Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

élmény volt olvasni :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) kikikirly


kikikirly
senior tag

Köszönjük a bemutatót.Jó kártya lett 480 DX11 alatt is stabil eredményeket hoz(Abu szokta mondani hogy utasítás előbetöltés miatt Polarisok könnyebben megbirkóznak a ,,rossz"/optimalizálatlan kóddal szóval ez jó ötlet volt a mérnököktől) ,némely játékba oda is pirit a zöldeknek(Titanfall2,Resident Evil 7).

[ Szerkesztve ]

(#3) Csupingo


Csupingo
veterán

A 480 topikot olvasva, valamint a képre ránézve kapásból sejtettem, hogy te írtad a cikket. Mindjárt beleásom magam. Állítólag ez az egyik legjobban sikerült 480-as.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, jó kis bemutató, tetszik a házad is a sok HDD-vel! :C
Külön jó párosítás a Radeon-okhoz a Freesync-es, 75Hz-es LG 23MP68VQ-P monitorod, grats hozzá!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó kis teszt volt! Érdekes kártya, megnézem magamnak közelebbről. :)

(#6) beef


beef
őstag

Én azzal kezdtem, hogy alul feszeltem a magasabb órajeleken a GPU részt. Kisebb fogyasztás, kisebb hőtermelés. Persze meg kell találni a még éppen jót, amitől még nem fagy a masina :)
Ami nem tetszett benne az a függőleges lamellák, jobban örültem volna a vízszintesnek, hogy a hőt mielőbb kitolja a házból és ne belül keringjen. Sajnos olyan hűtése csak az RS változatnak van. Nekem ez lényeges lett volna az itx ház miatt.
Egyébként én 3 év garral vettem itthon. A plusz 2 év csak a ventikre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#7) kormoskandur


kormoskandur
tag

penge cikk

(#8) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Gratula a cikkhez :R

A nagy hőingadozás elkerülése vs. ne legyen álló venti, tehát forgó ventivel hűtsük minél hűvösebbre számomra eléggé ellentmondásos, mivel pont így lesz nagyobb a hőingadozás, bár lehet valamit figyelmen kívül hagytam :B

Véletlenül nincs mentve statisztikához adatod játszható beállítások mellett mekkora VRAM igény merült fel a játékok alatt? Ez a terület eléggé ingoványos és sokszor előkerül a 3 GB vs 6 GB illetve 4 GB vs 8 GB téma

Egyre jobban tetszenek a Freesync nyújtotta fícsőrök :)

ui. Az első oldalon a gazdasági válságos szakaszt érdemes lenne újraolvasnod, mert van 1-2 "elfogalmazás" benne

read-only mode on the forum

(#9) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Köszi a tesztet, jó volt olvasni! :)

>Utószóként a teszthez még megjegyzem, hogy akár az R9 390 esetében, úgy az RX 480-nál is elmondható, hogy igazából egy i7 processzor mellett tudna kidomborodni. Ennek hiányában azonban meg kell elégednünk a közepesen erős i5-6600 processzorral, melyből véleményem szerint még mindig több van a felhasználóknál, mint az i7 számoló egységből.

Ezzel nem tudok egyetérteni. Szerintem egy újabb generációs i5 processzor megfelel játékra egy RX480 mellé, nem szükséges i7-es processzort venni - körülbelül ugyanakkora teljesítményt nyújtanak játékok alatt (illetve tisztelet a kivételnek, azoknak akik optimalizálnak HT-ra is). :U Core i7-7700K és i5-7600K: az asztali Kaby Lake tesztje - 9. oldal - Játékok (CPU)

[ Szerkesztve ]

(#10) Hunork


Hunork
veterán

Köszönöm a sok lelkesítő hozzászólást! :R
Igyekszem, de mivel saját magam fejlesztem, így vétek hibákat, amiket szintén igyekszem kijavítani!
Őrölük, ha olvasásra és párbeszédre alkalmasnak találjátok a cikket!
Ma sűrű napom volt, átköltöztem egy másik házikóba, melyről szintén készül egy remélhetőleg ismét jó cikk!
Amint lesz több időm, mindenkinek válaszolok! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#11) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Az én agyam defektes, vagy ez a cikk már volt publikálva egyszer?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Csapoati válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is ezen gondolkodtam, de most címlapos írás lett (szerintem joggal), előtte csak saját blogbejegyzés volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Jó kis olvasmány, köszi!☺

