Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Olyan a cím, mintha a fele hiányozna. Minden ár megfizethető, csak nem mindenkinek...
Ezek után kíváncsian kutatja az ember a hírben, hogy vajon mennyi az annyi, mégis kinek lesz megfizethető, de az árról egy szó sem esik. :F
Ráadásul ezek a nyomtatók nem is a bárkinek megfizethető kategóriának tűnnek, hanem inkább KKV-k lehetnek a célcsoport. Javaslom, adjatok valami új címet.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#2) gliskard


gliskard
senior tag

rendben, hogy megfizethetö de még is mennyi? Vagy csak rossz volt a cim választás?

A Phaser 3435 esetében a specifikációból az derül ki, hogy nem egy olcsó soho használatra szánt nyomtatót dobott piacra a xerox - PS3 emuláció, komolyan bövithetö memória, duplex egység, ethernet...

(árak esetében jó lenne kellék anyagot is feltüntetni, mert a "megfizethetö" alsó kategóriában kis túlzással amikor olcsóbb újatt venni mint kellék anyagot)

[ Szerkesztve ]

(#3) kulcsarb


kulcsarb
tag

Biztos sokat fizet a szponzor, de kicsit unom már a nyomtatós cikkeket.
Kizárt, hogy mostanában olyan százalékban vennének nyomtatót a népek, amilyen százalékban ti nyomtatós cikket írtok.
Egyébként is gondoljunk az őserdőkre!

[ Szerkesztve ]

(#4) pilóta válasza kulcsarb (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mi köze a nyomtatónak az őserdőhöz? :F

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) kulcsarb válasza pilóta (#4) üzenetére


kulcsarb
tag

segítek: papír

[ Szerkesztve ]

(#6) pilóta válasza kulcsarb (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Segítek: az őserdőkből nem lesz papír. Az őserdőket a bútorokhoz való drága keményfák és a termőföldek megnövelése miatt irtják. A papíripar direkt erre a célra telepített gyorsan növő (leginkább fenyő) erdőket használ. Szóval a "ne nyomtassunk, mert jaj az őserdőknek" duma egy jó kis sötétzöld félrevezetés...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) kulcsarb


kulcsarb
tag

ma is tanultam valamit.

mindenesetre én idén csak kb. 50 oldalt nyomtattam. ennek is a felét a munkahelyemen, ahol utána egyből ment a kukába. szóval ha magamból általánosítok :) akkor nem sok jövője van a nyomtatásnak.

[ Szerkesztve ]

(#8) ronaldo válasza kulcsarb (#7) üzenetére


ronaldo
őstag

Március ötödikén vettem fekete-fehér lézernyomtatót (samsung) és azóta pontosan 807 oldalt nyomtattam. Itthoni használat.

(#9) philoxenia válasza pilóta (#6) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyárfát is, amit, ha a papíripar nem veszi nemigen ültetnek majd nálunk se. Persze a vízszennyezés az más tészta a papírgyártásnál....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10) gardener


gardener
senior tag

Nekem most is Xerox lézerem van. Ha jó árba lenne a 3435,szívesen upgradelnék rá. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.