7+ napos uzemido

Ha ez kiesik, akkor a Fitbit Versa 2 NFC marad alternativanak, mast nem talaltam ilyen parameterekkel, aranylag megfizetheto aron.

[ Szerkesztve ]

(#5) dolon75 válasza vampire17 (#4) üzenetére


dolon75
aktív tag

Ha kínai régiót választok, akkor annak nincs olyan hozadéka, hogy kínai szervereken tárolják az adatokat, pl. európai helyett?
Vagy sosem volt európai szerver?

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#6) vampire17 válasza dolon75 (#5) üzenetére


vampire17
addikt

Mind1 h kinai vagy EU server (kb csak az AWS serverfarm helye valtozik) attol azt meg a Xiaomi manageli :)

(#7) Pablo26


Pablo26
csendes tag

Szóval van egy okosóra ami nem igazán méri pontosan a pulzust, téved a lépészámban, pontatlan az alvásidőben? Parádés!

Öröm látni, hogy még mindig a beállításokkal kell bohóckodnod, hogy használni tudd a perecet, természetesen szigorúan angol nyelven.

" de utána lesz neki egy olyan aktivitásmérő karperece, ami órának néz ki, könnyebben olvasható, továbbá van benne GPS és NFC, plusz 117 sportmódot mér, "

Ez az ennyi meg annyi sportmódot mér az okosóra meg a világ egyik legnagyobb bullshitje úgy ahogy van. Egy átlag ember szerintem 117 különböző sportot most így hirtelen felsorolni sem tud, érdekes lenne ha egy óra mindegyiket felismerné, és ez alapján elemezné ki az edzésedet.
Gondolom ez is, mint a többi a pulzusszámból variálgat.
De amúgy ha a pulzusmérés pontatlan, akkor mi értelme az edzések kiértékelésének?
És nem! Nem nyelem le azt, hogy a pulzusmérő is szar pusztán azért mert egy olcsóbb óráról van szó. Ennyi erővel vegyél egy olcsóbb szalonautót, nem fogja tudni a gyári adatokat, meg 25 méterrel hosszabb lesz a féktávja az előírtnál, de fogadd el. Élj vele, mert ez olcsóbb.

Nem tudom miért lett ez szinte evidens az olcsóbb okosórák világában, hogy tulajdonképpen az idő mutatásán kívül minden pontatlan, és ez így jó is (mármint a gyártó szerint). Na meg azért 2022 derekán jó lenne oda eljutni, hogy egy "pro" modell (ami jelen esetben inkább nézz ki egy ipari hulladéknak) egyből üzemképes a bekapcsolás után.

(#8) moleculez válasza Pablo26 (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Ez a vonat messzire visz, és kb oda érkezik hogy a prémium kategórián kívül mi értelme bárminek is. Mert ugye ha egy olcsó kütyü tud Garmin szinten mérni, akkor miért is vegyek Garmint? Valamint, megfordítva ha csak a legjobb jó akkor minek gyártanak olcsó cuccokat, mi értelme az belépő kategóriának? Amikor jön egy új termékkategória, mindenki várja mikor lesz belőle megfizethető változat, aztán amikor meg lesz, akkor megy a csodálkozás, hogy ez nem "olyan". Nem, de nem is annyiba kerül.

Szóval ez az izé sem kéne, ingyen sem, ezer sebből vérzik, de a papírforma jól mutat, a spec sheet majd eladja. Vagy nem, a Xiaominak sztem teljesen mindegy, járulékos veszteség, jövő héten majd kidobják az Ultrát vagy Pro +, azt abból is elmegy pár.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Pablo26 válasza moleculez (#8) üzenetére


Pablo26
csendes tag

Nagyon sok termék esetében érteném amit mondasz.
Nyilván ha veszek egy alapmotoros városi autót akkor nem egy full extrás, 8 hengeres, légrugós szörnyeteget várok. Ellenben amiért veszem, azt tudja. Működik minden funckió benne kifogástalanul.
Ha veszel egy 150 ezres TV-t az is tudja azokat a funckiókat, amiket bele raktak. Nem lesz rajta ambilight, meg 8k, meg nem foglalja el a fél szobát. De amiket bele raktak mint funckiók, azok működnek.
Ha veszek egy 120 ezres e-rollert, az nyilván kevesebbet tud mint egy fél milliós. De amit ígér azt tudja.
Veszel egy 10 ezres fejhallgatót. Nyilván nem stúdió szint lesz, de otthoni casual használatra elég lesz. Lehetne még ezt sorolni reggelig...