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) Hunork válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


Hunork
veterán

Úgy-úgy! A Házigazda úgy döntött, hogy mehet címlapra, én sem gondoltam, mivel egy rövidebb teszt/cikk lett.
De nagyon örülök neki! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#15) [Prolixus] válasza Hunork (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jaaaaa, így már értem. Amúgy jah, jó kis írás lett, szerintem sincs meglepő benne, hogy szintet léptették. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) Chaser válasza Csapoati (#12) üzenetére


Chaser
titán

1-2 hivatásos "újságírónak" odaver, se az amd-t nem szeretem, se az xfx-et, de tényleg élmény volt olvasni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Hunork válasza Chaser (#16) üzenetére


Hunork
veterán

Most megsimogattad lelkemet! :R
Bárcsak ezzel foglalkoznék főállásban! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#18) Rambi


Rambi
tag

Köszi a tesztet jó volt olvasni!

Én is a napokban szereztem be egy ilyen vga-t, teljesen meg vagyok elégedve vele, kivéve a cicergést.

A Freesyncet és a V-syncet miért egyszerre használod?

(#19) ViZion válasza beef (#6) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Neten találtam pár érdekes cikket erről. Nekem is enyhe OC az utolsó 2 state-ra, de a gyári fesz alatt, az alsóbb state részeken jelentős feszcsökkentés. RAMot nem húztam, de a feszt ott is lejjebb lehetett venni. Ez egy hónapja volt, gondoltam ennyit most és teszt, közben el is felejtettem, h lehetne még finomítani rajta... szal. még lehet benne tartalék, de így is elég.

Köszönjük az írást. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) kenwood válasza PrometheusX (#9) üzenetére


kenwood
veterán

Az Intel konnyen megoldotta ezt a problemat.
Eleinte 0-100 mhz volt a kulonbseg a csucs i5 a csucs i7 kozott,a 4790k-nal viszont huztak egy mereszet :
A 4690K 3.5/3.9 GHz tempoja all szemben az i7-4790k 4/4.4GHZ sebessegevel.
Tuninggal 0 kozelebe csokken a kulonbseg, de a tuningnak vannak koltsegei(haz,lap,hutes stb ...) ,es az atlag jatekosok 80-90 szazaleka nem tud/akar 4-500 mhzet huzni a procijan

A Haswell ota az i5 mar csak ar/ertek aranyban veri az i7-et.
Teljesen racionalis dontes letti7-et venni,ha belefer a keretbe.
Egy atlag jatekosnak 3770-et venni 3570 helyett kb. olyan volt anno,mintha a kulonbozetet bedobnad a csatornaba : [link]
Vannak ilyen-olyan mende-mondak, hogy mondjuk ha jatekot streamelsz,jobb az i7,de ezzel kapcsolatos hiteles teszteket,bizonyitekokat nem nagyon talaltam.
Mondjuk bizonyiteknak a ruszki, 15 dislikeos gta v videomat se neveznem :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#21) beef válasza ViZion (#19) üzenetére


beef
őstag

Ha a linkek megvannak, akkor bedobhatnád ide, illetve a gpu feszekről is egy screenshot, így akkor tudnám, hogy milyen értékekkel kísérletezhetek az alsó szegmensekben is :)
Én nem húztam gpu-t, mert nem láttam, hogy érezhető fps növekedés lett volna (1-2 jött, de az engem nem érdekel).

