Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

:R

"hogy nekünk ne kelljen" :D

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) slfln válasza schawo (#1) üzenetére


slfln
senior tag

... :D

Azért annyira nem volt rossz egyik sem, csak a semmi extra kategória. Ennyiért simán elférnek a hasonló árú fülesek mellett. Az meg más kérdés, hogy van/volt egy pár jobb is tőlük ezért a pénzért.

(#3) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Köszi újfent :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#4) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Köszi a cikket. :R

(#5) baluka26 válasza schawo (#1) üzenetére


baluka26
veterán

Tessék visszajönni a fejhallgatós topikba :D

Szokásos, kiváló minőségű cikk :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a tesztet! :K

(#7) slfln


slfln
senior tag

Én köszönöm a figyelmet. :)

(#8) icecave


icecave
nagyúr

Jó cikk lett, gratula! :R

Én még nézelődöm, szeretnék egy Xears fülest, de nem tudom, melyiket válasszam. Kizárólag "tücc-tücc" kategóriás zenét hallgatok (trance, progressive, hardcore, minimal techno), szóval az sem baj,ha túlteng a mélyhang a többi rovására, annó csak ezért cseréltem le a Sennheiser cx300at cx500-ra, mert abban több a mély.

Te melyiket ajánlanád a Xears palettáról?

(#9) MaTTeS válasza icecave (#8) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Nekem a Xears Turbo Devices II van. Nagyon erőteljes és feszes mélyei vannak. A magasai picit fémesek, de nagyon bejött ennyi pénzért. Minden stílushoz tökéletes megfelelő lejátszóval.

(#10) Deadzone41 válasza MaTTeS (#9) üzenetére


Deadzone41
őstag

a td2 nagyon messze van a feszes mélytől :)

(#11) icecave


icecave
nagyúr

Ezért várok még pár ötletet/véleményt, mert egy alapján pont amiatt nem tudok ítélni, hogy ahány ember, annyi vélemény. Ha már kettő egyezik, az nekem elég :D

(#12) MaTTeS válasza Deadzone41 (#10) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Megfelelő lejátszó kérdése.

(#13) vhunor válasza icecave (#11) üzenetére


vhunor
őstag

XE200 Pro-t használok 1 hónapja, remek füles, főleg jazz-t, rock-ot hallgatok róla egy Nano 6G-ről.

(#14) slfln válasza icecave (#11) üzenetére


slfln
senior tag

Személyesen mindig nagyon nehéz ajánlani, mert nem tudni min sikerült szocializálódni. Ha a CX300 mélyei kevések voltak neked (huhh'), akkor a TD II-vel próbálkozz. Ha telefonhoz (is) kell, akkor már tudom mondani az N3i-t, ez a legjobb "basshead" Xears amit eddig hallottam. Arról is lesz majd egy teszt.

Jelenleg nem működik a KLANGFUZZIS, de vannak információim, hogy hamarosan újraindul a kuponozás.
Nem ezzel a kóddal és nem ezzel a rendszerrel, de lesz.
Kupon nélküli árán a Resonance éri meg szerintem egyedül.
Vadássz akciókra az ebayes boltban. Nézz szét itt az aprón, keresd meg themebuildert, tud e segíteni jobb áron szerezni.

(#15) icecave válasza slfln (#14) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ezt kihagytam, iPHone 4-ről van szó, amivel hallgatom (és itt hozzá is teszem,hogy az előbbi iPhone-ok messze szarabbul szóltak). Gyári EQ csupán, egy "hip-hop" beállítás, amit használok, ott talán kicsit dinamikusabbak a mélyek. Van App, amin van manual EQ, de azt nem szeretem, mert véleményem szerint inkább torzít, szóval nincs értelme állítgatni. A kevés basszus tulajdonképp az iPhone hiányosságából eredt, ezért váltottam annó cx500-ra.

(#16) Deadzone41 válasza MaTTeS (#12) üzenetére


Deadzone41
őstag

a fülhallgató karakterisztikája nem lejátszó kérdése

[ Szerkesztve ]

(#17) schawo válasza Deadzone41 (#16) üzenetére


schawo
titán

:K

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) Deadzone41 válasza schawo (#17) üzenetére


Deadzone41
őstag

ez most helyeslés vagy cáfolás? :D

19: vagy azt hogy "de igen" :D

[ Szerkesztve ]

(#19) schawo válasza Deadzone41 (#18) üzenetére


schawo
titán

Egy bólogató szmájli szerintem helyeslést, egyetértést jelent. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) slfln válasza icecave (#15) üzenetére


slfln
senior tag

Pedig az iPhone 4S túlzások nélkül a legjobb hordozható forrás, amit jelenleg lehet kapni. Az eq-t nem is kéne használni. Olyan fülhallgatót kell venni, amit nem kell eq-zni. :)

Ide is írom:

A KLANGFUZZIS kupon újra működik a xears.com-on! Megint (max.) 30+8euroba kerül minden füles!