És akkor itt vannak az olcsóbb okoskarkötők, okosórák.
Nekem nem gondolnám, hogy irreális elvárásaim lennének egy okoskarperec/karkötő/óra felé. De az, hogy a pulzusmérés kb kuka, az nehezen megy le a torkomon. Edzés szempontjából ekkora pontatlanság megléte mellett értelmét veszti a funckió. Tehát adott egy FŐ funkció az órában, ami nem használható. Azt pont leszarom, hogy +-15-20%os szórással mit mér meg, vagy épp mit nem. A pontatlan pulzusmérésből következik, hogy az edzések értékelése is kuka. Vagy tudni akarom pontosan, hogy milyen volt az edzésem minősége, vagy nem. A kettő között nem tudom, hogy hol van aranyközépút. Hogy valósítasz meg progresszív túlterhelést, ha nem pontos az eszközöd ami mér? Ez még hobbi szinten is gáz.
De ezt megfejelik még azzal a marketing bullshittel, hogy 117 sportot különböztet meg.
Alvásmérés is erősen kérdőjeles.
Stressz, meg Spo2 mérés meg tokkal vonóval bullshit ahogy van. Spo2 mérésre egy embernek nincs is szüksége. Ha gondod lesz a véroxigén szinteddel azt úgyis észreveszed majd amikor visz be a rohammentő. Ahhoz nem kell külön funckió, hogy 0-24 írja a 96%-ot.

Nekem hasonló órám volt, és az egész egy bullshit ahogy van. Edzéseken pulzusmérés useless volt, mert pontatlan. Az elégetett kcal-t meg szerintem brutálisan fölé lőtte. Alváselemzésben folyamatos anomáliák, ellentmondások voltak. Kicsit cringe amikor felébredsz éjjel, puszta kézzel benyomod az órádat megnézni, hogy mennyi az idő. De még így sem ébredtél fel az alváselemző szerint. Full kipihenten is volt elvileg egy rakás fos az alvásom. Ligtos piálás után 5 óra alvással hajnali keléssel meg "jobb mint a felhasználók 87%-a". Stressz számomra irreleváns bullshit, ahogy a Spo2 is.

Személy szerint nem értem mire jók azok az eszközök, amik egyszerűen nem látják el azt a feladatot amire valók.
Most arra nem térek ki külön, hogy az olcsó árnak mondjuk a beállításokkal való babrálást sem lenne kötelező alanyi jogon magával vonzania.

(#10) moleculez válasza Pablo26 (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Megértem, a másod/harmad vonalas kínai gyártók mai napig elkövetnek ilyeneket, legyen az tablet, teló, kamera bármi, ezért kell tájékozódni, teszteket olvasni és nem megvenni. Na, nem mintha ez hatalmas bünti lenne a gyártónak, egész egyszerűen azért hogy ne pazarolja az ember fia a pénzét ilyen szarokra.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) <Adamsky> válasza moleculez (#8) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... miért is vegyek Garmint?" - én pár napja nyúzok egyet ...
Szóval az egy dolog, hogy pontosabb, de olyan ökoszisztéma épül köré, hogy én egyelőre csak kamillázok.
Szóval én érteni vélem, hogy Pablo26 mit mond, ill. igazat kell adjak neki abban, hogy - egy ideális világban - nem kellene, hogy különbség legyen (vagy nem ekkora) pl. egy drága és egy olcsó eszköz pulzusmérése között. A drágább cucc azzal válhat "izgalmasabbá", hogy nem csak száraz - a legtöbb ember számára nehezen értelmezhető - adatokat jelenít meg, hanem kiértékelve azt, "fogyaszthatóvá" teszi bárki számára.
Nehéz ezt röviden leírni, de tényleg érdemes megnézni, hogy pl. egy dedikált futóóra milyen "elborult" dolgokat (edzésmódok, ilyen-olyan paraméterek) tud. Emellett - így 2022-ben - tényleg elvárható lenne, hogy a pulzusmérés és pl. a GPS pontos legyen.