(#22) waithEard


waithEard
őstag

Köszi a tesztet!
Engem is megerősített abban, hogy jól döntöttem pár hónapja, amikor használt 390-et vettem a 480 helyett. :K
Gyakorlatilag nincs értelme váltani, persze a szempontjaidat teljesen megértem.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#23) ViZion válasza beef (#21) üzenetére


ViZion
félisten

Hát nem tudom, h hova mentettem, ha egyáltalán... nálam így van most, de ez korántsem a vége a kártyának.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) ttt1 válasza kenwood (#20) üzenetére


ttt1
őstag

Ez azért nem igaz olvasd el a cikkem. Egy GTA V eredményből erre következtetni merész dolog ..:) (bár van pont gtaV teszt is benne ott látszik a difi, min és average fps szépen nőtt). A tuningolt 470-esem elveri az alap 480-as vgat ami a tesztben van i5-el..

[ Szerkesztve ]

(#25) tailor74 válasza ttt1 (#24) üzenetére


tailor74
őstag

És a 480-at nem lehetne húzni ugyanazon proci mellett?
GTA5-ön kívül is van élet, ez csak egy a sok közül... :)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#26) ttt1 válasza tailor74 (#25) üzenetére


ttt1
őstag

De természetesen valamenyit lehet , bár félő, hogy 480-as közel van a maxhoz :)

(#27) Hunork válasza kenwood (#20) üzenetére


Hunork
veterán

Ezzel teljesen egyetértek! :K
Bár ettől még egy i7-el is szívesen kivesézném a 480-at.
Tuning: pontosan fogalmaztál, egyrészt a legtöbb user nem akar bajlódni vele, illetve hol tud spórolni? Alaplap, memória, ház, ventilátorok, CPU hűtő. És így inkább a többségnek van egy közepesen erős, nem tuningolható rendszere.

Rambi: nem, nem használom együtt, legalábbis 90%-ban. Írtam is, hogy főleg multiban inkább, hogy ne legyen laggolás, és akkor így van stabil 50-75 fps. Bár fiam multis inkább, ő meg úgy operál vele, ahogy akarja, illetve ez is játék függő. R6 Siege is más, meg a SW Battlefrotn is. Szinte mondhatom: multi játék függő.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#28) ViZion válasza ttt1 (#26) üzenetére


ViZion
félisten

Ha visszaolvasnál párat, akkor láthatnád, h "tipikusan" AMD beállítással jön: sok fesz, atomstabil freki. Nálam az "OC" azt hozta, h a gyári freki felett, alacsonyabb fesszel üzemel... És levegővel hűtve. Szal. a 480 nincs kimaxolva gyárilag, sőt...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#29) Hunork válasza AtHoS (#8) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm szépen!
1. Majd átolvasom újra és módosítom, de valóban rosszul fogalmaztam! :B
2. Igen, többen kérték, és majd készítek egy táblázatot. Azt most elmondhatom, hogy a legutolsó három COD játék simán 7GB felett eszik, és könnyen túllépi a GTA5, valamint a legújabb Deus Ex is a 4GB videomemóriát.
3. A gazdasági válságos szakasz is pontosítva lett!
Köszönöm a kiigazításokat! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#30) beef válasza ViZion (#23) üzenetére


beef
őstag

Köszi, kiindulásnak jó lesz.

(#31) kolopele válasza PrometheusX (#9) üzenetére


kolopele
nagyúr

A tapasztalat mást mutat, egy Mafia3, Assassins Creed Syndicate, Crysis 3 (ritkán de a GTA5 is), szinte állandó fps esést produkálnak bizonyos szituációkban egy I5 mellett 100% - on dolgozva főleg nagyobb felbontásnál, míg egy I7 vígan megy kb. 60% - on. Szerintem egyre nagyobb szerepet fognak kapni játékokban is az I7 - esek. Tudom, ez most mindössze 3-4 játék még, de lesz ez több is.