(#21) icecave válasza slfln (#20) üzenetére


icecave
nagyúr

Félreértetted.... amikor még előző generációs iPhone-jaim voltak, akkor kellett a váltás, mert messze nem úgy szóltak, mint az iPhone 4/4S.

(#22) slfln válasza icecave (#21) üzenetére


slfln
senior tag

Jaah, sorry gyorsolvasás üzemmód volt. :U

(#23) icecave válasza slfln (#20) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha a kód megy, akkor már csak el kellene dönteni, melyik felel meg a "basszus mindenekfelett" igényeimnek :D

(#24) rothadt válasza slfln (#2) üzenetére


rothadt
aktív tag

hello!

az ismertetőid alapján elhatároztam, hogy ez lesz az én fülesem, tehát először is köszi érte.
viszont nehéz a döntés, mert igazából futáshoz kellene (motorola defy szolgáltatna-lehet ez is vicces? :D) és igazából az xn2 és a resonance közt vacillálok. leírásod alapján ugye a resonance veri xn2-t, viszont a "pamut mazzag" esetleg előnye lehet hosszabb távon, viszont a fa ház nem tudom a verejték miatt meg nem hátránya lenne... a másik dolog ugye a hangzásvilág ami nem elhanyagolható, hogy (talán) be tudd lőni, vettem most itthonra egy sennheiser hd201-et és nekem már ez is tökéletes, tehát nem volt szükségem a nagy testvéreire, hogy elégedett legyek. árban ezek most ugye 20 euba fájnak, nem is kívánnék nagyon többet költeni, bár 30-at (38) még adnék a sokat emlegetett xe200pro-ért, de az már elment ha jól értelmeztem.
tehát ha kérhetném a segítséged, azt ismét megköszönném!
üdv!

ui.: jahh, zenei világ is teljesen vegyes, de jellemzően pop, rock, esetleg egy kicsi fekete zene, mind magyar, mind usa beli :) viszont az új irányok, mint trance, tecno (ha van még ilyen), stb egyáltalán NEM. (charlie, dire straits, jackson, g. michael, bryan adams, acdc, eagles, chris isaak, stb)

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#25) rothadt válasza rothadt (#24) üzenetére


rothadt
aktív tag

bocsi elsőre nem hozott ki minden hozzászólást, így nem láttam, hogy újra működik ez a kuponos dolog. ennek ellenére szívesen fogadom továbbra is az alap kérdésemre a választ (mert ha elegendő az elvárásaimhoz a 20eu körüli kiadás is, akkor nem költenék feltétlen dupla annyit). ja és lehet, hogy veszek majd később vmi kis mp3 lejátszót is, ha lehordtok a defy-s forrás miatt.
még annyi, hogy fogalmam sincs mi is ez a klangfuzzis kupon :))

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#26) slfln válasza icecave (#23) üzenetére


slfln
senior tag

Nekem még mindig az XE200Pro a kedvencem. Nagyon jó irányban van színezve és még nem hallottam senkitől, hogy ne tetszett volna neki, amit hall. Lehet érdemes lenne más karakterrel megbarátkoznod. Rájönnél, hogy a 'sok mélytől' a 'jó mély' mennyivel jobb.

rothadt: Szerintem a +10euro abszolút jó helyre megy. Én inkább várnék, amíg lesz +3000Ft-om erre, mint megvenni az annyival olcsóbbat, de jóval gyengébbet. Valószínűleg érdekesen néznél a HD201-re is az XE200Pro után. :)
Ha a HD201 karaktere tetszik, akkor nézz rá a Soundmagic PL50-re. Már lehet kapni itthon is. (nomono.hu)

[ Szerkesztve ]

(#27) icecave válasza slfln (#26) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ezt nem tagadom,hogy a cx500-nál a többi rovására megy a mély.

(#28) slfln válasza rothadt (#25) üzenetére


slfln
senior tag

Szokás szerint megint elkalandoztam a céltól. :D Ha ennyi pénzt szánsz rá és egy forinttal sem többet, akkor tudom ajánlani neked bátran az XN2-t.

Ha mégis egy kicsivel mélyebben a zsebedbe nyúlsz, akkor a KLANGFUZZIS-hoz itt találsz segédletet.

[ Szerkesztve ]

(#29) staccato


staccato
tag

köszi a tesztet,érdekes volt.

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.