(#12) Bog válasza Pablo26 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, öhm, izé, pont erre fut ki a teszt is, amit épp sérelmezel, szóval ha nem is ennyire felpaprikázva, de a konklúzió egyezik azzal, amit írsz ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Vicoo


Vicoo
senior tag

A cikk azt írja, hogy a Mi Fit mindig is angol volt, pedig nem. Én akkor váltottam mikor egy frissítéssel eltűnt belőle a magyar nyelv. Már előtte is tervbe volt, mert mint a fórumtárs írta, hülyeséget mért alvásnál. Nekem még a lépésre is összevissza mért, így aztán elég is volt belőle.

(#14) gyépés


gyépés
aktív tag

Én azt látom kicsit, mintha a piac ezen része (olcsó okosóra, aktivitásmérő) egy ideje egy helyben topogna. Egyszerűen olcsón nem tudják azokat a funkciókat és pontosságot elhozni, amit egy kicsit is igényesebb alkalmi sportoló szeretne. Nekem mindig is annyi kellett, hogy legyen benne egy pontosabb csuklós pulzusmérő, meg egy pontosabb gps, aztán óraként alkalmi edzésekkel bírja egy hétig. Az ilyen eszközök manapság meg mindig kb. 100 ezer környékén vannak. Nem tudom miért van ez, de nevetséges. A TomTom Runner 2 és Spark, amelyek ezt tudják 100 alatt meg talán 1-2 polar modell, de azok is pont ennyit, minden másban nagyon kompromisszumosak. Okosóra irányból semmi nincs, inkább sportóra irányából lehet találni esetleg akcióban valamit.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#15) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#16) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennyiért (akár dollár, akár euró) nem sok értelme van behozni, mikor 25-30 ezerért már ott az Amazfit GTS2 valamelyik variánsa, mókolásmentesen, magyar nyelvvel, garival. De a Redmis "óravariánst" is meg lehet kapni olcsóbban, szinte ugyanilyen tudással.

Nagy fanja vagyok évek óta a Band szériának, de lassan kezdek kiszeretni belőle.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#17) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért ezerszer inkább a Huawei Watch Fit. Az legalább pontosabb HR-ben és van rajta gomb. :W

Vamos a la playa.

(#18) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ez valóban gyenge így. Ennyiért van alternatíva ami pontosabb jobb. Egy kijelzővel nem lehet ezt eladni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) strogov


strogov
senior tag

Nekem az a problémám ezzel a cuccal (is), hogy amit tényleg tud (GPS-t kivéve) azt a mi band 4 is tudta 6500 HUF-ért 3 éve. GPS-szel meg ott van a mi watch lite jóval olcsóbban. A mi band 6-nak legalább az NFC-jét engedélyezték K&H-nál.
Egyébként felső kategória is erős egyhelyben topogás szerintem. Úgy néz ki mintha kb. kilőtték volna, hogy egy ekkora kütyütől mit várnak az emberek, és semmit nem tudnak hozzátenni.

(#20) Petya XT válasza Vicoo (#13) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Igen, ez számomra is teljesen érthetetlen volt, hogy miért tűnt el a magyar nyelv a progiból. Ez meg is mutatta, hogy mennyire számít a magyar piac. :( A Huawei telefonokkal is komoly problémái vannak, már ami a dolgok lebeszélgetését illeti. Egyre kiégetőbb ez a brand.