(#32) Chaser válasza kolopele (#31) üzenetére


Chaser
titán

nem-nem, jön a ryzen, i7 már csak netezni lesz jó ((( :
egyébként most tényleg várom mire jutottak amd-nél, úgy tűnik lesz végre némi értelmesebb cpu felhozatal értelmesebb áron

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) kolopele válasza Chaser (#32) üzenetére


kolopele
nagyúr

Várjuk ki a végét. Ha jól tudom a Vega bemutatóján is javarészt olyan játékokat mutattak be amelyek AMD - re voltak optimalizálva elsősorban, a DOOM - ot pl. meglehetősen büszkén mutogatták :)

[ Szerkesztve ]

(#34) Chaser válasza kolopele (#33) üzenetére


Chaser
titán

azt várom:) lehetne már némi árverseny, ezer éve nem volt desktopom - nah jó, tavaly pár hétig igen -, nem bánnám ha újra amd lenne

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) AxBattler válasza kolopele (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

Ami szvsz legkevésbé az i5 hibája, ezek a címek egyszerűen x@rul vannak megírva, nem is igazán relevánsak. Jelzem: sajnálatomra. :(

Mafia: magas gépigény mellett is csúnya grafika, bug hegyek, elég a topikját olvasgatni.
AC Syndicate: Ubisoft az optimalizálás Csegevarája, most is odatették magukat.
Crysis 3: Crytek lehúzhatja magát Crysis 2 óta, nem hiszem el, hogy ha akarnának, ne tudnának rendesen megírni egy játékot.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#36) kolopele válasza Chaser (#34) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért ha nagyon akarnád most is lenne választék bőven mindkét fronton :) Valld be, nem vagy az a játékos típus :)

(#37) TTomax válasza AxBattler (#35) üzenetére


TTomax
nagyúr

Brilliáns logika, a Crysis3 azért x@r mert a 2 is az volt... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38) Chaser válasza kolopele (#36) üzenetére


Chaser
titán

amd-t jelenleg nem vennék, nincs olyan modelljük, max ilyen kis mainstream pc-be az olcsóbbakat ahol van értelmesebb igp, de máshol nem rúgnak labdába
szóval várom a ryzent, az új ht-s pentium a maga 22k körüli árával elég ütős lett inteltől, az is igaz az összes többi cpu-juk durván felülárazott:d
játék nekem q3, újabbakból nem nagyon köt le semmi, van pár amit kipróbálnék aztán ha jól sikerül a ryzen lehet meg is lesz, de jelenlegi árakon intelt felsőbb kat-ban nem veszek hobbigépnek havi néhányszori bekapcsolásra...inkább eliszom azt a pénzt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) AxBattler válasza TTomax (#37) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem. Még egyszer a kedvedért, ezért x@r:
"...nem hiszem el, hogy ha akarnának, ne tudnának rendesen megírni egy játékot."

Csak tudod a hype elég sokat dob a státuszon, és az érdeklődésen, ti.: a grafikát és a gépigényt leszámítva nem egy nagy durranás a Crysis 3. Ehhez hozzátenném, hogy k* magas gépigénnyel nem nagy trúváj szép grafikát lerakni az asztalra, magyarul a Crytek-et sem tartom olyan hű de nagyra.

(#40) TTomax
Aha. Jó.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#40) TTomax válasza AxBattler (#39) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 3 rendesen meg van irva továbbra is....

Szerk: Jahh hát ne tartsd,hány éves játék is?Mik is mentek akkor?Teljesen jól néz ki a mai napig,és skálázódik is rendesen,az egyik legjobb játékmotor a piacon.Nehogy már azért ekézz egy játékot mert kihasználja az erösebb vasakat is,és profitál is belöle.Elmegy az gyengébb vason is,csak nem lehet kimaxolni,akkor vacak egy játék motorja,ha kb mindegy mit raksz alá akkor sem megy normálisan,hát a Crysis3 nem ilyen...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#41) kolopele válasza AxBattler (#35) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jaj, meg sem ismertelek hirtelen mint Garnet :D Igen, van igazság abban amiket leírtál (Mafia esetében mindenképp), de egy I7 akkor sem ütközik limitbe ezen játékoknál, és én szeretem az új Mafia - t bárki bármit mondjon róla, ahogy a legutóbbi Assassins - t is. A Mafia I5 - el csak 30 fps - re állítható be hogy elfogadhatóan fusson, nálam az meg ugye maga a rémálom. Igazából az autós részeknél van ez a nagy beesés I5 - nél, a többi rész elég jól tartja a 60 fps - t. Mondjuk az égbolt az valami rémes, tény hogy nem a legszebb játék, de emlékszem még arra mennyire örültem amikor megvettem az Amiga 1200 - at, Golden Axe, Ruff 'n tumble rules! :)