(#21) kchris78


kchris78
veterán

pedig a galaxy watch 4 pulzusmerese is egy fos pl egy apple watchoz kepest. par honapig usztam AW-t hasznalva, 1 ev GW4 most ujra AW... olyan fals ertekekre ragadt be percekre a galaxy hogy ott lett volna kedvem megtaposni mikor mutatta a 160-180-as pulzust mikor mar a medence szelen nyomogattam fel perce max 100koruli pulzussal.. ugyanezt bicajozas kozben is eljatszotta. eleg benezni a galaxy watch topicjaba.

[ Szerkesztve ]

(#22) szabi__memo válasza Pablo26 (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én nem csak ezt nem értem, hanem azt sem, ezt miért nem szabályozzák. K.rvára nem szabadna egészségügyi értékek pontatlanságát engedni. Ez nem vicc. Ez nem ugyanaz mintha az óra pontatlan lenne

(#23) Somatom


Somatom
veterán

Valamiért én mindíg perifériára kerülök. Ami nekem kell, olyat csak a Huawei gyárt normális minőségben. Így csak onnan remélhetem, hogy egyszer lesz NFC is. Bár, kétséges, hogy engednék itthon használni. :((

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#24) moleculez válasza Somatom (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Igen, Te mint kamionos speciális eset vagy, gyakorlatilag rétigényekkel, a mainstream cuccok tényleg kompromisszumosak Neked, vagy nem is valók.

Amúgy én látok piaci rést egy sofőröknek tervezett tabletban, sőt konkrét ökoszisztémát megálmodtam, beleértve az otthoni NAS, hangrendszer, kiegészítők. Lenne fölös pár millám (persze Euróban :DDD ), már beleugrottam volna.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) Somatom válasza moleculez (#24) üzenetére


Somatom
veterán

Ami azt illeti, pont a tablet nem problémás. Ezzel az S7+ -szal tökéletesen elégedett vagyok. NAS is van, tudnám is kezelni a tabról, ha nem hasalna el a roaming mobilnet hiányosságain.
Volt már, hogy kinti Hof tévéjére rádugtam és néztem rajta a Magyar tévéadást. A németek meg csak pislogtak. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) janeszgol válasza Vicoo (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

A Mi Fit sosem volt jó app.

(#27) Hallosz


Hallosz
senior tag

Egy újabb semmire való kém kacat.

Mert lakni, muszáj.

(#28) ZeGa01


ZeGa01
tag

Nem lehet, hogy valami baj lehetett a szenzorokkal? Csak mert nekem sima 7-esem van és a pulzusmérésben nincs nagy különbség egy hitelesített orvosi műszerhez képest. Nem azt mondom, hogy tű pontos, de nincs akkora különbség.

(#29) strogov válasza ZeGa01 (#28) üzenetére


strogov
senior tag

Nyugalmi pulzust elég jól mér (kategóriájában). Nem (csak) a pontossággal van gond hanem a sebességével, és a mintavételi gyakorisággal ... a kettő persze összefügg. Röviden: amit edzésen mér az alapján nem lehet edzeni. Persze nézheted, hogy milyen szép értékeket ír ki, de ha elhiszed, és ez alapján edzel akkor azzal nagyon rosszul jársz. És innentől értelmetlen az egész a 110+ edzésmóddal együtt. Ez nem hobbi, vagy profi kérdés. Egy hobbi sportolónak persze nem gond ha 1-2 másodpercet késik az érték, annyit egy régi futógép is hoz, de itt nem ritkán egy percről (gyk. 60 másodperc) van szó.

Amikor sétálok az utcán, és nézem a madarakat akkor piszkosul nem érdekel, hogy 30-60 másodperccel később veszi fel a valós pulzust. De egyébként amikor a madarakat nézem akkor a pulzusom se érdekel.
Viszont amikor edzek (és érdekel a pulzusom) akkor nálam 1-1,5 perc a gyors intervallum, és addig tart a lassú ameddig határérték alá nem megy a pulzusom. Ilyen intervallumoknál (ami egyébként általános) semmit sem ér, hogy 30-60 másodperc múlva majd jól mutatja a pulzust. Vagy pl. a teljes intervallum alatt "befagy", mert nem hiszi el, hogy elindultam. Hobbi sportolóként nekem 10. intervallumnál már bőven 180+ a pulzusom. Nagyon vékony a határ aközött, hogy rosszul leszek és vége az edzésnek (vagy rosszabb), vagy simán lemegy a következő lassú.
Ezek a karpercek alkalmatlanok edzésre. Akkor mutatják jól a pulzust amikor senkit sem érdekel. Ha szívrohamod van akkor se jó, hogy nem jelzi mert nem vagy sport módban, és csak lassan "fogadja el", hogy felment a pulzus. Kicsit dramatizálva mire szól már a mentőben kellene lenned.