(#42) AxBattler válasza kolopele (#41) üzenetére


AxBattler
félisten

1, Elhiszem, hogy egy i7-nek nem gond.
2, Elfelejtettem, hogy neked a "normálisan fusson" egészen mást jelent, mint egy átlagjúzernek. :D

(#40) TTomax
Okés, ebben igazad lehet, elfelejtettem, hogy a kolléga 4K/Ultra-n tolja, ott valóban akadozhat időnként az i5. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#43) Hunork


Hunork
veterán

Látom, itt gémer vita is van, ezért halkan jegyzem meg, hogy nálam a Crysis összes epizódja dobozban van és kedvenc. Még akkor is, ha a harmadik rész rövid lett. De a szinkronos Warhead eszméletlen. :K :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#44) ttt1 válasza AxBattler (#42) üzenetére


ttt1
őstag

2 dolgot tennék én is hozzá. 1 A GtaV amit itt linkeltek pl erősen látszik,hogy vga limitbe ütközik. Neten találni titan x-el tesztelt i5- i7 teszteket és igen is 7-es azért csak gyorsabb (más kérdés,hogy ár érték arányban mennyivel gyorsabb, de a létjogosultságát nem kérdőjelezném meg). Ugyanakkor egy 6xxx-7xxx-es i5-ös igen is combos és egy sandy-ivy i7-et el tud verni ettől függetlenül :), azaz a tesztben szereplő cpu kellően helytálló.

(#45) kolopele válasza AxBattler (#42) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mondjuk az azért durva hogy némely opciót mindehhez mediumra kell tennem, sőt az árnyék meg az élsimítás jobb ha low - on van. Tény hogy eddig nem sokat tettek a hibák kijavításáért. Na igen, a minimum 60 fps :D A lurkók is játszogatnak vele egyébként, ők semmit nem érzékelnek abból hogy 30 fps - el megy mindent low - ra állítva :) Az egyébként érdekes hogy nincs is nagy különbség a low meg a high között, szóval a gépigény nem indokolt valóban. A Crysis 3 meg amúgy szép játék, csak érthetetlen akadásokat produkál olykor még I7 - el is, de egyáltalán nem tragikus. A Crysis 2 mondjuk nagyon simán futott.

[ Szerkesztve ]

(#46) AxBattler válasza Hunork (#43) üzenetére


AxBattler
félisten

Időnként mindenki bűnözik. :P

(#44) ttt1
Skylake, KAby lake i5 bizony hirig, ami azzal akad, az...

(#45) kolopele
Akkor épp itt az ideje, hogy válts Ryzen-re... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#47) Redneck


Redneck
veterán

Jó kis írás lett. Az olcsóbb FreeSync monitorok miatt irigykedek a vörös oldalra, de egyszer a G-sync is olcsóbb lesz remélem! 😆

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#48) ttt1 válasza Redneck (#47) üzenetére


ttt1
őstag

Az "annyit" jelent? Használható ez a freesync jelenség? Én most szeretnék monitort nézni és lehet ilyet kéne venni ha már a kártya megvan hozzá:)

(#49) szmörlock007 válasza Hunork (#43) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Üdv:)
Jó látni, hogy nem csak én imádom a sorozatot:)
A warhead tényleg fantasztikus, főleg a párbeszédek psycho és a pilótabarátja(O'neill) között.

[ Szerkesztve ]

(#50) Redneck válasza ttt1 (#48) üzenetére


Redneck
veterán

Elég jó dolog, haver is most vett egy 22 vagy 24 colos Samsung PLS Freesync monitort. Simán megy a 75Hz rajta, kár hogy 1060 hajtja... 😆 46 helyett 39 volt.

Maga a technológia nagyon jó és hasznos, ha nincs ilyen, marad a v-sync, adaptív vagy a fast, de egyik sem annyira jó mint a Free és G.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.