Edzésen stoppernek meg a korábbi mi band-ek is tökéletesek ... vagy bármelyik másik okos karperec.

(#30) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Ezek alapján mit érdemes venni 50-60 ezres plafonnal ami pontosan méri a pulzust edzés közben, van benne alvás funkció is ami szintén legyen pontos. Nekem GPS nem kell. Viszont szoktam VR-al edzeni és ott jó lenne egy pontos pulzus mérés meg egy relatív pontos kalória és lépés számláló.

(#31) strogov válasza Scarletiel (#30) üzenetére


strogov
senior tag

Alvást semmi sem mér pontosan. Legfeljebb az elejét meg a végét eltalálja. Rob össze szokta vetni mindegyiket EEG-vel, és még az apple watch is csak random generátor.

Garmin-ok relatív jól mérnek pulzust, de ebben az árban (Venu Sq) az övék se ér semmit. Ami csuklóról jól mér (pl. Venu 2) az nekik is apple watch árban van, és még mindig messze van egy h10-től (a mérés).

Ezen az árszinten egy h10 mellkaspánt (30-35k) ... szerintem. Ennyiért nincs jó óra.

(#32) kchris78 válasza strogov (#31) üzenetére


kchris78
veterán

van az az osztrák srác, az is csinál teszteket, e szerint a lehetőségekhez képest az AW alváselemzésben még a legjobb.

(#33) pècsimunkás válasza Scarletiel (#30) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szerintem ezt: [link]
Ráadásul nagyon igényes anyagokból rakták össze: zafír, titanium, kerámia.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#34) strogov válasza kchris78 (#32) üzenetére


strogov
senior tag

Most néztem, hogy van a 6 utániakról is alvás tesztje, és tényleg jók ... úgyhogy akkor AW tényleg jó erre is.

[ Szerkesztve ]

(#35) Mezcal


Mezcal
addikt

a kapcsolódó alkalmazás pedig szintén csak angolul ment

A Mit Fit alkalmzás magyarul is tudott, amíg egy frissítéssel pár éve sikeresen angolosították. A régebbi verzió még mindig tud magyarul.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#36) Mezcal válasza janeszgol (#26) üzenetére


Mezcal
addikt

A Mi Fit sosem volt jó app.

De, volt. A magyarul tudó verziók még most is jók. A Huawei Health meg óra nélkül semmit nem ér, rosszul mér a telfonnal. A Mi Fit meg nem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#37) Scarletiel válasza pècsimunkás (#33) üzenetére


Scarletiel
senior tag

És ez mennyivel mér pontosabban mint egy miband 6-os karperec? :R

(#38) pècsimunkás válasza Scarletiel (#37) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Azt nem tudom, de nagyjából pontos.

Oximèterrel hasonlítottam össze a pulzus ès vèroxigènszint mèrèsèt, mikor megvettem az órát Magamnál is, apámnál is. Kb azt mutatta mint az oximèter, szóval lehet rá adni.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#39) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Jött firmware frissítést, de egy istenért nem lehet letölteni (reggel óta, akkor láttam először, nem tudom, hogy valójában mikori).

Nektek lejön? (app cache ürítés nem segített)
link
link

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#40) axlfsi


axlfsi
veterán

... van másik MiBand 7-es topik is vagy tényleg ennyire kevesen használják a Xiaomi utolsó bandjét? 🤷😀

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#41) Kismazsi


Kismazsi
csendes tag

Sziasztok,valaki találkozott olyan jelenséggel,hogy minden nap reggel 6kor automatikusan ébreszt az eszköz? Semmi nincs neki beállítva,de mégis kelt minden egyes nap....

(#42) helltp


helltp
aktív tag

Sziasztok,
Ajándékba keresek okos karkötőt / órát. Eredetileg ez a band 7 pro ugrott be de úgy látom hogy 40k alatt van GTS 4 mini. Az nekem egyértelműen jobb vételnek tűnik, vagy elkerülte valami a figyelmemet? Esetleg akad itt olyan akinél mind a kettő járt?
Köszi

UI.: Az utóbbiról még nem jött itt teszt így kicsit bizonytalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#43) Kismazsi


Kismazsi
csendes tag

Sziasztok!
Egy ideje elkezdett az eszköz kamu notikat mutatni jelzés(rezgés) nélkül és ilyen üzenettel hogy sárga vagy narancssárga...
Akkor is csinálja ha leállítok minden értesítést, újraindítás is megtörtént de ilyen 30 percenként dobálja és kicsit idegesítő,hogy nem tudom mi lehet és kikapcsolni se lehet,ti találkoztatok ilyen jelenséggel?

(#44) robag93


robag93
tag

Segítsetek... Most akkor a Globál verzióban nincs NFC? Vagy van csak nem használható? Valamilyen Fintech appal sem? Mindegyik esetnél a kérdésem: mi a bánatért? :W

(#45) MR ME válasza robag93 (#44) üzenetére


MR ME
aktív tag

én úgy tudom hogy a globálba nincs NFC, de lényegtelen mert a mi kis országunkban nem használható amúgy sem ha lenne benne....

(#46) MR ME


MR ME
aktív tag

nektek is eldobálja folyamatosan az időjárást?

(#47) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem egy ilyen órát!
A bajom az, hogy ha a telefontól eltávolodom, majd visszatérek a hatótávjába, nem csatlakozik a Bluetooth. A telón jelzi, hogy csatlakozva van, de az óra mégsem csatlakozik! Értesítések így nem jönnek meg! :(
Iphone 13 pro-val használom! Más baj úgy nincs vele. Mondjuk több AOD-al ellátott számlapnak jobban örülnék!

(#48) MR ME


MR ME
aktív tag

bár úgy látom elég kevés ember él ilyen órával még, de most jött rá egy frissítés, egész kecsegtető javítási és fejlesztési listával :)

"Here is the changelog:

Added the “Calendar” function, which allows you to conveniently view the calendar on the bracelet;

Added the “Close Dial Editing” function, which can avoid accidentally touching the edit dial under complex environmental conditions;

Added the “Find Bracelet” function, which supports finding the bracelet through the mobile phone under the connection condition and turning on the bracelet vibration;

Added the “Vitality Reaching Standard Switch” function, which supports configuring whether to receive vitality reaching standard pushes;

Remove the “Activity Reminder” function to reduce interruptions;

The weather caching strategy is optimized, and weather data can be cached longer when the device is used independently;

Add some application message notification icons to display;

Optimize the accuracy of sleep, calories, and exercise algorithms;

Optimize the dial-related experience;

Other experience issues are optimized."

még nem teszteltem, dolgozik... :)

[ Szerkesztve ]

(#49) MR ME válasza Dimond G (#47) üzenetére


MR ME
aktív tag

nem lövi ki a telefon közben az app-ot a memóriából és állítja le a programot??

(#50) MR ME válasza MR ME (#48) üzenetére


MR ME
aktív tag

az értesítéseknél már valóban az adott app ikonja jelenik meg elolvasáskor, ami örömteli hír, bár alapból így kellett volna....kíváncsi leszek hogy az időjárást is sikerült e megoldani, vagy továbbra is eldobálja majd fél óránként és ezzel használhatatlanná válik a funkciója

(#51) Dimond G válasza MR ME (#49) üzenetére


Dimond G
senior tag

Sima Band-nél nincs ilyen gond! Emiatt a fiókban landolt! Aminek pont nem örülök! :o

(#52) MR ME válasza Dimond G (#51) üzenetére


MR ME
aktív tag

gari, szervíz? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.